Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2012., 22:16   #41
Quote:
AloneBoy kaže: Pogledaj post
bok , danas kad sam se probudio malo poslje sam osjetio bol u desnom bubregu bol ne traje uvijek , samo kad se sagnem , dok čučim ne boli me , samo u nekim položajima me boli , prije 1mjesec me je isto tako boljelo ali je prošlo vrlo brzo , bio sam kod lječnika i rekao je da je to od sjedenja na kompjuteru ..

inace imam 15god za 4dana
imam dobru stolicu svaki dan , i danas sam imao , mokrenje je ok ne peće me dok mokrim . bol u stomaku nemam . i sjedim na kompu svaki dan po 8sati .. ? jel moguce da je od nepravilnog sjedenja .
nije ti nista 99.9%. Okani se tolikog sjedenja na racunalu i bavi se nekim sportom. Plivanje po mogucnosti.
zeczekonja17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 22:16   #42
Quote:
zeczekonja17 kaže: Pogledaj post
uvin-h caj rules!
Da, ali ne i nakon 6 godina (od datuma slanja tog posta-problema).
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 17:49   #43
Pozdrav svima!
Po koji put danas opet napad u bubregu, bol je takva da ne prestaje cijeli dan i povremeno bol se javlja u trbuhu. Zadnji napad je bio prije 2 mjeseca a prethodni prije 4. Događa se sve češće i češće, zadnji put bol je trajala 4 dana da bi mi na kraju doktori rekli da je kamenac putovao(iako sam bio svaki dan na hitni zbog bolova) i da riječ je o lijevom bubregu. Tata mi također ima kamence pa me zanima dali je to nasljedno, a sljedeći uzrok koji predpostavljam da je to što ne pijem dovoljno tekučine dnevno(1litra na dan). Dalje me zanima koliko stres utječe na stvaranje kamenca pošto i radim stresan posao
hvala na odgovoru!
atix is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 20:43   #44
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post
ja sam imala te simptome, s tim da su mi bolovi bbili "posvuda" ..s lijeve desne strane trbuha..pa na leđima..lijevo dolje desno dolje..sijevajuća bol...refleksna jasno, no u tom trenu sam mislial da sam riknula kad je to počelo sijevat i fakat bolit
Zbog problema s bolnim i učestalim mokrenjem otišla sam k doktoru koji mi je dao antibiotik i poslao me na urinokulturu, jer se u mokraći vidjela krv... sad čekam nalaz i pijem antibiotik, i što se tiče boli i učestalosti mokrenja sad je puno bolje, ali osjećam neku čudnu, "tihu" bol u području bubrega i donjeg dijela leđa, ali nemam druge simptome tipa temperatura i sl... Prije nekoliko mjeseci (negdje u kasno ljeto) imala sam u dva navrata sličan napadaj koji se u ovom postu gore opisuje... cijeli gornji dio trupa, od prsiju do križa me užasno bolio, čak sam pomislila na srčani udar u jednom trenutku, no bol se smirila nakon nekih 5-10 minuta i poslije je sve bilo ok... do novog napada koji je prošao na isti način i do sada se više nije ponavljao... kako imam kamen u žuči, ja sam to povezala s time (jer je bol bila onako isijavajuća "na leđa")... no sad razmišljam je li to moglo biti zbog bubrežnog kamenca ili nečeg sličnog i da su sad ovi problemi zapravo posljedica toga... Ili se to tek sad manifestiralo kroz upalu mjehura...
Ili da jednostavno prestanem razmišljati, pričekam nalaze i vidim što je u pitanju...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.

Zadnje uređivanje Lillyrosee : 07.03.2014. at 20:52.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:18.