Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2007., 10:33   #201
Quote:
ekonomist007 kaže: Pogledaj post
A to znači da su mene otpisali...
Jesu te zvali ? mene još ništa!možda sljedeći tjedan????!!!!!!!!!
Madman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 14:36   #202
Quote:
Madman kaže: Pogledaj post
Jesu te zvali ? mene još ništa!možda sljedeći tjedan????!!!!!!!!!
Joj, ma znaš da ti se i ja nadam da će me zvati idući tjedan.
ekonomist007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 15:40   #203
Quote:
ekonomist007 kaže: Pogledaj post
Joj, ma znaš da ti se i ja nadam da će me zvati idući tjedan.
Treba mislit pozitivno!!!!!!!!!
Madman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 18:23   #204
Quote:
Madman kaže: Pogledaj post
Treba mislit pozitivno!!!!!!!!!
To mi je životni moto.
ekonomist007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 20:46   #205
Ne želim nikog obeshrabriti, ali mene su još u utorak zvali za slijedeći tjedan i rekli da biram kad ću doći pon, ut ili sri. Nadam se da se ne varam, ali mislim da je slijedeći tjedan gotovo s liječničkima. Stvarno se nadam da se varam nek me ispravi netko s više info!
PRALINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 02:15   #206
bio sam na ljecnickom jos tamo negdje 14 proslog mjeseca za sss vjezbenika...ljecnicki je normalan rekao bi smjesan ali naporan...na kraju su samo rekli cekajte odgovor a neke (od nas tamo 50 njih 7-8) poslali kuci i rekli da ih komisija vise ne treba..nitko ne zna jel 100 posto proso il nije svi nesto cekaju kao valjda poziv na skolovanje...ako ima neko ko je proso ljecnicki (ako zna da je proso ili su mu tamo rekli ali sumnjam) jeli dobio kakav odgovor ili zna nesto pouzdano?????ovo cekanje ubija....pozdrav svima i uspjesno!
igorrrr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 11:45   #207
Quote:
PRALINA kaže: Pogledaj post
Ne želim nikog obeshrabriti, ali mene su još u utorak zvali za slijedeći tjedan i rekli da biram kad ću doći pon, ut ili sri. Nadam se da se ne varam, ali mislim da je slijedeći tjedan gotovo s liječničkima. Stvarno se nadam da se varam nek me ispravi netko s više info!
Sta ti imaš visoku ili višu spremu?šta si ti po struci kriminalist ili nešto drugo?i koja županija?ja znam 4 osobe iz PGŽ s visokom ( ne kriminalisti) koji još nismo pozvani, pa živim u nadi da su nas tako nekako i rasporedili, jer njima prvenstveno trebaju kriminalisti, a ako njih nema dobri smo i mi ostali!!!!!!
Madman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 12:00   #208
jel zna netko kakvi su uvjeti na toj akademiji za nas vjezbenike,jel se dobiva kakav novac mjesecno dok se skolujemo tamo (znaci dok smo 6 mjeseci u zg-u na akademiji)?
jel ima neko da je bio na ljecnickom za sss vjezbenika???
igorrrr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 18:47   #209
Quote:
Madman kaže: Pogledaj post
Sta ti imaš visoku ili višu spremu?šta si ti po struci kriminalist ili nešto drugo?i koja županija?ja znam 4 osobe iz PGŽ s visokom ( ne kriminalisti) koji još nismo pozvani, pa živim u nadi da su nas tako nekako i rasporedili, jer njima prvenstveno trebaju kriminalisti, a ako njih nema dobri smo i mi ostali!!!!!!
Ja sam Všs kriminalist iz ZGB. Stvarno ne želim dizati paniku, ali čula sam da su Vss bili na liječničkom prije Všs. Nemoj me držati 100% za riječ to sam samo čula.
PRALINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 11:32   #210
Quote:
PRALINA kaže: Pogledaj post
Ja sam Všs kriminalist iz ZGB. Stvarno ne želim dizati paniku, ali čula sam da su Vss bili na liječničkom prije Všs. Nemoj me držati 100% za riječ to sam samo čula.
Hvala! Ja se još uvijek nadam da postoji šansa!
Madman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 19:39   #211
Quote:
PRALINA kaže: Pogledaj post
Ja sam Všs kriminalist iz ZGB. Stvarno ne želim dizati paniku, ali čula sam da su Vss bili na liječničkom prije Všs. Nemoj me držati 100% za riječ to sam samo čula.

tako sam i ja sad čuo da je danas bila grupa svi všs,
znači tko ima vss a nije pozvan banana!
farook is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 19:44   #212
Quote:
gtomlja kaže: Pogledaj post
Ima višu spremu, ali mislim da joj je ove godine prednost činjenica da prošle godine nije upala, i sve ovo vrijeme od prošle godine bila na HZZ-u.
ja sam diplomirao vss 2001 pa nisam nikad bio u prednosti pred ostalima,
isto sam tako bio neko vrijeme na hzz-u!
i tako vec 6 godina cekam i cekam....
niti ovaj put nista ljudi!
farook is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 20:02   #213
Quote:
farook kaže: Pogledaj post
tako sam i ja sad čuo da je danas bila grupa svi všs,
znači tko ima vss a nije pozvan banana!
Ne mora značit! Možda prvo odabiru kriminaliste jer je za njih i raspisan natječaj, a poslije će rupe popunit s nama ostalima!Bar ja živim u tom uvjerenju!
Madman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 20:02   #214
Quote:
ekonomist007 kaže: Pogledaj post
To mi je životni moto.
Jesu te zvali?mene ništa!
Madman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 20:39   #215
Quote:
Madman kaže: Pogledaj post
Jesu te zvali?mene ništa!
Nisu Javila bi ti ja već da su me zvali.

Ako ne zovu ovaj tjedan možemo na njih zaboravit.
ekonomist007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 21:43   #216
Quote:
ekonomist007 kaže: Pogledaj post
Nisu Javila bi ti ja već da su me zvali.

Ako ne zovu ovaj tjedan možemo na njih zaboravit.
A, ne znam. Nisu ni mene, ni još dvije cure s vss iz PGZ,pa tako da se nadam i dalje!javim ti!
Madman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 22:17   #217
Evo i ja sam jedna od onih iz PGZ sa VSS koja čeka poziv za liječnički, a znam još 3 cure koje isto čekaju.
sandos is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 23:11   #218
dragi moji, nemojte molim vas dizati paniku gdje ne treba!!! isto kao i kad je aktualna bila sigurnosna provjera, neki su je imali malo prije, neki malo poslije.. jos nitko iz pgž nije bio na liječničkom, a još su sad i godišnji... strpite se!!!!
pjesmuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 08:06   #219
Da li netko ima kakvih novih informacija vezano za liječnički. Kad sam nazvala Mup mene uvjeravaju da pozivi još idu.
sandos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 09:23   #220
Quote:
sandos kaže: Pogledaj post
Da li netko ima kakvih novih informacija vezano za liječnički. Kad sam nazvala Mup mene uvjeravaju da pozivi još idu.
Još idu pozivi, ali koliko sam shvatila samo za višu spremu za sada, valjda ih još nisu sve pregledali.Za visoku, i ja isto čekam!
Madman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:43.