Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2015., 17:34   #3761
Quote:
transcendental kaže: Pogledaj post
ne mora biti baš za studente, znam da primjerice u zagrebu u klaićevoj primaju mlade, a ne moraš biti upisan. ako se upišem, to znači da gubim ginekologa u mjestu svog prebivališta? (ispričavam se na offu)
Tako je, ako predaš zahtjev za upis kod drugog liječnika, onda ti je taj novi odabrani liječnik
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 19:20   #3762
Quote:
transcendental kaže: Pogledaj post
dragi svi,
zna li itko moze li se doci na hitnu ginekolosku u kbc ako nije hitno u smislu da umirem? ovdje u rijeci nemam ni doktora opce prakse ni ginekologa. postoji li mozda kakav ginekolog za mlade gdje se ne mora upisati i ne treba uputnica? studentica sam.
a ovisi što ti treba.. primit će ako je bilo koji oblik hitnoće. ako trebaš samo obični pregled, teško da će te primit..
ja sam pred cca. 2 god išla po pilulu za dan poslije, došla na kbc (također ovdje nemam svog ginekologa), normalno me primio..

ako si u RI na faxu imaš pravo na doktora, ginekologa, zubara, imaš na stranicama od sveučilišta, evo dio ]Zdravstvena zaštita studenata
Svim studentima koji studiraju na Sveučilištu u Rijeci, a nisu iz Rijeke osigurana je odgovarajuća zdravstvena zaštita. Ova zaštita pokriva usluge liječnika opće/obiteljske i dentalne medicine, ginekologa, psihijatra odnosno psihološke pomoći.
Za sve studente i osobe koje privremeno (dulje od 3 mjeseca) borave izvan svog prebivališta, ovime se osigurava zdravstvena zaštita.


pogledaj si malo ovaj link, pa vidi da li su još ove dokt. aktualne.
http://www.uniri.hr/files/informacij...enaZastita.pdf
dragana2502 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 15:25   #3763
Pozdrav, imam pitanje za gin.ordinacije u Ri, specifično za Turkovo kod dr. Lustig. Da li znate kada se može telefonski doći do doktorice? Ili baš moram osobno doći tamo?
Pokušala sam u nekoliko navrata nazvati u radno vrijeme ali se samo javlja sekretarica, a ista je situacija i s ordinacijom u Cambierievoj(gdje je dr. Lustig bila donedavno)
Treba mi uputnica za rodilište jer mi je termin blizu i htjela bih izbjeći višesatno čekanje :/
Noshtromo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 10:37   #3764
Ako otidjes tamo neces sigurno vise sati cekati vec se javis sestri i kazes sta treba,dr ce ti napisat uputnicu cim zavrsi sa zenom koju pregledava.
Takva su bar moja iskustva.
Kada ih dobiti na tel,ne znam.
__________________
"The reason a dog has so many friends is that he wags his tail instead of his tongue." (Anonymous)
min_min is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 23:25   #3765
Pozdrav svima, nova sam ovdje, ali jako dugo citam sve vase komentare u nadi da cu uspjeti pronaci normalnog ginekologa u gradu Rijeci, ali to mi bas i ne polazi za rukom.
Naime, isla sam kod dr. Salamon na Zametu zadnje 3 god i imam samo rijeci hvale! Kako nisam nastavila daljnje skolovanje, ne mogu vise biti kod nje. Pijem pilule vec god i pol i svakih 6mj moram po novi recept, ali kad sam u sri dosla kod nje, tj.kod sestre receno mi je da to vise tako ne moze, da podhitno moram naci novog ginekologa preko socijalnog i da mi onda on izda novi recept. Meni HITNO treba novi recept jer u sub moram zapoceti s novom kutijom, a recept je istekao!! Nisam mogla razgovarati s doktoricom, neznam nista, kako sad dalje, dali ih mogu samo tako prestati piti? Imam decka vec 3.god i naravno da imamo redovne odnose... Ono sto sam jos htjela reci je da sam citajuci sve vase postove krenula u potragu za nekom drugom ginekologicom i otisla osobno kod dr. Lustig, ali imaju 9000 pacijentica trenutno i moze me primiti tek u 2.mj �� otisla sam i kod dr. Ćosić, tamo me je sestra jedva saslusala, pitala di zivim i neke nebitne stvari, dala broj od dr.Štefanić-Dukić koju nisam stigla posjetiti jer sam izgubila sve zivce koje imam ��
Dali se itko od vas nasao u ovakvoj ili slicnoj situaciji da mi pomogne na neki nacin? Znate li nekog ginekologa koji bi me primio i dao novi recept makar vadila krv opet? Trenutno nisam u situaciji da idem privatno jer bi to odavno napravila... Hvala vam svima na odgovorima
Riječanka-22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 07:24   #3766
Rijeka - ginekolozi (preporuke i pitanja)

Probaj kod dr Marije Prpic pitat dal primaju,staro rijecko rodiliste.
__________________
"The reason a dog has so many friends is that he wags his tail instead of his tongue." (Anonymous)
min_min is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 08:54   #3767
Domika prima
I mislim da Kostrenjani još primaju.
I dr. sa B na zametu prima. Buneta? Tako nešto?
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 15:02   #3768
Quote:
min_min kaže: Pogledaj post
Probaj kod dr Marije Prpic pitat dal primaju,staro rijecko rodiliste.
Ne prima ni ona ima jako puno pacijenata
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 15:41   #3769
Quote:
Ferrari-Ficho kaže: Pogledaj post
Domika prima

ni za novac
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 18:46   #3770
pa dobro, datće recept za pilule
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 15:29   #3771
Dali možda znate kamo ide dr. Škrobonja? Htjela sam se prebaciti kod njega u Matulje sad kad nema one stare sestre koja me nikako nije htjela primiti iako tamo pripadam po prebivalištu i sestra kaže da odlazi i nemaju pojma ko će doć na njegovo mjesto? Ako znate šta više bila bih zahvalna
nera076 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2015., 18:44   #3772
Preporuke za dr.inačica. on prima nove pacjente
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2015., 18:44   #3773
Preporuke za dr.bacica. on prima nove pacjente
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 22:27   #3774
Privatni ginekolozi - cijena?

Cure, koliko se kreću cijene privatnog ginekološkog pregleda (PAPA, UZV, stupanj čistoće)? Posebno me zanima dr. Sololić Marušić i dr. Sanja Jurica..
Za polikliniku Sunce piše na web-u i tamo je 720 kuna, pa me zanima ako je negdje možda jeftinije?
Fibrilacija1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 23:05   #3775
Quote:
Fibrilacija1 kaže: Pogledaj post
Cure, koliko se kreću cijene privatnog ginekološkog pregleda (PAPA, UZV, stupanj čistoće)? Posebno me zanima dr. Sololić Marušić i dr. Sanja Jurica..
Za polikliniku Sunce piše na web-u i tamo je 720 kuna, pa me zanima ako je negdje možda jeftinije?
u polilkinici gemini na bulevardu je bilo oko 550kn
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 11:38   #3776
Quote:
Fibrilacija1 kaže: Pogledaj post
Cure, koliko se kreću cijene privatnog ginekološkog pregleda (PAPA, UZV, stupanj čistoće)? Posebno me zanima dr. Sololić Marušić i dr. Sanja Jurica..
Za polikliniku Sunce piše na web-u i tamo je 720 kuna, pa me zanima ako je negdje možda jeftinije?
720 kn? Nisu normalni. Prije sam išla tamo i bilo je oko 500 kn, kad su tako digli cijene?
Sad razmišljam ići opet jer sam za dr. Vezmara čula samo hvale, ali ovo mi je skupooooo.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 10:28   #3777
u suncu bilo 600kn u 9. mjesecu.
720 je nenormalno puno

EDIT:
sad sam ih zvala jer mi je bilo cudno. kazu pregled sa papom i ultrazvukom 600kn
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 10:49   #3778
Rijeka - ginekolozi (preporuke i pitanja)

Mislim da je 720 medico

Oni imaju cjenik online pa je lako izracunat,ovisi sta ti treba...
__________________
"The reason a dog has so many friends is that he wags his tail instead of his tongue." (Anonymous)
min_min is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 12:34   #3779
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
u suncu bilo 600kn u 9. mjesecu.
720 je nenormalno puno

EDIT:
sad sam ih zvala jer mi je bilo cudno. kazu pregled sa papom i ultrazvukom 600kn

Da, PAPA i UZV je 600 kn. Ali stupanj čistoće (bakteriološki) je još dodatnih 120, tako da onda sveukupno je 720 kn...
Fibrilacija1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 01:39   #3780
Quote:
naftali kaže: Pogledaj post
Kod nje stanje više manje isto, iako se sestra javlja na telefon puno više nego prije.
Čeka se 2-3 sata, standardno.

Kupila je novi ultrazvuk koji je suvremen i gotovo sve vidi na njemu. U dijagnostičkom smislu, to je velika prednost. Ima dobro oko za morfologiju djeteta i vrlo rano može otkriti ako nešto nije u redu. Ne daj Bože.

Meni osobno, ona je super, rijetko griješi u procjeni (što se mene tiče) i diže pripravnost i pri najmanjoj sumnji.
Alarmira sve, šalje na analize ako je potrebno.

Sestra je jako kulturna, uviđavna i čini mi se, pristupa svakoj pacijentici s pažnjom.

Ja sam zadovoljna, a što se tiče tog čekanja, na to se psihološki pripremim.
Može broj telefona i kada zvati za naručit se? (Dr.Škunca )
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:43.