Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2009., 21:29   #61
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Još to nisam čuo ni od jednog mehaničara, niti od strane ispitivača na tehničkom. Da krama prođe eko-test jesam čuo, ali da motor ima sve rezultate u intrvalima, a HC baš nizak, još nisam čuo. Ali ček,ček. Ima znači misfire. Vidio, doživio. ALi u tom slučaju će smrdit nesagorjeli benzin u ispuhu... I O2 mora jako narast, a dozvoljen je do 2%, što je već ekstremna vrijednost. Ako jedan cilindar ne radi od 6, O2 bi moro skoičit na bar 3 %....

Ajde sad teorija sa strane, jesil ti osobno vidio takav eko-test??
Ma iako sam rekel da neću više baljezgat , nos me nekako opet navukel na grijeh...

Nije tu finta cjepidlačit da li je HC 1 ili 100, da li je O2 ovakv ili CO2 onakav...

U globalu, većina i dobrih i loših (ne kažem novih iz salona niti raga sa 500 000km) mašina imaju eko test tu negdje...

Pa evo, moj Lancer koji je dimil na pogled papučice gasa jer su karike bile gole do kosti, je nakon pišljivog STP stop smoke treatmenta, bil počel radit ko bebica- idućih 200 km, doduše, ali dovoljno......

Ne sjećam se sad rezultata eko testa, pa da ne lažem brojke jer nije to bil eko na tehničkom, neg u servisu, ali vrijednosti su se opasno približile "normalnima", nije to bilo da se razumijemo minimum, ali je bilo pristojno u "sredini"...

Fiat Stilo, koji je bio razvaljen da nije mogel bit više, prije tehničkog, gušće ulje, Novi filter zraka, dve bočice aditiva, skinul bypass i denul kat (specijana namjena samo za te dane u godini) , i HC fino oko 40... I kaj je sad tu relevantno...

Dok recimo frendova corolla koja ima 20 000 km, i radi ko švicarski sat, već na 3 tehničkom imala HC preko 250, pa ju je 10 put tip moral turirat da bi konačno svepozelenilo...

I tak to...
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 23:04   #62
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Nebi. V6 motori isto kao i R5 niti ne primjete misfire. Znam slučajeve slomljenih radilica i totalno sjebanih ležaja jer vlasnik nije primjetio misfire. A budući da je smjesa OK - mjerenje iza katalizatora nebi ništa pokazalo.

S druge strane pad kompresije u samo jednom cilindru sam vidi ne jednom - puknuti ventil, okrhnuto sedlo, puknuti prsten i izrisana košuljica .... samo pomisli.
Meni je na Opelu 1.6 16v puknuo ispušni ventil dok sam se vozio na autoputu! Nije bilo vibracija, nije bilo buke, nije bilo ničega! Jedino što sam osjetio je gubitak snage na usponima (Rijeka - Zagreb)! Čak ni zvuk nije bio neobičan. Sve dok nisam stao na naplati u Lučkom! Zbog malo vibracija i relativne tišine zaključio sam da je svijećica, i nastavio se voziti do kuće! I do servisa sam se normalno odvezao, samo gubitak snage na velikim usponima! Na moju veliku žalost, nije bila svjećica!
CDRW, mala kritika: manje psovki, pogotovo Boga bi bilo poželjno!
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 23:24   #63
Quote:
gogo111 kaže: Pogledaj post
Ma iako sam rekel da neću više baljezgat , nos me nekako opet navukel na grijeh...
badava ti je to, prijatelju.

već smo pokušavali ukazati da to nemože biti istina, redali primjere i teorije, i ne pali. čovjek jednostavno ne mijenja mišljenje, bez obzira koliko mu ljudi govori da nije u pravu.
to ti je, ukratko, jedan ninja-miško, i svi ostali su prema njemu prave pićkice.
usput, nedavno se je prosral da on može prešaltati brzinu sa sigurnošću unutar +/- 50 okretaja mootra, a ipak je kupoval brojač okretaja za auto. neznam čemu, ali dobro. valjda voli muving.

Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
Meni je na Opelu 1.6 16v puknuo ispušni ventil dok sam se vozio na autoputu! Nije bilo vibracija, nije bilo buke, nije bilo ničega! Jedino što sam osjetio je gubitak snage na usponima (Rijeka - Zagreb)! Čak ni zvuk nije bio neobičan. Sve dok nisam stao na naplati u Lučkom! Zbog malo vibracija i relativne tišine zaključio sam da je svijećica, i nastavio se voziti do kuće! I do servisa sam se normalno odvezao, samo gubitak snage na velikim usponima! Na moju veliku žalost, nije bila svjećica!
CDRW, mala kritika: manje psovki, pogotovo Boga bi bilo poželjno!
dobro za znat.
mala kritika je understatement. Njega se ne psuje. ili vjeruješ, ili ne. u svakom slučaju, ne diraj Ga.
dakle, CDRW, dobil si pumrla i slijedeći put idu packe po prstima
za domaću zadaću da si 300 puta u teku napisal da kvaliteta ekotesta označava očuvanost motora.
a za usmeno, sutra 3. sat pitam zašto je to tako
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 23:27   #64
Quote:
gogo111 kaže: Pogledaj post
A ima toga...

Ružanje tj lupanje ventila, istrošenost razvodnog mehanizma, ležajeva radilice, dosjeda na klipnjačama, izrisanost lineara, izkrhanost čela klipa...

U principu, svaki model (motor) ima svoje karakteristične boljke i vrline. Prema tome se treba pronaći onoga tko ih konktretno zna, te se prilikom kupnje s tom osobom provjere svi detalji...

Neki motori imaju loše hlađenje pa dolazi do piganja / pucanja bloka, glave i sl.

Neki imaju problem s pucanjem kajli na radilicama

Nekima se zna okrenuti ležaj radilica-klipnjača...

Nekima zna puknuti klipnjača....

Nekima se vrzo haba bregasta a lončići ko novi, nekima obrnuto...
a na koji se način to može provjerit,jel može kompjuterski?
jer otvarat motor pa provjeravat ...hehe

ja sam mislio da ima još fora poput onih
digni čep od motora dok radi pa vidi jel prska ulje
pa jel dimi iz auspuha
pa jel radi ravnomjerno u leru na štangasu
i.t.d.
ima li još fora ove vrste koje se mogu brzinom primjenit?
jolly_jocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 00:23   #65
svaki motor puše na čep od ulja. ne postoji motor koji toga nema.
dim iz auspuha znači da nešto ne valja, ali to ne znači da svaki motor koji ima problema MORA dimiti.

ti hoćeš 100%-tnu provjeru, a toga nema.
uvijek se može nešto previdjeti ili uopće ne uočiti. nitko ti nemože dati 100%-tnu garanciju ni na novi auto, a ti bi htio na rabljeni.
ako već hoćeš, postoji endoskop. mala kamera koju možeš uvući u šupljine ili u cilindar (kroz rupu za svjećicu) pa se vidi unutrašnjost motora. to sa mjerenjem kompresije i redovnim pregledom bi trebalo dati približnu sliku.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 00:31   #66
ma nisam ja toliko oprezan pri kupovini,nego vidim da vas ima koji se kužite pa ako ste raspoloženi malo reči koju foru.
nisam ni ja baš neki laik onako s obzirom da nisam mehaničar
evo rekao sa nekoliko fora u prošlom postu
pa nije loše razmijenit znanje
bar ja tako mislim....
jolly_jocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 00:58   #67
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
usput, nedavno se je prosral da on može prešaltati brzinu sa sigurnošću unutar +/- 50 okretaja mootra, a ipak je kupoval brojač okretaja za auto. neznam čemu, ali dobro. valjda voli muving.

NAjtragičnije je neshvaćanje. Očito neki likovi i polusvjet na forumima osjeća nekakvu prijetnju ili ugroženost zbog meni nepoznatih stvari i zbog toga se trudi izvrnuti sve postove.

NITKO nije tvrdio da može prešaltat brzinu u +-50 okretaja na sluh. To je tvoja tlapnja. Nego buljeći u okretomjer je moguće prešaltat da okretomjer pokaže oku nevidljivu razliku u broju obrtaja. NE na modernim drlozima, već na K-jetu. Jer kod većine novih drloga je gas sve samo ne direktan. Ono, pustiš ga, on ode još 100 okretaja gore... Koliko je to točno +- okretaja, prepuštam sitničarima.


Dalje, ja kažem vrlo nizak HC uz sve ostale parametre u intervalu, kao mjerilo stanja benzinskog motora (a ne mjerenje kompresije - jer na benzincu kompresija može bit ko sisa a da cucla ulja ko smuk),a ovi iz tog zaključe odma neku kontru: nije točno, može past eko - test a da je motor super. Pa majku mu, to ja nisam ni tvrdio. Naravno da može! Dovoljno da ga je neko vozio ko baba i odoše parametri eko - testa u k...! Ali one stvari su izmišljotine. Nema tog aditiva niti tog ulja, a bome ni katalizatora koji će motor koji je u k.... dovest u dobar interval, a HC smanjit na 20-tak i u leru i pri povišenim okretajima. A osobno, vozilo koje ima HC na 60, a max za taj motor je 100, nikad ne bih kupio.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 01:00   #68
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
svaki motor puše na čep od ulja. ne postoji motor koji toga nema.
dim iz auspuha znači da nešto ne valja, ali to ne znači da svaki motor koji ima problema MORA dimiti.
E sad kad si čačko mečku: jedno je kad se vidi dim na čepu od ulja koji nastaje od vrućeg ulja, a drugo je ritmično izbacivanje dima na čep od ulja.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 10:32   #69
Quote:
hasnfefer kaže: Pogledaj post
CDRW, mala kritika: manje psovki, pogotovo Boga bi bilo poželjno!
Čuvarima moralnih vrijednosti - bio je CITAT!!! Znate li vi što je citat?
Izjava je originalno od neponovljivog Ćire prije neku godinu radiju 101.

Evo pa slušajte.
http://www.youtube.com/watch?v=OXtyMvptWII

Vehabije ....
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 10:38   #70
citat - ne citat, nije lijepo.

znaš pravila. nesmiješ citirati Ćiru, Hikija i Dženana
sve drugo prolazi
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 10:56   #71
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
citat - ne citat, nije lijepo.

znaš pravila. nesmiješ citirati Ćiru, Hikija i Dženana
sve drugo prolazi
Pazi ko mi to govori ... onaj koji je protiv Đenana poveo 17. križarski pohod.
Nije da nije trebalo, ali nije lijepo (sad si ti kriv što nećemo u Europu ....)
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 10:58   #72
ah, šta ćeš?
ljudska glupost me iritira više nego kamen u cipeli i komarci zajedno. mea culpa, nemogu si pomoći.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 11:03   #73
Nego nisi napisao ništa o mjerenju kompresije?
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 11:15   #74
a o čemu da pišem?

već je sve rečeno, a dalje ako idem iznositi dokaze, veličina bu se opet uvrijedila a melje gluposti da je to strašno. nema veze što nema dokaza niti podrške od ikoga.

jučer sam bio sa tryerom i gledali škodu octaviu sa ugrađenim plinom. nov auto, prošao je atest, što znači da je eko test bio uredan.
a na OBD testeru benzinska mapa pomaknuta da je to začuđujuće. loše podešen plin uzrokuje pomicaje benzina, motor na benzin loše radi pa ni ono što izlazi iz cilindara nemože biti dobro.
svejedno, auto je prošel ekotest jer to katalizator "ispegla". ali badava je budali crtati, ni nacrtano nemože shvatiti.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 11:55   #75
Evo mali graf međuosvisnosti promjena vrijednosti parametara u ispušnim plinovima s obzirom na siromašnu/bogatu smjesu.





Kome ovo sad nije jasno, nema mu pomoći. Dakle: motor ima normalno habanje. Znači, ne govorimo o kvarovima, puknućima ventila, bregastih, ležajeva i sličnih pizdarija koje će osoba s iole sluhom čuti. Mjerenjem kompresije se samo mjeri koliko dobro se drži zrak u cilindru/koliko zraka može proći. Kako se motor haba, tako počinje polako sagorijevati štogod ulja skupa sa smjesom goriva i zraka. Uslijed toga će se smjesa pokazati kao bogatija, iako nije. Dok je motor još OK, korekcijom smjese u normalnu, HC ostaje ok, iznad određene točke sagorjevanja ulja, vraćanje CO u dozvoljeni interval će HC neminovno podići.

Mjerenje kompresije će indicirati pohabanost motora tek u točci kad on već debelo previše troši ulje. (predpostavka je da ne pušta na ventilima).

Ili bolje, evo vam stojadin, ima O2 1,5 %, CO dozvoljenih 2%, CO2 12 %, HC 470; Ajde nek ga neko nekim aditivima, uljima, podešavanjima svede na dozvoljene intervale i da HC dovede do 80. KAKO???
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA

Zadnje uređivanje HHmischko : 01.09.2009. at 12:00.
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 12:25   #76
dobro,znači niko ne zna više brzinskih fora za provjeru motora automobila pri kupovini.....
one tri fore su jako dobre što sam ih naveo pa ako nekom nekad posluže bit će mi drago.
jolly_jocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 17:36   #77
Evo ja imam jedno pitanje. Imam stari auto Orion iz 91. Motor je dizelski i pri kraju je. Ne isplati mi se raditi generalku jer mi je rega do proljeća i treba mi samo riješenje da motor preživi zimu. Čuo sam za opcije stavljanja ulja 20W50, ali i za aditiv (ali aditiva ima dosta pa ne znam koji staviti). Motor pušta na dihtungo grane i negdje kod mjerača ulja na nekoj gumici ili dihtungu tak da ne znam dali i koliko troši ulja, a nešto ulja pušta i na čepu. Kaj da radim da je 100% sigurno??? Auto već sad teže pali i sve se bojim kaj bu bilo kad temperatura padne debelo ispod nule.
__________________
I ja sam mislio da sam majstor dok nisam završio školu. Sad znam koliki sam bio fušer!!!
Nadobudan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 21:05   #78
Provjeri grijače i ako svi rade....

Kako pali kad je vruč.. tj na radnoj temp.. dal tad treba dugo verglat da upali?
RENT-A-IDIJOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 00:25   #79
Ko beba

Quote:
RENT-A-IDIJOT kaže: Pogledaj post
Provjeri grijače i ako svi rade....

Kako pali kad je vruč.. tj na radnoj temp.. dal tad treba dugo verglat da upali?
Kako provjeriti grijače???

Kad je topli pali ko beba. Samo prvo jutarnje paljenje me je.....
I kad palim (dok verglam) dimi ko blesav(svjetliji dim).
__________________
I ja sam mislio da sam majstor dok nisam završio školu. Sad znam koliki sam bio fušer!!!
Nadobudan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 01:04   #80
otpoji grijaće da nemaju kontakt jedan sa drugim i spoji + na akumulatoru sa grijaćem,ako baca iskru radi
sale75 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:04.