Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2017., 11:44   #41
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Jedina opcija veze mi jest da partner voli swinganje, da voli nudizam, da postuje moju slobodu kao i ja njegovu. Da me ne koči i ja njega. Da nije pijavica. Da ne zeli djecu.
Postoje li takvi muškarci.
Tu sam! Osim swinganja.

Quote:
horadic_cube kaže:
Ljubav prema mackama nije obiljezje samaca.
Kad cura spomene da ima puno zivine, odmah padnem.

Quote:
drumforce kaže:
Jebale vas mačke, pas je bolje rješenje za samca.
Macke su kao muski, a psi kao zene.
Vidis da bjezim od veza.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 11:45   #42
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post


na poslu samci rade ažurnije i manje varaju. a oni upareni samo gledaju drugom uvaliti posao i brže pobjeći svojoj djeci doma

Apsolutno.Samci su idealni zaposlenici! Većina njih se dosta ostvari na poslu i u potpunosti se posvete njemu. Najviše volim raditi sa kolegama samcima.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 11:47   #43
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Jebale vas mačke, pas je bolje rješenje za samca.
Za zaposlene samce su mačke,a za nezaposlene psi.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 11:48   #44
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Apsolutno.Samci su idealni zaposlenici! Većina njih se dosta ostvari na poslu i u potpunosti se posvete njemu. Najviše volim raditi sa kolegama samcima.
pa nisu baš svi, ovisi o osobi. znam neke samce što se ne trude baš na poslu, već imaju neke hobije i sport u koje ulažu više energije nego u posao
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 11:51   #45
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pa nisu baš svi, ovisi o osobi. znam neke samce što se ne trude baš na poslu, već imaju neke hobije i sport u koje ulažu više energije nego u posao
Meni su svi sa kojima sam delal zakon bili po pitanju posla. Nema bolovanja.Nema odlazaka zbog dječjih priredbi.Ma milina.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 11:55   #46
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Meni su svi sa kojima sam delal zakon bili po pitanju posla. Nema bolovanja.Nema odlazaka zbog dječjih priredbi.Ma milina.
aha kad si samac, nikad ne trebaš bolovanje? i nemaš neke obiteljske obaveze zbog kojih trebaš odsustvovati?

zanimljiva i ta teorija
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 11:59   #47
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
aha kad si samac, nikad ne trebaš bolovanje? i nemaš neke obiteljske obaveze zbog kojih trebaš odsustvovati?

zanimljiva i ta teorija
Pa puno je to rijeđe. No velim ti iz mog iskustva ipak samci ne trebaju na bolovanje zbog djeteta. Možeš ih tretirat kao potrošniju radnu stragu od ubračenih jer imaju manje obaveza. Velike prednosti za sve poslodavce koji ih koriste.Po meni idealno roblje u današnje vrijeme.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 12:08   #48
Otkud poslodavac mora znati da si samac?
Osim ako mu sam ne kažeš.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 12:09   #49
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa puno je to rijeđe. No velim ti iz mog iskustva ipak samci ne trebaju na bolovanje zbog djeteta. Možeš ih tretirat kao potrošniju radnu stragu od ubračenih jer imaju manje obaveza. Velike prednosti za sve poslodavce koji ih koriste.Po meni idealno roblje u današnje vrijeme.
pa ovisi o klimi i tvrtki. ako netko previše bježi djeci i zlouporabljava sustav te ostavlja svoj posao drugima, mi ga prijavimo. šef obično surađuje, jer naravno da je on na strani posla. u nekoj razumnoj mjeri naravno da se izlazi u susret (svakome, i samcima i drugima). svatko svoj dio posla mora uraditi, a što on radi privatno i kakva mu je privatno situacija, to nas ne zanima

ako pričaš da danas vole samo roblje, kako onda zapošljavaju ubračene koji su sa 70% mozga doma i s djecom a s 30% mozga u poslu (ako i toliko)? koji poslodavac u današnje vrijeme to voli? mislim sam si rekao da su danas poslodavci rigorozni, pa ti je teorija malo kontradiktorna, po toj logici ubračenih ne bi ni bilo u tvrtki
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 12:12   #50
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pa ovisi o klimi i tvrtki. ako netko previše bježi djeci i zlouporabljava sustav te ostavlja svoj posao drugima, mi ga prijavimo. šef obično surađuje, jer naravno da je on na strani posla. u nekoj razumnoj mjeri naravno da se izlazi u susret (svakome, i samcima i drugima)

ako pričaš da danas vole samo roblje, kako onda zapošljavaju ubračene koji su sa 70% mozga doma i s djecom a s 30% mozga u poslu (ako i toliko)? koji poslodavac u današnje vrijeme to voli?
Ma ja velim samo da su puno pogodniji. Lakše je poslodavcima sa njima. Naravno da se zapošljavaju i ubračeni. Pa nismo u nekom totalitarnom sistemu. Samo velim da su im samci najpogodniji. Jednostavno ih vole.No normalno da ima različitih vrsta roblja. Ima i ubračenih kaj robijaju.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 12:13   #51
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Otkud poslodavac mora znati da si samac?
Osim ako mu sam ne kažeš.
pa ima tvoj profil u ugovoru. mora znati tvoje stanje doma, u ozbiljnoj firmi. popunjavaš formulare, ide dječiji dodatak na svako dijete itd. tako ovi s djecom dobijaju više novaca, a u biti uvijek manje rade. prije svega nisu mentalno toliko prisutni u poslu
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 12:14   #52
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma ja velim samo da su puno pogodniji. Lakše je poslodavcima sa njima. Naravno da se zapošljavaju i ubračeni. Pa nismo u nekom totalitarnom sistemu. Samo velim da su im samci najpogodniji. Jednostavno ih vole.No normalno da ima različitih vrsta roblja. Ima i ubračenih kaj robijaju.
pa pogodniji je poslodavcu onaj koji zna obaviti posao, i radi ga ažurno. samac ili uparen, toga ima u obje skupine
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 12:14   #53
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pa ima tvoj profil u ugovoru. mora znati tvoje stanje doma, u ozbiljnoj firmi. popunjavaš formulare, ide dječiji dodatak na svako dijete itd. tako ovi s djecom dobijaju više novaca, a u biti uvijek manje rade. prije svega nisu mentalno toliko prisutni u poslu
Pa dobro ako imaš djecu to stoji.
Ali to jel imaš curu, ženu ili ne on ne mora znati.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 12:17   #54
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pa dobro ako imaš djecu to stoji.
Ali to jel imaš curu, ženu ili ne on ne mora znati.
za brak mislim da idu istu neki postotci, ako si u braku manje poreza ti se odbija. time opet dobijaju više. samo brak dakle, ne moraju imati djecu (ja mislim barem)

uglavnom sigurno će imati tvoj profil u evidenciji uključujući bračno stanje

za curu mislim da ne znaju, mada u nekim formularima ima i "civil marriage", ako samo živite skupa bez braka. nisam sigurna da ima ono "u vezi" bez zajedničkog stana
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 12:20   #55
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
za brak mislim da idu istu neki postotci, ako si u braku manje poreza ti se odbija. time opet dobijaju više. samo brak dakle, ne moraju imati djecu (ja mislim barem)

uglavnom sigurno će imati tvoj profil u evidenciji uključujući bračno stanje

za curu mislim da ne znaju, mada u nekim formularima ima i "civil marriage", ako samo živite skupa bez braka. nisam sigurna da ima ono "u vezi" bez zajedničkog stana
Hmm mislim da to nije točno, bar ne u HR. Ali moguće da i je, možda ima neki pravnik na temi
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 12:20   #56
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pa dobro ako imaš djecu to stoji.
Ali to jel imaš curu, ženu ili ne on ne mora znati.
Ma joj naravno. To je čista logika. No ja velim ono kaj sam vidjel iz svog iskustva. Zaista najkvalitetniji radnici s kojima sam surađival su bili samci. Moguće je da je to igrom slučaja. Ne kažem ja da to pravilo. Ima i samaca kaj smrde i neće ništ delati. Isto tako ima i ubračenih sa troje dece kaj razvaljuju na poslu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 12:24   #57
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma joj naravno. To je čista logika. No ja velim ono kaj sam vidjel iz svog iskustva. Zaista najkvalitetniji radnici s kojima sam surađival su bili samci. Moguće je da je to igrom slučaja. Ne kažem ja da to pravilo. Ima i samaca kaj smrde i neće ništ delati. Isto tako ima i ubračenih sa troje dece kaj razvaljuju na poslu.
Ja čak mislim da su ovi s klincima bolje motivirani, imaju pressing da moraju svojoj djeci donijeti kruh na stol a ak će zabušavati onda možda dobiju otkaz. Motivator im je da im dvoje-troje djece ne budu gladni kao i oni sami, dok je samcu motivator da samo on ne bude gladan.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 12:26   #58
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ja čak mislim da su ovi s klincima bolje motivirani, imaju pressing da moraju svojoj djeci donijeti kruh na stol a ak će zabušavati onda možda dobiju otkaz. Motivator im je da im dvoje-troje djece ne budu gladni kao i oni sami, dok je samcu motivator da samo on ne bude gladan.
Je igra i to ulogu. I to sam isto primjetil.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 12:49   #59
Ja se divim cjeloživotnim samcima do smrti, toj hrabrosti i mentalnoj snazi življenja kao vuk samotnjak. Ti ljudi su mi uzor, nadam se da ću postati kao oni.
Zasad mi dobro ide, iako ne mogu garantirati kako ću razmišljati sa 50 ili 60 godina. No ako sam izdržao u ovim godinama kad se ljudi kao najviše uparuju i kad je seksualno libido najjači onda mi poslije može biti samo lakše, najgora faza je prošla
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 12:52   #60
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ja čak mislim da su ovi s klincima bolje motivirani, imaju pressing da moraju svojoj djeci donijeti kruh na stol a ak će zabušavati onda možda dobiju otkaz. Motivator im je da im dvoje-troje djece ne budu gladni kao i oni sami, dok je samcu motivator da samo on ne bude gladan.
motivator im je i da ruše druge. nitko nikad mladima u pećinu nije donio ulov a da nekog nije srušio, često i ubio (ovo je figurativno, ali you get the picture). svakakvih tu nagona ima, dva put razmisli prije takve analize
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:01.