Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2004., 17:25   #21
kuhanje, pranje sudja - zenski
-stavljanje i vađenje suđa iz mašine
-kuhanje sam apsorbirao u postu iznad

pranje vesha, smece, usisavanje, prasina
-stavljanje i vađenje veša iz mašine, žena pali stroj.
-usisavanje, to je ženski posao. prašina je definitivno ženski, jer imaju bolju sposobnost uočavanja prašine, pa je glupo da to muško radi.
-odnošenje smeća ženski? što se mene tiče, može.

peglanje, kupaona, wc, pranje podova
- pokaži mi ženu koja može podnesti neurednu kupaonicu. Tko provodi više vremena u kupaonici? Da nije muško možda?
- wc bez veze...
- pranje podova... A koliko ih često pereš? Kakvi su ti podovi?

Jebote, koliko posla...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 21:25   #22
Quote:
walter kaže:
Možeš li malo objasniti zašto misliš da si toliko nesposobna da moraš živjeti sa svinjom? I reci mi, glede emancipacije, da li bi ti bilo bolje da sve žene žive sa svinjama, da li bi ti srce bilo mirnije uz takvu spoznaju?
Naravno da bi bilo bolje. Ne bi ni jednoj falilo pršuta i kobasica, a poznato je da su oni polazišne točke ženske emancipacije.

P.S. Tri zubata smajlija stavim, i ti se upecaš ovako... ccc
__________________
Ona je otputovala daleko, daleko u jednu lijepu romantičnu zemlju i dugo se već ne vraća…
~ šu ~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 06:36   #23
Quote:
bozanstvena333 kaže:
Jabuka nepada daleko od stabla.Nemoze se nauceno izbrisati,koliko se god neki trudili da se bune protiv roditelja,na kraju ipak imaju puno slicnosti.Sin jednog pijanca koji je gledao kako otac ih sve maltretira,na kraju ipak maltretira svoju obitelj.Tu nije dovoljno samo apsolviranje...
ili josh gora situacija:
- moj stari nikad nije pio, pushtao je i staroj i klincima da mu seru po glavi ako hoce, ni stara nije pila - a ja opet pijem ko smuk i kad sam "pod gasom" nitko ne smije da pisne ni zena ni klinci ni pas
...[da imam pijetla ni on ne bi kukuriknuo u jutro]
__________________
sve sam mangup do mangupa - gospodo
kosta vujic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 06:39   #24
Quote:
~ šu ~ kaže:
ccc
cc
__________________
sve sam mangup do mangupa - gospodo
kosta vujic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 00:51   #25
Quote:
zg_sash kaže:
ok da vidimo sad: koliko dama koje zagovaraju musku pomoc , daje pomoc pri "muskim poslovima" ??
"Zenski" poslovi koje ja radim:
- pranje robe
- brisanje prasine (najmrze)
- pranje sudja
- kupovina spize
- ciscenje poda
- ciscenje zahoda
- kuhanje 4-5 dana u tjednu.

"Muski" poslovi koje ja radim:
- pomazem muzu u garazi kad god treba: od trazenja najbolje cijene auto dijelova do kupovine; ubaciti renovirani motor; promjeniti ulje; promjeniti antifriz; sloziti alate....

"Zenski" poslovi koje moj muz radi:
- pranje sudja
- ciscenje kade
- ciscenje kuhinje
- kuhanje 1 ili 2 dana u tjednu

U nasem braku je princip kompromisa i timskog rada. Kad nam je najteze pomognemo jedno drugome, i zato smo jos uvik zajedno.
splicanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 01:25   #26
Tata ima cetiri sina, i pravi je pater familias, ali ako mama nesto hoce, onda ga zove u krevet

Sve je relativno
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2004., 19:24   #27
Moj otac iz patrijarhalne obitelj, majka iz nepatrijarhalne...i velika mjeshavina mentaliteta i stilova zhivljenja....ja odrastala u IZRAZITO nepatrijarhalnoj obitelji, a sad uvidjam da sam si SAMA usadila respect prema ochinskome liku, NIKADA to nitko od mene nije trazhio niti me tako, recimo, KRUTO odgajao....dapache, moj je ćaća kada sam malo poodrasla rekao : "Zapamti da mushkarac nije nista bolji od tebe, ma tko te u to htio uvjeriti...i zapamti da nisi rodjena da sjediš na zadnjem sjedalu autobusa ili se skroz nekome ustajesh"....

Moj je padre uvijek volio metafore, a ta mi je njegova najdrazhi slagvort u zivotu.

najozbiljnije.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:53.