Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2015., 14:06   #3241
Meni vec nekih 7,8 dana ide krv kao da sam menstruaciju dobila a nije mi vrijeme,samo mi jos i to trebalo da poslije poroda a kad sam imala krvarenje 40 dana pa odmah dobila menstruaciju da mi i sa ovim tabletama ide krvarenje,pa u par mjeseci skoro da sam samo desetak dana bila bez ikakvog iscjedka,jest mi i dotuzilo...ja bi menstruaciju trebala dobiti danas ili sutra,na bijelim sam tabletama,vise ne znam ni hocu li piti crvene,bijele jer nemam pojma ni jesam li menstruaciju dobila,samo me strah da sta ne promasim pa ne zatrudnim opet...
Sharlotte is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 19:21   #3242
Pitanje, da li je moguće da nisam dobila menstruaciju jer nisam popila bijele tablete već sam odmah sljedeci dan nakon rozih krenula s novom kutijom? Doktorica mi je rekla da poslije zadnje roze krenem s novom kutijom zbog ciste koju imam i sad nema menge. Trebala je doći u četvrtak ili petak, a sad nema nikakvih znakova (bolovi, malo roskasto prije nego dođe, ništa). Nije mi baš svejedno, a nemam hrabrosti 'popišati se na štapić' Za sad se tješim da je zbog direktong počinjanja nove kutije.
__________________
Postoji plan da te anđeli ukradu, ili bar na čas da te vrate meni.. <3
bony4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 20:33   #3243
Quote:
bony4 kaže: Pogledaj post
Pitanje, da li je moguće da nisam dobila menstruaciju jer nisam popila bijele tablete već sam odmah sljedeci dan nakon rozih krenula s novom kutijom? Doktorica mi je rekla da poslije zadnje roze krenem s novom kutijom zbog ciste koju imam i sad nema menge. Trebala je doći u četvrtak ili petak, a sad nema nikakvih znakova (bolovi, malo roskasto prije nego dođe, ništa). Nije mi baš svejedno, a nemam hrabrosti 'popišati se na štapić' Za sad se tješim da je zbog direktong počinjanja nove kutije.
Moguće je da.. No, nazovi ju i pitaj
surri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 11:33   #3244
yaz vs.citrofit

Ima li neko iskustva sa paralelnim uzimanjem Citrofita (extrakt sjemenki grejpa) i Yaz kontracepcijskih?

Zbog imuniteta i neprestanih upala mjehura, počela sam piti taj Citrofit ali ne znam gdje da provjerim je li narušena djelotvornost kontracepcijskih ako se uzima ovaj extrakt?

Pozzz
plava90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 20:00   #3245
Djevojke ja imam jedan problem. Uzimam yaz i u pon sam slucajno popila tabletu za utorak a jucer za srijedu odnosno danas. Znaci preskocila sam jednu slucajno. Znate li mogu li danas jednostavno nastaviti dalje ili prestat piti i cekat mengu pa krenuti ispocetka? Zvala sam svog ginica al mi se nije javio. Nadam se da netko zna jer danas jos nisam nista popila. Hvala
mk2125 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 13:37   #3246
Quote:
mk2125 kaže: Pogledaj post
Djevojke ja imam jedan problem. Uzimam yaz i u pon sam slucajno popila tabletu za utorak a jucer za srijedu odnosno danas. Znaci preskocila sam jednu slucajno. Znate li mogu li danas jednostavno nastaviti dalje ili prestat piti i cekat mengu pa krenuti ispocetka? Zvala sam svog ginica al mi se nije javio. Nadam se da netko zna jer danas jos nisam nista popila. Hvala
A gdje je tableta od ponedjeljka onda? Ako su u pitanju samo roze ili samo bijele nema veze, samo da nisi umjesto roze uzela bijelu
surri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 17:07   #3247
yaz pauza

Cure jel radite pauzu kad pijete yaz¿ Ja najrade nebi jer sam se tolko navikla... a iskreno, ni ne znam jel ju nuzno radit¿
plava90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 17:21   #3248
Meni je doktorica koja me operirala (endometrioza) preporučila yaz i rekla mi je uzimati ih bez pauze do onda kad se odlučim za trudnoću...
Najbolje je da se obratiš svom doktoru za savjet.
__________________
There'll be sparks in the rain... honey in your hair... I'm wishing you were here with me...
M Jena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 10:01   #3249
Bok svima. Ja sam prije 10 dana pocela uzimati Diane 35. Prvo bol u glavi, pa mucnine.. Al sad, sad me noge toliko bole(ispod koljena, listovi), da je to strasno.
Živući cistitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 14:03   #3250
Ja jučer počela piti Yaz, i tolko mi je danas palo raspoloženje da sam se već 3 puta rasplakala na poslu. niš mi se ne da.
kaj da radim? da pričekam još koji dan ili kaj?
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 14:06   #3251
Cure molim hitni odgovor.

Da li moguce kupiti YAZ u BiH bez recepta?
Breljanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 14:26   #3252
Pozdrav,

Pijem Yaz tablete pola godine i nikad nisam imala nekih nuspojava.
Tijekom uzimanja proslog blistera zaboravila sam uzeti jednu tabletu izmedju15. i 24. dana. Prema uputama sam uzela dvije tablete odjednom (proslo je vise od 24h) i nastavila sam sa novim blisterom nakon ruzicastih tableta, bez uzimanja bijelih. Prema uputama, menstruacija bi trebala izostati a ja je imam vec 10 dana. Ima li netko slicnih iskustava?
klovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 21:48   #3253
Bok, uzimam tek prvu kutiju yaza, zanima me moram li uzeti placebo tablete do kraja bez obzira na to što mi je menstruacija počela drugog dana od uzimanja placeba. Dakle, idem s novim blisterom s prvim danom početka menstruacije ili tek kad dovršim placebo iz starog blistera?
croatish7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 22:12   #3254
Dovršiš kutiju do kraja i ideš na sljedeću idući dan. Samo prva kutija se pila s početkom mjesečnice, ostale idu redom.
__________________
Postoji plan da te anđeli ukradu, ili bar na čas da te vrate meni.. <3
bony4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 11:30   #3255
Quote:
bony4 kaže: Pogledaj post
Dovršiš kutiju do kraja i ideš na sljedeću idući dan. Samo prva kutija se pila s početkom mjesečnice, ostale idu redom.
Hvala ti na odgovoru.
croatish7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 17:35   #3256
Htjela bih početi piti kontracepciju, dr mi dao Yaz. Sad imam još pitanja - da li je sigurno da dečko može svršiti u mene, a da ne stanem trudna i naravno, kakvo je stanje sa nuspojavama. nikad još nisam bila kontracepciju pa eto.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 10:12   #3257
Quote:
madeira kaže: Pogledaj post
Htjela bih početi piti kontracepciju, dr mi dao Yaz. Sad imam još pitanja - da li je sigurno da dečko može svršiti u mene, a da ne stanem trudna i naravno, kakvo je stanje sa nuspojavama. nikad još nisam bila kontracepciju pa eto.
Da, sigurno je, tokom uzimanja kontracepcijskih pilula, ovulacija je spriječena ergo, spermiji nemaju što oploditi. Uza to, vaginalna sluz postaje gušća, više ljepljiva (nešto što sam ja primijetila prilično brzo) i kao takva otežava spermiju prolazak kroz vrat maternice.

Što se tiče nuspojava, ja ih zasad nemam. I nadam se da neću imati. Pozitivni sideffect bi zasigurno bio smanjena dlakavost
croatish7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 10:47   #3258
Da sigurna je ako se redovito i na vrijeme uzima,ako ne kolike su uz pilule ostale trudne
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 10:28   #3259
Quote:
madeira kaže: Pogledaj post
Htjela bih početi piti kontracepciju, dr mi dao Yaz. Sad imam još pitanja - da li je sigurno da dečko može svršiti u mene, a da ne stanem trudna i naravno,
Zato si ih i dobila

ja sam ih pila tipa prije 5 godina...nikakve nuspojave
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 13:49   #3260
Pozdrav!

Dobila sam recept za Yaz, i doktor je reko da mi je dao dovoljno za 6 mj...jel to sad znaci da cu taj njegov recept platit cca 600 kn ?
__________________
"When people say love hurts, they say it just to make themselves feel better.
Good things in life never hurt!"
nilly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:19.