Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2017., 19:18   #41
Ma kuzim, ali ako djeca nisu ono sto ganjas, to je jako dobra vijest za tebe. Ne jer su djeca zlo, nego jer imamo tu ipak ogranicen rok trajanja.

Rekla bih ti drugi put otidji ranije, ali glupo je to govorit i bit pametan kad je netko drugi u pitanju. Mozemo ti svasta pisat i savjetovat, budi ovakva obakva, voli sebe al tesko da ce ucinit neku razliku.

Jel ti se stvarno odustaje?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:21   #42
Ne znam.

Bojim se da ja postajem paranoična i preoprezna. Ne vjerujem više sebi. Da ću znati prepoznati nekog vrijednog i da ga neću otjerati zbog loših iskustava.

Kako da znam? Svi su oni bili super tipovi. Samo...
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:49   #43
Najveci je problem sto ljudi nisu iskreni jedni prema drugima i sto od pocetka ne otvore sve karte, vec ti moras malo-po-malo otkrivati, a za to potrosis puno vremena, i na kraju nazalost otkrijes upravo ono cega si se bojao da ces otkriti, a to je da je ta veza od strane tvojeg partnera bila jedno veliko zezanje a ne ozbiljna stvar.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:51   #44
hm.
iz svojih peripetija, rekla bih da se to ipak u nekom trenutku može vidjeti.

daj opiši mi kako se ti ponašaš u tim odnosima.
jesi li ti ona koja je kao kul, ne davi, ne zivka, ne tlači, ne treba joj doći pomoći, ne očekuje, nasmijava, jebe se, opuštena je i sve je tako neobavezno prpošno, a onda ti ipak postane malo više stalo?
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:51   #45
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
Ne znam.

Bojim se da ja postajem paranoična i preoprezna. Ne vjerujem više sebi. Da ću znati prepoznati nekog vrijednog i da ga neću otjerati zbog loših iskustava.

Kako da znam? Svi su oni bili super tipovi. Samo...
U prvom postu su svi bili budale, sad su svi super tipovi. Ne razumijem, stvarno.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:51   #46
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
Krivo sam objasnila. Nakon idealnih početaka krene iznenadni odjeb i onda se to rastegne u nešto što više ni nije veza.
Dobro, a zbog cega ti to ne presjeces odmah nakon odjeba vec i sama sudjelujes u tom rastezanju i tako samo gubis vrijeme na ono sto nikada nece postati nista ozbiljno?
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:51   #47
Što znači ovo "oba puta"?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:52   #48
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Najveci je problem sto ljudi nisu iskreni jedni prema drugima i sto od pocetka ne otvore sve karte, vec ti moras malo-po-malo otkrivati, a za to potrosis puno vremena, i na kraju nazalost otkrijes upravo ono cega si se bojao da ces otkriti, a to je da je ta veza od strane tvojeg partnera bila jedno veliko zezanje a ne ozbiljna stvar.
Ne misliš da je tako i drugoj strani? Realno ni ona tebe ne poznaje i ne zna tko si i kakav si. Jednako i ona "troši" vrijeme na tebe. Malo je ovo zazvučalo kao da nema smisla provoditi vrijeme s nikim jer možda je promašaj. Jel ti se tako čine stvari?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:52   #49
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Najveci je problem sto ljudi nisu iskreni jedni prema drugima i sto od pocetka ne otvore sve karte, vec ti moras malo-po-malo otkrivati, a za to potrosis puno vremena, i na kraju nazalost otkrijes upravo ono cega si se bojao da ces otkriti, a to je da je ta veza od strane tvojeg partnera bila jedno veliko zezanje a ne ozbiljna stvar.
a gdje bismo stigli kada bismo svakome tko pokaže interes otkrivali sve svoje karte i cijelog sebe na pladnju?
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:52   #50
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post

Kako da znam? Svi su oni bili super tipovi. Samo...
Na papiru. Slično ko što si i ti njima bila super žena na samom početku.

__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:55   #51
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
a gdje bismo stigli kada bismo svakome tko pokaže interes otkrivali sve svoje karte i cijelog sebe na pladnju?
Lako za te koji pokažu interes, ali skrivati se od onih koji u nama pobude interes? Kakvog to smisla ima?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 20:16   #52
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Lako za te koji pokažu interes, ali skrivati se od onih koji u nama pobude interes? Kakvog to smisla ima?
ne mislim skrivati se, ali voljela bih da mi netko malo detaljnije objasni što to znači odmah staviti sve karte na stol. možda sam krivo shvatila.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 20:19   #53
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ne mislim skrivati se, ali voljela bih da mi netko malo detaljnije objasni što to znači odmah staviti sve karte na stol. možda sam krivo shvatila.
Meni je jedan objasnio da on voli prije vrlina ispričati i pokazati sve svoje najgore strane i tko ga nakon toga zadrži, to je to. Možda je takav pristup u pitanju

Nisam ga zadržala i ne znam koliko je dalje pristup bio uspješan
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 20:20   #54
karte na stol su ti kad ti netko na početku kaže da bi te htio samo jebavat bez obaveza ili bi nešto trajnije

nemam nikakav konkretan savjet za mariju. obično se ti zajebanti odmah skuže ma koliko to vješto skrivali.

možda previše idealiziraš, i muškarce i ljubav. možda je ova faza neko odrastanje i realniji pogled na svijet.

nemam pojma
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 20:21   #55
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Meni je jedan objasnio da on voli prije vrlina ispričati i pokazati sve svoje najgore strane i tko ga nakon toga zadrži, to je to. Možda je takav pristup u pitanju

Nisam ga zadržala i ne znam koliko je dalje pristup bio uspješan
taj je neki baš mudar

Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
karte na stol su ti kad ti netko na početku kaže da bi te htio samo jebavat bez obaveza ili bi nešto trajnije
nekad to ljudi ne znaju odmah?
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 20:22   #56
Oba puta znači u dvije "prave" veze u kojima sam bila. Ostalo su bili friends with benefits odnosi i pokušaji veza koji bi odmah propali, obično nakon seksa.

Na papiru, odgovorila je subvs. Kad kažem super tipovi, mislim na te početke, na to kako su "djelovali" super tipovi i realno imaju neke super karakteristike, ali su prema meni bili hladni i nepopustljivi. Jasno je da onda nisu tako super.

Govorim o dojmu koji mene prevari. U tom sam smislu rekla: Svi su oni bili super tipovi i kako da ja sad prepoznam opet nekog super, a da ne ispadne kao ti super tipovi?

Isadoraw, pa u početku je sve idealno, obostrano iskazivanje interesa, emocija, ne bih rekla da ih nešto posebno opterećujem ili ne opterećujem, ponašam se kako mi dođe i nije mi problem pokazati da mi je stalo.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 20:23   #57
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
taj je neki baš mudar
Tak sam i ja zaključila. Jedan dejt je bio dovoljan Odlučila sam prepustiti tu priliku drugim djevojkama
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 20:23   #58
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
taj je neki baš mudar



nekad to ljudi ne znaju odmah?
to odmah znaš
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 20:24   #59
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ne mislim skrivati se, ali voljela bih da mi netko malo detaljnije objasni što to znači odmah staviti sve karte na stol. možda sam krivo shvatila.
To ne znači da ću nekoga posjest i ispričat mu priču o svom životu dok sve ne čuje. Znači samo neku otvorenost, bez kalkuliranja, ako mi se sviđa da mu kažem da mi se sviđa, ako mi se nešto da budem slobodna to reći i pokazati, što god to u nekom trenu bilo, bez straha od ajme što će on misliti o meni.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 20:24   #60
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
to odmah znaš
Ne znaš ako se zavaravaš ili pokušavaš biti baš ta koja će ga očarati i osvojiti.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.