Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2011., 17:26   #3321
E da, šta ćete s plesom, idete na neki tečaj ? Mi bi uzeli privatne sate, al ne znam još ništa od tome, ni gdje ni koliko to dodje, navodno nekih 100 kn na sat al nije provjerena informacija
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 21:21   #3322
curke, ova tema nije zamišljena kao chat, već kao tema za cure iz Istre na kojoj razmjenjuju konkretna iskustva i savjete. imala bih tu puno posla oko brisanja, ali zasad ostavljam postove, samo vas molim da ubuduće pripazite.
postoji tema za chat unutar ovog podforuma, na svim drugim temama chat je zabranjen.
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 11:57   #3323
Lulu plesna škola Dansel-vlasnik je Elio.
simply nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 15:25   #3324
Quote:
Lulu7 kaže: Pogledaj post
E da, šta ćete s plesom, idete na neki tečaj ? Mi bi uzeli privatne sate, al ne znam još ništa od tome, ni gdje ni koliko to dodje, navodno nekih 100 kn na sat al nije provjerena informacija
Mi idemo u PS Centar, cijena nam je 200kn/h jer smo uzeli individualne poduke. S njima se stvarno sve može dogovoriti. .Poslat ću ti PM za šminku i frzuru da nebi dobila kartonček..
TweetyTheBird! is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 17:03   #3325
Quote:
TweetyTheBird! kaže: Pogledaj post
Mi idemo u PS Centar, cijena nam je 200kn/h jer smo uzeli individualne poduke. S njima se stvarno sve može dogovoriti. .Poslat ću ti PM za šminku i frzuru da nebi dobila kartonček..
Moze, hvala ti
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 10:22   #3326
Cure molim vas za pomoć. Čula sam same pohvale za Night Express bend, ali sam isto čula da se njihov repertuar dosta bazira na 70 i 80 god. i na stranu muziku. Pa me zanima dal je to istina? Imam dosta starije ekipe na piru kojima je ta strana muzika doslovno strana!
Bokići is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 10:53   #3327
Po mom mišljenju, Night Express je idealan za svadbe s mlađim uzvanicima, ali mislim da imaju dovoljno širok repertoar da mogu zadovoljiti sve generacije i prilagoditi se atmosferi i gostima.
Ina1011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 12:11   #3328
Slažem se sa inom. Oni imaju širok repertoar tako da vjerujem da je sve stvar dogovora. To je super kod njih sto imaju za svakog ponešto. Uostalom vjerojatno bi i starijima bio gust čuti neke strane hitove iz 60 i 70- ih godina.
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 13:26   #3329
Hvala cure, vidjela sam na njhovoj stranici da sviraju u Kašteliru za vikend pa ćemo ih ić poslušat. A znate možda šta je s ovom rasvjetom (light show) koju također nude? Jeste bili na nekoj svadbi koju su oni radili.
Ja ne znam kako je s vama ali ja sam već luda sa svim tim ponudama koje imam. Puna mi je glava svega
Bokići is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 14:08   #3330
Quote:
Bokići kaže: Pogledaj post
Hvala cure, vidjela sam na njhovoj stranici da sviraju u Kašteliru za vikend pa ćemo ih ić poslušat. A znate možda šta je s ovom rasvjetom (light show) koju također nude? Jeste bili na nekoj svadbi koju su oni radili.
Ja ne znam kako je s vama ali ja sam već luda sa svim tim ponudama koje imam. Puna mi je glava svega
Idite ih da poslušati, to je najpametnije. Mi smo uzeli njihov light. Meni je to skroz fora, pogotovo ako je prostor takav da mu to odgovara. A i kad imas light potrebne su manje dekoracije jer on sam po sebi dekorira prostor. Di vam je vjenčanje?
Vjerujem da ti je puno glava, bome je o meni
treba probati sto manje komplicirati
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 14:15   #3331
Mi ćemo možda i rasvjetu od njih uzimati.. koliko se sjećam, rekli su da je cijena od 1000-5000 kn, ovisno o tome koji paket i koje uređaje uzmeš.
Ina1011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 14:39   #3332
Quote:
Ina1011 kaže: Pogledaj post
Mi ćemo možda i rasvjetu od njih uzimati.. koliko se sjećam, rekli su da je cijena od 1000-5000 kn, ovisno o tome koji paket i koje uređaje uzmeš.
Da mislim da je tako. Da je kompletno sve 5. To je dosta ali sam čula da neke firme koje se bave lightom uzimaju dosta vise za kompletan light
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 12:39   #3333
Quote:
Lulu7 kaže: Pogledaj post
Idite ih da poslušati, to je najpametnije. Mi smo uzeli njihov light. Meni je to skroz fora, pogotovo ako je prostor takav da mu to odgovara. A i kad imas light potrebne su manje dekoracije jer on sam po sebi dekorira prostor. Di vam je vjenčanje?
Vjerujem da ti je puno glava, bome je o meni
treba probati sto manje komplicirati
Tek sam sad vidjela poruku. Mi ćemo iznajmit neku vilu s velikim dvorištem i bazenom pa postavit stolove oko bazena. Rezervirat ćemo i šator ako slučajno bude kiše. Ali ja se iskreno nadam da neće jer mi je ovako nekako puno intimnije, prava ljetna fešta. Slijedeći tjedan idemo razgledavat vile pa se nadam da ćemo i to riješit.
A dal se preko Night express benda može uzet light ako ne angažiram njih da mi sviraju na svadbi? Jer 5000kn je jako povoljno. Bila sam na sajmu u Zagrebu i svi su mi rekli minimalno 8000 plus smještaj i putni troškovi.
Bokići is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 12:54   #3334
Quote:
Bokići kaže: Pogledaj post
Tek sam sad vidjela poruku. Mi ćemo iznajmit neku vilu s velikim dvorištem i bazenom pa postavit stolove oko bazena. Rezervirat ćemo i šator ako slučajno bude kiše. Ali ja se iskreno nadam da neće jer mi je ovako nekako puno intimnije, prava ljetna fešta. Slijedeći tjedan idemo razgledavat vile pa se nadam da ćemo i to riješit.
A dal se preko Night express benda može uzet light ako ne angažiram njih da mi sviraju na svadbi? Jer 5000kn je jako povoljno. Bila sam na sajmu u Zagrebu i svi su mi rekli minimalno 8000 plus smještaj i putni troškovi.
Aj to sa vilom je super ideja, jako mi se to svidja. Tako nešto sam i ja htjela ali s obzirom na broj gostiju nije bas bilo izvedivo.
Iskreno čisto sumnjam da se može iznajmiti samo light. Nikad se ne zna, ali teško. Pogledaj na njihovoj stranici kontakte pa ih nazovi i pitaj.
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 13:52   #3335
Samo da vam kažem za Plesnu školu Dansel... novi upisi su 21.03. u 20h u domu sportova na Verudi.

A što se tiče cijene.. evo dio maila koji mi je Elio poslao:

"Preporuka je da napravite jedan osnovni tečaj u trajanju od dva mjeseca gdje ćete naučiti osnovne plesove koje ćete koristiti te večeri, a nakon toga možemo sa samo par sati obraditi temu i napraviti koreografiju na vašu pjesmu. To vam je i najjeftiniji način. Naime, tečaj od 16 sati po osobi stoji 400. kn a individualni sat iznosi 250 kn. Na Tečaju ćete naučiti plesati, i na to još jedan do dva privatna sata i riješili ste problem.
(...)
Tečaj u Puli ide dva puta tjedno i to ponedjeljkom i srijedom od 20 do 21 sat.
(...)
Preko ljeta ja sam na turneji i nema me do početka rujna."
Ina1011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 14:20   #3336
Quote:
Ina1011 kaže: Pogledaj post
Samo da vam kažem za Plesnu školu Dansel... novi upisi su 21.03. u 20h u domu sportova na Verudi.

A što se tiče cijene.. evo dio maila koji mi je Elio poslao:

"Preporuka je da napravite jedan osnovni tečaj u trajanju od dva mjeseca gdje ćete naučiti osnovne plesove koje ćete koristiti te večeri, a nakon toga možemo sa samo par sati obraditi temu i napraviti koreografiju na vašu pjesmu. To vam je i najjeftiniji način. Naime, tečaj od 16 sati po osobi stoji 400. kn a individualni sat iznosi 250 kn. Na Tečaju ćete naučiti plesati, i na to još jedan do dva privatna sata i riješili ste problem.
(...)
Tečaj u Puli ide dva puta tjedno i to ponedjeljkom i srijedom od 20 do 21 sat.
(...)
Preko ljeta ja sam na turneji i nema me do početka rujna."
Odlično , hvala ti
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 19:13   #3337
Dragi moji, ja se nadam da cete mi moci pomoci!
Vjencanje ce biti 09.07 u Istri i treba mi Band koji svira svasta mijesano, a ponajvise i strano, ali ne samo rok... Vjencanje nece biti veliko, oko 30-40 ljudi i bit ce 50% hrvata i 50% amerikanaca, pa tako treba i glazbu prilagoditi... Imate li ikoga za preporuciti i koliko bi me to doslo? Mozda cak uzmem neki band od 17h do 12h pa poslije toga nekod hip-hop dj-a ali posto nemam pojma o istri i okolici (posto se nalazim u njemackoj) bilo bi extra kad bi mi vi mogli pomoc!
MissD! is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 20:30   #3338
Uffff... ne znam baš koliko ćeš imati sreće s tim da sad nađeš bend u Istri za 7.mj.. ovi koji su bolji i koji sviraju raznoliku muziku su uglavnom zauzeti po godinu dana unaprijed, ako ne i više
Ina1011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 23:25   #3339
cure zanima me da li je koja od vas imala svadbu u restoranu koral u medulinu??pozz
black_woman88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 15:38   #3340
Wink

Pozdrav svima! Vjenčanje je iduće godine u 5. mjesecu. Restoran i fotografa smo rezervirali ali sad smo naisli na prvu prepreku... Bend koji smo htjeli angažirati je već zauzet a nismo razmišljali o alternativama pa bi zamolila ako tko ima kakvu preporuku ili broj telefona. Biti će 40-50 gostiju pa mislim da nam je bend od 3-4 sasvim dovoljan.
Hvala!
fairyRv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:54.