Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2015., 17:54   #61
NAĐEN!

Quote:
sanja1212 kaže: Pogledaj post

Traži se mali aleksandar Memo, plave je boje star 2 godine, otišao iz kuće u utorak oko 18 sati, zadnji puta viđen u srijedu 26.8., u večernjim satima
btw koliko papiga može preživjeti vani?
molim javiti na 389-233, 0958009964
Sedmog dana lutanja po selu, nakon dojave, vraćen kući!
Savjet, ako vam ode papagaj oblijepite naselje plakatima, kako bi ljudi koji ga vide mogli vas kontaktirati
sanja1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 22:42   #62
Izgubljena tigrica

Danas je ujutro oko pola 11 na području Jaruna iz stana izletjela plava papigica tigrica sa svijetlo sivkastim krilima i snježno bijelom kapicom na glavi. Ako se netko nađe u blizini ulica Hrvoja Macanovića, Hrgovića, Našičke, Koprivničke molim da posebno obrati pažnju. Javite ovdje ili na brojeve 091/929-6972, 095/5499-455 ako ju slučajno ugledate. Zove se Kokolo. Limunko ga iščekuje.

Kokolo23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 08:29   #63
Kada je nama davno pobjegla papiga stavili smo drugu na balkon ( naravno u kavezu) i prva je u roku od par dana doletjela, bila je na obližnjem stablu pa je par puta sletila na ogradu terase i onda smo ju uhvatili sa mrežicom za leptire . Inače su bili zaljubljeni par , dečko je bio odletio a cura ga je dozivala. Ne znam dali je sada prehladno za papigu vani, nama se to desilo ljeti.
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 19:52   #64
Ajme hvala ti puno za ovu priču daje nam nadu . Mi smo žutu papigicu u kavezu stavili na prozor s kojeg je Kokolo izletio po danu kad je bilo sunca i malo toplije, ali probat ćemo i na balkon ako ne bude jako hladno možda mu je tamo lakše za sletiti. Pokrit ćemo ju i ručnikom da se ne prehladi. Nama nije još jasno jel žućo cura ili dečko, dali smo mu muško ime jer se kljunić činio plavkast a sad mi se više čini da je cura u svakom slučaju jako se vole
Kokolo23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 21:24   #65
Sretno, nadam se da ce se vratiti, valjda nije predaleko odletio. Inace, ja sam za svoje dvije papigice bila uvjerena da su oba muzjaci zbog plavih pokljunica, tek sam nakon vise godina su mi strucnjaci za tigrice rekli da su oboje u stvari najvjerojatnije zenke (za neke papigice je gotovo nemoguce utvrditi spol zbog mutacija u bojama). Po tvojoj slici je tesko zakljuciti, mojim zenkama je pokljunica bila otprilike kao Kokolova ili malo svjetlija, dok su muzjaci imali tamnije plavo-ljubicaste. No dobro, nije tema. Drzim fige da se maleni vrati. Prelijepi su oboje.
-Animal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 07:02   #66
hehe hvala tiii i ja sam mislila na pokljunicu krivo sam rekla(za ljude koji ne znaju) baš sam se pitala kako nazvati taj gornji dio, tako je od prijateljeve prijateljice mužjak počeo nesti jaja you never can tell onda i Kokolo možda nije Kokolo možda je zato i pobjegao hehe kriza identiteta, nadam se da je dobro
Kokolo23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 11:11   #67
izgbljeni zeleni aleksandar rijeka

jučer oko 20:00 sati na Biviu u Rijeci odletio zeleni aleksandar, odaziva se na ime Koko. ako ga netko slučajno vidi ili mu doleti jer je pitom molim vas da nazovete 099 237 5444.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	koko1.jpg‎
Views:	55
Size:	9.6 KB
ID:	16969  
Ninja turtl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2018., 11:00   #68
pozdrav,ljudi...u Varaždinu ,ulica Stanka Vraza je odlutala nimfa Ricky se zove i vlasnik ju očajnički traži od nedjelje...koliko dugo nimfe mogu živjeti vani bez hrane i gdje obično se kriju,na drveću ? kolike su šanse da je uopće još živ ? šaljem sliku pa ako ju netko nađe javite mi,slijedi velika nagrada od vlasnika..
evo broja 099 804 8980
RICKYSRCE is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2018., 15:40   #69
ljudi,vidi li netko moj komentar..prvi put pišem na forum i nemam pojma kako to funkcionira pa mi samo napišite jel netko vidi ovu poruku ahah..nemam pojma jel netko vidi moju poruku o nestaloj nimfi u Varaždinu? ako netko vidi samo mi napišite da znam da je vidljiva ,hvala
RICKYSRCE is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2018., 16:01   #70
vidljivo je
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2018., 20:36   #71
Hvala ti,opal ZG
RICKYSRCE is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2018., 09:39   #72
22.09.2018. Oko 9h ujutro, odletio žuti kanarinac na području Starigrada Paklenice, u blizini škole. Molim da mi javite ako ga netko nađe. 095/925-0102
oy-el-dias is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2019., 23:39   #73
Pozdrav. Prije 5 dana odletjela mi je papiga nimfa iz stana u Donjoj Stubici, mladi mužjak, sivi, žute glavice s crvenom mrljom na obrazu i bijelom prugom na krilu. U stanu je bio slobodan, otvorene krletke, druželjubiv: sjedio na naslonu stolice, skakutao po stolu ili tipkovnici, dolijetao na knjigu kad bi čitali,... Imamo ga 7 mjeseci. Kad je izletio, kao da je u zemlju propao. Je li odletio s lastavicama ili vrapčićima, ne znam, niti smo ga čuli, niti vidjeli poslije. Nisam našla niti tragove okršaja s drugim životinjama (perje ili sl.) Ovih je dana padala kiša, tek danas je osvanuo sunčani dan. Nadala sam se da će danas proviriti i pokazati se ako se negdje sklonio i šćućurio. Obljepili smo naselje plakatima sa slikom i brojem telefona, tražim ga i dozivam, oglašavamo nestanak na radiju. Puštam mu zvukove drugih papigica nimfi s interneta ne bi li ga možda tako dozvali. Više ne znam kako mu ući u trag. Ima li netko savjet što još mogu poduzeti da ga nađem?
Hvala na svakom savjetu! Ako ga je netko vidio, molim da mi javi na 098 1636 727
Gauss1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2019., 00:45   #74
Izgubljen mali aleksandar RIKI!

27.07.2019., nestao mali aleksandar, papagaj RIKI, sa adrese Ante Jakšića 5 u Zagrebu (Borongaj). Riki ima očerupano perje na prsima, zelene je boje, ima crveni kljun. Zna pričati RIKI, kuku ri... Zna mjaukati, zviždati, davati puse. NAGRADA NALAZNIKU je 3000.00 kuna!!! Kontakt ukoliko ste našli RIKIJA ili znate gdje je je 095 846 7004 ili moj inbox. Hvala!
gaspar19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2019., 13:20   #75
Zagreb Horvato put(Bizek)

2 bijele i 1 zuta tigrica odletjele sa podrucja ulice Horvatov put.Bizek(iznad Gajnica).Ako slete k vama molim vas nazovite nas
0992919267

Zadnje uređivanje Ankica Wolf : 07.09.2019. at 13:31. Reason: Krivi broj bio
Ankica Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2024., 19:49   #76
Pobjegla papigica

Pobjegla papigica Rijeka na Turnicu kod Spara. Love bird. Zeleno narancasta. Nalaznikucmoje papigice novčana nagrada.
Eydis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2024., 16:48   #77
Quote:
Eydis kaže: Pogledaj post
Pobjegla papigica Rijeka na Turnicu kod Spara. Love bird. Zeleno narancasta. Nalaznikucmoje papigice novčana nagrada.
Još uvijek nije pronađena. Molim dobre ljude ukoliko ju vide da mi jave.
Eydis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.