Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2007., 14:06   #61
Quote:
iwka kaže: Pogledaj post
a znan da je ovakvih tema bilo miljon al eto..
ovako prije nekih misec dana imala san spolni odnos bez zastite ali su meni bili neplodni dani a on nije svrsia u mene..i doblia san stvari sve normalno.trajale su ka i obicno i bile obilne ka i uvik(inace znan da nekad iako si u drugon stanju mozes imat stvari prva2,3miseca ali su primjetno manje obilne nego inace)e sad sredinon ovog ciklusa taman negdi dan prije i na dan ovulacije iscjedak je bija lagano crvenkast,to je trajalo tako 2dana i posli sve normalno,i stvari san trebala dobit jucer ali eto kasne1dan al to je normalno,inace mi dolaze svako28dana,a nekad znaju kasnit pa dodu nakon nekih30dana..

uglavnon moje pitanje je jeli iko imao ista slicno i ako je,bila bi mu veoma zahvalna kad bi to podjelio sa nama...
i jos nesto kolike su sanse prema svemu ovome da san ja ipak u driugom stanju!?

puno hvala na odghovorima!
ovo lagano crvenkasto ti je krv koja se pojavljuje prilikom ovulacije tj. odvajanja jajne stanice iz jajnika, i to ti je skroz normalna pojava
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 14:36   #62
ma znan ja sta je to,ali mene zanimaju samo sanse za ostanak u drugom stanju u ovakboj situaciji!?i kad bi sada uzela test on bi treaba tocno pokazat jel tako!?mislin prerano za otkrit trudnocu nije 100%pa...
iwka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 14:52   #63
čitam znakove trudnoće i..ja sam već godinama trudna po tome. .jedino šta normalno menstruaciju imam
__________________
Athletes Row, Everyone Else Just Plays Games
Balkanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 20:17   #64
Quote:
iwka kaže: Pogledaj post
ma znan ja sta je to,ali mene zanimaju samo sanse za ostanak u drugom stanju u ovakboj situaciji!?i kad bi sada uzela test on bi treaba tocno pokazat jel tako!?mislin prerano za otkrit trudnocu nije 100%pa...
male
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 21:11   #65
Quote:
harmony kaže: Pogledaj post
Bok drushtvance!

u frci sam nekoliko dana.
imala sam odnos sa momkom dok mi je trajala mjesecnica i on je ejakulirao u mene.
sutra dan sam kupila pilulu "12 hours after" ,just in case ,i mjesecnica mi je stala.vjerovatno zbog tableta..
ali vec 5 dana imam mucninu i povracanje preko citavog dana,ne samo ujutru,smuci mi se pri pomisli na hranu,iako sam u pocetku mislila da je zbog tableta,vise nisam sigurna.
nadam se da je trip
mozete li mi reci koji je najsigurniji nacin provjere trudnoce?

pusaaa
harmony
Se ta pilula može kupiti bez recepta? I kolko kiša?
¤¤tina¤¤ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 22:48   #66
pozdrav! evo sad cu i ja postavit pitanje koje vam se vec popelo na vrh glave,ali sam u gadnoj panici. da li je moguce zatrudniti ako decko ide s penisom po klitorisu mada ne svrsi? inace menga mi kasni 5 dana. govorim si da je to ne bas previse vjerojatno, ali sam takav pehist da cekam samo kada ce mi satelit past na glavu. inace prilikom 1. spolnog odnosa(koristili kondom, nije puko) osjetih lagani pritisak u jajnicima(imam endometriozu na oba jajnika) pa mislim da mi kasni zbog toga jer se nesto poremetilo.mengu imam svakih 29 dana,zna mi kasnit po 3 dana najvise.zadnji put kada mi je kasnila bilo je u 1.mj i to je bilo tjedan dana i bila sam pun k.. zivcana zbog faxa. prije ikakvih ginekologa htjedoh pitat vas za misljenje ili se trebam smirit i nac dobrog psihijatra(pomalo sam hipohondar)? hvala na odgovorima!
Spaljena_Koala is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 10:26   #67
Quote:
Spaljena_Koala kaže: Pogledaj post
pozdrav! evo sad cu i ja postavit pitanje koje vam se vec popelo na vrh glave,ali sam u gadnoj panici. da li je moguce zatrudniti ako decko ide s penisom po klitorisu mada ne svrsi? inace menga mi kasni 5 dana. govorim si da je to ne bas previse vjerojatno, ali sam takav pehist da cekam samo kada ce mi satelit past na glavu. inace prilikom 1. spolnog odnosa(koristili kondom, nije puko) osjetih lagani pritisak u jajnicima(imam endometriozu na oba jajnika) pa mislim da mi kasni zbog toga jer se nesto poremetilo.mengu imam svakih 29 dana,zna mi kasnit po 3 dana najvise.zadnji put kada mi je kasnila bilo je u 1.mj i to je bilo tjedan dana i bila sam pun k.. zivcana zbog faxa. prije ikakvih ginekologa htjedoh pitat vas za misljenje ili se trebam smirit i nac dobrog psihijatra(pomalo sam hipohondar)? hvala na odgovorima!
Meni je znala kasniti zbog stresa. Isto su bile takve panike dali sam trudna ili nisam. Nikad nisam bila.. Ali činjenica je da što sam se ja više živcirala i mislila na to, više je kasnila. Vjerujem da je i kod tebe moguć takav slućaj.

Ako je momak išao samo po klitorisu, a nije svršio, jako, jako su male šanse da si trudna. Gotovo jednake onima da ti satelit padne na glavu..
Ma dobro, ne baš tako male, ali uglavnom, zanemarivo male..
Sretna djevojka :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 11:36   #68
ja sam jučet dobila mengu i toliko krvarim već drugi dan da ću iskrvariti
debsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 21:15   #69
Quote:
debsy kaže: Pogledaj post
ja sam jučet dobila mengu i toliko krvarim već drugi dan da ću iskrvariti
jedna frendica je skoro iskrvarila..sva sreća pa ju je stara našla na krevetu
__________________
Athletes Row, Everyone Else Just Plays Games
Balkanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 20:31   #70
ne plasite mali djecu
__________________
samo budale imaju potpis.
luda_za_piramidom is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 00:32   #71
dobih mengu!:-) ah stres.....
Spaljena_Koala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 23:22   #72
Exclamation Preplašena

Imam jedno pitanje i pliz pomagajte što prije!
Ima nekih dva miseca da smo se moj dečko i ja malo zanijeli i... pa nismo spavali, ali znaju svi ovdje što je sex na suho! Bio mi je zadnji dan mjesečnice... E pa... Ne znam kako, možda zato jer nijedno od nas nije baš iskusno u tome, ali došlo je do toga da sam ja imala njegove sperme na majici, hlačama, a malo i na trbuhu... Nisam još nikad imala spolni odnos s nekime pa me strah svega...
E sad... Bojim se da bih mogla biti trudna, ako sam slučajno nekako to prenijela do... DOLI! mislim, čula sam da cura može i tako ostati trudna...
Imala sam uredno mjesečnicu prošli mjesec, ok, bila je malo manje obilna, ali 7 dana je trajalo to mučenje... Sada mi opet triba doći a ja umirem od straha, još se bojim! Bole me grudi, imam simptome kao prije menstruacije, ali sam neki dan pročitala u novinama da isti takvi simptomi ili slični mogu značiti trudnoću... PLIZ! HELP... Ne želim se više bojati i mučiti... Ako mi mjesečnica bude kasnila, a mogla bi zbog nervoze koju prolazim... AJOJ! Pliz...
lalila is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 23:55   #73
gotovo sigurno nisi trudna,ne brini.
super_sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 23:57   #74
Trudna si 100%!
dushica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 23:58   #75
curo,daj odi kod ginekologa ako si toliko preplašena,samo da te smiri..to će ti puno značiti,vjeruj
super_sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 00:30   #76
nisi trudna. imala si mengu. točka.
K Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 08:37   #77
Quote:
dushica kaže: Pogledaj post
Trudna si 100%!
ajd sad i ti....

ak te je toliko strah a sram mozda ici kod ginekologa uradi kucni test.
ali nisi trudna.

i malo se vise informisi, imas zato internet...
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 21:52   #78
definitivno nam treba seksualni odgoj u školama,ovo od foruma i grozda neće nikad...ono što se radi iz biologije svodi se uglavnom samo na fiziologiju.mladi su neinformirani jer nemaju dobar odnos s roditeljima,nemaju koga pitati,a ako žele nešto saznati,čitaju časopise kao što su teen i ok..tužno.
super_sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 11:23   #79
Quote:
super_sonic kaže: Pogledaj post
definitivno nam treba seksualni odgoj u školama,ovo od foruma i grozda neće nikad...ono što se radi iz biologije svodi se uglavnom samo na fiziologiju.mladi su neinformirani jer nemaju dobar odnos s roditeljima,nemaju koga pitati,a ako žele nešto saznati,čitaju časopise kao što su teen i ok..tužno.
Nazalost u vecini slucajeva je tako.
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 13:18   #80
Quote:
super_sonic kaže: Pogledaj post
ako žele nešto saznati,čitaju časopise kao što su teen i ok..tužno.
ja sam odrasla na takvim časopisima, pa sam čisto dobro ispala znam apsolutno sve što bih trebala znati i ne rijetko se čudim kako ljudi ne znaju neke osnovne stvari o vlastitom tijelu...
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:47.