Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2017., 19:27   #21
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Muski bi jebali i zenu koja im nije mnogo privlacna. Zato se kaze da women own sex, men own commitment.
Bi, oni koji imaju niske kriterije ili su dovoljno očajni.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 19:53   #22
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
I kad gledam to sve napisano,naravno,pitanje što ja imam za ponuditi trenutno,čak niti izgled,a kamoli nešto drugo.
Previše stavljaš naglasak na izgled.

Do te mjere da si ga stavio kao glavni kriterij za uspostavu/uspjeh veze, zbog čega ne kultiviraš važnost svojih drugih možebitnih kvaliteta. A i tuđih.

Tako da ne čudi u što se tvoj problem razvio.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 20:09   #23
Ja ne znam gdje vi vidite ružne 20 i 30-godišnjake a da su u vezi.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 20:15   #24
A gdje ti sebe vidiš na ljestvici od 1-10?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 20:26   #25
Ja sam 1/10.
I nek netko odgovori na pitanje jer živo me zanima
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 20:28   #26
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Kako ocjeniš da li je netko 3/10 ili 7/10?
Ja sebi po svemu nemogu dati više od toga- 3/10.

Što se tiče ostalih,ima nekih stvari koje me "pogode" mada osobe nisu neke ljepotice,ali mislim da bi većina ljudi ipak prihvatila neke 6/10,7/10,8/10 i tu bi se više manje složili.

Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Muski bi jebali i zenu koja im nije mnogo privlacna. Zato se kaze da women own sex, men own commitment.
Neka privlačnost mora postojati! Očajan o seksu baš i nisam

Mada,mogu se složiti da velika većina može uzbuditi muškarca u krevetu.Ali to nije poanta ove teme.

Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Ako tako gledaš (samo fizički izgled kod suprotnog spola), nije ni čudo da si sam, bez obzira na to "koja si ocjena", odnosno kako ti sam izgledaš
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Previše stavljaš naglasak na izgled.

Do te mjere da si ga stavio kao glavni kriterij za uspostavu/uspjeh veze, zbog čega ne kultiviraš važnost svojih drugih možebitnih kvaliteta. A i tuđih.

Tako da ne čudi u što se tvoj problem razvio.
Da na oba posta zajedno odgovorimo.

Čitajte pozorno

Nisam rekao da je to jedini kriterij,već nešto ozbiljnije.Ali da mora postojati neka napetosti prema samoj osobi-pa mora.

Moj izgled je defintinvo loš,pa vas molim da se suzdržite od tih (za mene glupih) komentara.

Da počneš bilo što,bitna je pojava i neka privlačnost.Ako je nema,džaba ti šarm i optimizam...

Nemojmo se lagati
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 20:41   #27
Nisam mislila na to koliko daš sebi, nego koji je kriterij za ukupnu ocjenu nekoga?
NightDive is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 20:44   #28
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Nisam mislila na to koliko daš sebi, nego koji je kriterij za ukupnu ocjenu nekoga?
Subjektivan dojam kao i uvijek.
Stavi sliku neke žene po izboru i reći ću ti koliko mi je na ljestvici.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 20:48   #29
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Nisam mislila na to koliko daš sebi, nego koji je kriterij za ukupnu ocjenu nekoga?
Pitanje meni ili ?

Ovdje sam konkretno mislio na izgled,jer nećemo se lagati,on je ono prvo-privlačna ili ne.

Ostalo je općenito kakva je osoba,ambicioznost,energičnost...

P.S.: drumforce,pa nemoj baš svaku temu
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 20:59   #30
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Subjektivan dojam kao i uvijek.
Stavi sliku neke žene po izboru i reći ću ti koliko mi je na ljestvici.
Hvala na ponudi, nisam zainteresirana.

Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
Pitanje meni ili ?

Ovdje sam konkretno mislio na izgled,jer nećemo se lagati,on je ono prvo-privlačna ili ne.
Da, tebi je išlo pitanje. Samo me zanimalo kako formiraš ocjene i uspoređuješ želje i prilike. A čuj, nije zlato sve što sja... a neki ga i ne vole.. Hoću reći da bez obzira na teorije, ljestvice, izgled i ostalo, u praksi se mora dogoditi klik, a to ćeš puno lakše ako podigneš samopouzdanje..
NightDive is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 21:03   #31
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Da, tebi je išlo pitanje. Samo me zanimalo kako formiraš ocjene i uspoređuješ želje i prilike. A čuj, nije zlato sve što sja... a neki ga i ne vole.. Hoću reći da bez obzira na teorije, ljestvice, izgled i ostalo, u praksi se mora dogoditi klik, a to ćeš puno lakše ako podigneš samopouzdanje..
Većina će se složiti da je taj neki klik dolazi pri samoj pojavi.

Čak bi rekao da nisam ja toliko glede izgleda zahtjevan,nego je izbor poprilično sužen.

Ovo o samopouzdanju je priznajem,ti kao žena,znaš više (a i nisam iskusan uopće),ali ne vidim kako bi mi to pomoglo.
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 21:04   #32
Jedini pravi kriteriji su fizička, genetska,kompatibilnost, obostrana privlačnost zapravo, a to je podsvjesno.

Zadnje uređivanje Fantasist : 06.05.2017. at 21:15.
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 22:08   #33
Ljestvice = Jedan uzrok samoce.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 22:59   #34
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
Naravno,može se.Ali pod koju cijenu ? Nije to baš tako jednostavno,treba vremena,energije,a pitanje je ima li smisla...

Tijelo nije problem.Tj. trebalo bi koji mjesec da se nabije mišićna masa i malo bolje oblikuje.Više je faca,kosa,nos,lice...a to se ne mijenja
Kako to misliš koja je cijena rada na sebi? Ako recimo kreneš u teretanu ili uložiš u obrazovanje, možeš samo profitirati. Ako i ne pronađeš djevojku nakon toga, opet ćeš biti na dobitku. Tjelovježba povećava kondiciju, daje ti više energije i elan, bolje samopouzdanje i bolji fizički izgled.

Primijetila sam da neki u faci ružni tipovi izgledaju baš overall privlačno kada su definirani.

Inače, moj tata je bio nezadovoljan izgledom svog nosa i operirao ga je u mladosti. Ne kažem da ti trebaš svoj problem rješavati na taj način (pogotovo ako to sam ne želiš, onda nikako ne), ali poanta je u tome da poduzmeš nešto u vezi svog problema, a ne da budeš tako pasivan i rezigniran. Muškarce čini muževnijima i ljepšima definirana, isklesana donja vilica (čeljust). Na internetu sam naišla na hrpu iskustava muškaraca koji su uspjeli dobiti definiraniju i širu vilicu uz neke jednostavne metode (žvakanje tvrdih žvakaćih guma, stiskanje zuba...) – proguglaj malo net i jubito.


[/QUOTE]Pa ni ne gađam,to je i srž ovog problema.Ali teško,kao što kaže netko s 3/10 gađa nekog 7/10.

Nije lako,ali i mirim se da ću ostati sam.Ali uz sve stvari.jbn je teško.[/QUOTE]

Nisam napisala da ti gađaš 3/10, nego sam frumašu drumforce odgovorila da je besmisleno da ti sugerira da gađaš nešto što ti se ne sviđa, a to je tvoj rang ili niže.

Btw. uopće ne mislim da bi trebao ostati sam zato što si 3/10. Nadam se da će ti se posrećiti jednog dana.
-Marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 23:06   #35
Možda si za 10 godina budemo sami doma na 3D printeru printali implantate za facu i tijelo pa budemo svi zgodni i lijepi
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 23:09   #36
Quote:
-Marija kaže: Pogledaj post
Tjelovježba povećava kondiciju, daje ti više energije i elan, bolje samopouzdanje i bolji fizički izgled.
Primijetila sam da neki u faci ružni tipovi izgledaju baš overall privlačno kada su definirani.
Previsoko ciljaš, ovdje na forumu puno je lakše kukat nego mrdnut guzicom.

Quote:
Muškarce čini muževnijima i ljepšima definirana, isklesana donja vilica (čeljust). Na internetu sam naišla na hrpu iskustava muškaraca koji su uspjeli dobiti definiraniju i širu vilicu uz neke jednostavne metode (žvakanje tvrdih žvakaćih guma, stiskanje zuba...) – proguglaj malo net i jubito.
Solidna ideja, taman primjerena određenim forumašima ovdje, ali bojim se da je kukanje lakše i od toga.
sljeme1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 23:11   #37
Ako imaš Luka Popov vilicu onda ti ni žvakaće ne pomažu
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 23:18   #38
Smiješno je kad se pojavi ženska ekipa s pričama o samopouzdanju i nekakvim klikovima, kad je sasvim očito da se nikakav klik neće dogoditi s nekim tipom koji izgleda ovako https://encrypted-tbn3.gstatic.com/i...9g1bB9LuOSuUO0 Dopustite ljudima da im je baš njihov fizički izgled prepreka u pronalaženju djevojke, a ne nešto drugo.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 23:27   #39
Drum, jesi slican ovom s linka ^
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 23:29   #40
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
Drum, jesi slican ovom s linka ^
Još otprilike tri puta gore.

Zadnje uređivanje drumforce : 06.05.2017. at 23:41.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:54.