Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2014., 10:42   #4841
Ja u pravilu koristim one koje su deklarirane za osjetljivu kozu i s njima nemam problema. Iako pocesto znam imati nekakva kombinirana stanja gdje je malo suhog malo masnog na licu, izbjegavam takve kreme, jer mi naprave darmar. Uglavnom - balea i ja smo zavrsile


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 18:03   #4842
koristim ova dva, kako kad. mislim da ih neću mijenjati dok god postoje jer sam oduševljena! inače nemam problema sa znojenjem, ali od ovih dezića baš cijeli dan osjetim da fino mirišem
imam i taj gel za tuširanje i oduševljena sam i s njim.

spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 21:22   #4843
pozdrav, trenutno testiram dvije kreme la roche posay: mat i hidratantnu (h).
imate li još koji prijedlog za kreme koje matiraju i hidratiziraju?
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 21:53   #4844
Ummm moj post o dezićima je na neku foru završio na ovoj temi.
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 11:38   #4845
Trebala bih preporuku za hidratantnu kremu koja mi nece pogorsat problem s aknama. Do sad sam koristila kombinaciju benzac ac (2.5% benzoyl peroxid) i effaclar duo (sto mi je najbolja kombinacija za akne do sad), ali preko zime mi treba vise hidratacije, pogotovo jer benzac isusuje. Effaclar mi je super za ljeto, ali cim je postalo malo hladnije nije dovoljan. A nikako ne zelim pokvarit stanje kad sam lice dovela u prihvatljivo stanje pa me strah koju kremu da kupim. Uvjet je i da ne kosta vise od 150 kn
Wigglytuff is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 15:22   #4846
u potrazi sam za kremom za normalnu kožu, nije pretjerano masna niti problematična no zapuše li bura i sad pogotovo početkom ovog hladnijeg razdoblja dolazi do ekstremnom isušivanja ... Oko nosa i na čelu najviše, crvenilo i ljuštenje kože.. Koristila sam Niveinu dnevnu kremu za jako suhu kožu, nisam bila nesto pretjerano zadovoljna, efekt je bio minimalan pa ako imate koju alternativu, vičite
__________________
..."Život je dobar kad mu dopustiš da to bude. Moraš naučiti pustiti stvarima da jednostavno budu..."
Meonchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 16:16   #4847
Quote:
Meonchy kaže: Pogledaj post
u potrazi sam za kremom za normalnu kožu, nije pretjerano masna niti problematična no zapuše li bura i sad pogotovo početkom ovog hladnijeg razdoblja dolazi do ekstremnom isušivanja ... Oko nosa i na čelu najviše, crvenilo i ljuštenje kože.. Koristila sam Niveinu dnevnu kremu za jako suhu kožu, nisam bila nesto pretjerano zadovoljna, efekt je bio minimalan pa ako imate koju alternativu, vičite
Razmisli o nekom hidratantnom serumu, imaš puno toga na temi o serumima za lice...
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 16:28   #4848
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
ako se ljuskaš, Avene ti sigurno neće biti dovoljan
to je basic krema, nema nikakvih korisnih sastojaka osim glicerina da ti malo ovlaži kožu, tako da nikako ne vrijedi tu lovu.

pogledaj Olivalovu ekstra hidrantantnu kremu sa smiljem, cure su je hvalile da rješava dehidriranost i ljuskanje, a smilje je super samo po sebi
za dan možda nešto laganije, jesi probala balea aqua serum?
može li se Olivalova krema kupiti u dm-a/Mullera ?
__________________
..."Život je dobar kad mu dopustiš da to bude. Moraš naučiti pustiti stvarima da jednostavno budu..."
Meonchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 16:29   #4849
Quote:
bubley kaže: Pogledaj post
Razmisli o nekom hidratantnom serumu, imaš puno toga na temi o serumima za lice...
upravo sam krenila sa detaljnim pregledom teme, hvala na inf !
__________________
..."Život je dobar kad mu dopustiš da to bude. Moraš naučiti pustiti stvarima da jednostavno budu..."
Meonchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 13:00   #4850
Quote:
Meonchy kaže: Pogledaj post
no zapuše li bura i sad pogotovo početkom ovog hladnijeg razdoblja dolazi do ekstremnom isušivanja ... Oko nosa i na čelu najviše, crvenilo i ljuštenje kože..
Mene u zimskim mjesecima spašava A-derma + melem na usta

Bioderma Atoderm mi je isto bila ok po pitanju tog isušivanja, al mi ona nikako ne sjeda na kožu
Tipkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 04:16   #4851
Quote:
Tipkica kaže: Pogledaj post
Mene u zimskim mjesecima spašava A-derma + melem na usta

Bioderma Atoderm mi je isto bila ok po pitanju tog isušivanja, al mi ona nikako ne sjeda na kožu
A-derma se moze kupiti u DMu? hvala na inf
__________________
..."Život je dobar kad mu dopustiš da to bude. Moraš naučiti pustiti stvarima da jednostavno budu..."
Meonchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 07:12   #4852
Samo u ljekarnama


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 07:37   #4853
Može i u DM-u koji ima onaj ljekarnički dio.

Kolko sam skužila Meonchy je s mora, pa nisam sigurna kakva je situacija kod nje
Tipkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 16:31   #4854
Mislim da mi je, nazalost, Olival regenerativna krema komedogena. Odjednom sam puna sitnih pristica po bradi, nista novo ne koristim osim nje.

Pa ajmo ispocetka... Mjesovita koza, dehidrirana, sklona neredima iako imam poprilicno cist ten, al zato kad mi nesto ne odgovara, onda je to kaos. Trazim neku hranjivu kremu za noc s dobrim sastojcima koji pozitivno djeluju na kozu, a ne stvaraju privid istoga. I naravno, da nije komedogena.

Da napomenem da iskljucujem Green Girl i sl., jer nemam volje drzati kremu u hladnjaku.

Unaprijed hvala!

Edit: Mozda Novexpert Barsunasta?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zadnje uređivanje orangecounty : 01.10.2014. at 17:40.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 09:11   #4855
Ciao cure,

koju kremu bi preporučile za osjetljivu, sušu kožu lica koja se lako zacrveni, pogotovo zimi kada su razlike toplo-hladno i suhi zrak od grijanja.

Koristim od bioderme sensibio ar (anti redness), ali sada na zimu neće biti dovoljno hidratantna. Dvoumim se između Vichy Aqualia Thermal riche i Avene hydrance optimale riche ?

Hvala!
confused_girl00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 09:29   #4856
Quote:
confused_girl00 kaže: Pogledaj post
koju kremu bi preporučile za osjetljivu, sušu kožu lica koja se lako zacrveni, pogotovo zimi kada su razlike toplo-hladno i suhi zrak od grijanja.

Koristim od bioderme sensibio ar (anti redness), ali sada na zimu neće biti dovoljno hidratantna. Dvoumim se između Vichy Aqualia Thermal riche i Avene hydrance optimale riche ?
Ja glasam za drugu opciju! Ovu vichy, doduše, nisam koristila, ali znam da se cure često žale na sastav njihovih krema i znaju njurgati oko efekta koji (ne)daju, a čini mi se da od avene kozmetike još nisam isprobala nešto što mi je baš loše. Dapače, sve mi je bilo jako jako dobro, uključujući i optimale riche.
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 09:32   #4857
Quote:
confused_girl00 kaže: Pogledaj post
Ciao cure,



koju kremu bi preporučile za osjetljivu, sušu kožu lica koja se lako zacrveni, pogotovo zimi kada su razlike toplo-hladno i suhi zrak od grijanja.



Koristim od bioderme sensibio ar (anti redness), ali sada na zimu neće biti dovoljno hidratantna. Dvoumim se između Vichy Aqualia Thermal riche i Avene hydrance optimale riche ?



Hvala!

Ja ti imam isti problem preko zime. Rjesavam ga s avene kremom za netolerantnu kozu.
Vichy aqualia ti ne bih preporucila jer ima dosta alhokola il cega vec, meni koza totalno pocrveni od nje. Opcenito mi ne odgovara vichy asortiman. Doduse sve je to subjektivno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 09:45   #4858
Quote:
confused_girl00 kaže: Pogledaj post
Ciao cure,

koju kremu bi preporučile za osjetljivu, sušu kožu lica koja se lako zacrveni, pogotovo zimi kada su razlike toplo-hladno i suhi zrak od grijanja.

Koristim od bioderme sensibio ar (anti redness), ali sada na zimu neće biti dovoljno hidratantna. Dvoumim se između Vichy Aqualia Thermal riche i Avene hydrance optimale riche ?

Hvala!
Meni ti je Avene Riche super bila, bas sam bila zadovoljna, potrosila sam ne znam koliko tubica. Sad sam se malo zasitila, a i trazim neku koja ima neko konkretnije djelovanje osim same hidratacije. No za to sto si navela bi ti trebala biti odlicna.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 10:58   #4859
Quote:
akvareLa_neGra kaže: Pogledaj post
Ja ti imam isti problem preko zime. Rjesavam ga s avene kremom za netolerantnu kozu.
Vichy aqualia ti ne bih preporucila jer ima dosta alhokola il cega vec, meni koza totalno pocrveni od nje. Opcenito mi ne odgovara vichy asortiman. Doduse sve je to subjektivno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Koja je to za netolerantnu kožu?

Ima netko iskustva sa Avene linijom protiv crvenila?
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 11:03   #4860
Quote:
titanika kaže: Pogledaj post
Koja je to za netolerantnu kožu?



Ima netko iskustva sa Avene linijom protiv crvenila?

Avene skin recovery krema ili avene intolerant skin krema.
Kod nas prevedena kao krema za netolerantnu kozu.
Guglaj da ne lijepim slike



Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:45.