Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2003., 08:21   #1
Warcraft 3 problem

Kad pokrenem igru odgledam uvodnu animaciju i onda me izbaci na natrag u
windowse uz slijedecu poruku

exception: 'hrpa brojeva' (access_violation) at 'hrpa brojeva'

The instruction at 'hrpa brojeva' referenced memory at 'hrpa brojeva'. The
memory could not be 'read'.


OS je Windows XP Pro (bez service packa), konfiguracija P4 1.7 GHz, 256 MB
DDR, Intel 845PESV maticna i Asus riva TNT2 graficka.

Ako netko zna rjesenje, a da nije format c:, unaprijed mu zahvaljujem.
Arathorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2003., 12:14   #2
...nije format c:

ali iz ovog zakljucujem da bi ti bilo zgodno reinstalirati igru,...
i drivere nove stavit


PS

obavezno instaliraj service pack,jer ubrzava rad za dosta!!
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2003., 13:03   #3
Quote:
Eladio kaže:
obavezno instaliraj service pack,jer ubrzava rad za dosta!!
Ali oprezno kad to stavljas (ako nemas origigi XP)...
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2003., 13:54   #4
Quote:
kF kaže:
Ali oprezno kad to stavljas (ako nemas origigi XP)...
ma kakav oprez
pa ja imam origigi winXP corpoarte edition
..samo pron+mjeni reg broj i to je sve
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 07:58   #5
Quote:
kF kaže:
Ali oprezno kad to stavljas (ako nemas origigi XP)...
LOL...to je razlog zašto još nemam SP1...legalan sam kao i svi hrvati
Arathorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 10:31   #6
Problem riješen, trebalo je u regitry dodat neki key za zvučnu koji sam skinuo sa blizzarda.

A sad drugi problem...kako, k vragu, instalirat SP1 na Win XP Pro koje imam kod kuće, odnosno kako promijeniti reg broj? Nikako da ga instaliram...damn
Arathorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 10:44   #7
Quote:
Arathorn kaže:
A sad drugi problem...kako, k vragu, instalirat SP1 na Win XP Pro koje imam kod kuće, odnosno kako promijeniti reg broj? Nikako da ga instaliram...damn
Ja bih molio da se ovdje ne prica o crackanju Windowsa ili nekog drugog komada softvera...
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 12:23   #8
A da mi je znati koliko ljudi ovdje ima legalne igre...

No dobro, briši post o crackanju, pređoh na PM da ne kompromitiram forum
Arathorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2003., 12:39   #9
Warcraft III The Frozen Throne

Da li je tko probao igrati betu?
Kakva su mišljenja?
Bude is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2003., 13:15   #10
nisam igrao betu.
a mišljenja sam da je igra pregadna. 3d još nije dovoljno dobar za lijep prikaz velikog broja malih jedinica.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2003., 13:23   #11
Igramo je nekih 2 mjeseca...
Ludilo...

Ako imaš dobar komp grafika je OK
Bude is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2003., 13:25   #12
ne, nije. jedinice su odvratno ružne. isto kao i u AoM i EE.. preatorianse nisam igrao, ali screenovi formacija i jedinica potvrđuju moju tvrdnju. lijepe jedinice je RTS zadnji put vidio u AoE2... moram priznat da mi ove 3d pizdarijice idu na živce polako.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2003., 14:51   #13
Jedinice uopće nisu ružne, a usto igra je skroz zarazna (naravno govorimo o multiplayeru)

A inace sam mislio kakva je u odnosu na Warcraft III Reign of Chaos...
Bude is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2003., 17:24   #14
Quote:
slafko kaže:
ne, nije. jedinice su odvratno ružne. isto kao i u AoM i EE.. preatorianse nisam igrao, ali screenovi formacija i jedinica potvrđuju moju tvrdnju. lijepe jedinice je RTS zadnji put vidio u AoE2... moram priznat da mi ove 3d pizdarijice idu na živce polako.
Točno!! Previše se forsaju ti koji rade to, nek prvo usavrše taj 3D!!!
__________________
Ustahien
Ustahien is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2003., 21:58   #15
Frozen Throne igram 2 mjeseca u lan-u, puno je bolja od običnog warcrafta te je jako zarazna(najbolja multiplayer strategija koju sam igrao!!).Što se tiče grafike meni je jako ljepa ustvari jebena i simpatični su likovi te njihovi glasovi(probaj zabrijat na neki crtić stil a ne ozbiljno realnu grafiku).
Evincar333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2003., 22:04   #16
da mi se brije na crtić stil, igral bi super mario bros., sonic the hedgehog, spyro the dragon i ine...
crtić stil u RTSu nema kaj tražit... zamisli si vojsku malih pink pantera kojima napadaš snorkijevce... to bi funkcioniralo da je parodija i da su producenti luđaci tipa monty pythonovci, ali inače ne...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2003., 22:37   #17
nadji mi realnog zmaja i ja sretan
UnholySummoner is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2003., 23:00   #18
i ja sam tražio realne zmajeve.. čak sam posudio i film "carstvo vatre" di su kao zmajevi spalili Zemlju, ali tamo od zmajeva ni Z nije bilo... možda je do sad najrealniji zmaj bio u onom filmu prije par godina... družio se s onim vitezom mislim... a i zmajica iz Shreka je vrlo realna
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2003., 03:10   #19
Rise of Nations = Best real strategija, po ravnotezi civilizacija nema mu ravne. Mislim, izbalansirat 18 civilizacija a da opet nisu klonovi jedna druge, to ipak treba umjeca.
__________________
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.
Syndic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2003., 03:29   #20
Reign of fire je najgluplji film svih vremena...
Bude is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.