Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2014., 10:36   #1
mlječni zub karijes-alternativno lječenje

trebam pomoć....dijete je dobilo karijes na jedinici i četvorki,jako brzo nabreduje,na očigled,na jedinici jede caklinu i toliko se vidi da izgleda kao da je pala i polomila zub...

mi odbijamo paste sa flourom i da nam zubarka premaže sa flourom...vrišti na zubarskoj stolici i ne da ni da zubarka pregleda zub,već godinu dana posjećujemo zubarku da se navikne,dolazimo samo pozdraviti i pričamo kako je ljepa ona stolica kako ide gore dole i slično.....ali ništa,ne da otvorit usta i gotovo,dijete ima samo 31 mjesec što i očekivati?

strah me što će sada biti...zube peremo 3 puta dnevno sa dr Hauschka children sensitive tooth gelom i radius dječijom četkicom...što nije uredu?loša četkica,loša pasta...koristimo i weleda dječiju pastu ali ova hauschka nam ima bolji okus po naranđi...od jučer smo izbacili sav šećer,med i ugljikohidrate iz prehrane,i pije čaj od nevena i majčine dušice

situacija je ozbiljna i molim alternativce za savijet!

znali netko postoji li zubar koji lječi na alternativni način?

puno vam hvala
OTKUD-JA-OVDJE is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 18:44   #2
Sva djeca vrište i deru se kad idu zubaru. Zato su tu roditelji da discipliniraju razmaženo derište. Zube treba srediti pod hitno jer mogu djetetu oštetiti srce, štitnjaču, zglobobe - biraj.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 12:09   #3
U principu, šećer i karijes idu ruku pod ruku, bez obzira na pranje, paste, premazivanje i dr. Kao da si malo zakasnila s izbacivanjem šećera.
Ne znam na kakvu alternativu misliš. Za razvijene i raširene karijese bojim se da tako nešto ne postoji, barem ne u Hrvatskoj. Znači, samo i jedino preventiva kroz prehranu.
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 12:42   #4
Van s tim pokvarenim zubima i izbaciti šečer iz prehrane.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:04.