Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2009., 19:01   #41
Ne moraš se složit. Jazz je bio specifikum svoje svrste jer se oko njega stvorila velika pompa od početka. Ja sam osobno udomila par mica sa sidom, Lap također, a sve bez velike pompe. U mojim oglasima nije bilo spomena bolesti, već se o tome razgovaralo kad bi ljudi došli vidjet životinje. Etika? Što je tu neetičko? Svi znaju sve, ali bez početne pompe. Ta formula je urodila plodom. Vjerujem da bi opet. Ne rađa se Valentina svaki dan.
__________________
mrzim lovce i neodgovorne roditelje svih vrsta, kao i one koji iz svoje vlastite bijede seru po poštenim ljudima
notrzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 02:09   #42
Mislim da u Chance-ovom slučaju nema nikakve pompe, samo puno razuma, što je onih Jazz-ovih dana nedostajalo. Ili možda upravo obrnuto, možda je upravo pompa pridonjela, hm? Ne znam. No, emocxije koje su pratile Jazz-a su bile razumljive - Jazz je bio mačak na samrti, malo nas je vjerovalo da će preživjeti, a kamoli da će ga biti moguće udomiti. Za razliku od njega, Chance je mačak s kojim se nema što puno misliti - u formi je, snažan, puca od zdravlja i života
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 02:20   #43
I BAŠ ZATO ne treba KRETATI s leukemijom, treba ju dodati na kraju. To je moje mišljenje. Gle, bilo kako bilo, samo da se udomi.
__________________
mrzim lovce i neodgovorne roditelje svih vrsta, kao i one koji iz svoje vlastite bijede seru po poštenim ljudima
notrzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 23:39   #44
Pa čemu drama oko te leukemijice? On je drukčiji od drugih maca samo po tome što mora biti jedini ljubimac, a upravo to ljudi najčešće i traže. I tako je lijeeeeep
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 11:43   #45
kod pasa je drukcije, ima ljudi koji bi sve za njih ucinili....nazalost vecina macjih udomitelja zeli minimum posla i brige i mislim da ih nece potaknut cinjenica da ima leukemiju
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 14:22   #46
Asin, jako zanimljivo mišljenje, a prilično me se dojmilo, jer znam da si udomila stotine maca do sada. Ovo je možda tema za neku jako burnu diskusiju u novom topiku.
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 15:09   #47
Floki, a di je Chance sada?
__________________
mrzim lovce i neodgovorne roditelje svih vrsta, kao i one koji iz svoje vlastite bijede seru po poštenim ljudima
notrzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 01:02   #48
Chance je od petka u vet stacionaru i jutros je kastriran. Kažu vetovi da je iznimno lijep mačak

Inače, u ovom našem gradu ima kojekakvih čudesa pa tako i ljubitelja mačaka koji imaju prave cat proof volijere i karantene, pa će nakon nekoliko dana u stacionaru Chance postati protuusluga jednog umjetnika meni osobno (on je moj budući dečko ako mi ovaj sadašnji zapali) Chance tamo, naravno, ne može ostati (ima sedam domaćih ljepotica i ljepotana), a i kad bi mogao, život u buksi nije život

Je li tko čitao knjigu ili gledao film Hello Mr Chance? Get the point? Kužite?

Zadnje uređivanje Pingvich : 29.11.2009. at 08:59.
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 19:27   #49
Quote:
Flokithedog kaže: Pogledaj post
Chance broji još koji dan kod svoje privremene udomiteljice. Ponavljam, privremenom i stalnom udomitelju osigurani su hrana i vet skrb za Chance-a forever
kod mene u kvartu ima jedna žena koja obožava životinje. Ima psića koji ima dijabetes.
Žena ne radi pa jedva izvuče za veterinara za psa.

Ali ako je hrana i vet skrb 100% osigurana mogu probati razgovarati s njom??.
little_kitten is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 02:36   #50
Ja sam uvjerena da da, zar ne, Floki?
__________________
mrzim lovce i neodgovorne roditelje svih vrsta, kao i one koji iz svoje vlastite bijede seru po poštenim ljudima
notrzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 16:56   #51
Little kitten, razgovaraj. jedino ne znam kako bi to išlo s psom. Chance je jako teritorijalan mačak, nikako se ne slaže s drugim mačkama, tako da bi sa psom moglo biti još gore. Nadam se da je žena mlada, spretna i u formi i da joj u slučaju neslaganja neće biti problem biti stakno skoncentrirana na mogući sukob.
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 15:19   #52


Da nas ne zaboravite
Lady K is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 15:22   #53
Al tu je stvarno ispao oooogroman...ko da je ocikat:-)
mmicic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 18:01   #54
Pa i jest ogroman - pune ruke mačka Inače, na drugom forumu možete pogledati mjesto na kojem se trenutno nalazi kao i njegov privremeni apartman. Ja bih ovdje stavila slike volijere i apartmana kao i Chance-a u njemu ali ne znam, pa budući da slike govore više od riječi, reći ću samo da se netko zaljubio u Chance-a, mačka s leukemijom
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 18:24   #55
Joj kak sam sretna! Zakaj ne staviš linkić?
__________________
mrzim lovce i neodgovorne roditelje svih vrsta, kao i one koji iz svoje vlastite bijede seru po poštenim ljudima
notrzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 18:31   #56
Quote:
Flokithedog kaže: Pogledaj post
Ja bih ovdje stavila slike volijere i apartmana kao i Chance-a u njemu ali ne znam...
Evo, budem ja

Evo Chance-a u najnovijem apartmanu. Najprije donji kat - stolica je antiktna (obiteljsko nasljeđe )



I gornji kat...



I obje etaže...



Kuhinja na katu



Nije baš onaj prvi stan od 80m2 ali je čist zgodna jazbina..



Ljudi, ovo je čist OK za sada Nadam se da ću se uskoro proširiti

Lady K is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 22:12   #57
Quote:
Flokithedog kaže: Pogledaj post
Little kitten, razgovaraj. jedino ne znam kako bi to išlo s psom. Chance je jako teritorijalan mačak, nikako se ne slaže s drugim mačkama, tako da bi sa psom moglo biti još gore. Nadam se da je žena mlada, spretna i u formi i da joj u slučaju neslaganja neće biti problem biti stakno skoncentrirana na mogući sukob.
Razgovarao sam prije sat vremena. Nažalost problem je što ona živi s roditeljem (starim) koji ne podnosi životinje. Jedva joj je dopustio da ima peseka Stan je njegov i nažalost njegova riječ je zadnja po tom pitanju.
little_kitten is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 22:34   #58
Ma sve ok Nadam se da će sutra biti sjajnih vijesti
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 14:58   #59
I ima, ali nek Floki kaže!
__________________
mrzim lovce i neodgovorne roditelje svih vrsta, kao i one koji iz svoje vlastite bijede seru po poštenim ljudima
notrzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 15:50   #60
Floki je ovaj zadatak dala Lady K Obećano večeras
Flokithedog is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:44.