Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2010., 11:01   #201
Quote:
Silvery kaže: Pogledaj post
Ma nema na čemu , sa ovim tikvicama se stvarno može svašta, pa čak i tunjevina koja je stvarno super spoj
Radila sam ih jucer za rucak, upravo s tunjevinom. Sto reci-opce odusevljenje! Bile su zaista bogato punjene jer sam stavila cijelu konzervu tunjevine na samo dvije tikvice U smjesu sam jos dodala i malo prezle jer mi se cinila prevodenasta, a kao sir sam koristila gaudu (jedino nju sam imala u kuci). Uz rizu i malo salate, zaista rucak za prste lizati
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 19:23   #202
molim pomoc

kupila sam ovo cudo ( izgledalo mi primamljivo ) dobro, znam da je neka tikva, al ne znam sta s njom



navikla sam na obicne, zelene, mekane tikvice koje su gotove za pr minuta, a ovo je tvrdje od kamena

ugl, molim neku ideju za spremanje, treba li se sta gulit, mozda danima namakat da omeksa i slicno

btw, na slici izgleda ogromno, al u biti ima ravno 1 kilo
tihana22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 19:25   #203
Butternut je to, samo malo deformirana. Operi, prepolovi, izvadi sjemenke, ispeci, oguli i pojedi.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 19:34   #204
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Butternut je to, samo malo deformirana. Operi, prepolovi, izvadi sjemenke, ispeci, oguli i pojedi.
moja prva zuta tikva, a velis da je deformirana?

koliko se dugo treba peci? jel fina barem, vec kad je deformirana?
tihana22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 19:41   #205
Ma nije nista strasno, samo je uobicajeno da je kod peteljke tanja nego na dnu. Normalna je, jestiva.

Koliko treba peci ovisi o velicini. Ja ostavim pola sata na 180 stupnjeva i onda svakih 5 minuta pikam raznjicem da vidim kad je mekana. Pecem u vrecici za pecenje, ali moze i bez.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 19:52   #206
hvala, isprobat cu, sta mi drugo preostaje
tihana22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 19:57   #207
Naravno, od pecene tikve mozes napraviti i juhu. Zdinstas na zlici ulja 2 luka, dodas pol kile pecene tikve (bez kore), sol i vodu i prokuhas dok luk ne bude mekan, onda izmiksas stapnim mikserom, dodas vode ako zelis rjedje. Mozes i mrkve, celera, persina dodati ako ti pase.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 20:31   #208
Quote:
tihana22 kaže: Pogledaj post
kupila sam ovo cudo ( izgledalo mi primamljivo ) dobro, znam da je neka tikva, al ne znam sta s njom



navikla sam na obicne, zelene, mekane tikvice koje su gotove za pr minuta, a ovo je tvrdje od kamena

ugl, molim neku ideju za spremanje, treba li se sta gulit, mozda danima namakat da omeksa i slicno

btw, na slici izgleda ogromno, al u biti ima ravno 1 kilo
mmmmmmmmmmm rižoto s muškatnom tikvom... njama
radiš kao klasični rižoto samo dodaš ovu kuhani i smiksanu tikvu... na kraju limunova soka i maslaca
__________________
Dora i Jana
Od poljubaca dijete raste...
surlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 13:08   #209
Quote:
tihana22 kaže: Pogledaj post
kupila sam ovo cudo ( izgledalo mi primamljivo ) dobro, znam da je neka tikva, al ne znam sta s njom



navikla sam na obicne, zelene, mekane tikvice koje su gotove za pr minuta, a ovo je tvrdje od kamena

ugl, molim neku ideju za spremanje, treba li se sta gulit, mozda danima namakat da omeksa i slicno

btw, na slici izgleda ogromno, al u biti ima ravno 1 kilo
moja omiljena...

oguli, nareži na kockice, posoli, popapri i ispeci u pećnici dok ne postane fino mekana i slatkasta
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 15:39   #210
Tikvice
1.
Umak od luka, mrkve, paprike, tikvica, (piletine), vrhnja ili paradajza

2.
Pohane - narezane na ploške uvaljane u mrvice/brašno, jaja, mrvice/brašno

3.
Na grill tavi - posoljene, prebrisane, na tavu bačene

4.
Palačinke od tikvica - gusta smjesa za palačinke, unutra ubačene naribane, posoljene, oscijeđene tikvice. Na tavu s ulje, svježi sir i vrhnje uz to

5.
Punjene mljevenim mesom

6.
Popečci - naribati, posoliti, ocijediti tikvice. U toj količini umiješati svježeg sira, jedno jaje, brašna (u toj količini) i krušnih mrvica toliko da se daju oblikovati popečci

7.
Popečci - naribati, posoliti, ocijediti tikvice. Tikvice, naribanu mrkvu, grašak, kukuruz, paprika, poriluk (povrće iz frižidera ), jedno jaje, sol, brašno i oblikujte popečke.
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 02:20   #211
Bliži se 17.10. pa da malo oživim ovaj topic s nekoliko svježih informacija za sve nas tikvoljupce.

Tikve je nepotrebno zamrzavati jer ih većina izvrsno podnosi dugo odležavanje u negrijanoj prostoriji i samo će dobiti na kvaliteti. Neke tikve mogu stajati i više od godine dana. Npr. futsu, zapalito, argenta, acorn (žir), provansalska, buterica, kesten tikva, bademica i još mnoge druge pravilnim odležavanjem znatno pojačavaju aromu i dobivaju kvalitetniju teksturu. U ovo vrijeme kupljena hokkaidica, najkvalitetnija će biti negdje u ožujku-travnju sljedeće godine. Jedino je važno da pri kupnji tikvi pripazite da nema oštećenja na površini (već suhe ogrebotine nisu važne) i najvažnije; svaka tikva mora imati par centimetara peteljke. Tikva kojoj je peteljka potpuno odlomljena ili je prekratko odrezana, ne može se održati. Kada kupite tikvu koju mislite ostaviti duže vrijeme, obrišite ju mokrom krpom, odstranite vidljive nečistoće, pustite da se osuši i položite ju na tvrdu potpuno suhu podlogu u prostoriju u kojoj je zimi temperatura od +1 do +18, zaštićenu od direktnog sunca (ako je jako sunčana prostorija, možete ju prekriti laganim prozračnim platnom). Prvih desetak dana, svaki drugi dan opipajte svoje tikve i ako neka od njih postane na nekom dijelu mekša ispecite ju i pojedite. Sve koje u destak dana ne pokažu promjene, neće se pokvariti barem do sljedeće jeseni.
Zamijetio sam da se u nas još sva jela previše vrte samo oko "klasične buče", buterice i negdje ponešto hokkaidice, što je šteta jer ako ih volite morate probati i ove gore boldane kao i neke nove recepte i ideje poput „Đavolje kose“ ljutog jela koje se radi od špageti tikve, varijacija na temu ajvara gdje patliđane zamjenjujete pečenom futsu tikvom, pekmeza od kestena i muškatice s kardamomom, kreme od zapalito tikve i zelenog papra, pirea od kesten tikve s šlagom, savijaču od vrganja i argente, pečene pastrve u umaku od bademice, pikantne teleće koljenice s trubačama pirjane u muškatnoj provansalki i još desetke drugih divota (recepti će kroz par dana biti dopunjeni na mojem blogu).

Za pravo upoznavanje ovakvih specijaiteta i ljepotica jeseni, dođite u Ivanić-Grad 17.10. na Bučijadu, vikend kada Ivanić postaje pravi Pumpkintown. Za sve vas koji ćete pritom razne bučnice i druge divote zaliti kojom čašom, iz Zagreba vozi Bučko express u 9,30 a povratak je oko 16,10.

http://www.idemvan.hr/dogadaj/6-buci...adu-2010/5596/
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 13:35   #212
Evo prigodne zabave za ovaj vikend Bundevijada - Vrbovsko

Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Npr. futsu, zapalito, argenta, acorn (žir), provansalska, buterica, kesten tikva, bademica i još mnoge druge ....

Zamijetio sam da se u nas još sva jela previše vrte samo oko "klasične buče", buterice i negdje ponešto hokkaidice, što je šteta jer ako ih volite morate probati i ove gore boldane kao i neke nove recepte i ideje
Očekivala sam da ćeš na blogu imati recepte od boldanih vrsta, ali izgleda da spremaš samo hokkaido tikvu
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 17:59   #213
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Evo prigodne zabave za ovaj vikend Bundevijada - Vrbovsko



Očekivala sam da ćeš na blogu imati recepte od boldanih vrsta, ali izgleda da spremaš samo hokkaido tikvu
Evo kopipejstam i boldam svoju rečenicu u zagradi (recepti će kroz par dana biti dopunjeni na mojem blogu).
Čekao sam da navedene tikve potpuno sazriju i da završim tečaj iz fotografije da više ne plašim ljude svojim uratcima.

Evo, da li je ova fotka futsu ljepotica već dovoljno dobra za sv.Kulku ili da ipak ostanem još ovdje ?

.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 19:02   #214
Znam da sam off, ali nije mi jasno što si se toliko zalijepio za tu stranicu, odnosno što toliko imaš protiv nje Recepti kao i svugdje To što se nekima kosa na glavi diže kad vide njezin link je drugi par rukava. Smatram da će dobar recept uvijek biti dobar recept, neovisno o tome gdje je objavljen
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 21:31   #215
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Smatram da će dobar recept uvijek biti dobar recept, neovisno o tome gdje je objavljen
U to ime recept za kiflice od bundeve.

Rado pravim njoke od bundeve, juhu, a apsolutni favorit mi je rižoto od bundeve s gorgonzolom.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 15:16   #216
Talking Tikvicomanija - recepti s tikvicama

Ljudi moji, ja ne znam kako jedan gastro pdf može opstat bez ovakve teme!
u to ime otvaram temu o jedinstvenoj i veličanstvenoj - tikvici!


(nije moja slika, al je dobra)

obzirom da im je sad sezona u punom jeku, a jako su zdrave i mogu se pripremit na milijardu i jedan način, evo nam mjesto gdje ćemo razmjenjivat recepte, sličice i oduševljenje tom namirnicom!
ne bi tila izgubit sve te recepte u bespućima drugih tema. jer kad u zimu uvati kriza, ko će tražit recepte po pdf-u

danas za ručak spremam nešto s tikvicama, ako me oduševi, zakeljim slike tu.
do tad vi možete keljit svoje slike i recepte.

morem li zamolit moda da prebaci neke postove s tikvicama tu? bilo je dobrih recepata, pa da se ne zagube na 'slikama i receptima'


želim vam puno tikvica i tikvičastih recepata ovo ljeto! i želim vam puno zamrznutih tikvica u zamrzivaču, da imate za zimu!



edit: slike pod obavezno keljite!
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:

Zadnje uređivanje MalaMulica : 16.07.2012. at 16:32.
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 19:25   #217
Dakle. Imam doma 3 ovakve. Domaće. http://s15.postimage.org/abpq8jlqj/tikva.jpg

Kaj s njima, osim pohanja? Pohano ne volim. Znam da se s tim rade savijace al to mi je za zimu i prekomplicirano.

U obzir dolaze juhe, kombinacije s mesom, jajima, sirom, jecmom, kvinojom, rizom, moze tjesteninom. Ili samo. I da je brzo gotovo. Hvala puno
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 19:49   #218
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Dakle. Imam doma 3 ovakve. Domaće. http://s15.postimage.org/abpq8jlqj/tikva.jpg

Kaj s njima, osim pohanja? Pohano ne volim. Znam da se s tim rade savijace al to mi je za zimu i prekomplicirano.

U obzir dolaze juhe, kombinacije s mesom, jajima, sirom, jecmom, kvinojom, rizom, moze tjesteninom. Ili samo. I da je brzo gotovo. Hvala puno
Meni ta tikva paše u svašta.

Možeš je prodinstati na luku, dodati joj razne žitarice (rižoto, pir i sl.); napraviti varivo; naribati je u neki povrtni čušpajz; napraviti juhu s drugim povrćem (i/ili mesom); običnu ili kukuruznu zljevanku (s posnim ); napraviti je zapečenu u pećnici kao prilog ili samostalno jelo,..
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 20:04   #219
Tnx

Ako imas neki dobar recept za juhicu, lijepo bi molila.

Taman kako sam postala pitanje, vidjela gore reply od atlantis. Tako da sam bas naribala malo te tikve u smjesu za zobene palacinke. Bas se ispeklo i uopce ne zgleda lose.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 20:33   #220
Na ovoj temi ima baš dobrih ideja. Ja sam isprobala puno toga s tikvama i tikvicama - od polpeta i čušpajza do zljevanki i kolača. Npr.pekla sam po Pellapratovom receptu za zljevanku i oduševila se.
Inače mi je super samo zdinstati tikvu na malo luka, dodati muškatni oraščić, poslužiti uz meso.

Napišem ti još neke stvari, s kompa.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:37.