Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2007., 22:35   #1
Nesavjesno ponasanje radnika

Hay

Uh , ovako imam obrt i 2 zaposlenika ...
Jedan od zaposlenika neodgovorno se ponaša prema poslu , krade opremu za rad , nosi alat doma odlazi raditi fuševe sa alatom firme bez prethodnog pitanja itd.
Posto neke stvari vise ne mogu trpit želim mu dati otkaz , kod mene je zaposlen od 01.04.2006. do 31.12.2006. bio je zaposlen na određeno vrijeme a od 01.01.2007. na neodređeno vrijeme .
E sada nastaje problem u načinu davanja otkaza , htjela bi mu dati mogućnost da iskoristi pravo na naknadu s biroa ...a onda sam nasla ovo :
Quote:
zakonom propisano da poslodavac, koji je dao otkaz radniku zbog gospodarskih, tehničkih ili organizacionih razloga (kako vi navodite - kao tehnološki višak) ne smije šest mjeseci na tim poslovima zaposliti drugog radnika. Ako pak, u tom roku nastane potreba zapošljavanja zbog obavljanja istih poslova, poslodavac je u obvezi ponuditi sklapanje ugovora o radu radniku kojem je prethodno dao otkaz obavljanja tih poslova.
a ja imam potrebu za zapošljavanjem još dvojice radnika , sto napraviti da obadvije strane budu zadovoljene

Hvala
tvitica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 22:44   #2
najbolje nazovi RRF( racunovodstvo i financije, u vlaskoj,imaju pravne savjetnike koji telefonski daju pravne savjete i to se naplacuje po impulsu)veli da se moze drukcije nazvati radno mjesto pa se to tak izbjegne nekak
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 23:18   #3
A jel bi upalilo da prvo uposliš još ta 2, a onda ovoga zločestog otpustiš kao tehnološki višak?
Neuson is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 09:27   #4
Moze li dobivati naknadu s biroa ako potpisete sporazumni otkaz? Ti njemu uslugu (naknada s biroa), on tebi potpise sporazumni kako bi mogla zaposliti drugog radnika.
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 09:36   #5
Draga,
postoji mogućnost otkaza uvjetovanog ponašanjem radnika (krađa, nesavjesno obavljanje posla...)
Pogledaj ripup od 11/07, 248 str, točka 2.2
mogu skenirati i pošaljem ti na mail
Mislim da ti je i Neuson dobro savjetovao- prvo uposli nove, onda ovog otpusti.
Jedino mi nije jasno zašto si tako dobra i daješ mu mogućnost naknade s burze. U Klc je jagma za radnicima, nema nezaposlenih.
U mojoj firmi smo stalno zaposlenoj osobi dali otkaz kao tehnološkom višku- administrator i odmah sutra ju zaposlili na određeno, kao čistačicu. Nakon isteka tog ug je imala pravo na naknadu. Novog admin nismo više uzimali. Pogledaj kako se mogu zvati radna mjesta u tvojoj firmi.
Sretno
__________________
Sve i svi oko tebe tvoji su učitelji
NanaDeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 09:37   #6
Quote:
sara4 kaže: Pogledaj post
Moze li dobivati naknadu s biroa ako potpisete sporazumni otkaz? Ti njemu uslugu (naknada s biroa), on tebi potpise sporazumni kako bi mogla zaposliti drugog radnika.
ne
provjereno
__________________
Sve i svi oko tebe tvoji su učitelji
NanaDeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 10:19   #7
Quote:
tvitica kaže: Pogledaj post
Hay

Uh , ovako imam obrt i 2 zaposlenika ...
Jedan od zaposlenika neodgovorno se ponaša prema poslu , krade opremu za rad , nosi alat doma odlazi raditi fuševe sa alatom firme bez prethodnog pitanja itd.
Posto neke stvari vise ne mogu trpit želim mu dati otkaz , kod mene je zaposlen od 01.04.2006. do 31.12.2006. bio je zaposlen na određeno vrijeme a od 01.01.2007. na neodređeno vrijeme .
E sada nastaje problem u načinu davanja otkaza , htjela bi mu dati mogućnost da iskoristi pravo na naknadu s biroa ...a onda sam nasla ovo :

a ja imam potrebu za zapošljavanjem još dvojice radnika , sto napraviti da obadvije strane budu zadovoljene

Hvala
meni je ovo nejasno tj lud jebe zbunjeniog! Radnik te krade a ti bi još da mu pomogneš da ima naknadu sa biroa.

Pa kada tako želiš.. da moraš mu otkazati kao tehnološkom višku ali u 6 mjeseci ne smiješ drugog zaposliti na to radno mjesto ili moraš zvati njega.

E sad.. ili to ili redovan otkaz zbog trajnih osobina njegovih ili izvanredan..
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 10:41   #8
Quote:
NanaDeni kaže: Pogledaj post
ne
provjereno
Off topic, ali zanima me...kad se ima pravo na naknadu?
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 10:42   #9
Quote:
sara4 kaže: Pogledaj post
Off topic, ali zanima me...kad se ima pravo na naknadu?
ako dobiješ otkaz kao tehnološki višak ili uzrokovan osobnim svojstvima.
Samo tada
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 10:48   #10
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
ako dobiješ otkaz kao tehnološki višak ili uzrokovan osobnim svojstvima.
Samo tada
Joj, znam, davim, ali sto su to osobna svojstva?
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 11:03   #11
Quote:
sara4 kaže: Pogledaj post
Joj, znam, davim, ali sto su to osobna svojstva?
osobna svojstva su ti ako je npr radnih lošijeg sluha a radi u buci a poslodavac mu ne može naći adekvatno novo radno mjesto gdje bi ga rasporedio.. zatim ako je radnik sa lošim venama ili kičmom a posao je gdje se konstantno stoji..a poslodavac mu ne može naći adekvatno radno mjesto.. znači postoje osobna svojstva koja sprečavaju radnika da radi učinkovito i kvalitetno kao da je zdrav i da nema tih osobina.

Znači,... radnik NIJE KRIV jer je dobio otkaz!

To su osobna svojstva i tada poslodavac može na njegovo mjesto zaposliti drugog radnika
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.