Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2012., 11:26   #21
Osobe koje su zaposjednute astralnim otpadnicima u velikoj većini slučajeva su same krive za to, svojim postupcima, djelima dozvole da im se to dogodi. Postoje i babe gatare koje mogu nekakvim ritualima da uvedu demona u čovjeka ni krivog ni dužnog...nije bezveze davno postojala inkvizicija..jest brutalno ali protiv rogate, crvene stoke ni ne možeš drugojačije...
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 11:37   #22
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Osobe koje su zaposjednute astralnim otpadnicima u velikoj većini slučajeva su same krive za to, svojim postupcima, djelima dozvole da im se to dogodi. Postoje i babe gatare koje mogu nekakvim ritualima da uvedu demona u čovjeka ni krivog ni dužnog...nije bezveze davno postojala inkvizicija..jest brutalno ali protiv rogate, crvene stoke ni ne možeš drugojačije...

najčešće bi od takve "potrebite" inkvizicije stradale na tisuće mladih i starih žena koje nemaju nikakve veze s demonima a sve zbog umišljenog svećenika koji bi time dobio titulu spasitelja....
__________________
Neke pobjede su pobjede duha i duše.
Ponekad, čak i ako gubiš, dobivaš.
E. Wiesel
dalcosters is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 11:44   #23
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Osobe koje su zaposjednute astralnim otpadnicima u velikoj većini slučajeva su same krive za to, svojim postupcima, djelima dozvole da im se to dogodi. Postoje i babe gatare koje mogu nekakvim ritualima da uvedu demona u čovjeka ni krivog ni dužnog...nije bezveze davno postojala inkvizicija..jest brutalno ali protiv rogate, crvene stoke ni ne možeš drugojačije...
nadam se da se šališ...
nix444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 11:57   #24
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Jedan psihoterapeut je recimo na psihologiji spomenuo kako su mu u hipnozi ljudi znali govoriti stranim jezikom kojeg svjesno nisu znali, u snu mozes jednako govorit nepoznatim inace jezikom, znalo se desit da ljudi odjenom progovore usljed ko zna kakvih trigera... da spomenemo samo jedan naveden fenomen. U podrucju koje nije moguce ekzaktno opisati svako tumacenje je pitanje uvjerenja i interpretacije
Ok, to tako objasnjavas. Sta je onda sa onim svjedocenjima ljudi koji su prisustvovali navedenim ritualima, kako ''pacijenti'' znaju njihovu proslost, njihova imena, imena roditelja i najcrnje grijehe, npr.?
__________________
Hodam. Zapnem. Padnem. Ustanem. Namjestim krunu. Krenem dalje...
Forest Rains is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 14:56   #25
Quote:
Forest Rains kaže: Pogledaj post
Ok, to tako objasnjavas. Sta je onda sa onim svjedocenjima ljudi koji su prisustvovali navedenim ritualima, kako ''pacijenti'' znaju njihovu proslost, njihova imena, imena roditelja i najcrnje grijehe, npr.?
ma ne objasnjavam, samo kazem da postoje razne mogucnosti objasnjenja i da ne mozemo govoriti o sigurnosti. Makar, da budemo iskreni, primjenjujuci occama ako bi te pojave bile stvarne opsjednuce bi valjda bilo prvi izbor objasnjenja

Ali naravno i ovo bi se moglo objasniti nekim parapsiholoskim fenomenima poput telepatije...
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 17:59   #26
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
naravno i ovo bi se moglo objasniti nekim parapsiholoskim fenomenima poput telepatije...
heheh
__________________
Hodam. Zapnem. Padnem. Ustanem. Namjestim krunu. Krenem dalje...
Forest Rains is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 21:54   #27
Pa evo, da vam i ja kažem nešto o tome.

Demoni i demonske sile postoje jer to znam iz svog iskustva.Jedva sam preživio davljenje u jednom napadu bića koje je bilo kao prozirna sijenka.
Nadalje, moja je prabaka po slavonskim selima pomagala opsjednutim ljudima samo sa križom, svetom vodom i pepelom iz peći tog kućanstva.
Moji roditelji mi ne žele govoriti u detalje o tome tako da znam samo par nevažnih detalja kao što su urlikanja do kasno u noć iz kuće koju bi moja prabaka posjetila.Znam i to da je bila veoma tražena i za uzvrat uzimala samo hranu.
Pred samu smrt je govorila nešto o otrovu naših želja ali to nitko nije razumio.
Imam frendove koji su se u ratu susreli sa sjenkama a jedan mi se frend pokušavao baviti i magijom sve dok nije prizvao demone koji su ga bacali u zid.Inače teški ateista molio se Bogu kao malo dijete i onda je sve prestalo.
Tako sam se i ja oslobodio napasti jer sam tko zna od kuda izvukao svete molitve koje više nikada ne bih mogao ponoviti.

Još nešto...koliko nas god programirali na odbojnost prema svemu svetom i veličali znanost kao jedino riješenje za naše mentalne probleme ima nešto u ljudima sveto što se probudi kada je stvarno gusto.
Nedavno sam gledao dokumentarac o vanzemaljskim otmicama ljudi koji su se uspjeli molitvom odbraniti od svoje "šizofrenije" ali se to nikada ne spominje u znanstvenim radovima.

Ne bi valjalo da se velika većina ljudi počne moliti jer bi tada osvjetlili bića koja vole mrak, tjeskobu, nesigurnost i strah.
Zato i pijemo pilule......

p.s.

Ne mislim više pisati o tome niti se nadmudrivati sa nekim.
Ovo sam napisao tek toliko jer znam da će se netko prepoznati u tome.
Točka i bok.
__________________
Riječ je u najboljem slučaju jedna iskrena laž.
SimonSays is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 10:37   #28
Ja mislim da su svi demoni i utvare ustvari izvanzemaljci (zemaljci ) koji mogu se "prikačiti" na auru svoje žrtve. Puno sam čitao o tome u Ickeovim djelima i drugdje, to mi se čini kao logičko rješenje.
Duhovi postoje i to su duše preminulih, ali demoni mislim da nemaju veze s Bogom, i bilo čime takvim.
Sam riječ demon znači polu bog. Da li su to možda bogovi i polubogovi pretpotopnih civilizacija?
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 16:30   #29
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
Ja mislim da su svi demoni i utvare ustvari izvanzemaljci (zemaljci ) koji mogu se "prikačiti" na auru svoje žrtve. Puno sam čitao o tome u Ickeovim djelima i drugdje, to mi se čini kao logičko rješenje.
Duhovi postoje i to su duše preminulih, ali demoni mislim da nemaju veze s Bogom, i bilo čime takvim.
Sam riječ demon znači polu bog. Da li su to možda bogovi i polubogovi pretpotopnih civilizacija?
Točno!! Pogodio si u sridu! Svaki čovjek nosu Božansku istinu u sebi, i ako hoće postane je svjestan kad tad
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 00:49   #30
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Osobe koje su zaposjednute astralnim otpadnicima u velikoj većini slučajeva su same krive za to, svojim postupcima, djelima dozvole da im se to dogodi. Postoje i babe gatare koje mogu nekakvim ritualima da uvedu demona u čovjeka ni krivog ni dužnog...nije bezveze davno postojala inkvizicija..jest brutalno ali protiv rogate, crvene stoke ni ne možeš drugojačije...
A jebemu, pa zar se politika uvukla i u egzorcizam?
Bourne- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 13:44   #31
Quote:
Bourne- kaže: Pogledaj post
A jebemu, pa zar se politika uvukla i u egzorcizam?


Pa politika ima svoje prste u svemu, vjerujem da tako i u ovom
__________________
Hodam. Zapnem. Padnem. Ustanem. Namjestim krunu. Krenem dalje...
Forest Rains is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 09:59   #32
Mogu li ja otići na egzorcizam i potpisati da je na moju odgovornost ako počnem levitirati i lupim glavom u zid?

Iako mislim da bi mi pošten udarac u glavu isto pomogao.

Kome se obratiti?

Hvala
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 12:12   #33
egzorcista ne može biti svatko tj. bilo koji svećenik. ja u HR znam samo za jednog fra Kožul, vodi mise u Sigetu. Odlazim tamo na duhovne obnove svaki mjesec.
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 18:32   #34
Quote:
Frater HPK kaže: Pogledaj post
Učestvovao u par takvih rabotija, ukkjlujuči i egztorcizam koji je rađen od strane Bramina i tu se naročito koristi Hanuman. Jedan od tih egzorcizama je bio specifičan jer je žrtva imala noćni napad dva demona, ona je to tako opisala, koji su se fizički manifestovali. Mi smo samo zatekli nered i ugrize po njenim rukama koji su bili takvi da ne znamo ko bi ih mogao naneti. Tokom egzorcizma n isu se ponovo pojavili, a ja sam bio "zadnja linija odbrane" sve skupa sa hladnim i vatrenim naoružanjem što egzorcist nije baš odobravao, ali ako nešto može da se materijalizuje po mom iskustvu njegove vodice tu slabo pomažu i zato sam se ja više uzdao u štangu i beretu... ali kako rekoh nisu se više pojavili tako da nije bilo potrebno da se junačim
Ovo sa štangom i Berettom ti ozbiljno?

Ako se [I]nešto [I] može materijalizirati u ovakvom smislu čisto sumnjam da bi to mogao onda natući sa štangom ili ustrijeliti..
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 18:50   #35
Kada sam imao 18 godina proveo sam nekoliko mjeseci u blizini Berlina, radio sam kod evangelističkog svećenika i njegove supruge.

Pokazao mi je neke tehnike meditacije i razgovarali smo o nekim stvarima.

Jednog dana sam ga pitao vezi opsjednuća i egzorcizma, odgovorio mi je ' Ako u to vjeruješ onda postoji ako ne onda ne postoji
Bio sam razočaran odgovorom, očekivao sam nešto konkretnije..
Jedino sam primjetio da je promjenio izraz lica, rekao bih da se naljutio na to pitanje..i odlutao nekuda u mislima.

Nisam ga stigao ništa više pitati jer je otišao a poslije mi je bilo glupo, nije mu tema baš sjela.. :/

Koliko sam do sada uspio vidjeti razne snimke i priče svaki put sam zaključio da ti ljudi žele biti opsjednuti i tako skreču pozornost na sebe
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 18:55   #36
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
Mogu li ja otići na egzorcizam i potpisati da je na moju odgovornost ako počnem levitirati i lupim glavom u zid?

Iako mislim da bi mi pošten udarac u glavu isto pomogao.

Kome se obratiti?

Hvala

Javi se Fratru HPK da te rokne sa štangom u glavu..poslije još drškom Berette, možda ti se posreći pa te još i propuca, čini mi se da bi zadovoljstvo bilo obostrano
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 20:05   #37
Ja mislim da kad svecenik ide istjerivati "Vraga" da samo isprovocira tu svjest i bezveze muci i covjeka i svjest...

Iz osobnog iskustva sad govorim sam sa sobom sam se puno put nasel u tim situacijama kad bi Krščani to nazvali opsjednutost zlim duhom ili demonom...
ali stvar je u tome da je to samo drugacija razina svjesti sa drugacijim vibracijama i frekvencijama od naših...
kad mi se prvi put to dogodilo to je bilo ko neki cudni trans...bojao sam se i mislio sam da cu umrjeti sigurno...sve se dogadjalo ko u filmovima osim da su letjele stvari uokolo...(ali sa tjelom se dogadjalo sve to sto se govori...govor na cudnim jezicima grcenja izokretanja sve...)
naravno to se dogadja ako se pocnete opirati treba se prepustiti da ta svjest prodje kroz vas i da ucini sto treba...
nist vam se nemoze dogoditi osim ako se bojite...

ja sad sve vise i po vlastitoj volji prizovem taj trans i te razne svjesti u sebe i nist lose se ne dogodi ako se prepustite tome to je doslovno kao da radite nesto u cemu uzivate skros opusteni...samo pustite sve iz sebe uz malu kontrolu svjesti nad tjelom nist vam se nemoze dogoditi...

uvjek je dobro da imete nekoga da vam pomogne da se ne udarite u nesto
ali nikakvo forsiranje i strah nisu potrebni da se to rjesi...

tko ne vjeruje moze vidjeti i u zivo i sam to osjetiti naravno ko je spreman ne samo iz znatizelje
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 20:09   #38
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Ja mislim da kad svecenik ide istjerivati "Vraga" da samo isprovocira tu svjest i bezveze muci i covjeka i svjest...

Iz osobnog iskustva sad govorim sam sa sobom sam se puno put nasel u tim situacijama kad bi Krščani to nazvali opsjednutost zlim duhom ili demonom...
ali stvar je u tome da je to samo drugacija razina svjesti sa drugacijim vibracijama i frekvencijama od naših...
kad mi se prvi put to dogodilo to je bilo ko neki cudni trans...bojao sam se i mislio sam da cu umrjeti sigurno...sve se dogadjalo ko u filmovima osim da su letjele stvari uokolo...(ali sa tjelom se dogadjalo sve to sto se govori...govor na cudnim jezicima grcenja izokretanja sve...)
naravno to se dogadja ako se pocnete opirati treba se prepustiti da ta svjest prodje kroz vas i da ucini sto treba...
nist vam se nemoze dogoditi osim ako se bojite...

ja sad sve vise i po vlastitoj volji prizovem taj trans i te razne svjesti u sebe i nist lose se ne dogodi ako se prepustite tome to je doslovno kao da radite nesto u cemu uzivate skros opusteni...samo pustite sve iz sebe uz malu kontrolu svjesti nad tjelom nist vam se nemoze dogoditi...

uvjek je dobro da imete nekoga da vam pomogne da se ne udarite u nesto
ali nikakvo forsiranje i strah nisu potrebni da se to rjesi...

tko ne vjeruje moze vidjeti i u zivo i sam to osjetiti naravno ko je spreman ne samo iz znatizelje

Što treba napraviti?
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 20:15   #39
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post

Ovo sa štangom i Berettom ti ozbiljno?

Ako se [I]nešto [I] može materijalizirati u ovakvom smislu čisto sumnjam da bi to mogao onda natući sa štangom ili ustrijeliti..
Pa ako se nešto može materijalizirati onda se može materijalno terminirati

__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 20:16   #40
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Što treba napraviti?
samo trebas pasti u neki trans i skros se prepustiti svemu...pustiti sve da izlazi iz tebe...zacudilo te bude kaj se sve dogadja
i instinktivno sljedi taj trans pusti tjelo i osjecaje da se krecu kak zele...

bilo bi dobro samo da neko pazi da se ne lupis u nekej da de malo barem kontrolira...

jako je tesko kad si sam
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:22.