Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2012., 23:39   #1
Vili i Maja

Vili i Maja su stari cca 2 mjeseca. Jako su pitomi, naviknuti na ljude, ne boje se pasa, vrlo, vrlo mazni, naučeni da piške u pijesak.

Bili su ostavljeni pred ulazom preko puta moje zgrade (Ravnice). Nekoliko dana sam ih hranila i obilazila. Prošlog petka (06.07) smo ih vodili na veterinarski jer je Vili bio jako bolestan, a ispostavilo se da je i Maja imala tempraturu 41. Nekakav virus su pokupili i da ih nismo uzeli, ne bi preživjeli.

Od tada su privremeno smjesteni kod susjede iz kvarta. Završili su ciklus sa antibioticima, dobili tabletice protiv parazita, očišćeni od buhica, za koji dan će i uhice biti čiste. Zdravi su i dobri.



Vili je jako mazni i društveni dečko koji obožava izležavanje na dasci od prozora.



Ima neodoljiv pogled.



Maja je njegova sestra, jako razigrana i mazna, samo na fotkama djeluje tako zbunjeno.



Oboje se vole uvaliti u krilo i zaćoriti tako.



Ukoliko ih neko želi neka mi se javi mailom na [email protected] ili na mob 091 53 11 949. Susjeda kod koje su trenutno se u nedjelju (15.07.) vraća u Njemačku i do tada ih moramo udomiti. Inače, bilo ih je troje, ali je jedan već smješten.

Ovo dvoje se super slažu tako da mogu nekome ići i u paru. Prednost dajemo smještaju u stanu, jer su mace prvobitno i bile u stanu, pa su izbačene van. Može i kuća sa dvorištem, ali da nije blizu ceste.
Veterinar preporuča cijepljenje tek za mjesec dana.

Nadam se da će se neko zaljubiti u ova dva preslatka mačeta i uzeti ih.

ditta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 00:24   #2
...ajme Vili.. Koji predivni pogled...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 13:53   #3
Vili i Maja su sa susjedom, koja ih čuvala, otputovali u Njemačku.
Dobri su, razigrani, brzo adaptirani na novi prostor...Udomit će ih isključivo u paru. Ako se ne pronađe idealan udomitelj, ostavit će ih kod sebe jer su zaista posebne mace. Hvala svima na čitanju i dobroj volji.
Temu možete zatvoriti.
ditta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 17:15   #4
Genijalna vijest! Sretno malenima!!!

Pošalji pp moderatoru da zatvori temu.
astral walker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:05.