Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Pogledaj rezultate ankete: Pišate li u umivaonik? (za muškarce)
Da 221 80.07%
Ne 55 19.93%
Glasovatelji: 276. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2009., 12:09   #381
Quote:
Tempion kaže: Pogledaj post
Nakon što sam iščitala takvu hrpetinu gluparija od ženskog roda, koje su odjednom teške čistunke i strašno gadljive, moram reći par stvari....

U ženskom WC-u u mojoj firmi je WC školjka vrlo često ostavljena posrana, dakle vrle uredne žene uopće ne uzmu četku u ruke i očetkaju školjku iza sebe, valjda zato što im je odvratna i fuj ta četka jer je puna bakterija i to je nehigijenski i fuj....
Koliko vas uberčistih žena ima u kupaonici četkicu za zube u šalici na lavabou, a u istoj toj kupaonici je smješten i wc u kojeg kenjate, pa bakterije lete na sve strane i slete na vašu četkicu sa kojom onda perete zube? E, to je odvratno!
Koliko vas spušta poklopac od WC školjke baš zato da za vrijeme puštanja vode milijarde bakterija ne lete okolo po kupaonici? I to je isto odvratno...
Pišanje u lavabo? Da, i? Popiša se, opere pitona i ispere lavabo. Big deal.
Pa ne umivam se u lavabou tako da ga napunim vodom i onda se pljuskam po licu...
Mislim, toliko buke nizašto...


Mišljenja sam da svatko polazi od sebe. Od svoje OSOBNE higijene,higijenskih navika i nadasve KUĆNOG odgoja.

Ukratko rečeno: frajerice, ako ti je doma normalno u svom vlastitom umivaoniku pišat, u kadi vršit veliku nuždu, onda draga moja svi ti posrani javni wc-i ne trebaju smetati,niti se trebaš nad njima zgražavati.

Onaj tko doma čisti iza sebe,i zna gdje treba pišat,čistit će za sobom i u javnom WC-u. I znat će gdje se piša,a gdje se ruča. I za mene je to gotova priča.
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 12:53   #382
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Mišljenja sam da svatko polazi od sebe. Od svoje OSOBNE higijene,higijenskih navika i nadasve KUĆNOG odgoja.

Ukratko rečeno: frajerice, ako ti je doma normalno u svom vlastitom umivaoniku pišat, u kadi vršit veliku nuždu, onda draga moja svi ti posrani javni wc-i ne trebaju smetati,niti se trebaš nad njima zgražavati.

Onaj tko doma čisti iza sebe,i zna gdje treba pišat,čistit će za sobom i u javnom WC-u. I znat će gdje se piša,a gdje se ruča. I za mene je to gotova priča.
Uuuu jebote, al te uzrujalo, a?

Pod broj jedan, tema je PIŠANJE u lavabo, ne SRANJE u lavabo....primjećuješ li razliku? Dakle, ja sam se osvrnula na izljeve gađenja od strane ženskog roda, koji je u velikoj većini slučajeva pun k... prljaviji od muškog roda. Da, i što se tiče osobne higijene isto tako - nemali broj puta sam čula od pripadnica ženskog roda da si picu peru "samo malo gore po dlakama"....
Ja i moja higijena smo si ok, kao i moj kućni odgoj, koji btw. uopće nije tema rasprave.
I znaš, kad bi ženske kokoši malo naučile neke stvari od muškaraca, kao npr. kako ne biti rob svog stana (kuće) , bilo bi manje razvoda, više seksa i više tolerancije i razumijevanja...
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 13:08   #383
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
I znat će gdje se piša,a gdje se ruča. I za mene je to gotova priča.
A kaj ti napraviš kad ti se pripiški u kadi dok se tuširaš?
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 13:11   #384
normalno da pisam u umivaonik, onako ujutro dok perem zube, multitasking kaj ne ?? lol
__________________
Angry Unpaid Hooker !
SuperQueer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 13:15   #385
Eto. I tko kaže da muški nisu sposobni za multitasking?
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 13:17   #386
Quote:
sodomaigomora kaže: Pogledaj post
Znam da je odvratno! i meni je odvratno!

želim čuti što više ljudi tak da mu kasnije pokažem kaj ste napisali da mu dođe iz dupeta u glavu da to ljudi ne rade.
Ha, eto vidiš, neki rade! Ali, ja osobno više volim sjest na školjku, i odmorit malo, pa mi se čini praktičnije nego sjesti na umivaonik
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 13:48   #387
Quote:
Tempion kaže: Pogledaj post
Da, i što se tiče osobne higijene isto tako - nemali broj puta sam čula od pripadnica ženskog roda da si picu peru "samo malo gore po dlakama"....


Strašno. Prešokirana sam za komentiranje.
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 14:00   #388
Quote:
Tempion kaže: Pogledaj post
Nakon što sam iščitala takvu hrpetinu gluparija od ženskog roda, koje su odjednom teške čistunke i strašno gadljive, moram reći par stvari....

U ženskom WC-u u mojoj firmi je WC školjka vrlo često ostavljena posrana, dakle vrle uredne žene uopće ne uzmu četku u ruke i očetkaju školjku iza sebe, valjda zato što im je odvratna i fuj ta četka jer je puna bakterija i to je nehigijenski i fuj....
Koliko vas uberčistih žena ima u kupaonici četkicu za zube u šalici na lavabou, a u istoj toj kupaonici je smješten i wc u kojeg kenjate, pa bakterije lete na sve strane i slete na vašu četkicu sa kojom onda perete zube? E, to je odvratno!
Koliko vas spušta poklopac od WC školjke baš zato da za vrijeme puštanja vode milijarde bakterija ne lete okolo po kupaonici? I to je isto odvratno...
Pišanje u lavabo? Da, i? Popiša se, opere pitona i ispere lavabo. Big deal.
Pa ne umivam se u lavabou tako da ga napunim vodom i onda se pljuskam po licu...
Mislim, toliko buke nizašto...
Zar zene to rade, i prde?
Aztec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 14:11   #389
Inace, ja sam od starog naucio da se u umivaonik pisa, to je jedna od onih otac-sin spona.

Stara ga jednom uhvatila (valjda), i ja cuo zato, pa sam poslje i ja, (pis'o u umivaonik, rekoh da isprobam ) i otkrio sam kako je to zgodno, samo ga malo saliješ i voila.
Aztec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 14:17   #390


Pišanje u umivaonik...

A u sudoper?
sr-bistabil is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 14:20   #391
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Malo mi čudno: što nije WC školjka prikladnija, zajašeš ju sa kontra strane, obriješ se i onda pustiš vodu, a onaj mlaz iz vodokotlića ti opere sve od pupka do šupka,

ali O.K. svak svoje zna.
to sve radim samo na bideu
školjka nema pipu koja se da usmjeriti....
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 14:58   #392
Čitam ove zadnje komentare i zaključujem da su muški (ne)uredni taman toliko koliko i kažu ili napišu,

dok izgleda da kod ženica to i ne mora biti tako.


Da, puno puta sam čuo od čistačica, spremačica i ostalog higijenskog osoblja da su žene, barem što se tiče WC, puno neurednije nego muškarci,

ali to sam pripisivao ženskoj ljubomori, tj. ljubomori jedne čistačice prema curama koje su na "višem" položaju.

Pa ja sam mislio da vi na svoje pice pazite ko na malo vode na dlanu, ono: papa test, gljivice, urinarne infekcije...

ali vidim da ima i hrabrih.

Pa naše pišanje u umivaonik je mila majka naspram pice sa sasušenim tragovima menge starim par dana:

izvada gladac, iznutra jarac!
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 15:09   #393
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
... naspram pice sa sasušenim tragovima menge starim par dana:...
U nas to stariji ljudi zovu brabonjci,... hmmm ili su brabonjci smjesa prašine/prljavštine i pišaline?!
Jbg, zaboravio sam.
Mikes is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 20:47   #394
Brabonjci su one kuglice/zrnje koje kenjaju ovce, zečevi i slično, ali vjerojatno se može preslikati na sve druge takve kuglice koje se sastoje od nečisti.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger