Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2008., 10:45   #1
Orbico

Ima li netko informacija o dotičnom poduzeću: plaće, radno okruženje itd. itd.

Unaprijed hvala!
mafijaš bez pljuce is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 09:28   #2
ORBICO
Zna li tko kakav je posao i kakvi su uvjeti (plaća, uvjeti rada), za prodajnog predstavnika?
mechelen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 14:59   #3
Quote:
mechelen kaže: Pogledaj post
ORBICO
Zna li tko kakav je posao i kakvi su uvjeti (plaća, uvjeti rada), za prodajnog predstavnika?
Da i mene zanima više toga o navedenom poslu..
pomoc
__________________
Somewhere Over The Raimbow
Jana888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 12:07   #4
ORBICO


Da li netko zna ,kako izgleda njihov prvi razgovor,pozvana sam pa me zanima informativno!
hvala
__________________
Somewhere Over The Raimbow
Jana888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 10:32   #5
Quote:
Jana888 kaže: Pogledaj post
ORBICO


Da li netko zna ,kako izgleda njihov prvi razgovor,pozvana sam pa me zanima informativno!
hvala
uglavnom OK. nema nekih "nepodobnih" pitanja. najteže pitanje je bilo da navedem neko vlastito postignuće u životu, a da nije završetak faxa...
dammi777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 14:56   #6
Orbico d.o.o. Ivanić Grad radno mjesto asistent u skladištu,ako može par riječi nekoga koje tamo radio,kakva je atmosfera,šefovi,posao....itd.


p.s. dal je neko išo na intervju u bilokoju firmu u subotu(makar je subota nekim isto radna,malo mi je čudno)
Plavoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 15:03   #7
Quote:
Plavoki kaže: Pogledaj post
Orbico d.o.o. Ivanić Grad radno mjesto asistent u skladištu,ako može par riječi nekoga koje tamo radio,kakva je atmosfera,šefovi,posao....itd.


p.s. dal je neko išo na intervju u bilokoju firmu u subotu(makar je subota nekim isto radna,malo mi je čudno)
Ako im je radna subota ... onda je OK. A i nekim kandidatima odgovara subota (recimo oni koji su zaposleni negdje )
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 18:44   #8
da li je netko bio na testiranju za Orbico?
violet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 18:45   #9
da li netko zna nesto vise o firmi orbico? kakve su place, uvjeti rada i slicno?
violet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 15:58   #10
Quote:
violet girl kaže: Pogledaj post
da li netko zna nesto vise o firmi orbico? kakve su place, uvjeti rada i slicno?
zar nitko ne zna??
violet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 01:36   #11
Quote:
violet girl kaže: Pogledaj post
da li netko zna nesto vise o firmi orbico? kakve su place, uvjeti rada i slicno?
ovisi koje radno mjesto te zanima...
student servis ili stalni radni odnos?
WilliamsF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 19:58   #12
Quote:
violet girl kaže: Pogledaj post
da li netko zna nesto vise o firmi orbico? kakve su place, uvjeti rada i slicno?
orbico je jako velika firma.Visina place ovisi o poslu za koji se natjeces,ali place su redovne i ne kasne.
_____________________

Skladišna logistika
__________________
Skladišna logistika
alterr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 16:03   #13
ORBICO

Ljudi je tko zna šta o uvjetima rada u ORBICU? U RI je nedavno izašao oglas za prodajnog predstvnika pa me zanima kakvi su radni uvjeti, plaća, što pitaju na razgovoru?
marijaRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 19:08   #14
Dali netko zna koliko traje puno radno vrijeme u Orbicu. Naime javio bih se za neki uredski posao kao student ali imam dva puta tjedno na faksu obveze koje su otprilike od 3 i 30 do 6 poslijepodne. Ima netko iskustva s njima, dali imaju razumjvanja za studente?
DwightSchrute is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 09:57   #15
ORBICO-PRODAJNI PREDSTAVNIK

Da li netko zna kakvi su uvjeti za ovo radno mjesto?
Bio je oglas u kojem su tražili puno djelatnika od redovnih studenata do VSS sa iskustvom-sve prodajni predstavnici na određeno.

Bilo bi dobro ako netko ima informacije o plaćama i sl. da podijeli ovdje sa nama na forumu.

Hvala!
masy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 12:22   #16
orbico

Quote:
masy kaže: Pogledaj post
Da li netko zna kakvi su uvjeti za ovo radno mjesto?
Bio je oglas u kojem su tražili puno djelatnika od redovnih studenata do VSS sa iskustvom-sve prodajni predstavnici na određeno.

Bilo bi dobro ako netko ima informacije o plaćama i sl. da podijeli ovdje sa nama na forumu.

Hvala!
bok, ja sam se za unapređivača prodaje prijavljivala kod njih i prošla u 2 krug, ali ne i dalje.uglavnom pitanja su na razgovoru bila "recite mi situaciju kada ste vi nadređenog uvjerili u nešto, kada ste vi nagovorili ostatak tima na nešto što oni prvotno nisu željeli "
za to radno mjesto znam da su u 2 krugu pitali koliko se poznaje gorski kotar i otoci jer bi se radilo i po otocima (prijavljivala sam se za radno mjesto u rijeci).također rekli su bili da je radno vrijeme pr od 8 do 4 i ti na 8 trebaš biti na nekom otoku kada se otvori trgovina, a to šta ti moraš na 5 s edignut u sezoni i čekat red za trajekt to se ne plaća.također ako zaglaviš na otoku pr duže od radnog vremena i nemaš trajekt za doma, to se njih ne tiče.oni ti plaćaju od 8 do 4, i to 8 znači da se prijaviš na prodajnom mjestu možda i enkom otoku ako si se prijavljivao za ri
Andy007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 13:37   #17
Wink Orbico d.o.o.

Evo prvo da pitam:

Koja je razlika između unapređivaca prodaje i prodajnog predstavnika?

Puno firmi ima razlicito tumacenje ali prije mjesec dana je bia natjecaj za obe pozicije u ovom firmi pa me zanima ako neko zna razliku...


Na razgovoru za prodajnog predstavnika su nam rekli da je to UZASNO naporan posao, da se radi vise od 12h dnevno i da se to smatra teskim fizickim radom...i jesmo li spremi toliko radit...?

Mozda je to psiholoski test...ne znam...samo prenosim sta nam je receno...


Isto tako, zna li netko kolike su place na tim funkcijama?

Pozdrav!
caboom is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 14:15   #18
Quote:
caboom kaže: Pogledaj post
Evo prvo da pitam:

Koja je razlika između unapređivaca prodaje i prodajnog predstavnika?


Pozdrav!
Unapređivač prodaje slaže robu na policama u trgovinama, mislim da su u to uključene i prezentacije u trgovinama, a prodajni predstavnik prodaje po kućama. Da li sam u pravu?
Euphrasie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 14:34   #19
Da nadopunim..prodajni predstavnik ozbiljnih firmi ide po tegovinama,kaficima,ljekarnama itd...i u pravilu bi trebao koristiti sluzneni auto dok za unapredjivaca je zavisno od firme do firme...a ovo sto si ti naveo je prodaja od vrata do vrata i puno je gora varijanta tog posla

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk 2
dodmil is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 14:49   #20
odi kazu da prodajni predstavnik ide od ducana do ducana i dostavlja robu...skuplja pare i potpisuje ugovore za daljnju prodaju s ducanima...uglavnom se vozi po cijele dane i dostavlja robu...

nije mi jasno sta onda unapredivac prodaje radi...slaze robu koju prodajni predstavnik donese? XD

ja san isto to mislija za unapredivaca prodaje ali nakon sta su mi opisali radni dan prodajnog predstavnika - ne vidim razliku sada...zapravo ne vidim sta unapredivac radi...

i kolika je placa za takve funkcije?

ima li neko iskustva?
caboom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:59.