Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2014., 07:58   #1861
Quote:
Willim kaže: Pogledaj post
prati AirFrance..... Oni dosta cesto znaju imat ispod 700 EUR povratne
Pratim, ali nisu imali ništa od (čini mi se) lipnja. Kolko je realno platiti kartu? Ako nađem za 700 da kupujem ili čekam da još padne?
Hvala na odgovoru.
taraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 08:55   #1862
Imali su za 550€ iz Venecije. Ako gledas iz Zg onda bukiraj ovo od 700€. Upitno je da li ce lupit koju akciju jos,tesko je to znati.
Amedea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 11:57   #1863
ja bih za 700 odmah kupio ako je iz zagreba
__________________
The wind rises, electric. She's soft and warm and almost weightless. Her perfume is a sweet promise that brings tears to my eyes. I tell her that everything will be all right. That I'll save her from whatever she's scared of and take her far, far away. I tell her I love her. The silencer makes a whisper of the gunshot. I hold her close until she's gone. I'll never know what she was running from. I'll cash her check in the morning.
MannyCalavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 21:58   #1864
Quote:
taraaa kaže: Pogledaj post
Pratim, ali nisu imali ništa od (čini mi se) lipnja. Kolko je realno platiti kartu? Ako nađem za 700 da kupujem ili čekam da još padne?
Hvala na odgovoru.
700 EURA je super i cijena i nemaš kaj razmišljati, za vrijeme akcije su mislim cca 630 ali to može bit i ne mora.
Willim is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 10:26   #1865
Ja još nisam kupila kartu, a također bih išla u 11. mjesecu jer sam ograničena s datumima koje sam dobila za godišnji.
Trenutno su za moje datume najjeftinije karte iz Zagreba 830 eura. Također ne znam da li da kupujem dok ne poskupe još više ili da se nadam nekoj akciji?

@taraaa, na koliko dana ti ideš?

Zadnje uređivanje natalija : 11.09.2014. at 10:37.
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 20:24   #1866
Hvala svima na odgovorima. Mislim da cu mozda jos malo pricekati pa odlučiti.
@natalija Plan je da idem max 14 dana, videt cu kako ce mi se karte poklopiti. A ti?
taraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 22:40   #1867
Quote:
natalija kaže: Pogledaj post
Ja još nisam kupila kartu, a također bih išla u 11. mjesecu jer sam ograničena s datumima koje sam dobila za godišnji.
Trenutno su za moje datume najjeftinije karte iz Zagreba 830 eura. Također ne znam da li da kupujem dok ne poskupe još više ili da se nadam nekoj akciji?

@taraaa, na koliko dana ti ideš?
Ako su ti termini Ok uzmi kartu... Vrlo vjerojatno da se avion nece jos tako brzo popunit - mislim na relaciju Pariz-Havana, ali moglo bi doc do jos veceg povecanja cijene zbog Croatie na relaciji ZG-CDG

lp
Willim is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 12:42   #1868
Kod mene je plan max 17 dana, ali sad mi se sve počelo komplicirati pa ne znam ni sama da li ću je uspjeti vidjeti ovu godinu
A rizik mi je uzimati karte kad nisam 100% sigurna
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 17:24   #1869
Hola hentes, čitao sam zadnjih dosta stranica ne bih li shvatio kako stvari dolje stoje jer idem na mjesec dana ali poslom. Moja percepcija Kube je bila da tamo žive jadni ljudi koji malo zarađuju i onda su i cijene tamo niske. Po ovom zadnjem, vidim da sam totalno falio, još mi je i kolega potvrdio neke cijene dolje. Znam da postoji dvije valute, ali koja je caka sa plaćanjem ovom drugom, ne konvertibilnom. Dalje,mobitel i to lokalni, jeli moguće nabaviti? Internet van hotela? Biti ću u Havani i da li se eventualno isplati dizanje novaca sa bankomata ili je bolje promijeniti u banci? Dakle čisto nekakav operativni savjet. Turistički, teško da ću imati prilike obići Kubu, možda nešto, nekad, ali ne nadam se.
chico locco is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 23:58   #1870
Quote:
Willim kaže: Pogledaj post
Ako su ti termini Ok uzmi kartu... Vrlo vjerojatno da se avion nece jos tako brzo popunit - mislim na relaciju Pariz-Havana, ali moglo bi doc do jos veceg povecanja cijene zbog Croatie na relaciji ZG-CDG

lp
Naravno, ako nece strajkati piloti Airfranca, evo pratim letove pa kazu da je vec 2 dana prekinuta linija Pariz-Havana i naravno povratak, ako ste kojim slucajem vec na Kubi, ovaj tjedan cete se tesko vratiti
Dmijano is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 00:20   #1871
mozda mutavo pitanje al di se gleda smjestaj za kubu? vidim da ih booking.com iz nekog razloga nema
__________________
Sve informacije za put u Tajland
http://thaimer.net/
https://www.facebook.com/thaimerr
ajvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 01:41   #1872
naletio sam na ovu promociju na jednoj stranici:

KUBA - HAVANA OD 715 EUR PROMOCIJA DO 21. SEPTEMBRA!

Samo do 21.septembra 2014.

AirFrance ima sjajnu ponudu aviokarata za Havanu. Sigurno će Vam ova ponuda izmamiti osmeh na lice! Letovi su sa jednim presedanjem u Parizu.

Cena povratne aviokarte sa svim taksama je 715 eur!

Period prodaje: 03.09. - 21.09.2014.

Period putovanja: 10.09. - 10.12.2014.

onda sam otisao da probam na skyscanner-u datume,malo se igrati brojkama,da vidim hoce li biti cifre kao sto se kaze u ovoj ponudi,da bi onda ladno na probu datuma 17.11.2014.,do 27.11.2014. dobio cifru 4808 kn,znaci oko 630 e sa aeroflot-om!da li je ovo neka akcija aeroflot-a,koliko traje,da li je inace ovako,ne znam,ali sam dobio to!naravno let je sa stajanjem u moskvi,sa malo vise cekanja,ali svi koji su trazili jeftino,eto prilike!mozda ima i za manje novaca,mozda i vise,samo se izgleda treba igrati datumima!
__________________
...godine prolaze moje,ja cekam titule tvoje i svakim danom sve vise volim te...
kongres is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 21:21   #1873
Quote:
kongres kaže: Pogledaj post
naletio sam na ovu promociju na jednoj stranici:

KUBA - HAVANA OD 715 EUR PROMOCIJA DO 21. SEPTEMBRA!

Samo do 21.septembra 2014.

AirFrance ima sjajnu ponudu aviokarata za Havanu. Sigurno će Vam ova ponuda izmamiti osmeh na lice! Letovi su sa jednim presedanjem u Parizu.

Cena povratne aviokarte sa svim taksama je 715 eur!

Period prodaje: 03.09. - 21.09.2014.

Period putovanja: 10.09. - 10.12.2014.

onda sam otisao da probam na skyscanner-u datume,malo se igrati brojkama,da vidim hoce li biti cifre kao sto se kaze u ovoj ponudi,da bi onda ladno na probu datuma 17.11.2014.,do 27.11.2014. dobio cifru 4808 kn,znaci oko 630 e sa aeroflot-om!da li je ovo neka akcija aeroflot-a,koliko traje,da li je inace ovako,ne znam,ali sam dobio to!naravno let je sa stajanjem u moskvi,sa malo vise cekanja,ali svi koji su trazili jeftino,eto prilike!mozda ima i za manje novaca,mozda i vise,samo se izgleda treba igrati datumima!
Nije akcija... to su im redovne cijene ali ja nebi isao na tu opciju, prevelik razmak izmedju letova (skoro cijeli dan), ako neces umirat od dosade na aerodromu moras kupiti vizu, a za to vrijeme cekanja se i nesto potrosi.... razmisli
Willim is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 23:40   #1874
Quote:
Willim kaže: Pogledaj post
700 EURA je super i cijena i nemaš kaj razmišljati, za vrijeme akcije su mislim cca 630 ali to može bit i ne mora.
Pozdrav svima, evo danas je napokon zavrsio strajk pilota airfranca, tako da mozete ponovno letiti bez problema.
Evo samo da napomenem da sam danas prvi put vidio povoljnije avio karte iz Zagreba za Havanu u odnosu na Veneciju Havana.?? ( naravno odnosim se na airfrance, ne condor!)
Simulirao sam datume 11.11.2014 do 02.12.2014 iz Zagreba vas kosta 688eur a iz Venecije 860eur!! Super ponude iz Zagreba, iskoristite priliku.
Pozdrav.
Dmijano is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 09:32   #1875
Quote:
ajvan kaže: Pogledaj post
mozda mutavo pitanje al di se gleda smjestaj za kubu? vidim da ih booking.com iz nekog razloga nema
pogledaj na cubajunky
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 10:44   #1876
Cool jao meni....

ljudi bok,

razmisljam da si kupim karte kod air france-a buduci da sad imaju akcije(vrlo pristojne cijene).ono sto me zanima je da mi netko ukratko napise sto je MUST SEE na kubi(havana,varadero,trinidad itd..) da ne zujim bas ko ovca
koji su mjeseci top sezone?koliko kosta renta car za 20tak dana?hrana?hoteli ili kuce za odmor?plaze? korisni linkovi?



p.s. znam da je dosta toga opisano na prijasnjim stranicama ali ima i starih info.

unaprijed hvala svima
preko bare is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 11:26   #1877
imaš moj info koji je od prije koji tjedan i piše apsolutno sve
__________________
The wind rises, electric. She's soft and warm and almost weightless. Her perfume is a sweet promise that brings tears to my eyes. I tell her that everything will be all right. That I'll save her from whatever she's scared of and take her far, far away. I tell her I love her. The silencer makes a whisper of the gunshot. I hold her close until she's gone. I'll never know what she was running from. I'll cash her check in the morning.
MannyCalavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 00:37   #1878
Quote:
preko bare kaže: Pogledaj post
ljudi bok,

razmisljam da si kupim karte kod air france-a buduci da sad imaju akcije(vrlo pristojne cijene).ono sto me zanima je da mi netko ukratko napise sto je MUST SEE na kubi(havana,varadero,trinidad itd..) da ne zujim bas ko ovca
koji su mjeseci top sezone?koliko kosta renta car za 20tak dana?hrana?hoteli ili kuce za odmor?plaze? korisni linkovi?



p.s. znam da je dosta toga opisano na prijasnjim stranicama ali ima i starih info.

unaprijed hvala svima
http://www.lonelyplanet.com/cuba
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 04:10   #1879
Quote:
MannyCalavera kaže: Pogledaj post
imaš moj info koji je od prije koji tjedan i piše apsolutno sve
baš sad procito i ocito sam živio u zabludi jer sam brijao da je tamo sve bar 5x jeftinije od ovog sta si ti platio
__________________
Sve informacije za put u Tajland
http://thaimer.net/
https://www.facebook.com/thaimerr
ajvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 09:50   #1880
Quote:
ajvan kaže: Pogledaj post
baš sad procito i ocito sam živio u zabludi jer sam brijao da je tamo sve bar 5x jeftinije od ovog sta si ti platio
Kuba nije baš jeftina. Imaju dvije valute, ova koju koristiš za plaćanje smještaja,izleta,restorana..ma skoro svega osim nekih sitnica ti je 1CUC=1$ tako da ono..rekao bih u prosjeku,70$/dan
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.