Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2010., 21:10   #1
Najveće kurvetine u 'Rvata

Alo vi zenske sa ZK..gdje ste vi posle.. cim cojek napise kurva ove sa ZK dolaze u coporima..dijete neodgojeno ako je uopce rodjeno al eto ove sa ZK kutka znaju sve o kurvama (nisam bas nesto ni iznenadjen)...
Ajde natrag na ZK pa razgovarajte o cipelama koje idu uz torbicu koju nikad necete obuti
---------------------------------
Uh sto se izzivcirah

Nego vjerojatno ste svi vi primjetili da postoji dosta zena/cura koje ce sve napraviti da (p)ostanu poznate, udaju se za bogatog, budu tamo gdje su svi da bi ulovile muzjaka... kurvetine dakle..
Iskreno govoreci siguran sam da je konkurencija jaka..normalno ni jedna od njih nece reci da je ona kurvetina... vec vidjeno..
Pa da krenemo...naravno pozeljno je napisati ime ali po mogucnosti staviti link na sliku ili cak neku malu sliku da znamo o kom se radi..puno je kurvi a vremena malo:
ko ce prvi?
mogul ja mogul ja
dobro ajd..

nikolina pisek je pored tog sto je i kurva poprilicno glupa...kombinacija snova
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Old 15.09.2010., 21:29   #2

ova je još gluplja od Pišekice (nevjerojatno ali istinito ) nešto sam vidio da se uselila kod slikara koji je duplo stariji od nje, ah što ti je ljubav
usput rečeno, slikar je enormno bogat
Krkimir is offline  
Old 15.09.2010., 21:41   #3
Je li legalno ovo što vi radite? Zapravo je li dopustivo i u okvirima pravila? I čemu uopće ovo istraživanje služi ? Ko financira i za koju ciljanu skupinu?
Koji su parametri?
dajte recite mi nešto ako se mislite ozbiljno baviti problematikom i sociološkim studijima
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Old 15.09.2010., 21:43   #4
krkimir: uh...ova me podsjeti na jedan vic...zasto tudjman ima kriva usta...zato sto Genser ima krivu kitu
kojati jeo va...usta me podsjecaju na dzek nikolsona ( rodjeni na isti dan) kad je glumio dzokera..ova je jos i ruzna.. jebote kak su ti rvati cudni..ima ih koji vole lijepe kurvetine a ima onih koje vole ko krave lijepe kurvetine.. eh sto smo razliciti...
ja znam jednu koja kaze da je ona sto vodi najslabiju kariku lijepa..danijela il tako nekako..lijepa moze biti svojoj majci..jebote nako rosavo lice nema ni tamna strana mjeseca.. ipak nisam rekao da je danijela kurva.. ogradjujem se od tog..mada mi se cini da ona ima isto copile..al nisam siguran

e vi sa ZK..vi sto znate sve traceve...jel ima danijela copile
hvala

cm: kako mislis je li legalno? kurve su drugi najstariji zanat u svijetu u svakoj drzavi i sad ko fol rvatice dobre ne kurvaju se...
ne kurvaju se moj es..
i naravno da je legalno..u ustavu MK se kaze da je ovo mjesto za sovinisticke price ,...a jel moze biti sto sovnistickije nego govoriti o kurvama..
dakle...zivjele kurvetine u rvata
el_mariachi is offline  
Old 15.09.2010., 21:44   #5
Ševerina.....
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Old 15.09.2010., 21:48   #6
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
e vi sa ZK..vi sto znate sve traceve...jel ima danijela copile
hvala

cm: kako mislis je li legalno? kurve su drugi najstariji zanat u svijetu u svakoj drzavi i sad ko fol rvatice dobre ne kurvaju se...
ne kurvaju se moj es..
Danijela je rodila zakonito dijete u asvom prvom i jedinom braku tj u trećem braku njenog muža :zvrk: bivšeg, eli..
A legalno i dopušteno sam mislila na ovaj izbor i proglašenje...Naravno, samo pripazite da se poštene kurve ne uvrijede, jelte...da ne bude zla
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Old 15.09.2010., 21:51   #7
chili: evo ti još jedan primjer da bolje shvatiš

ova kandidatkinja je iskusna kurva, a ujedno je i poprilično glupa
(hoćemo uvesti mjernu jedinicu gluposti 1 Pišek ili 1 Pokos?)
Krkimir is offline  
Old 15.09.2010., 21:55   #8
Pišekica i Simonica nisu dostojne čistit štikle Lambaši kad je kurvanje u pitanju
seljo123 is offline  
Old 15.09.2010., 21:55   #9
satro: e sad si me zbunio... ti rece da je severina kurva?
cek zar ona nije snimala neki film..pa bila na sudu..pa dobila odstetu tj lovu... i sad te koje snimaju film i dobiju film su u stvari prostitutke..ne?
jel severina sad kurvetina il prostitutka.. trebali bismo neku dovesti sto je dobra sa jezikom..tj lingvisticu?

cm: a tako znaci.. danijela jednom ... a njen muz neuspjela treca sreca..ako ova danijela cita..isprika do mjeseca za ono kopile.. al za rosavo lice joj se necu ispricati ..ko ni za frenku a la princ valijant

krkimir: jel to ona pokos? stoj bila u toplesu u nekoj vili i tako to neprijavljena kod neki nazovimoihprijatelji ...a dikan ju je stekao prije.. a prije nje je begovicku poslao u vjecna lovista.. gdje iskrivi usta tolko

seljo: u gloriji pise da je lambasa glumica
ona zbog umjetnosti pokazuje svoje tijelo
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Old 15.09.2010., 22:02   #10
Kak se zove ona praznoglava zblajhuša sva skvarcana kaj je poslije Simone bila s Antišom? Kraj nje su sve ove gorespomenute nuklearne fizičarke...
Headbanger is offline  
Old 15.09.2010., 22:05   #11
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
seljo: u gloriji pise da je lambasa glumica
ona zbog umjetnosti pokazuje svoje tijelo
i spisateljica. A zbog čega siše Dikanov žlundravi kurac?

I Nives je pri vrhu, ali ona to priznaje i čak mi je simpatična.

Što ćemo sa Alex Grdić?

Maja Morales

Zadnje uređivanje seljo123 : 15.09.2010. at 22:10.
seljo123 is offline  
Old 15.09.2010., 22:10   #12
zaboravili smo jednu koja trenutno ne živi u Hrvatskoj, eto nema te u Red carpetu pa te svi zaborave:

Njezina karijera kurve je relativno kratko trajala, ali je bila vrlo intenzivna.
A ako je Pišek glupa, onda je ova trostruko gluplja.
Krkimir is offline  
Old 15.09.2010., 22:13   #13
Bogami, Pišekica nije glupa, a nije ni Ševe.
Draiman is offline  
Old 15.09.2010., 22:26   #14
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
satro: e sad si me zbunio... ti rece da je severina kurva?
cek zar ona nije snimala neki film..pa bila na sudu..pa dobila odstetu tj lovu... i sad te koje snimaju film i dobiju film su u stvari prostitutke..ne?
jel severina sad kurvetina il prostitutka.. trebali bismo neku dovesti sto je dobra sa jezikom..tj lingvisticu?

Seve nije dobila odštetu: dakle, izgubila je na sudu...ajme, čime se ja bavim sve u ime istine i samo istine...
one koje snimaju film su glumice, ne nužno kurve ili prostituke...
one koje se kurvaju ne moraju pod obvezatno bit glupe
one koje su glupe , nisu uvijek kurve...

a ko pjeva zlo ne misli


@Aniew, ko je to na tom linku? Jel moramo znati?
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Old 15.09.2010., 22:29   #15
Od kuda vam pravo prozivat ove žene i nazivat ih kurvama, kurve su zato što žive kako žele, rade što žele i s kim žele. Zaista ste jadni i može vas bit sram, ali zaista sram..
anmari25 is offline  
Old 15.09.2010., 22:36   #16
trebam pomoć vezano za ovu:

zove se Maja Morales. Jako se trudi, ponaša se kao kurva, ali ne znam
ili joj fali talenta, ili nije prava kurva
Krkimir is offline  
Old 15.09.2010., 22:39   #17
Eeee , na nju sam mislio- gđica kojoj bi prosječno dijete s posebnim potrebama moglo biti sveučilišni profesor...
Headbanger is offline  
Old 15.09.2010., 22:41   #18
ovakav naziv jos i mogu razumjeti za ove cure sto ste ih naveli, ali za pisekicu mi nije jasno....zasto je ona kurva?

El, da tebi netko masno plati da se slikas u donjem rublju, kazes da bi odbio?
__________________
One for the money two for the show
evamattiolo is offline  
Old 15.09.2010., 22:51   #19
Quote:
evamattiolo kaže: Pogledaj post
El, da tebi netko masno plati da se slikas u donjem rublju, kazes da bi odbio?
Ja ne bi odbila...da mi neko plati za slikanje...slikam se i bez love ja bi platila da me oće slikat...
znam da nisi mene pitala, ali ja za svaki slučaj


Mrčkoooo, oo mrčkooo...š'a ima, š'a mane?
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Old 15.09.2010., 22:56   #20
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
Ja ne bi odbila...da mi neko plati za slikanje...slikam se i bez love ja bi platila da me oće slikat...
znam da nisi mene pitala, ali ja za svaki slučaj


Mrčkoooo, oo mrčkooo...š'a ima, š'a mane?
onda se nemoj ljutit' ako te El nazove najvecom kurvetinom u Rvata

btw, svaki odgovor je dobrodosao
__________________
One for the money two for the show
evamattiolo is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger