Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2012., 13:29   #1
minimalno spušteni plafon

po nekoj zamisli, na krajevima plafona a 60cm od zida, spuštao bih plafon 6cm, a unutrašnji dio plafona bi bio 4 cm. Između njih bi bio kao neki utor širine 2 cm.
Dakle,s polja ka sredini plafona spuštam prvo 6cm,pa na nulu samo 2cm,
pa opet spuštam 4 cm..

Za obične paštete je malo i 6 i 4cm zbog montaže i zbog hlađenja.
Dali mi je moguća neka druga opcija? Npr. Neka led svjetla na 12v sa tankim profilom? Ona ne bi trebalo da griju puno.Može li se uopće plafon spuštati za samo 4 cm? Vjerovatno postoji neka lajsna od 3cm za koju bi se šrafila gips ploča.
za kalendar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 11:00   #2
da
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 20:37   #3
Quote:
za kalendar kaže: Pogledaj post
po nekoj zamisli, na krajevima plafona a 60cm od zida, spuštao bih plafon 6cm, a unutrašnji dio plafona bi bio 4 cm. Između njih bi bio kao neki utor širine 2 cm.
Dakle,s polja ka sredini plafona spuštam prvo 6cm,pa na nulu samo 2cm,
pa opet spuštam 4 cm..

Za obične paštete je malo i 6 i 4cm zbog montaže i zbog hlađenja.
Dali mi je moguća neka druga opcija? Npr. Neka led svjetla na 12v sa tankim profilom? Ona ne bi trebalo da griju puno.Može li se uopće plafon spuštati za samo 4 cm? Vjerovatno postoji neka lajsna od 3cm za koju bi se šrafila gips ploča.
a jel misliš napravit u livelu ?
jer kad baciš vaser zna se desit da ti je razlika između sredine i krajeva po 5 cm

nitko ne vidi razliku ozmeđu 6 i 10 cm, a za ta 4 cm češ uštedit 1000 kn na rasvjeti
__________________
> Zanny <
zanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 22:30   #4
Quote:
za kalendar kaže: Pogledaj post
po nekoj zamisli, na krajevima plafona a 60cm od zida, spuštao bih plafon 6cm, a unutrašnji dio plafona bi bio 4 cm. Između njih bi bio kao neki utor širine 2 cm.
Dakle,s polja ka sredini plafona spuštam prvo 6cm,pa na nulu samo 2cm,
pa opet spuštam 4 cm..

Za obične paštete je malo i 6 i 4cm zbog montaže i zbog hlađenja.
Dali mi je moguća neka druga opcija? Npr. Neka led svjetla na 12v sa tankim profilom? Ona ne bi trebalo da griju puno.Može li se uopće plafon spuštati za samo 4 cm? Vjerovatno postoji neka lajsna od 3cm za koju bi se šrafila gips ploča.
Izvedivo, za iskusnog majstora
ppart is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 13:51   #5
Quote:
zanny kaže: Pogledaj post
a jel misliš napravit u livelu ?
jer kad baciš vaser zna se desit da ti je razlika između sredine i krajeva po 5 cm

nitko ne vidi razliku ozmeđu 6 i 10 cm, a za ta 4 cm češ uštedit 1000 kn na rasvjeti
plafoni su već jako niski (255cm) i ne smijem ih dodatno spuštati.


Drago mi je da se može izvesti. Samo mi još recite kojim osvjetljenjem. Jel onim što sam gore već spomenuo(Led na 12V)?
za kalendar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:14.