Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2014., 18:56   #301
Da ne duljim priču previše,želim skinuti crvenilo sa svoje koseeee pod hitno,vidjela sam ovdje post da se skida sa kombinacijom limuna,6% hidrogena,malo šampona i regeneratora....ako je itko to radio zanima me samo omjer svega toga,da ne bi bilo u hebote što ne pita prije...jer me od svih kemikalija za skidanje hvata jeza!!!!
Abloom is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 18:27   #302
Bok curke, farbam se već godinama u crno i odlučila sam se i ja na neku promjenu, pa bi se vratila natrag u smeđe. Pročitala sam sve stranice o skidačima, i recite mi koji je bolji Dikson ili Subcolor? Da li je 100 ml dovoljno za srednje dugu kosu?
Pia5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 20:42   #303
Quote:
Abloom kaže: Pogledaj post
Da ne duljim priču previše,želim skinuti crvenilo sa svoje koseeee pod hitno,vidjela sam ovdje post da se skida sa kombinacijom limuna,6% hidrogena,malo šampona i regeneratora....ako je itko to radio zanima me samo omjer svega toga,da ne bi bilo u hebote što ne pita prije...jer me od svih kemikalija za skidanje hvata jeza!!!!
Možeš probat pomiješat malo sode bikarbone sa šamponom ili regeneratorom i ostavit kao pakung.
Limun isto, dodaj malo i jabučnog octa.
Ako imaš masnu kosu, i ne bojiš se da će se previše osušiti, pomiješaj i limun i bikarbonu sa šamponom (prvo u manjem omjeru pa kasnije povećavaj ak je potrebno) i to drži 5-10 min na kosi. Naravno, uz ponavljanje i redovitu njegu nakon tih pizdarija trebala bi posvijetlit i izvuć crvene tonove. Ja pokušavam isto.

btw, probaj i masku od šampona i zelene i plave prehrambene boje. Navodno tjera crvene i narančaste tonove u kosi na sigurno crkavanje.
Naravno, to napravi kad gore navedenim metodama uspiješ malo posvijetlit - nema smisla sve radit istovremeno jer će ove kiseline valjda ubit preh.boje.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 20:32   #304
Molim vas za savjet. Prirodno imam srednje smedu kosu sa jako svijetlim vrhovima jer se nisam nikad bojala. Krajem 7mj mi je frizerka stavila tamno smedi, skoro crni preljev. Boja se do danas, znaci nakon 5mj isprala za mozda nijansu dvije, ali ni blizu moje prirodne. Neznam sto da radim, sto mi moze isprati taj preljev?
Absolut777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 23:05   #305
Bok, zna li tko gdje trenutno ima kupiti dikson skidac u zg?
__________________
I start to complain that there is no rain..
Disease is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:25.