Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2017., 16:10   #1421
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Na pilhrum, ali rekla bih da je to mjesec, a Kupidov luk Venera.
mjesec je više-manje cijelo lice, ali cupid's bow je neodvojiv od cupid's bow dimpa-a. ( udubljenje između philtruma)
što je izraženiji luk i što je usnica deblja to je i udubljenje veće. što je manje izražen, što je usnica tanja, to je i manje vidljivo udubljenje, a ako je luka uopće nema, nema ni udubljenja, sve je ravno.

npr. 1, 2


ili dva primjera venere na asc.

1 2

na ovoj slici od charlize se vidi i stazica.



@ruby-soho, jesi zadovoljna seciranjem? :beautynazimoon:
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 18:09   #1422
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
mjesec je više-manje cijelo lice, ali cupid's bow je neodvojiv od cupid's bow dimpa-a. ( udubljenje između philtruma)
što je izraženiji luk i što je usnica deblja to je i udubljenje veće. što je manje izražen, što je usnica tanja, to je i manje vidljivo udubljenje, a ako je luka uopće nema, nema ni udubljenja, sve je ravno.


@ruby-soho, jesi zadovoljna seciranjem? :beautynazimoon:
Jesam, sviđa mi se da sve ima svoje ime, sada su mi moje usne malo draže. Moj moon u ovnu je generalno nazi , tvoj je u vagi i asc vaga?
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 21:29   #1423
Monika Beluci...

Licno me zanima sto joj je dalo.da ima debele i krive listove ?
Ona to sve lijepo upakuje dugim haljinama u glavnom, fokus bude na licu i niko ne obraca paznju u glavnom
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 21:39   #1424
...

Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Nije Sa na Asc, ili Asc Jarac, uvjet ružnoće, čisti primjer su Monica Bellucci s Asc Jarca i Sandra Bagarić, koj je Sa na Asc, koje su više lijepe žene, samo možda je kod njih stvar u tome što je Bellucci Vaga, a Sandra Bik, pa ih je to izvuklo.
Naraavno ne znaci, samo sto se mi tu malo salimo

Kada pomenu Bika, konkretno sam Bik i sa Venerom u Ovnu.....ali moja Venera je "havarisana" ....tj ima sa vl.asc Saturnom 180....
Tako da Venerica u Ovnu u neslozi sa Saturnom iz Vage.....bice zato odajem utisak jaaako hladne osobe izmedju ostalog...a sad lijepe ili ruzne.....pa ajmo rec harizmaticne, to je onaj momenat kada muskarci u glavnom primijete da si tu...po nekad i meni to prija...bilduje ego :klap:
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 15:15   #1425
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Jesam, sviđa mi se da sve ima svoje ime, sada su mi moje usne malo draže.
a daj, imaš prave venerine usne. ako bolje pogledaš vidi se i kod anđe stazica.

evo ti još jedna lipa sa stazicom. slika je takva da se stazica vidi, ako ti nije poznata guglaj doutzen kroes, jedna od najljepših viktorijinih anđelica ikad.
ima veneru u ribama, moguće na stupnju egzaltacije ( nema sata rođenja)

ona mi je pala na pamet jer me tvoje 'nezadovoljstvo' stazicom sjetilo na jednu epizodu od prije par mjeseci. idem ja poslat rođendansku čestitku, moju sliku kako šaljem poljubac, slikam se ja na brzinu, pošaljem sliku...tralalala(ovan ). poslije je moje nazi oko malo detaljnije pogledalo slikicu, uglavnom, usne, stazica+još jedna tamna uz nju, koja je izgledala kao da imam fine male brčiće. (sjena) mjesec dana poslije još uvijek mislila kako sam mogla poslat taj užas.
a asocijacija na doutzen je zato jer se i njoj nekad to desi da joj na nefotošopiranim slikama gornja usna baca sjenu koja izgleda kako je gore spomenuto.
http://i3.mirror.co.uk/incoming/arti...ecember-11.jpg

da ne bi bilo off, da zaključimo još jedno obilježje jakih venera (bik, vaga, riba, asc, mc) je i ta jedva vidljiva stazica.

Quote:
Moj moon u ovnu je generalno nazi , tvoj je u vagi i asc vaga?
eee, tvoj je nazi, šta je, je.

a moglo bi se reći i da mi je i asc u vagi. zaboravila sam koji je autor ovo napisao: 'planeta koja je u konjukciji s ascedentom ima prvenstvo u odnosu na sam asc.' a meni je venera.
inače, "samo" je mjesec.
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 01:01   #1426
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
mjesec je više-manje cijelo lice, ali cupid's bow je neodvojiv od cupid's bow dimpa-a. ( udubljenje između philtruma)
što je izraženiji luk i što je usnica deblja to je i udubljenje veće. što je manje izražen, što je usnica tanja, to je i manje vidljivo udubljenje, a ako je luka uopće nema, nema ni udubljenja, sve je ravno.

npr. 1, 2


ili dva primjera venere na asc.

1 2

na ovoj slici od charlize se vidi i stazica.
Nisam obraćala nikad pažnju na to, ali nakon ovog posta sam išla provjeriti i quotano je u mom slučaju točno. Sunce riba, podznak vaga i imam izražen taj cupid's bow iako ipak manje nego primjeri na slikama, jer su moje usne manje. Tj. gornja usnica mi je tanja od donje, što ne volim baš jer mi nekako izgledaju sitno a ja volim lijepe, pune usnice, ove Anđine su mi Kod mene je na gornjem dijelu lica sve veliko (čelo, oči), a onda se od jagodica naglo sužava pa imam manja usta i onaj srcolik oblik lica, užu bradu. Ali da, što se usta tiče, mali cupid's bow je tu, imam u skladu s tim i malo udubljenje na stazici do nosa, i Vermillion border - ako se to odnosi na onu tanku bijelu liniju (skoro neprimjetnu) koja prati liniju gornje usne.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 11:38   #1427
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
a daj, imaš prave venerine usne. ako bolje pogledaš vidi se i kod anđe stazica.

evo ti još jedna lipa sa stazicom. slika je takva da se stazica vidi, ako ti nije poznata guglaj doutzen kroes, jedna od najljepših viktorijinih anđelica ikad.
ima veneru u ribama, moguće na stupnju egzaltacije ( nema sata rođenja)

ona mi je pala na pamet jer me tvoje 'nezadovoljstvo' stazicom sjetilo na jednu epizodu od prije par mjeseci. idem ja poslat rođendansku čestitku, moju sliku kako šaljem poljubac, slikam se ja na brzinu, pošaljem sliku...tralalala(ovan ). poslije je moje nazi oko malo detaljnije pogledalo slikicu, uglavnom, usne, stazica+još jedna tamna uz nju, koja je izgledala kao da imam fine male brčiće. (sjena) mjesec dana poslije još uvijek mislila kako sam mogla poslat taj užas.
a asocijacija na doutzen je zato jer se i njoj nekad to desi da joj na nefotošopiranim slikama gornja usna baca sjenu koja izgleda kako je gore spomenuto.
http://i3.mirror.co.uk/incoming/arti...ecember-11.jpg

da ne bi bilo off, da zaključimo još jedno obilježje jakih venera (bik, vaga, riba, asc, mc) je i ta jedva vidljiva stazica.
Ta sjena bude i kad se potamni ljeti. Ne pratim anđelice, lijepa je na prvoj slici.
Uglavnom nisu mi usne full senzualne, gornja ide kao lastavica prema kutevima, plus cupid bow i staza, a donja malo punija tako da mi više daje lutkarski i umjetnički izgled. Najbolje je što su prirodno crveno-ljubičaste, mislim nisu svijetle ni boja kože i to.

Ipak izražajnije i specifične su mi oči, iako je oboje izražajno. Toliko o izgledu, blesavo se opisivati detaljno.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 15:56   #1428
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
.. i Vermillion border - ako se to odnosi na onu tanku bijelu liniju (skoro neprimjetnu) koja prati liniju gornje usne.
da, da. u gornjim postovima ja liniju nazivam stazicom, jer mi je ono gore udubljenje, ali da, to je ta linija, rub, kako li već.

Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post

Ipak izražajnije i specifične su mi oči, iako je oboje izražajno. Toliko o izgledu, blesavo se opisivati detaljno.
to je mjesec u ovnu. izražajne oči. ja se inače po blagosti lica uvijek mogu prodat za vagu, ali oči me otkrivaju, bolje rečeno, pogled, pogotovo kad sam ljuta.
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 17:34   #1429
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
da, da. u gornjim postovima ja liniju nazivam stazicom, jer mi je ono gore udubljenje, ali da, to je ta linija, rub, kako li već.



to je mjesec u ovnu. izražajne oči. ja se inače po blagosti lica uvijek mogu prodat za vagu, ali oči me otkrivaju, bolje rečeno, pogled, pogotovo kad sam ljuta.
Nisu opake nego ogromne. Ali ok, sva raspoloženja se vide, a najviše kad mi potonu sve lađe.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 21:50   #1430
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post


to je mjesec u ovnu. izražajne oči.
Što samo mjesec u ovnu daje izražajne oči? Ja imam velike oči, one su mi glavni adut na licu, ali nemam mjesec u ovnu. Venera mi je u ovnu. Mjesec u vodenjaku. Inače sam ja mislila da su velike oči riblja karakteristika, to sam negdje davno pročitala, ali vidim da nemam pojma
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 09:25   #1431
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Što samo mjesec u ovnu daje izražajne oči? Ja imam velike oči, one su mi glavni adut na licu, ali nemam mjesec u ovnu. Venera mi je u ovnu. Mjesec u vodenjaku. Inače sam ja mislila da su velike oči riblja karakteristika, to sam negdje davno pročitala, ali vidim da nemam pojma
ja bih rekla da je Mars ili Pluton zadužen za intenzivne ,"boduće" oči,a Sunce kao nositelj života,za izražajne.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 10:34   #1432
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Što samo mjesec u ovnu daje izražajne oči? Ja imam velike oči, one su mi glavni adut na licu, ali nemam mjesec u ovnu. Venera mi je u ovnu. Mjesec u vodenjaku. Inače sam ja mislila da su velike oči riblja karakteristika, to sam negdje davno pročitala, ali vidim da nemam pojma
Oči nemaju jednostavnu simboliku. Jedna stvar su oči kao organ tijela, a posve druga stvar je pogled i način kojim osoba koristi oči kako bi imala interakciju s svijetom oko sebe. A te dvije stvari su u životu neodvojive. Oči kao tjelesni organ, kao leća kroz koju se fokusira svjetlost su opisane svjetlima (Suncem i Mjesecom)...a ako ih malo bolje pogledamo njihov središnji dio i izgleda kao "moon eclipsa" (kao kombinacija Sunca i Mjeseca).







Ali oči kao instrument interakcije, izražajnost pogleda i intenzitet kojim osoba gleda, mišići koji te oči pokreću dajući očima dinamiku, prodornost, "snagu" i izražajnost pogleda su u simbolici serije 1. (Marsa). Zato npr. ljudi s Marsom u ribama u 1. polju mogu imati lijepe izražajne oči, ali pogled i način kojim te gledaju može biti takav da se doimaju zbunjeno i izgubljeno ili osoba često "skreće" pogled izbjegavajući direktan susret očima.

To koliko smo kroz oči osjetljivi možemo vidjeti kroz kontakt kada npr. neka osoba počne buljiti u nas pa se može pojaviti tjeskoba ili se to može instinktivno osjetiti kao prijetnja (jer ljudi to doživljavaju kao ulazak u vlastitu intimu/Mjesec). Kao što mi očima gledamo iz sebe vani, tako ljudi osjećaju da se kroz taj isti otvor "može ući u njih" i vidjeti što je unutra pa im postane nelagodno ako u njih gleda neka "nepozvana osoba". Zato i postoji i ona poslovica koja kaže oči su ogledalo duše (intime) - Mjesec.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 17:25   #1433
Što mislite o androginoj Tildi Swinton?





https://www.astro.com/astro-databank/Swinton,_Tilda

Ja bih rekla da je asc Vodenjak, Ur radi opoz. na asc, baš mi djeluje tako vanzemaljski.
Polly Leandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 13:23   #1434
Question

Koja planeta ili aspekt planeta najbolje opisuje bradu - kao dio lica?
Ne mislim na musku bradu (brijanje)... vec kada je brada - vilica jako uocljiva na licu muskarca/zene.
__________________
Moja natalna karta
Katunjanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 12:34   #1435
Onaj razmak među zubima, kao kod npr Williama Dafoe-a, kako se to astrološki može objasniti?
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2018., 15:46   #1436
Gledala sam film Bad Timing (1980), i našla sam svog doppleganger-a

Ribica sa Mjesecom u Strijelcu najvjerovatnije. Šteta što nema vrijeme, no mene nekako vuče da bi njen podznak bio u Lavu. Doduše, kod mene se vidi više Marsa, i nos mi je mrvicu veći, kao i usne.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2018., 14:36   #1437
Cody Fern / Michael Langdon - Antikrist



6.7.1988., Rak s Mjesecom u Ovnu
Ne znam asc, ali mi baca na nekoga s kim jedina sličnost je Mo u Ovnu. Izraz lica je sličan.

Najčudnije je što se ta sličnost vidi kad je Michael s onom kosom, a ne Cody sam po sebi.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2018., 11:18   #1438
Što bi utjecalo na, da se književno izrazim , htijenje manjeg poprsja
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2018., 13:00   #1439
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Što bi utjecalo na, da se književno izrazim , htijenje manjeg poprsja
Tu imaš više kategorija:

1. Jedna je ona klasično genetska koja živi u vezi Mjesec (grudi) - Saturn (asketizam, mršavost, "nestašica", skromnost) ili sažeto Mjesec u jarcu.

2. Druga je ona koja živi u potrebi njegovanja dječačkog ili tkz. muškićkog izgleda...odnosno želji isticanja muške strane ili naprosto se ne osjeća dobro s istaknutim žemskim atributima i ona živi u vezi Mjesec (grudi) - Mars (muško) ili sažeto Mjesec u ovnu.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2018., 13:25   #1440
Hvala ti fish! Sjećam se da si to negdje spominjala vezano za Mo u Ovnu pa sam pretpostavljala da ima veze.

Nasreću, mogu reći da me genetika nije toliko pomazila u tom smislu No ja bih voljela da je bila još mrvicu škrtija

Nisam muškobanjast tip nego mi je strašno lijepo i simpatično vidjeti nešto omanje u tom smislu Nekako mi djeluje manje opterećeno što se fizičkog dijela tiče. Kada god pričam s nekime o tome, kažu da im nije jasno zašto bi itko želio manje "poprsje" (Ne volim tu riječ, zvuči mi tako strano i formalizirano )
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.