Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2011., 01:05   #201
Quote:
columbus kaže: Pogledaj post
Ta Vanessa vesna radi razno razne makinacije!
Odakle taj smioni ošti javni zaključak bez navedenih činjenica.Popljuvat na taj način šta već je obrt ili doo. Ljudi valjda imaju poštenu studioznu marketinšku politiku. Nije valjda da si i ti pljuga fora ili samo čula rekla kazala.
Sretno is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 18:12   #202
Quote:
Sretno kaže: Pogledaj post
Pčelice i tebi slične dobronamerne lijepotice možeš si misliti šta novinari neće sve napisati za razno razne animacije.Platiš reklamu a teksta do besvjesti što napišeš.
Kako ste duboko naivno uvjerene lijepe Hrvatice. Samo pazite da umjesto bjelca ne ugledate kosookog kako Vas špeha iz vrečice. Od kada Zelena kava raste u Australiji to je samo za nas naivne Hrvatice.
Nije vas možda prosvijetlila ova demokrcija i pred ulazak u EU. Da je ovo zemlja pogodna za prodaju zadnjega smeća nema bolje Lijepe naše.
Zato svima savjetujem prionite tretmanom Eksluzivne zelene kave sa plantaže iz Australije za HR tržište.
Lijepo bih vas molila da mene ne svrstavate u svoje tekstove koji su puni cinizma i ne znam cega sve ne,a hvala bogu svi dobro znamo da se takve poruke ne pisu na forumima!
Pogotovo kada ocito ni ne znate o cemu pisete jer Vam je tekst ne razumljiv i,moram priznat pomalo smjesan zbog hrpe gramatickih gresaka,a ostalo da ne spominjem!
Stoga....have a nice day
Pozz Paoli i Zagrebenkici
pcelica87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 16:51   #203
Ja sam narucila kavu i dosla mi je neka kineska verzija i nema one naljepnice original
paola is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 20:05   #204
Jeli netko možda imao nuspojave od zelene kave ? Ja ju pijem oko tjedan dana i u tih tjedan dana 90% vremena sam provela na WC-u... doslovno čim nešto pojedem letim na wc, stalno me boli stomak itd itd...
trauma_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 20:58   #205

te nuspojave su znak da ti je organizam počeo normalno funkcionirati!!

Negdje sam pročitao da bi trebalo koliko puta za stol toliko puta i u WC!!
__________________
Da bi bio star i mudar moraš prvo biti mlad i glup!!
Angang is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 21:42   #206
Mozda piskit.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 00:26   #207
Quote:
Angang kaže: Pogledaj post

te nuspojave su znak da ti je organizam počeo normalno funkcionirati!!

Negdje sam pročitao da bi trebalo koliko puta za stol toliko puta i u WC!!
Ne znam koliko je to normalno al samo znam da mi dupe već danima bridi

Popit ću tu prvu kutiju do kraja ali ako se stvari ne stabiliziraju bojim se da moja guzica neće podnjeti još jednu turu zelene kave
trauma_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 00:38   #208
Pokusaj pit crni caj, jest banane i bijelu rizu, to zatvara.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 11:03   #209
Quote:
trauma_os kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko je to normalno al samo znam da mi dupe već danima bridi

Popit ću tu prvu kutiju do kraja ali ako se stvari ne stabiliziraju bojim se da moja guzica neće podnjeti još jednu turu zelene kave
možda imaš "hemiće"
__________________
Da bi bio star i mudar moraš prvo biti mlad i glup!!
Angang is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 12:05   #210
Quote:
Angang kaže: Pogledaj post
možda imaš "hemiće"
Samo sam čekala kad će se pojaviti ovakav odgovor, nemam hemače !
trauma_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 16:55   #211
Quote:
paola kaže: Pogledaj post
to sam i mislila

nego postoji li lazna kava leptin 800
to sta se prodaje po njuskalu su prave ili?
Ima ih i lažnih, evo ja sam svoju kupila preko Emmavite Leptin green coffee 800, pijem danas drugi dan. Moja je kostala 168 kn sa postarinom 18 kom, pa sam isla malo skicnuti na ebay, za nekih 80 kuna mozes dobiti kopiju iz kine, a najjeftiniji original sam nasla na ebay.uk za nekih 120 kn sa shippingom. Evo ti Americki link, dolje u lijevom kutu ti je prikazana prava i lazna. Ne znam da li ih ima kod nas, ali na ebayu je masu laznih. Uglavnom originalna mora imati srebrnu naljepnicu na sredini kao neki certifikat sta mnoge nemaju. Za sada ok djeluje.. jucer sam za rucak pojela tanjur paste i bolonjez, za veceru takodjer. U medjuvremenu sam pojela 2 napolitanke, sto mi organizam uopce nije trazio nego sam ih iz navike ubacila u usta. Danas rucak samo 3 batka pileca

inace, sestra mi je smrsavila 5 i pol kg u 18 dana..
Ivana_1104 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 19:41   #212
Quote:
trauma_os kaže: Pogledaj post
Samo sam čekala kad će se pojaviti ovakav odgovor, nemam hemače !
sorry to je bilo jaće od mene, morao sam napisati!!!!!
__________________
Da bi bio star i mudar moraš prvo biti mlad i glup!!
Angang is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 19:46   #213
Quote:
Ivana_1104 kaže: Pogledaj post
Ima ih i lažnih, evo ja sam svoju kupila preko Emmavite Leptin green coffee 800, pijem danas drugi dan. Moja je kostala 168 kn sa postarinom 18 kom, pa sam isla malo skicnuti na ebay, za nekih 80 kuna mozes dobiti kopiju iz kine, a najjeftiniji original sam nasla na ebay.uk za nekih 120 kn sa shippingom. Evo ti Americki link, dolje u lijevom kutu ti je prikazana prava i lazna. Ne znam da li ih ima kod nas, ali na ebayu je masu laznih. Uglavnom originalna mora imati srebrnu naljepnicu na sredini kao neki certifikat sta mnoge nemaju. Za sada ok djeluje.. jucer sam za rucak pojela tanjur paste i bolonjez, za veceru takodjer. U medjuvremenu sam pojela 2 napolitanke, sto mi organizam uopce nije trazio nego sam ih iz navike ubacila u usta. Danas rucak samo 3 batka pileca

inace, sestra mi je smrsavila 5 i pol kg u 18 dana..
Link: http://www.green-coffee-800.com/
Ivana_1104 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 11:31   #214
Quote:
brunesa kaže: Pogledaj post
poslala sam vam pp
pozz,
i ja bi pp ako može :9
hvala!
__________________
ivaa
ivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 21:54   #215
da li netko zna ima li za kupit u ljekarnama zelenu kavu leptin 800 jer jednom sam narucila preko neta i opekla sam se jer kava nije bila original i sad me strah ponovo narucivat macka u vreci
paola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 16:25   #216
Evo i mene sa vama .Vidim da se puno preporučuje oreko pp-a pa dajte i meni neku preporuku gdje ću nači učinkovitu original kavu a da me ne košta ko Sv.Petra kajgana :-)
kbegicsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 14:22   #217
Ma joj ja sam se totalno razočarala...
Prošle godine sam pila All Svelte (vanessa-vesna) i bila mi je odlična. Naravno ne okusom, već djelovanjem.
Ove godine kupila sam istu, platila je preko 300 kn , a ona totalno drugačija. Nije više onako ružna za piti, apetit se nije nimalo smanjio.. Čak nije onako gorka kao prošle godine, uopće je ne moram šećeriti!!
Ne razumijem, meni se čini da su sastav mijenjali (možda su maknuli onaj štetni sastojak iz nje koji je očito bitan u cijeloj priči) i ovo je po meni zaista bačenih 300 kn...
Imam još par vrećica i onda ću probati sa Leptin kavom...
Da li je ima gdje u apotekama za kupiti ili se jedino može naručiti preko Emma Vitae?
Curica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 00:37   #218
Quote:
ana7 kaže: Pogledaj post
Pozdrav supatnicama.
Evo ja imam nekog iskustva.
Nakon rođenja dvoje dječice, odlučila sam se i ja dovesti u red. Imala sam 10 kg viška koje su se zacementirale, istini za volju nisam se baš pretrgla da ih skinem.
Pila sam zelenu kavu Leptin 800 i nakon 2 mjeseca brojim 8 kg manje , još malo pa sam na cilju, al sad se rezultati dobro vide.
Ulazim u sve predtrudničke hlače, koje sam već mislila podijeliti.
Stvarno djeluje. Okus je slađeg cappucina pa je ja malo pojačam s nescaffeom i popijem ujutro, razliku od običnog nesa gotovo ni ne osjetim.

Dosta sam žedna i pijem preko 2 l vode dnevno, za razliku od prije kad se nisam ni sjetila piti, što samo po sebi zavarava glad i dobro djeluje na organizam.
Apetit mi je slabiji, jedem manje porcije, a slatkiši mi više nisu bolna točka.
Ranije bih si dala oduška kad djeca zaspu, a otkad pijem kavu mi uopće nije bad ne večerati.
Jedno s drugim, rezultati su tu, kavu ne pijem već tri tjedna a vaga stoji na istom .

Meni je definitivno pomogla, a za neko vrijeme mislim da ću ponoviti iskustvo da skinem još 2 kg kako bih došla na svoju srednjoškolsku težinu.

Kavu sam naručila preko frendice i to za 150 kn kutija. ( U ljekarni je 250).
Ako nekog zanima mogu poslati mail na koji se kava može naručiti.

Nadam se da ovo iskustvo može nekome biti od koristi.

SUPER TI JE SAVIJET, SAMO JE ISTI NA 10 RAZLIČITIH FORUMA)))).
AJ TI ODI TE FORE O SVOJOJ SUPER KAVI PRODAVATI NEKOM DRUGOM. SKORO SAM UMRLA B... JEDNA.
Silativ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 03:53   #219
I koja sad zelena kava valja i di da kupim?
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 13:54   #220
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
I koja sad zelena kava valja i di da kupim?
Moj savjet - niti jednu! Bačen novac, 100%
Ja ju pijem jer mi je žao 300 kn koje sam uzalud potrošila. Nit je fina, nit koristi...
Ja sam na dukanovoj dijeti pa idu kile polako, jedva, a još pijem tu kavu...
Ma žalibože novaca...
Curica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:08.