Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2007., 21:53   #1
kontrolori leta

evo, danas jedan vrlo popularan posao u hrv.
zanima me sljedece:

-kad se zavrsi za kontrolora leta na prometnom fakultetu, dali je posao osiguran?
-i kolika bi bila placa otprilike?


ali vise me zanima jel fali kadra odnosno, jel tesko upasti!?
(naime, cujem da je pocetna 15k kn)
zahvaljujem!
Tihotar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 22:08   #2
Moj jedan prijatelj je kontrolor leta. Sad trenutno radi u Zagrebu. Medutim, on nije zavrsio fakultet vec je procitao prije nekoliko godina u novinama oglas za tecaj za kontrolore leta (ne znam tko ga je objavio). Uglavnom, prosao je prijemni i otisao na 6. mjesecni tecaj u njemackoj. Nakon sta je polozio taj tecaj dosao je natrag i koliko se sjecam, mora u hrvatskoj raditi nekoliko godina (da isplati trosak za taj tecaj). Radio je u Splitu, Puli i sad je u Zagrebu. Kaze da je posao odlican. Dinamican (ako nisi na nekoj rupi od aerodroma kao Krk gdje dode jedan avio dnevno) i sta je dobro, moze (ako fali kadra) relativno lako naci posao i u nekom inozemnom aerodromu. Sjecam se da mu je placa bila preko 9k ali koliko je sada nebih znao...
An'Lyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 22:14   #3
Quote:
An'Lyn kaže: Pogledaj post
(ne znam tko ga je objavio)
vjerojatno HKZP (hrvatska kontrola zracne plovidbe).
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 22:17   #4
Quote:
An'Lyn kaže: Pogledaj post
on nije zavrsio fakultet
dosad nije bilo nuzno da si zavrsio taj faks, trebas imati samo zavrsenu srednju. no, to bi se trebalo promijeniti u buducnosti.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:41   #5
Mislim da imas pravo (vezano za objavu oglasa). Znam da mi je pricao kako mora sad kod nas odraditi da im vrati ulozeno jer je taj tecaj u njemackoj (koliko se sjecam) bio prilicno skup....
An'Lyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 19:08   #6
Quote:
Crimson Petal kaže: Pogledaj post
dosad nije bilo nuzno da si zavrsio taj faks, trebas imati samo zavrsenu srednju.
Moro si imat VSS i onda se javiš na oglas HKZP i oni te pošalju u Vrankvurt na 6 mjeseci školovanja di dobiš međunarodni certifikat (oni ti plate školovanje).
Najvažnije su psihološke pizdarije.
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 22:09   #7
Quote:
spy kaže: Pogledaj post
Moro si imat VSS
okej, prije se moglo i sa srednjom skolom.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 18:39   #8
ajde pa nije valjda da nitko nepozna nekog kontrolora ili da je

netko kontrolor ! ? ?
Tihotar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 22:10   #9
Quote:
Tihotar kaže: Pogledaj post
kad se zavrsi za kontrolora leta na prometnom fakultetu, dali je posao osiguran?
nije.

moras se javiti na natjecaj [koji se raspisuju po potrebi] i poloziti testove (psihofizicke sposobnosti, engleski jezik), pa ako zadovoljis kriterije... onda ti je posao osiguran.

inace, kad zavrsis taj faks, pocinjes od nule. tek kad se zaposlis, onda krece prava edukacija. godine i godine skolovanja.

pocetnicka placa ~ ovisi o radnom mjestu, jer postoji vise tipova kontrolora. ali trebalo bi biti negdje oko 5000 kn.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 01:28   #10
kak je to meni super posao! jedan od onih poslova koje bih zaista volio raditi, ali sam se prekasno za to sjetio
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 03:30   #11
Evo ja sam radio ne u ali za kontrolu leta. Nije to baš tako jednostavna stvar, treba čovjek imat jako dobar smisao za prostor - kad crkne elektronika treba znat napamet vodit avione u prostoru! O kontroloru ovise životi putnika u avionu - prije par godina su se dva aviona maznula u zraku iznad Njemačke jer se kontrolor malo "opustio".

Poreč i otok Silba
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 14:51   #12
zanima me kako je sa kadrom? fali li ljudi?
ili treba dobra veza za upasti.ja bi prije rekao ovo drugo da treba veza i to dobra.
Tihotar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 18:49   #13
zanimljivo je kako citam da se ovaj gore jedan javio na tecaj,prosao prijemni,polozio par testova(valjda)i radi taj posel...ovdje u usa je to uzasno tezak posao,uzasno dobro placen,uzasno odgovoran i trebas puno puno puno skole i testova svakodnevno da bi mogao to raditi.jel to ovisi o prometu aerodroma ili??? jer ok,nemres usporediti jfk i zagreb pleso.tamo svakih 50 sek avion uzljece i slijece...ipak je to napor.malo me to zbunilo...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 19:02   #14
Pa nije bas "samo neki tecaj". To je bio kurs za kontrolore koji traje 6 mjeseci u njemackoj i koliko mi je rekao, isti je kao i onaj koji prolaze njemacki kontrolori leta posto su se skolovali u njihovoj skoli (ili sta je to vec).
Moram priznati da se vise nisam siguran da li je tecaj trajao 6 mjeseci ili dulje tako da taj dio ipak uzmite sa rezervom.
Nakon te skole imaju papire sa kojom mogu raditi na bilo kojem aerodromu u Europi tako da vjerujem da su dobro skolovani.
Tezak je to posao na svakom vecem aerodromu, ne samo u USA...
An'Lyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 22:08   #15
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
ovdje u usa je to uzasno tezak posao,uzasno dobro placen,uzasno odgovoran i trebas puno puno puno skole i testova svakodnevno da bi mogao to raditi.
imas vise vrsta kontrolora, ne rade svi isti posao. ovo skolovanje u njemackoj je osnovno skolovanje, nakon toga skolujes se dalje. i dalje... i dalje... stalno. a za svaki posao moras imati dozvolu + licencu koje moras produzavati svake godine, polazes testove za to [mozes naravno i izgubiti dozvolu i sl.]

opcenito, posao je zaista odgovoran i puno se uci. nema ono, polozis nesto jednom i sad to vrijedi cijeli zivot. naravno, pleso nije jfk, sto ne znaci da ovi na plesu sjede i raspaju nokte. na vecem aerodromu imat ces i vise kontrolora, vecu podjelu sektora itd.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 13:20   #16
Kontrolor leta

Iskreno,ne razumijem se u to,ali cuo sam da je pocetnicka placa oko 10 000 kn,da se radi oko 4 sata dnevno(jer si tamo oko 6 sati al ima dugih pauzi),nakon 25 godina mirovina....
Jedino sta sam cuo da i ispalis na zivce...
Jel tesko se zaposlit npr na Plesu kao kontrolor te sta bi se trebalo zavrsit ako se ide u opcu gimnaziju?
__________________
Mamić viri Mišku iz, hm stražnjeg dijela, od kada je ovaj došao u HNL. Sjetite se samo kako je bio oduševljen kada ga je Scoria sa bunkerom pregazio na Kantridi.Odnosi snaga u HNL su zauvijek promijenjeni svidjelo se to vama ili ne. (c) bioshock
HRJAX is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 17:09   #17
ne,znam... po ovome što si ti rekao taj posao je bolji nego u saboru
koje su loše strane tog posla? mora biti neka fora...
a i ovo sa 10 000 početna plaća mi je sumnjvo...
parabolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 18:22   #18
Quote:
parabolica kaže: Pogledaj post
ne,znam... po ovome što si ti rekao taj posao je bolji nego u saboru
koje su loše strane tog posla? mora biti neka fora...
a i ovo sa 10 000 početna plaća mi je sumnjvo...
Lose strane su sto te pojede stres i sto tamo ne mozes uc bez veze da se postavis na trepavice. Gledao sam svojedobno neku statistiku, iznenadio sam se da kontrolori leta imaju kraci zivotni vijek od rudara, i ne, nije se radilo o Kini.

Mislim da ce se kolegica TheWho sad ubacit.
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 19:22   #19
Ne znam kako je sada ali jedan moj poznanik radi kao kontrolor i on je taj posao nasao tako sta se javio na natjecaj u novinama. Navodno, samo ako je natjecaj u novinama primaju nove kandidate koje salju u Njemacku na skolovanje (nekoliko mjeseci, zaboravih sad detalje). Takodjer, prije toga treba proci ljecnicki pregled. Po ugovoru mora neko vrijeme (nekoliko godina ili tako nesto) provesti na aerodromima u HR a poslije je slobodan ... Inace, kaze da su aerodromi u Puli i na Krku najgori (najdosadniji) a Zagreb najbolji sta se dinamike na poslu tice.

Ne znam za placu, ali mi je i on spomenuo kako je stres ubitacan - velika je odgovornost u pitanju ....
An'Lyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 23:43   #20
Javiš se na natječaj koji izlazi u novinama, prijaviš se i onda te zovu na testiranje u oblasnu na Plesu, ili gdje več. Testiranje je iz engleskog, test inteligencije, test koncentracije itd. Uglavnom traje jedno 4 sata, ako to prođeš ideš dalje na simulatore, pa još neki testovi, tek onda u njemačku na 6 mjeseci( to je za toranjske kontrolore za oblasnu ne znam, ali nešto slično). Onda se smucaš po našim aerodromima kao pripravnik. I,da najgore ti je ako zaglaviš na Krku,pogotovo zimi.
Što se tiče plaće, također ovisi na kojem si aerodromu lociran, naprimjer kontrolori na Krku, Puli ili Zagrebu nemaju istu plaću, makar obavljaju isti posao. Naravno da je najveća u Zg. Plaća je zaista toliko velika, čak i veća, između 10000 - 15000 kn.
Što se tiće stresa, naravno da ga ima, ali nije opet tako velik i ubitačan, pa kako bi onda zračni promet funkcionirao? To je malo previše napuhano.
Radno vrijeme koje si ti opisao vrijedi za oblasne kontrolore, ne za toranjske, oni rade u smijenama.
Treba ti faks, tako da ti je najbolje upisati neki tehnički, raspitaj se na prometu imaš smijer za kontrolore, no on ti ne jamći zaposlenje, več moraš proći sve testove, moraš imati ono nešto, za taj posao.
Eto, nadam se da sam pomogla.
attn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:57.