Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2004., 00:00   #261
Parkiralište iza Jaruna, kod Petrina se produži još kojih 100-njak metara na zapad.
Krle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2005., 13:14   #262
jučer navečer bili mi na fukodromu negdje oko bundeka (iza motela) i taman se malo raskomotili (da sad ne idem u detalje ) kad ja pogledam malo van a 10 metara od auta iza nekakvog grmića stoji tip sa DALEKOZOROM, FOTIĆEM, NEKAKVOM KAMEROM ili nećim sličnim i fiksira prema nama odn. autu

izletio sam van ali ga nisam ulovio jer sam morao obilaziti oko nekakve ograde a tip je pobjegao kroz grmlje i vrtove...
dakle ako ne želite biti snimljeni malo pripazite!!!

koga zanima vidio sam tip, boju i registraciju njegovog auta - dajem ih na pm
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2005., 15:29   #263
ima jedno mjesto okolici Rovinja zove se KARASTAK ( s kvacicom na s) cula - ne vjerovala, jednom tamo sa starom usred bijela dana brala sparuge i na svoje oci vidila... trebamli rec da smo utekle???


a ima u Rovinju dosta mjesta... npr. skaraba, vestar, a sve one divlje plaze navecer pune ( htjeli setat muz i ja...ali ) ili onda se uklopis, zastvoris se u auto i

__________________
Zaplaci kad te nitko ne vidi....
Kleine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2005., 16:57   #264
Quote:
pušačica kaže:
otvaram staru temu,al eto.

uglavnom a sto je s nama koji nemamo ni auto?
di onda?pitam za u zg-u??????
S biciklom.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2005., 16:01   #265
Quote:
husky kaže:
S biciklom.


pa zar je i takvo što moguće???
NovemberRain is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2005., 13:51   #266
Quote:
solar kaže:
jučer navečer bili mi na fukodromu negdje oko bundeka (iza motela) i taman se malo raskomotili (da sad ne idem u detalje ) kad ja pogledam malo van a 10 metara od auta iza nekakvog grmića stoji tip sa DALEKOZOROM, FOTIĆEM, NEKAKVOM KAMEROM ili nećim sličnim i fiksira prema nama odn. autu

izletio sam van ali ga nisam ulovio jer sam morao obilaziti oko nekakve ograde a tip je pobjegao kroz grmlje i vrtove...
dakle ako ne želite biti snimljeni malo pripazite!!!

koga zanima vidio sam tip, boju i registraciju njegovog auta - dajem ih na pm

Prije tak mjesec dana bio sam na onom fukodromu na istocnom parkingu Velesajma. I obavili mi svoje, jelte i zapalili pljugu. Kad odjednom cujemo lika na tomosu kak se priblizava autu tak 200m od nas i legenda se naslonio na sajbu i promatra kaj se dogadja unutra Umro sam od smijeha
Pugsley Adams is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 00:14   #267
Najbolji fukodrom u Zagrebu!

Dakle,po vasem misljenju,koji su najbolji fukodromi u Zagrebu! Mozete dati i upute kako doci do njih za one manje informirane...
 
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 00:16   #268
Predgrada su najjaca!!!! Istok ZGB je ko stvoren za to!!! puno raznih cestica koje vode u mrak a u mraku........Jel!!!!
__________________
Sell, sell, sell...
Mutavac™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 00:48   #269
grmovcica i njen vidikovac


od kino kustosija pa samo gore u breg


pozdraf
__________________
a ti si ta koja ispunjava unutrasnjost moga prista
zubich is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 00:48   #270
ja srecom nikada nisam imala potrebe za time.....
i sad mi je kad ovo citam jos draze jer to zvuci tako
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 01:21   #271
Quote:
zubich kaže:
grmovcica i njen vidikovac


od kino kustosija pa samo gore u breg


pozdraf
GRMOŠČICA ali desna da se ne sjebeš pa odeš u ljevu tamo je ipak više naseljeno. Jedino u zadnje vrijeme ima dosta murije papci se vozaju. Uglavnom iza vajde ti je najbolje ili čim orijeđeš drveni mostić samo ravno prije je bilo i klupica
Jumfer111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 08:46   #272
Vidim,fukodrom na velesajmu 0 bodova,stavili vanjsku rasvjetu papci po cijelom nazovi ga parkingu!!!
pirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 09:04   #273
Sad bar možeš vidjeti gdje je rupa
JackBauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 09:27   #274
vidim da ste fino upućeni.svaka čast momci!
__________________
Jesus is coming-look busy!
guzičica_tratinčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 09:28   #275
Quote:
guzičica_tratinčica kaže:
vidim da ste fino upućeni.svaka čast momci!
haha stvarno nitko nezna ni jedan fiukodrom se čini

ali nije tako...i mi muški smo pičke...normalno da nitko nece napisati svoj hot spot da nebi dosao sutra/preksutra a ono 4 auta tamo natiskana di je on bio solo

opasne igre
__________________
A tree never hits an automobile except in self-defence.
Lazanje is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 09:30   #276
dođite u kozari bok, pokazat ću vam ja nekoliko fukodroma(nije iz iskustva!), al ,morate stavit stražu ispred aute jer dok vi unutra ševite, vani vam par malih Roma skida ratkape.
__________________
Jesus is coming-look busy!
guzičica_tratinčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 09:31   #277
Kad sam bio u vojsci i na straži u jednom skladištu, bile su priče kak na prilaznim putevima k tom skladištu uvijek bude auta sa parovima koji se jebu. I tak ja svaki puta kad sam bio na straži po noći (namjerno sam tražio noćnu smjenu), napuštao stražarsko mjesto i išao u kontrolu, al ništa...
qwertz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:51   #278
Quote:
guzičica_tratinčica kaže:
dođite u kozari bok, pokazat ću vam ja nekoliko fukodroma(nije iz iskustva!), al ,morate stavit stražu ispred aute jer dok vi unutra ševite, vani vam par malih Roma skida ratkape.
nebi isao u kozari bok pa taman da me monika beluci ceka,tamo nije fukodrom neko fuko ROM
joka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:58   #279
ja ti mogu reći za samobor i sv. nedelju, al u zagrebu blage veze nemam...


znam da smo bili na jarunskom fukodromu, dole kad ideš sa horvaćanske skroz zapadno prema jarunu, nemreš fulat, dođeš do rampe i tam su ti stazice, parkiraš se di ti paše.


zatim , ako znaš di je fordov salon na ljubljanskoj, tamo skreneš desno i onda dvaput lijevo, dođeš na pločnik i odande prema jednom jezercu, tamo ti je ribička kućica i savršeno mjesto za fuk dok mjesečina obasjava vodu i radi efekt na unutarnjem dijelu krova auta... romantika i svršavanje u usta
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:10   #280
ah :-) ja sam nekoc isao na jarun u sumicu sto je sad cujem nemoguce zbog postavljenih stupica
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:03.