Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2017., 15:20   #6901
Nema.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 08:44   #6902
Quote:
InterMezzo kaže: Pogledaj post
Split - jedan od potencijalnih Remote Year gradova.

Prijavio sam se za slijedeću grupu i nadam se da ću biti odabran... 12 mjeseci - 12 zemalja, rad i putovanja...
kako potencijalan? već duže vrijeme je jedan od.
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 09:59   #6903
Da, jest, ali potencijalan i za u buduće...
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 14:40   #6904
ja sam ugostio neke Amerikance u beogradu za večeru preko vizeat, isto su remote year, jesi siguran da to želiš ? ta ekipa je uglavnom u ranim ili srednjim dvadesetima, željna partijanja, zajebancije... šta ja znam - ne činiš mi se netko ko se uklapa u taj koncept po postovima
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 17:44   #6905
Jure ti nisi ozenjen, jel da?
noldo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 02:13   #6906
Quote:
jure.motovilec kaže: Pogledaj post
ja sam ugostio neke Amerikance u beogradu za večeru preko vizeat, isto su remote year, jesi siguran da to želiš ? ta ekipa je uglavnom u ranim ili srednjim dvadesetima, željna partijanja, zajebancije... šta ja znam - ne činiš mi se netko ko se uklapa u taj koncept po postovima
Pa... mlad sam u duši, i dobrim dijelom hedonist... volim partijanja i zajebancije... a godine... pa to je samo broj!
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 09:32   #6907
oženjen i s malom bebom, ma, probao sam s njima pričat - i treba energije za takvu ekipu izdržat

nije da je loše na 4 ili čak 30 dana, ali 12 mjeseci... hm
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 13:53   #6908
Još jedna avio kompanija odlazi - od 25. travnja 2018... - Virgin America Announces Its Last Day

Emirates i Etihad se spajaju uskoro???
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 14:58   #6909
AirAsia staff accused of 'screaming' as flight plummets 20,000 feet

__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 22:30   #6910
Jel mi može ko pomoć sa skyscannerom i ovim multi-city putovanjima, tj bukiranjem istih. Ok. npr odabrao sam letove Split - Amsterdam i Paris - Split, odabrao datume i search. I onda mi izbacuje po obicaju dealove, i evo udjem u ovaj na kojem je cijena 1752. I onda mi ucita novu stranicu na kojoj su kao pojedinosti ta 2 leta i dolje vidim onda 2 linka za nastaviti dalje, jedan od Expedie kraj kojeg je cijena 1752 a ispod njega Kiwi.com kraj kojeg je cijena 3201. Malo me zbunjuje, u cemu je fora, zašto su te 2 razlicite cijene i šta mi je točno činit..? Nisam ulazio na skyscanner već ima vremena i cini mi se da se nesto promjenilo ili sam ja pobenavija
Fatality Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 02:12   #6911
Quote:
Fatality Angel kaže: Pogledaj post
Jel mi može ko pomoć sa skyscannerom i ovim multi-city putovanjima, tj bukiranjem istih. Ok. npr odabrao sam letove Split - Amsterdam i Paris - Split, odabrao datume i search. I onda mi izbacuje po obicaju dealove, i evo udjem u ovaj na kojem je cijena 1752. I onda mi ucita novu stranicu na kojoj su kao pojedinosti ta 2 leta i dolje vidim onda 2 linka za nastaviti dalje, jedan od Expedie kraj kojeg je cijena 1752 a ispod njega Kiwi.com kraj kojeg je cijena 3201. Malo me zbunjuje, u cemu je fora, zašto su te 2 razlicite cijene i šta mi je točno činit..? Nisam ulazio na skyscanner već ima vremena i cini mi se da se nesto promjenilo ili sam ja pobenavija
Dvije različite agencije, cijena kod jedne (Expedia) je niža. Izaberi opciju koju želiš.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 07:02   #6912
Singapore now has world's strongest passport; US gets bumped down

Quote:
Singapore now has world's strongest passport; US gets bumped down

Citizens of Singapore now hold the most powerful passport in the world, according to the latest Global Passport Index rankings. The tropical island-nation with a population of 5.6 million is the first-ever Asian country to top the list.

Published by Arton Capital, a Canadian global consultancy firm, the Global Passport Index ranks nations in real time based on their visa-free score, which is curated by their freedom of visa-free and visa-upon-arrival privileges when traveling to a different country.

The higher the visa-free score, the more global mobility power a passport holder has. In addition, Arton uses the U.N.’s Development Programme Human Development Index, which rates countries on their perception abroad, to break ties, Forbes reports.

“It is a testament of Singapore's inclusive diplomatic relations and effective foreign policy,” said Philippe May, managing director of the firm’s Singapore office.

In recent months, Singapore and Germany have been tied for first place, but Singapore rose to the number one spot after Paraguay recently removed visa requirements, Arton Capital said on Oct. 25. Now, Singaporean passport-holders can smoothly cross borders into 159 nations without extra documentation.

Nevertheless, this shift is somewhat bad news for the U.S, which has now been bumped to the sixth tier on the Global Passport Index, a space it shares with Canada, Malaysia and Ireland.

"While Singapore quietly climbed the ranks, the U.S. passport has fallen down since President Donald Trump took office," Arton Capital said in a statement, via CNBC. Recently, Turkey and the Central African Republic have revoked visa-free privileges for Americans.

At present, Sweden and South Korea are tied for third place.

In years past, the most powerful passports have generally been held by western European countries, including Germany, Sweden, Denmark and Switzerland. But escalating nationalist sentiments have driven the countries, including the U.S., from the index’s top spots.
Link na Passport Index stranicu

Hrvatska dijeli Passport Power Rank 14 s Brazilom.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 15:59   #6913
Jučer u Salzburgu neuspješan pokušaj slijetanja:
https://www.facebook.com/ZeitimBild/...5700445381878/
Frasier is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 05:31   #6914
Finnair počinje s vaganjem putnika prije leta!
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:14   #6915
Smiju li hoteli (4*) posluživati različit doručak za redovne goste od onog koji poslužuju gostima koji dođu čoporativno busom preko neke agencije? Pri rtome mislim da je ovaj agencijski doručak puno siromašniji i poslužuje se u posebnoj sali odvojenoj od one za redovne goste.

Pod redovnim gostima mislim na one kiji su došli u samostalnom aranžmanu, a ne preko agencije.
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:19   #6916
Smiju.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 19:02   #6917
Smiju i često to rade. Razlog je jednostavan - oni koji putuju preko agencije (u grupama) plaćaju puno manje.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 13:22   #6918
Djizus, ovo stvarno nisam znala...srečom ne putujem baš agencijama
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 12:09   #6919
Molila bi preporuku za mene i dragog.
Idemo od 2.1. do 12.1.za 5000kn.
Uvjeti: hotel, bazen, bar polupansion u hotelu.
Hvala.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 20:41   #6920
Pozdrav,
student sam i za diplomski rad mi treba mala pomoć.
Bio bih zahvalan ako možete ispuniti anonimnu anketu kako bih na temelju te ankete mogao obraditi statističke podatke koji su mi potrebni za obranu diplomskog rada.

ANKETA
Davos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:15.