Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2009., 12:16   #21
Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Oprosti, znam da nije u redu pitati, ali kad na takav način to kažeš čini se kao da imaš 40+? Nije valjda?
Hehee, ma nisam tak deleko ..Nemam još ni 30, a ni 30+
__________________
ursula1000 is offline  
Old 17.09.2009., 12:19   #22
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
U biti žalosno je, za čega se ljudi prodaju.Ne shvaćam žene, koje bi prodale svoje tijelo za bilo što, a kamoli jebeni ispit.Za moj pojam, osobe koje ne treba niti malo poštovati i cijeniti, osobe bez karaktera.
Isto vrijedi i za muškarce koji bi napravili takvu stvar, no nekako žene dominiraju u ovome, bar je takav dojam.
Ma neeeeeee.Ne bi one nikad.
To ti se samo čini.
cimmerian is offline  
Old 17.09.2009., 12:24   #23
A kaj, mislite da ima toga u velikoj mjeri kod nas?? meni se nekako čini da je ovo era novaca, neznam baš dal je sad više tako olako stvari riješiti - samo seksom..

Osobno ne poznajem nijednu curu koja je tako došla do ocjene. Al neznam, vjerojatno ima dosta takvih glupačica koje se spuštaju na koljena

No, al što se tiče napredovanja u posl toga ima stvarno u velikoj mjeri..Znam tog jednog odurnog tipa, ljigavca kojem se svi moraju uvlačiti u guzicu, a žene u krevet d bi napredovale ili da im bude nešto bolje..Ma, fuj
__________________
ursula1000 is offline  
Old 17.09.2009., 12:25   #24
Ma stvar je u tome da se žene masovno koriste izgledom da bi došle do neke koristi.

Ne moraju se jebat za lovu ili ispite, ali skoro svima je normalno da vani piju na račun popaljenih muškaraca, da ulaze besplatno na neka događanja zato što dobro izgledaju, puno cura dolazi na ispite u minicama da profesori budu blaži u ispitivanju i još milijun drugih primjera.

I onda se jave one lezbe iz udruge Babe s podacima kako su žene potplaćene, podređene itd.
pac-man is offline  
Old 17.09.2009., 12:25   #25
Quote:
pac-man kaže: Pogledaj post
Pa dobiti diplomu je sigurno uspjeh, a želudac...pa očito ima puno cura koje će pretrpjeti tako nešto da bi došle do diplome.

To je valjda ono, cilj opravdava sredstvo.
Dobiti diplomu svakako je uspjeh.
Ali imati je u ruci i znati da si do nje došao tako što te neki odvratan tip hvatao za stražnjicu ( a da ne govorim o ostalom ) nije nikakakav uspjeh.

I takve su onda časne akademske građanke! Ma svašta.
Gore su mi te ženske od tih tipova.

Eto im sad svima, baš mi drago što se to ruglo razotkrilo.
Crna dalija is offline  
Old 17.09.2009., 12:26   #26
A kad profesor stalno ruši studenticu na ispitu, mora da očekuje njenu pičku. Zato postoji komisija , policija... izgleda da dati pičke za dvojku je lakše. Ako znaš gradivo nema tog profesora ili komisije koja te može srušiti. Ako ne znaš može te jebati doslovno svaki asistent. Pa, treba živjeti i nakon diplomskog. A dozna se sve. Prije ili kasnije se profesori "pohvale" prijateljima kako jebu klinke za dvojku. I naravno koje su to klinke.
__________________
Život je bolest od koje se umire. Prenosi se sexom.
Jure Blitva is offline  
Old 17.09.2009., 12:28   #27
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Želudac je u svemu tome ključan faktor jer ako ti pomisao na drpanje s nekim kriplom, na putu do cilja, ne izaziva mučninu istoga, onda možeš koristiti sve svoje prirodne resurse
Ako, s druge strane, imaš slab želudac.... onda uči
Dakle, cilj opravdava sredstva?
Aku is offline  
Old 17.09.2009., 12:28   #28
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
U biti žalosno je, za čega se ljudi prodaju.Ne shvaćam žene, koje bi prodale svoje tijelo za bilo što, a kamoli jebeni ispit.Za moj pojam, osobe koje ne treba niti malo poštovati i cijeniti, osobe bez karaktera.
Isto vrijedi i za muškarce koji bi napravili takvu stvar, no nekako žene dominiraju u ovome, bar je takav dojam.
Nije to ni čudo.

Recimo, ako neka konjina od profesora takvo što traži od kakve studentice, dovoljno je da je profesor napaljen, a studentica raširi noge i misli na domovinu.
Ako pak profesorica tako ganja muškog studenta, stvari se kompliciraju: njemu se mora dići, a to, ovisno o profesorici, može biti nemoguća misija.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 17.09.2009., 12:28   #29
Quote:
pac-man kaže: Pogledaj post
A onda, s druge strane, stalno slušamo kako su žene podređene, imaju manje plaće, teže napreduju i teže se zapošljavaju...
Što bi značilo da se žene ne seksaju dovoljno

Quote:
pac-man kaže: Pogledaj post
Na kraju, ne znam više što bi mislio, jesu li te žene koje šire noge zbog koristi, ustvari pametne, jer koriste ono što imaju, da bi najlakše došle do uspjeha?
Ne znam. Meni ti je to sve "Doris Lambaša stil". Uostalom, kao da je diploma danas garancija za bilo što. Na kraju će se profesor malo seksati, a jadna curica ostati na birou za zapošljavanje tko zna koliko i dobiti posao tko zna kakav.
Hebiga, kad se već prostituira, onda se svakako zalažem za puno više cijene od jednog pišljivog ispita.
okruglica is offline  
Old 17.09.2009., 12:30   #30
Kakav ološ predaje po fakultetima. Trebalo je tu barabu zumirati cijelo vrijeme priloga, a posebice prilikom slušanja razgovora.
Odvratno.
__________________
Hmm?
M-Kenny-S is offline  
Old 17.09.2009., 12:34   #31
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
A kaj, mislite da ima toga u velikoj mjeri kod nas?? meni se nekako čini da je ovo era novaca, neznam baš dal je sad više tako olako stvari riješiti - samo seksom..

Osobno ne poznajem nijednu curu koja je tako došla do ocjene.
A ti misliš da je to nešto za hvaliti se okolo? Ni najbolja prijateljica da to napravi ti 99,9% ne bi to nikad priznala.
Aku is offline  
Old 17.09.2009., 12:37   #32
Ma meni je stvarno šokantno to, do kud su te cure u stanju ići za ocjenu ili npr. dobar posao.

Odmah se sjetim legendarnog "Kozjaka" i one cure, šta je sve bila u stanju napraviti za "posao fotomodela u Italiji"
pac-man is offline  
Old 17.09.2009., 12:38   #33
Quote:
Aku kaže: Pogledaj post
A ti misliš da je to nešto za hvaliti se okolo? Ni najbolja prijateljica da to napravi ti 99,9% ne bi to nikad priznala.
U pravu si, istina...Naravno da se nebi hvalila
__________________
ursula1000 is offline  
Old 17.09.2009., 12:39   #34
Quote:
pac-man kaže: Pogledaj post
Ma stvar je u tome da se žene masovno koriste izgledom da bi došle do neke koristi.
Ne moraju se jebat za lovu ili ispite, ali skoro svima je normalno da vani piju na račun popaljenih muškaraca, da ulaze besplatno na neka događanja zato što dobro izgledaju, puno cura dolazi na ispite u minicama da profesori budu blaži u ispitivanju i još milijun drugih primjera.
I onda se jave one lezbe iz udruge Babe s podacima kako su žene potplaćene, podređene itd.
Pa žene koje se ne koriste izgledom velikom većinom i jesu podređene i potplaćene. A jedan od ključnih razloga za to su i ove fufe koje daju pičke za neki probitak.
Aku is offline  
Old 17.09.2009., 12:42   #35
A šta te studošice nemaju mamu i tatu? Kladim se da bi svaki tata tip "profesorima" rado "pročistio šupak".
__________________
Život je bolest od koje se umire. Prenosi se sexom.
Jure Blitva is offline  
Old 17.09.2009., 12:43   #36
Quote:
pac-man kaže: Pogledaj post
Da, nemožeš vjerovat!

On: "Oš mi dat pičke?"
Ona:" He, he, znam da imaš! Jel tako ide?"

Znači, uopće nije bila šokirana, ni zgrožena, a išla se izvući s tim da nema vremena jer ju tata čeka.
Zašto bi bila šokirana - pa na svakom faksu ima takvih profesora kod kojih se može proći na taj način.
To je prva stvar koju brucošice saznaju...

Ajd nemojte sad reći da niste skužili kako cure dolaze muškim profesorima u minjacima i tip top sređene na ispite?
Priča stara od kad su žene pustili na sveučilište...
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Old 17.09.2009., 12:51   #37
Quote:
Aku kaže: Pogledaj post
Dakle, cilj opravdava sredstva?
Ovisi o cilju i naravno o sredstvu...

Koliko sam ja čula - jedna je prošla na ispitu jer se lijepo obukla i profesor ju je malo potapšao po guzici...
E pa da je meni netko nekada rekao da ću Matematiku 2 proći uz takvu cijenu - a ne uz cijenu odlazaka na predavanja, vježbe, konzultacije i par ispitnih rokova koji su mi izjeli živce - odmah bi mu naprćila guzicu!!!

Od sve te silne matematike - danas koristim ono što djeca nauče u prva četiri razreda osnovne škole...

dakle... ne mogu curi zamjeriti što si je skratila put - mogu njemu, jer zloupotrebljava položaj i ovlasti
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Old 17.09.2009., 12:57   #38
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Ovisi o cilju i naravno o sredstvu...

Koliko sam ja čula - jedna je prošla na ispitu jer se lijepo obukla i profesor ju je malo potapšao po guzici...
E pa da je meni netko nekada rekao da ću Matematiku 2 proći uz takvu cijenu - a ne uz cijenu odlazaka na predavanja, vježbe, konzultacije i par ispitnih rokova koji su mi izjeli živce - odmah bi mu naprćila guzicu!!!

Od sve te silne matematike - danas koristim ono što djeca nauče u prva četiri razreda osnovne škole...

dakle... ne mogu curi zamjeriti što si je skratila put - mogu njemu, jer zloupotrebljava položaj i ovlasti
Joj da joj molim te!
Nemoj reći da bi sad svom nadređenom naprćila guzicu samo da bi lakše prošla kroz nešto što smatraš bespotrebnim ili da bi poboljšala položaj!?

Možda možeš pomisliti da to i nije tako strašno...ali daj si malo zamisli situaciju...onako stvarnu, konkretnu...i reci bi li mogla?

Ako bi, onda stvarno...što ti čovjek reći?
Crna dalija is offline  
Old 17.09.2009., 13:00   #39
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Ajd nemojte sad reći da niste skužili kako cure dolaze muškim profesorima u minjacima i tip top sređene na ispite?
Naravno da smo skužili. Ali što želiš reći?
DA je isto profesoru pokazati noge i dati mu pičke?
Aku is offline  
Old 17.09.2009., 13:00   #40
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
A kaj, mislite da ima toga u velikoj mjeri kod nas?? meni se nekako čini da je ovo era novaca, neznam baš dal je sad više tako olako stvari riješiti - samo seksom..
Pa za muškarce je novac = seks.

Muškarci žele doći do novca, kojim će zadiviti žene, da dobiju pičke.
Muškarci žele dobar auto, kojim će zadiviti žene, da dobiju pičke.
Muškarci žele dobar posao, kojim će zadiviti žene, da dobiju pičke.

Zato je donekle razumljivo da ti profesori, koji su u poziciji da mogu dobiti pičke od mladih i zgodnih studentica, to i koriste.
pac-man is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger