Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2017., 08:10   #81
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Kroz molitvu se obraćam anđelima, posebno svom anđelu čuvaru. Kad se molim Bogu obraćam se u mislima i njima oni prepoznaju energiju mojih misli i osjećaja jer njihov jezik nije jezik riječi.

Oni organizuju razne sinkrone događaje koji se dešavaju u mom životu tako da se može reći da nije slučajno ništa što se dešava oko mene.

Veoma besmisleno je reći da je čitav univerzum nastao samo zbog nas i da samo je na planeti zemlji prisutan život.

Oni su ne razdvojivi dio nas produžetci naših duša samo što nismo svjesni njihovog prisustva i djelovanja većinu vremena.



Ja sam u životu doživio 4 teške prometne nesreće i za vrijeme rata je doletjela raketa VBR-a od mene na nekih 20tak metara, rasipala kuglice i gelere oko mene da je sve bilo kao sito i rešeto, a mene ni okrznulo, po svim zakonima statistike i opisa situacije u nesrećama, trebao sam biti ne 100, nego 1000% pokojan i nikome nije jasno kako sam preživio, ali doslovno.

Okladio bih se da sam i ja imao tj imam tog "tvog" anđela čuvara, ali ja nisam čuo nikakav glas, već jednostavno to pripisujem nekoj ludoj sreći ili možda čak sudbini.
Recidivist9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 08:11   #82
Možeš li opisati jedan takav događaj u kojimu si dobio poruku i kako si znao da to nije samo slučajnost?
monkey008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 10:10   #83
Religija se preselila na US.

Ok, kuzim pitanje/poantu prvog posta. Ali kakve veze andeli i slicna filozofija ima s US?
Da vi ipak malo odsecete par podforuma dolje?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 14:33   #84
Dozivio sam mnogo paranormalnih iskustava od svoje 15god, kada sam izgubio roditelja, pa sve do danas (sada sam 30).

Zadnje takvo iskustvo bilo je prosli tjedan. Kolegica koja je trudna i na porodiljnom, nije bila 3 mjeseca u firmi. Sanjao sam ju kako dolazi u zelenom kaputu. I sutradan nas je dosla posjetiti u zelenom kaputu, dolazak nije najavila, nisam ju vidio niti cuo prije tog dolaska.

Da sad ne ulazim u detalje...Vjerujem ti za paranormalno...No kako su mnoge osobe ovdje utvrdile vec, a mogu i ja, prilicno si egoistican. Postavljas se kao nadnaravno bice.

"Da li bi osobe koje traže buduće životne partnerice ili partnere, a koje su trenutno same imale toleranciju i bar malo razumijevanja ili bi ušle u vezu sa nekim ko je imao duhovna iskustva."

- naravno da ne, osobe koje koje traze buduce zivotne partnere, i sve one koji ih sad imaju, imaju plitke, povrsne osobe koje se pogone cistim instinktom. Nitko od njih samih nije duhovan, niti ima duhovnog partnera....

Moje pitanje je da li postoji potreba društva za visoko svjesnim osobama da li društvo ima obzira prema takvim osobama ili ih po nekom šablonskom obrazcu svrstava u čudake ili gleda kao psihičke bolesnike?

- ne postoji, jer je tek 300 godina prije Krista...ti si mnogo stoljeca ispred svog i naseg vremena, nazalost biti ces sam u ovome neshvacenom i nerazvijenom svijetu...(ali ostat ce ti barem osjecaj uzvisenosti)

Mislim da sam naslov teme jasno definirao u sadržaju teme sam naveo da sam usamljen i da nemam društva, te sam postavio pitanja oko kojih bi se trebali zamisliti i oni koji su usamljeni i koji nisu. Pitanja su društvene (socijalne) prirode. Opisao sam neka od iskustava čisto da se zna što sam doživio i kako bi ljudi mogli konkretnije odgovarati.

- naravno da si usamljen. Bio sam i ja, zato jer sam mislio u sebi da sam bolji od svih ostalih. Da sam jedini dozivio nesto uzviseno, a ostali su obicne ovce. Naravno da to nisam pokazivao, niti se ponasao tako. No u sebi sam to znao, i tako sam se osjecao. Sa svima sam ja pricao normalno, pomagao i sl, kao i ti sada...No zapravo odasiljes tu losu vibru koja se osjeti.

Promijenit ce ti se puno toga kad se opustis, otvoris i postanes veseliji. Kad pocnes stavljati druge ispred sebe!
shadowchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 09:24   #85
psihijatrija...
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 09:46   #86
Mogu ti reć kršćansto stajalište: duhovni darovi mogu biti od Dobroga, ali i Zloga, a i ne moraju biti ni jedno ni drugo, može se raditi o psihičkim poremećajima. Možda bi bilo dobro da se obratiš nekome iz Crkve, nekome tko ima iskustva s ovakvim duhovnim pitanjima. Barem su tvoja iskustva bolja od Muhamedovih kojeg je anđeo gušio i tjerao na samoubojstvo, ali mu nije dao da se ubije.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 15:07   #87
Tvoja duhovnost nema veze sa čistom vjerom niti sa poniznošću niti misticizmom, iako samo što se nisi prozvao prorokom. Netko reče gore da si egoističan, i ono, slažem se.
Bez uvrede, neki ateist koji živi normalnim životom i trudi se biti dobra osoba mi se čini duhovnijom osobom od tebe.
Možda sam u krivu, ali rijetko čujem da se netko tako praktički hvali tim nekim iskustvima, posebno na forumu
Karizmatici inače drže do tih emotivnih iskustava, padaju na pod pod utjecajem ovoga ili onoga, pričaju u jezicima itd. Imala sam frendicu koja je neko vrijeme hodala na te susrete, zanemarila muža i djecu u velikoj mjeri, doma joj izgledalo kao da je bomba pala, ali bitno da je ona na susretu s karizmatskom grupom. Meni to nikad nije bilo jasno, niti će biti.
A ovo tvoje, meni je to daleko od bilo kakve vjere, u biti ovako nešto nisam vidjela.
Curu pokušaj potražiti u svojoj molitvenoj zajednici.
Temu preselii na Religiju, Duhovnost, Psihokauč ili šta već
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 16:30   #88
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Na ovom forumu sam našao jednu osobu koja je doživjela identično iskustva kao što su moja samo putem budističke meditacije. Ja nisam meditirao sve se samo od sebe izdešavalo. Mnogi drugi to doživljavaju na različite načine što ne znači da ne idemo ka istom cilju samo su putevi različiti kod nekoga je auto put, kod nekoga kozja staza ali u jednom trenutu će svako stići istom cilju.
Sekhem, ne znam iz kojeg razloga to ne bi bilo moguće. Da li ćeš odgovor dobiti na ovom forumu koji je sačinjen od užeg dijela ljudi i nije cijeli svijet oko tebe, to ne znam. Nisam pročitala da imaš problema u svakodnevnom životu zbog paranormalnih iskustava, niti da su to iskustva na dnevnoj bazi, pa nekako imam osjećaj da bi mogao sresti osobu koja će te prihvatiti sa svime što u sebi i sa sobom nosiš.
Mogu samo pretpostaviti da inače preveliki fokus na to što si naveo ili davanje velike važnosti tome što ti se događa bi nekome moglo zasmetati ili ga uplašiti. Inače ovako čini mi se da nema razloga zašto ti i ljudi kao što si ti ne bi mogli pronaći životnu partnericu, a što se tiče uklapanja u društvo - mislim tko bi to htio?
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:05   #89
Ja na tvom mjestu ne bi vise nikad nikom govorila o svojim iskustvima. Glumi da si obican covjek. Ljudi nista ne shvacaju
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 18:09   #90
Tebi stvarno treba stručna pomoć
Ovo ustvari i nije religija, niti vjera... ovo je fanatizam
__________________
I hrabrost moze postati navika kao i strah.
rana jesen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 23:24   #91
Quote:
rana jesen kaže: Pogledaj post
Tebi stvarno treba stručna pomoć
Ovo ustvari i nije religija, niti vjera... ovo je fanatizam
Ja nisam niti religiozan niti vijernik, za vas je Stvoritelj sakriven negdje daleko na nebu "SKINITE MASKE SA LICA I POZRAVITE SADAŠNJI TRENUTAK PRESTANITE PUZATI I HODAJTE SA MNOM KORAK UZ KORAK!!!"

"PROBUDITE SE DJECA NOĆI DANAS I SUTRA ČEKAJU, A JUČER JE OD DAVNO POČELO."
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 13:18   #92
po meni je tvoj jedini problem prevelika vezanost za iskustva koja si doživio, kao da si opsjednut time i samo misliš na to te se bojiš tuđe osude radi toga

Ne kažem da ljudi ne osuđuju, itekako to rade...i sama sam bila osuđivana zbog bolesti...no jedna mudra žena mi je dobro rekla da ne moram odmah nekome reći i istaknuti taj dio sebe, osobito zato što se to niti vidi niti osjeti na meni...znači to je moja stvar koju trebam reći kada razgovor dođe na tu temu, zdravlje jel...tako i ti, prestani sebe gledati i doživljavati isključivo kroz ta duhovna iskustva nego to spomeni osobi kada se malo zbližite i vidiš da je otvorenog a ne zatucanog/ osuđujućeg uma

S obzirom da žene mogu trpjeti muškarce koji su opsjednuti nogometom, izlascima, društvom, automobilom itd. valjda se može naći i neka koja će htjeti trpjeti opsjednutost duhovnošću ako ti to več ne uspiješ dovesti u balans i ravnotežu
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 11:55   #93
de malo te droge vamo za opustanje
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 00:16   #94
Pošto dugo nisam pisao na ovoj temi samo da napišem novosti 2017 godine sam dobio posao u struci pomolio sam se svom Anđelu čuvaru te je on organizovao sinkronicitet nakon par dana nazvao me je nepoznat broj na telefon čovjek mi je rekao da je došao do mog broja i da mu treba radnik obavili smo razgovor preko telefona. Kasnije me je nazvao i rekao mi koje papire da ponesem i da dođem u grad u kancelariju firme. Sutra sam došao u kancelariju i potpisao sam ugovor na godinu dana. Da budem iskren nisam nikada aktivno tražio posao da radim u firmi ali sam želio da probam pa sam tu svoju želju predao Anđelu čuvaru. Pri kraju 2017 godine dobio sam i ljubav koja je magična i Božanska iscjeljujuće djeluje. Shvatio sam da moje misli imaju magnetsku moć i putem molitve, afirmacija, vizuelizacije i pozitivnih očekivanja mogu privući i ostvariti najdublje i najveće želje. Pored toga pokrenuo sam internetsku stranicu preko koje promovišem ono što volim, a to radim u slobodno vrijeme.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 00:43   #95
Daj nek netko seli ovo u Religiju ili Duhovnost, koji kurac...
Rift is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 00:51   #96
OT ali dobro je čuti dobre vijesti

Nemojte čovjeka osuđivati, našao je svoj "recept" i ako mu pomaže u životu vrijedno je svake hvale, njemu. Imao sam situacija iz kojih sam se izvukao živ i zdrav a po svim okolnostima trebao sam biti već dosta duboko u zemlji, da li je to sreća ili anđeo čuvar danas je meni sasvim nebitno, niti potvrđujem niti negiram postojanje "nečega", ma kako mi to sad zvali.
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 19:57   #97
ti si zalutao ocito tu sa Alternative.

Trebas si isto takve paranormalne trazit. inace nema kruva.
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.