Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2017., 15:05   #201
imam jedno pitanje.. nije bas jednosmjerna ljubav, ali da pojasnim

Upoznao sam curu na rostilju za prvi maj, dva dana nakon smo se poceli dopisivati i posto mi je rekla da zivi blizu mene odlucili smo slijedecu vecer se prosetat.. ugl setali smo par sati i dobro se upoznali.. tjedan dana nakon izasli smo van, ali se jedan moj frend prikljucio(ja sam ga pozvao jer je rekla da ce pozvati jednu prijateljicu).. plesali smo i to i tad mi se poceal svidati.. dva dana nakon smo se opet prosetali i dogodio se pomalo cudan poljubac, nakon kojeg je da skratim rekla da trenutno ne zeli u nista ulaziti jer joj se svida jedan decko odprije.. ugl dolazim do pitanja

nije problem sto me odbila (ni prva ni zadnja), ali je stvar u tome da imam osjecaj da tu jos uvjek nije kraj i zanima me u kolko bi bliskim odnosima trebali ostati.. ja sam racunao ne pre bliskim, ali ipak da smo si dobri

razlog sto sam se ovoliko raspisao je da ona nije tip cure na koju bi ja inace pao, pa me stoga zacudilo koliko mi se svida.. hvala unaprijed i isprike na ovome
lex96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 23:39   #202
Quote:
lex96 kaže: Pogledaj post
imam jedno pitanje.. nije bas jednosmjerna ljubav, ali da pojasnim

Upoznao sam curu na rostilju za prvi maj, dva dana nakon smo se poceli dopisivati i posto mi je rekla da zivi blizu mene odlucili smo slijedecu vecer se prosetat.. ugl setali smo par sati i dobro se upoznali.. tjedan dana nakon izasli smo van, ali se jedan moj frend prikljucio(ja sam ga pozvao jer je rekla da ce pozvati jednu prijateljicu).. plesali smo i to i tad mi se poceal svidati.. dva dana nakon smo se opet prosetali i dogodio se pomalo cudan poljubac, nakon kojeg je da skratim rekla da trenutno ne zeli u nista ulaziti jer joj se svida jedan decko odprije.. ugl dolazim do pitanja

nije problem sto me odbila (ni prva ni zadnja), ali je stvar u tome da imam osjecaj da tu jos uvjek nije kraj i zanima me u kolko bi bliskim odnosima trebali ostati.. ja sam racunao ne pre bliskim, ali ipak da smo si dobri

razlog sto sam se ovoliko raspisao je da ona nije tip cure na koju bi ja inace pao, pa me stoga zacudilo koliko mi se svida.. hvala unaprijed i isprike na ovome
drži ju ko frendicu i vrebaj priliku u slučaju da ne završi sa tim koji joj se sviđa ili ju nastoji impresionirati više od toga
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 13:16   #203
Quote:
lex96 kaže: Pogledaj post
imam jedno pitanje.. nije bas jednosmjerna ljubav, ali da pojasnim

Upoznao sam curu na rostilju za prvi maj, dva dana nakon smo se poceli dopisivati i posto mi je rekla da zivi blizu mene odlucili smo slijedecu vecer se prosetat.. ugl setali smo par sati i dobro se upoznali.. tjedan dana nakon izasli smo van, ali se jedan moj frend prikljucio(ja sam ga pozvao jer je rekla da ce pozvati jednu prijateljicu).. plesali smo i to i tad mi se poceal svidati.. dva dana nakon smo se opet prosetali i dogodio se pomalo cudan poljubac, nakon kojeg je da skratim rekla da trenutno ne zeli u nista ulaziti jer joj se svida jedan decko odprije.. ugl dolazim do pitanja

nije problem sto me odbila (ni prva ni zadnja), ali je stvar u tome da imam osjecaj da tu jos uvjek nije kraj i zanima me u kolko bi bliskim odnosima trebali ostati.. ja sam racunao ne pre bliskim, ali ipak da smo si dobri

razlog sto sam se ovoliko raspisao je da ona nije tip cure na koju bi ja inace pao, pa me stoga zacudilo koliko mi se svida.. hvala unaprijed i isprike na ovome

mislim da je tu sve jasno,rekla ti je da joj se sviđa netko drugi,vjerujem da ti je to rekla direktno bez muljanja i zavlačenja,što je fer sa njezine strane.
daljnja velika bliskost sa njom nema smisla,ti češ se nadati a ona se vlaži na drugoga,jbg.to ti je stvarnost.
__________________
perfectly imperfect
sedmi od devet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 14:38   #204
Ti si joj bio li-la i na kraju ju je taj čudni poljubac ipak prebacio na frendovsku stranu s tobom. Ne kužim kak ljudima nije neugodno nakon poljupca reći nekome da mu se ipak netko drugi sviđa. Ako je tako nije trebala ni šetnju prihvaćati jer je otprilike znala što to znači i u kojem smjeru će krenuti.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:58.