Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2007., 07:43   #21
Quote:
marija3 kaže: Pogledaj post
al kako sam vidjela da mu tempertura jedva padne do 38,3,4 nakon sto mu stavim cepic iskreno bilo me strah docekat jos jednu noc.
.
i dobro si uradila. tri dana mozes cekati kad temperatura "normalno" pada nakon cepica/sirupa, ako dijete nema nekih drugih simptoma, osjeca se ok, dovoljno pije.
ne vidjoh koliko je staro dijete. kod djece do godinu treba i ranije ici.

samo je zeznuto sto nisu radili bris, jer ako su streptokoke trebas davati sirup 10 dana. ne znam koliko su ti rekli.

dodatak
mi smo imali lose iskustvo s amoxilom. povracanje, proliv... preporucila bih ti i ako toga ne bude djetetu davati nesto za crijevnu floru. ovdje ima prasak koji se razmuti u caju ili mlijeku.(ne neposredno prije ili poslije davanja sirupa)
nikakva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 11:01   #22
A nije mi nista rekla koliko dugo.Al prija mi je rekla da ga davam 7 dana a na njemu pise da je valjanost 7 dana.
A evo danas nema temperaturu al mu je poceo izbacivat nekakav osip po tijelu.Valjda od temperature sto je bila,nadam se.
marija3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 11:37   #23
Quote:
marija3 kaže: Pogledaj post
A nije mi nista rekla koliko dugo.Al prija mi je rekla da ga davam 7 dana a na njemu pise da je valjanost 7 dana.
A evo danas nema temperaturu al mu je poceo izbacivat nekakav osip po tijelu.Valjda od temperature sto je bila,nadam se.
odi kod pedijatra
osip moze biti i alergija na amoxil, moze biti da je dijete imalo tj ima djeciju bolest koju ovdje zovu trodnevna temperatura, tj dijete tri dana ima temp i poslije se ospe. nije opasna i ne trebaju za nju antibiotici
u svakom slucaju nek to pedijatar pogleda
nikakva is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 08:04   #24
ima li sto novo?
nikakva is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 10:51   #25
Jucer sam ga vodila u pedijatrice.Rekla je da mu je virusna upala,da mu prestanem davat Amoxil.Da mu je grlo jos crveno ako bude imao febru da ga tusiram i tako.
marija3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:09.