Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2017., 21:10   #1
Tranzicija sa bivše na novu djevojku

Trenutno se nalazim u pomalo čudnoj situaciji

Idemo redom. Prije par mjeseci upoznao sam jednu djevojku koja mi se svidjela, nakon toga počeli smo pisati i sve se više zbližavali, pa onda polagano počeli izlasci. Kako je vrijeme prolazilo sve sam se više počeo zaljubljivati i sve smo više napredovali.

Također i ona je mene zavoljela i bilo nam je zaista prelijepo. Sve do jedne subote kad smo izašli gdje je ona rekla da joj se krenuo udvarati moj jedan drug, i ja je pitam sta ona osjeća i bila je nesigurna. Nakon toga osjetio sam da je gubim polako, sve je više postajala hladnija prema meni. Ja sam se očajnički trudio da je ponovo pridobijem ali nije išlo.

Onda mi se porukom javila prije 5-6 dana i rekla da se prestanem truditi jer je ona zavoljela tog mog druga i da želi da ostanemo jako dobri prijatelji, meni je bio šok u tom trenutku ali nije da nisam to ocekivao. I odlučio sam da pustim da vrijeme prođe i da se oporavim ali vec iduci dan se desio čudesan preokret.

Znači otišao sam na jedan vec dosta ranije dogovoren izlet sa društvom jer sam morao. I tamo se zadesila jedna djevojka koja mi je zapela za oko i počeli smo flertovati, neočekivano me počela privlačiti i sjeo sam kod nje i čak je malo i milovao, a ona također se zagrijala na isti način. I tako dan nakon tog šoka prosle noći odjednom je bivša počela izlaziti iz glave a ovoj sam se sve vise približavao.

Sa bivšom sam ostao u komunikaciji samo kao prijatelj i to dobar. A sa ovom djevojkom sam počeo pisati i odmah smo nasli zajednički jezik, odmah mi je dala do znanja da joj se sviđam kao sto sam i ja njoj dao do znanja.

Eh sada posto je proslo tako malo vremena normalno osjećaji od bivše se nisu upotpunosti ohladili ali nemjerljivo su manji, stvarno hocu sada da imam lijepu vezu sa ovom djevojkom( koja je usput i dosta zgodnija od bivše)i bivšu gledati kao samo dobru prijateljicu. Nadam se da će se povuci i ovo osjećaja sto je ostalo jos za nju i da ću biti sretan.

Da li je neko od vas imao takvih slučaja? Kad je imao težak raskid pa odmah naletio na novu, da li je normalno da postoje jos osjećaji za bivšu( naravno mnogo manji)?

Trenutno žarko želim budućnost sa novom curom i nadam se da me ovi mali osjećaji za bivšu nece puno sputavati.

Da li ste imali sličnu situaciju?
Profesor X is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 21:25   #2
Kolega, di je tu "tezak raskid", ni tjedan dana nakon istog nasao si drugu.

Ne moras biti patnik svemira, ocito ti i bivsa niste bili tako povezani i sta sad?

Imas tu novu koju ces mozda zamjenit nekom trecom, mozda ju ozenit, ili sve ono izmedju.
Sto se uopce zamaras?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 21:35   #3
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Kolega, di je tu "tezak raskid", ni tjedan dana nakon istog nasao si drugu.

Ne moras biti patnik svemira, ocito ti i bivsa niste bili tako povezani i sta sad?

Imas tu novu koju ces mozda zamjenit nekom trecom, mozda ju ozenit, ili sve ono izmedju.
Sto se uopce zamaras?
Iduci dan. Ne tjedan dana.
Nemam pojma kakvi su to osjecaji mogli uopće postojati.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 21:43   #4
Quote:
Profesor X kaže: Pogledaj post

Sa bivšom sam ostao u komunikaciji samo kao prijatelj i to dobar. A sa ovom djevojkom sam počeo pisati i odmah smo nasli zajednički jezik, odmah mi je dala do znanja da joj se sviđam kao sto sam i ja njoj dao do znanja.

ovo je najzreliji pristup itijednom prekidu. ona je tebe ostavila, patio je ti je malo ego, šta je normalno, ali si, kao i bivša, zaključio da niste jedno za drugo i prihvatio si novi put odmah kako se ukazao. još te i nagradilo, zadovoljniji si novom djevojkom.

ja ti čestitam, da sam ja bar bila toliko pametna, a ne nakon svakog prekida ronila suze tjednima i mjesecima i trošila dragocjeno vrijeme umjesto da prihvatim da stvari jesu kako jesu, i ako tako mora da bude neka bude. svaka čast :klap:
georgieann is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 21:47   #5
Quote:
Profesor X kaže: Pogledaj post
Trenutno žarko želim budućnost sa novom curom i nadam se da me ovi mali osjećaji za bivšu nece puno sputavati.
ne brini, kad duboko povuče, kod drugog pušenja, ovu "staru ljubav" će ti isisati iz memorije.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 21:57   #6
Tezak raskid?
Dan nakon si nasao drugu. Vjerujem da je to bilo najtezih 24 sata u tvom zivotu.
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 21:58   #7
kaj je tu cudna situacija?
ova te ostavila,nasao si drugu..da li ces ostats tom novom...vidjet ces s vremenom..
situacija mi bila...da si ovu bivsu,moljakao..ponizavao se...mjesecima patio..opijao se...
ovo je ustvari odlicna situacija...kamo srece da svima ide tako
__________________
I hrabrost moze postati navika kao i strah.
rana jesen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 22:25   #8
Ma stvar je da sam se fakat toliko vremena oko bivše trao samo kako bi uspjeli, kako bi vratio ono što smo imali prije. Međutim ta noć kad me je definitivno otkantala je bila najbolja stvar koja se desila, jeste da sam bio šokiran u momentu i odmah mi je pozlilo i koliko god pokušavao nakon toga da zaspem nije išlo jednostavno. Ali čudo se desilo samo dan poslije, imam osjećaj da sam nagrađen nakon svega, jednostavno se desilo, pogledi se par puta susreli, nekoliko riječi i prsnula kemija apsolutno nesvjesno.

Ovu novu curu znam već nekoliko godina onako iz viđenja tek nikad nisam velik kontakt s njom imao, jednostavno se desilo ljudi
Profesor X is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 23:09   #9
Svaka čast da možete preko noći zaboraviti osobu prema kojoj ste imali osjećaje!
Lady Mona is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 23:16   #10
Kakva priča Čovječe, tebi ne gine još mnogo ovakvih tranzicija. Baš si hirovit.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 09:44   #11
ne čini mi se da je baš ishitren

na pomenuo je par puta, osjećaji ( naglasio da su se smanjili ) prema bivšoj i koliko bi ga to moglo sputavati..tj. je li to ok..
moguće je i sam svjestan, da ga je sad ponio momenat i euforija, ali da se može desiti da ga za tjedan dva, mjesec lupi - gubitak, nešto, upitnici....i onda ima problem i sa sobom, i sa novom curom koju bi mogao izgubiti, pa će se sve ispreplesti...i biti zapravo još gore..
svjestan je dečko u sebi, što sve može biti..
samo si ne želi izgovoriti, ali je...naslutio...da bez obzira na čudo koje se desilo samo dan nakon...razmišlja on, nešto u njemu...o mogučnostima, ali i koje one posljedice donose..
ja sam to tako shvatila
__________________
rolling in the deep
dadana22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 11:13   #12
Naslov je odličan

Radi se o srednjoj školi? Koliko dugo ste furali ti i ova s koje se tranzicija vrši?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 15:07   #13
Grdo je bilo nakon jednog dana preći na drugu. Izgleda da su tebi osjećaji prema curama smješteni puno "južnije" nego što ti misliš.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 17:49   #14
A slušaj, nije baš da si sa bivšom doživio pet godina veze i zajedničkog života, pa da ti treba tranzicija.

Malo ste dejtali, zaljubila ti se u frenda, oni su zajedno, ti upoznao drugu.

Ne zvuči baš tako dramatično da bi propustio dobru priliku.


Jedini problemčić u stiuciji je pomalo nekorektan odnos prema trenutnoj kandidatkinji, jer je lijepo uć u vezu s nekim dok još ne patiš za nekim prijašnjim, ali, ono. Ne čini se baš da si umro od patnje.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 18:10   #15
Ma, stari, to se baš ne čini neka problematična priča.
Mene je moja pustila, pa i ako sam u Španjolski na razmjeni, druge teško gledam drugačije kao prije, kad jih nisam mogao...
Budi sretan, da se ti je poklopilo.
GreenDragon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.