Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2009., 14:24   #1
Možda jednog dana budem tvoja- sad mi treba malo predaha...

Konkretna situacija.
Cura i dečko. P-dečko. K-cura.
imaju ozbiljniju višegodišnju vezu.
On njoj prvi za ozbiljno, ona njemu prva za ozbiljno.
emocije na razini. jednog dana će se ženit i imat djecu kad on završi faks i nađe super plaćen posao.

u jednom trenutku curi recimo pukne i ona kaže da to više njoj nije to.
da ima ona i drugih planova za postić u životu.
ona želi biti emancipirana.
treba joj samo malo zraka. sad je još premlada.

ustvari misli-prerano smo prohodali. ja sam zgodna, lijepa i mlada a samo tvoj kurac gledam zadnjih par godina. bilo bi u redu da si i ja malo proluftam picu okolo naokolo. svjesna sam da si lud za mnom i da ti se u svakom trenutku mogu vratiti ali neću to reći naglas da ne pobjesniš jer želim da za svaki slučaj ostanemo u dobrim odnosima tako da te mogu koristiti kad i kako želim.

prekinu.

prolazi vrijeme.

prolaze kurčevi.
reda ih ona jednoga za drugim.
ta mora se ispuhati negdje.

tu i tamo pozove svog nesuđenog na kavu čisto tako da on vidi kako ona izgleda bolje no ikad ...a usput mu suptilno zajebe svaki njegov pokušaj da nastavi živjeti bez nje... s nekom drugom.
napomenimo da otkad je prekinula s P., draga nam K. ima već ima drugu - treću vezu po redu u kojoj planira zaruke, vjenčanje, djecu... itd...
P. nema nikoga.

prošlo je dosta godina.
K. više nije cura. ona je već prava žena.
s dobrim iskustvom iza sebe.
od karijere dakako nije napravila ništa jer se uglavnom petljala s muškarcima financijski višeg ranga koji su je sponzorirali pa nije vidjela ni koji je smisao toga da bude uspješna kad će se ionako bogato udati.

a i zasitila je se svega više... i guranja prstića u guzu. i seksa u javnim wc-ima.

P. je također već pravi muškarac.
faks je završio. ima odlično plaćen posao.
financijski je potkovan bolje no ikad.
Ali P. i dalje nema nikoga.
ima tu i tamo , nabaci koju ševu ili drkicu al nije to vrijedno spomena.

K. to dakako zna.

K. se javlja svom dragom P. i dogovaraju kavu.

K. i P. su opet zajedno i vjenčat će se i imati djecu.

pitanje:

-jeli P. papak koji je svjestan da ga je curica...pardon... žena... malo jebala u mozak i sad mu se vraća jer zna da će joj on prosut crveni tepih pod noge a on se pravi da ne kuži jer jebiga voli ju progutat će ponos? imaju li u tom slučaju P. i K. sretnu budućnost? hoće li P. zauvijek gutati njezina govna ili će mu u jednom trenutku dopizditi pa će K. završit ko Vlatka Pokos bez svog stola za masažu?
-jeli K. manipulatorska kučkica koja će učiniti sve samo da njoj bude dobro ili je sasvim za očekivati takvo ponašanje od jedne žene koja ustvari samo zna što želi, puna je samopouzdanja a uz to je super zgodna i dobro se jebe osobito nakon svih tih godina..i nakon svih tih kurčeva.....a autorica teme je debela , ružna, fali joj kurca i ljubomorna je na K. i žene poput K.?

padate li vi na tu spiku:
"možda jednog dana...sad mi treba malo predaha..."
i čitav život potratite čekajući nju makar nije sigurno hoće li se ona vratiti ili neće...
?

ili ste čvrsti...jedan od onih koji kaže :"ili sad ili nikad. odjebi kurvo."
i nastave sa svojim životom. nađu drugu koja se ne jebe tako dobro ko K. al je dobra u duši.
?


P.S.-nisam otvorila temu na ljesu niti na život u dvoje niti na usamljenim srcima jer me zanima isključivo muško mišljenje o takvim ženama makar su i žene dobrodošle da komentiraju to iz svoje perspektive.

hvala.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 14:44   #2
Život je jednostavan, a ova tvoja priča je jednostavno nejednostavna.
A tip je glup ko kurac ako je primi nazad, žena krv mijenja ali ćud nikada.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 14:56   #3
WTF??????
Mozak mi je blokirao nakon prvog stupca.
Hoće li netko biti tako dobar da ovo iznad svede na muški jezik.
Kohoutek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:00   #4
ja vas fakat ne kužim. pa još sam sve pojednostavila kratkim rečenicama i imenovanjem dotičnih osoba P. i K.

jednostavnije ne može biti.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:04   #5
tip je gluplji od kurca , ako si nije bio u stanju organizirati zivot bez te konkretne zenske
na kraju , zasluzuje potpuno da dobije bas to kaj je htio i cekao
netko bi mu trebao reci da ce ostatak zivota sljakati i privredivati i nositi doma , i da njegova draga nece nikada biti zadovoljna i da ce uviejk traziti jos , a dok on pokusava to jos , da ce si ona lako baciti nesto prigodno na picu

jednostavno , tip je krele koje treba mamu , a ne zenu
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:12   #6
Tip je idijot, zena kučka, ok hoce probat kuraca, sve ok, ali sponzica koja bi sad kao bumeran nazad- no way
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:14   #7
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
ja vas fakat ne kužim. pa još sam sve pojednostavila kratkim rečenicama i imenovanjem dotičnih osoba P. i K.

jednostavnije ne može biti.
A zakaj si primala samo prstiće u guzu?
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:21   #8
Pa ocito ako frajer ne moze nac drugu zensku da mu nesto fali, nasla krpa zakrpu ja bih rekla
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:22   #9
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
A zakaj si primala samo prstiće u guzu?


zato jer mi je jako uska guuuza... kakam srčeke kaj mirišu po sapunčiću umjesto govanca ko svaka prava ženskica.

hej. pobrkao si osobe. nisam ja K.
ja sam ona debela i ružna koja je ljubomorna na K?
remember?

uglavnom. zapravo me zanimalo zašto muškarci više cijene takav tip žena kao što je K. npr?

a i žene poput K. savršeno su svjesne toga da muškarci više padaju na njih nego na neke druge..koje nisu tolike ... beštije... poput njih.

kad sam ja bila mala meni je jedna cura koja je hodala s dva tipa istovremeno (s jednim se seksala ujutro, s drugim navečer)... nabila na nos kako je ona bolja jer ona može imati dva tipa a ja ne mogu niti jednog. šmrc. i bila sam jako tužna.

još i danas dobijem proljev kad se sjetim toga.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:25   #10
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post


zato jer mi je jako uska guuuza... kakam srčeke kaj mirišu po sapunčiću umjesto govanca ko svaka prava ženskica.

hej. pobrkao si osobe. nisam ja K.
ja sam ona debela i ružna koja je ljubomorna na K?
remember?

uglavnom. zapravo me zanimalo zašto muškarci više cijene takav tip žena kao što je K. npr?

a i žene poput K. savršeno su svjesne toga da muškarci više padaju na njih nego na neke druge..koje nisu tolike ... beštije... poput njih.

kad sam ja bila mala meni je jedna cura koja je hodala s dva tipa istovremeno (s jednim se seksala ujutro, s drugim navečer)... nabila na nos kako je ona bolja jer ona može imati dva tipa a ja ne mogu niti jednog. šmrc. i bila sam jako tužna.

još i danas dobijem proljev kad se sjetim toga.
Ne kakaj. Svi dobro znamo da si ti osoba k. Samo sada imaš nekakvu grižnju savjesti jer si muža zarazila trišom. Na MK si bejbe.
Kohoutek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:29   #11
Quote:
Kohoutek kaže: Pogledaj post
Ne kakaj. Svi dobro znamo da si ti osoba k. Samo sada imaš nekakvu grižnju savjesti jer si muža zarazila trišom. Na MK si bejbe.
što je triša?
zarazila sam ga ešerihijom koli i ureaplazmom ako se to računa?
al ne zato jer sam K. nego zato jer nisam znala da imam nekoliko spolnih bolešćina.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:29   #12
Ovo su gadne stvari i jako ozbiljne, a ja kao jedan jako neozbiljan tip ne želim sudjelovat u raspravi pa screw you guys idem na gens.
nemoralan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:32   #13
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
što je triša?
zarazila sam ga ešerihijom koli i ureaplazmom ako se to računa?
al ne zato jer sam K. nego zato jer nisam znala da imam nekoliko spolnih bolešćina.
Epic fail. x10
Kohoutek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:32   #14
Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Ovo su gadne stvari i jako ozbiljne, a ja kao jedan jako neozbiljan tip ne želim sudjelovat u raspravi pa screw you guys idem na gens.
ti mora da si P.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:33   #15
Quote:
Kohoutek kaže: Pogledaj post
Epic fail. x10
joj daj ne spamaj mi temu jebote.
stavio si ovaj facepalm samo zato kaj je trenutno u modi stavljati facepalm.



ajmo dalje. imaš li što za reći na ovu temu s tim da uzmeš u obzir da ja nisam K. ?...
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:40   #16
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post
Pa ocito ako frajer ne moze nac drugu zensku da mu nesto fali, nasla krpa zakrpu ja bih rekla
nije da on nije mogao naći drugu žensku.
objektivno gledano... ja mogu reći da je zgodan muškarac makar nije po mom ukusu...al da je zgodan, zgodan je.
simpatičan. pristojan.
nije sad neki isprdak.


možda mu fali u ovom slučaju mozga u glavi.
no, dam se kladiti da je pamet izgubio za njom.

što je u tim ženama pod imenom K. toliko fascinantno da muškarci gube razum zbog njih?
mislim halo..nije razum mala stvar.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:44   #17
Kladim se da si krivo ispričala priču.

K. je dakle predložila P.-u da se malo ižive jer su se prerano vezali. To će biti dobro i za P.-a da ne bi kasnije žalio zbog premalo iskustava i za izgubljenim vremenima.
(Eh da, u priču bih ubacila i jednu D. koja je potajice zaljubljena u P.-a)

D. je došla na svoje, napokon će biti s P. Međutim, P. nikako da zaboravi K., eto, takav je.
K. živi punim plućima. Ostala je u dobrim odnosima s P.-om, zašto i ne bi?
Nakon nekoliko godina, ona i P. shvate da vole samo sebe. To jest jedno drugo.
Ožene se i sretni su.

D. u bijesu otvara temu u kojoj prikazuje K. vrlo negativno znajući da će svi spremno prihvatiti pljuvati po nekoj tamo drolji-sponzoruši.

Aha, priznaj.
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:47   #18
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
nije da on nije mogao naći drugu žensku.
Da je mogao našao bi. Simple as that. Kako nije, bit će s onom s kojom može. Nije on ništa lošije prošao ovdje.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 16:02   #19
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
Kladim se da si krivo ispričala priču.

K. je dakle predložila P.-u da se malo ižive jer su se prerano vezali. To će biti dobro i za P.-a da ne bi kasnije žalio zbog premalo iskustava i za izgubljenim vremenima.
(Eh da, u priču bih ubacila i jednu D. koja je potajice zaljubljena u P.-a)

D. je došla na svoje, napokon će biti s P. Međutim, P. nikako da zaboravi K., eto, takav je.
K. živi punim plućima. Ostala je u dobrim odnosima s P.-om, zašto i ne bi?
Nakon nekoliko godina, ona i P. shvate da vole samo sebe. To jest jedno drugo.
Ožene se i sretni su.

D. u bijesu otvara temu u kojoj prikazuje K. vrlo negativno znajući da će svi spremno prihvatiti pljuvati po nekoj tamo drolji-sponzoruši.

Aha, priznaj.
ovo se čini ko istina
naravno ako si ti Nikolajevna K
joke6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 16:25   #20
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
Kladim se da si krivo ispričala priču.

K. je dakle predložila P.-u da se malo ižive jer su se prerano vezali. To će biti dobro i za P.-a da ne bi kasnije žalio zbog premalo iskustava i za izgubljenim vremenima.
(Eh da, u priču bih ubacila i jednu D. koja je potajice zaljubljena u P.-a)

D. je došla na svoje, napokon će biti s P. Međutim, P. nikako da zaboravi K., eto, takav je.
K. živi punim plućima. Ostala je u dobrim odnosima s P.-om, zašto i ne bi?
Nakon nekoliko godina, ona i P. shvate da vole samo sebe. To jest jedno drugo.
Ožene se i sretni su.

D. u bijesu otvara temu u kojoj prikazuje K. vrlo negativno znajući da će svi spremno prihvatiti pljuvati po nekoj tamo drolji-sponzoruši.

Aha, priznaj.
Quote:
joke6 kaže: Pogledaj post
ovo se čini ko istina
naravno ako si ti Nikolajevna K


ne. ja sam udata i imam dijete.
ali moj muž nije P i ja nisam K.
što sam ja?
mali mirko.

priču nisam preobratila jer mene direktno ne dira.
zapravo sam manje više objektivna u čitavoj priči i nemam zbog čega biti bijesna jer K. je meni bliska osoba.
s njezinim P. nisam pretjerano komunicirala, ali koliko sam uspjela ustanoviti, čovjek je ono što sam već napisala, kulturan, drag i dobar.
a to će i K. potvrditi.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger