Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2008., 22:49   #1
Thumbs up Kalendar 2009 - Udruga Futura

Dragi svi,

u prodaji je ilustrirani stolni kalendar za 2009. godinu od čije prodaje svi prihodi idu za liječenje, smještaj i hranu napuštenim životinjama pod skrbi udruge Futura.



Smijeh zagarantiran!
Cijena 40 kn.

Uplate na račun udruge žr. 2484008-1102773431, Raiffeisen bank
Molimo vas stavite svoj nick sa foruma i u svrhu upišite "donacija/kalendar".

Hvala! Woof! Mijau!
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 23:29   #2
Ne zaboravite napisati i svoje podatke da vam pošaljemo kalendar poštom ako tako želite. U tom slučaju poštarina je 5 kn. Ako ga želite preuzeti sami, rezervirajte ga ovdje ili na kontakt e.mail udruge pa ćemo dogovoriti mjesto i vrijeme preuzimanja. Jedno od mogućih mjesta je i Božićna klupica na tržnici Dolac u Zagrebu ili već prema dogovoru.

Kao što kaže Smartie, smijeh je zagarantiran - želimo da se svaki dan kad ustanete i pogledate na kalendar koji je datum od srca nasmijete i s tim smijehom započnete dan
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 12:36   #3
dižem
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 20:29   #4
Ja bi komada dva(2),kaj se može platit prilikom preuzimanja ili moram iči u banku?
__________________
...čovjeku treba pseča toplina a psu treba dječji dlan...
RoadBear is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 22:49   #5
RoadBear, može i po preuzimanju Ako ti se ne čeka 20.12. kad vjerojatno počinje tradicionalna Božićna klupica na Dolcu, možda ih možeš pokupiti i negdje drugdje. U kojem dijelu grada živiš?
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 10:02   #6
Ja sam u Voltinom,Remiza.
__________________
...čovjeku treba pseča toplina a psu treba dječji dlan...
RoadBear is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 11:06   #7
Ajd mi javi u pm svoj br tel ili mi se javi na 095 9026 237 pa se dogovorima. Može?
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 21:35   #8
Evo jednog vica iz kalendara - Na slici pas i mačka kartaju, a u oblačiću piše: Tko pobijedi sruši vazu, a onaj tko izgubi stoji iznad krhotina i čeka da ljudi dođu doma! Nagradno pitanje za popust od 5 kn glasi - Tko ovo kaže - mačka ili pas? Nagradu dobiva prvi koji točno odgovori

Nezainteresirani za kalendar, nemojte otkriti točan odgovor

Zadnje uređivanje Flokithedog : 03.12.2008. at 21:46. Reason: dodana uputa
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 01:51   #9
Nevjerojatno, ali izgleda da sam smialila pitanje za milijun kuna
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 09:43   #10
macka
__________________
"Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe." Gabriel Garciá Márquez
DaisyD is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 09:43   #11
Quote:
Flokithedog kaže: Pogledaj post
Evo jednog vica iz kalendara - Na slici pas i mačka kartaju, a u oblačiću piše: Tko pobijedi sruši vazu, a onaj tko izgubi stoji iznad krhotina i čeka da ljudi dođu doma! Nagradno pitanje za popust od 5 kn glasi - Tko ovo kaže - mačka ili pas? Nagradu dobiva prvi koji točno odgovori

Nezainteresirani za kalendar, nemojte otkriti točan odgovor
Ja mislim da to kaže mačka
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 09:44   #12
Jel mačka kaže?

Edit: hahaha, svi odjednom i svi isto
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 21:30   #13
BINGO! Budući da ste sve tri odgovorile istovremeno, da li da vam šaljem svakoj po jedan kalendar ili ćete jedan podijeliti na tri dijela?
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 11:04   #14
ja se svog odricem u korist forumasica koje su odgovorile istovremeno sa mnom...
__________________
"Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe." Gabriel Garciá Márquez
DaisyD is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 14:29   #15
Ajoj Daisy, forumaši su zamoljeni da ne otkriju odgovor ako nisu zainteresirani za kalendar
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 21:31   #16
Onda, jesu li Bubica i Sara naručile ili je to bila neslana šala?
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 23:39   #17
Quote:
Flokithedog kaže: Pogledaj post
Onda, jesu li Bubica i Sara naručile ili je to bila neslana šala?
Floksone, mislim da bi bilo bolje da ne postavljaš takve zagonetke, ljudi samo bubnu i boli ih... iz iskustva...
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 09:33   #18
Quote:
Flokithedog kaže: Pogledaj post
Ajoj Daisy, forumaši su zamoljeni da ne otkriju odgovor ako nisu zainteresirani za kalendar
ja jesam zaintersirana za kalendar, ali kad je vec ponudjena jedna nagrada a nas smo tri ja ju prepustam njima a ja cu radje otic na dolac i kupit pet komada ovako...
samo bez ljutnje molim!
__________________
"Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe." Gabriel Garciá Márquez
DaisyD is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 18:13   #19
Ma Daisy, no problem Budući da je Dolac još neizvjestan, pošaljem Bubici i Sari svakoj za 35 kn, tebi jedan s ovim popustom i 4 po prvoj cijeni Ili se nađemo pa ti sve donesem, samo javi u kojem si dijelu grada. Može dogovor na pm.

Posatavit ću ja još jedno pitanje, pa možda još jedan bude nagradni s popustom

Evo:

Na slici je zbor raspjevanih i zagrljenih mačaka na svjetlu mjesečine, a ispod piše ''Mala noćna muzika''. Za koji je mjesec ova ilustracija?
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 18:35   #20
Quote:
Flokithedog kaže: Pogledaj post
Evo:

Na slici je zbor raspjevanih i zagrljenih mačaka na svjetlu mjesečine, a ispod piše ''Mala noćna muzika''. Za koji je mjesec ova ilustracija?
Ma ne mogu odoljeti ovom popustu i pitanjima, da i ja kupim napokon nesto za ukras na zidu , pa pogadam:

Jel' za veljacu?
__________________
"It may help to understand human affairs to be clear that most of the great triumphs and tragedies of history are caused,
not by people being fundamentally good or fundamentally bad, but by people being fundamentally people."
- Good Omens
Misery's Crown is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:19.