Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2003., 18:21   #21
Quote:
Roko kaže:
najbolji odgovor. obozavam ga. ja kazem cak dva put budem budem
ja uvijek to kazem...

jesam li ja lijencina
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 18:22   #22
Quote:
Winona kaže:
maco reci mu da su mu se sve majce stisle u pranju za 3 broja...mam bus dobila "posljeratni" seks
stara moja, tri bijele košulje sam mu ofarbala u plavo i ništa
(ali to si je sam kriv , jer upravo on zadnji šarenu robu stavljao sušiti, a zaboravio jednu čarapu )

btw. jutros je u auto utankao dizel umjesto crveni, auto mu je stao
i sada upravo sa starim popravlja, ma u biti ne znam šta prtljaju jer nisam tamo. Auto nam treba u subotu jer idemo na vjenčanje, pitaj Boga ako će biti gotov do tada.
I on je naravno flegma, nazvao me i rekao: "znaš auto je stao, ulio sam krivi benzin" - zapravo još ne mogu vjerovati kako se njemu to moglo dogoditi. Bili su nam frendovi do kasno sinoć pa se nismo baš naspavali, mislim da je kronično umoran

(btw. kupila sam hlače. jednostavne, crne sa crtom, negužvajuči materijal, moram sutra do mame da ih skrati jer su mi malčice duge)
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 18:23   #23
Quote:
Ninochka kaže:
Ne smeta me puno... Mogu tolerirati činjenicu da je u stanju za tri sekunde napraviti katastrofu dostojnu Twistera. Zahodsku dasku više ni ne primjećujem. Razbacani prljavi veš - bar znam da je većina čarapa na sigurnom, pod krevetom, pa ih ne moram tražiti. Ali me beskrajno živcira činjenica da je u stanju u bijeloj trenirci ići šarafiti po autu i onda se kasnije čuditi kakve su to fantomske crne fleke na trenirci. I ona, dobra stara i provjerena: evo me za 5 minuta - a stigne za 2,5 h.... ili kad putuje nekamo, pa ga ja, s obzirom da znam da vozi kao luđak, pristojno i zabrinuto zamolim da mi se javi kad stigne.... a to naravno ne napravi... takve sitnice me izbace iz takta. ovo ostalo - ma sve je to dio njegovog fantastičnog šarma

kod nas pomirbeni dolazi nakon x dana furenja i apstinencije, jer kad se periodično posvađamo, onda to bude onak' kak treba, tako da je taj pomirdbeni onako divlje životinjski "daj daj!!!". ima svoje draži, ali odrekla bi ga se u ime nesvađanja
ajme ninocka ovo tako sve zvuci poznato. sta su su svi muski isti??
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 18:24   #24
Quote:
Roko kaže:
ajme ninocka ovo tako sve zvuci poznato. sta su su svi muski isti??
ne bih znala, ne poznajem sve muškarce
__________________
Castor Troy: If I were to send you flowers where would I... no, let me rephrase that. If I were to let you suck my tongue, would you be grateful?
Ninochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 18:26   #25
Quote:
Paw kaže:
stara moja, tri bijele košulje sam mu ofarbala u plavo i ništa
(ali to si je sam kriv , jer upravo on zadnji šarenu robu stavljao sušiti, a zaboravio jednu čarapu )

btw. jutros je u auto utankao dizel umjesto crveni, auto mu je stao
i sada upravo sa starim popravlja, ma u biti ne znam šta prtljaju jer nisam tamo. Auto nam treba u subotu jer idemo na vjenčanje, pitaj Boga ako će biti gotov do tada.
I on je naravno flegma, nazvao me i rekao: "znaš auto je stao, ulio sam krivi benzin" - zapravo još ne mogu vjerovati kako se njemu to moglo dogoditi. Bili su nam frendovi do kasno sinoć pa se nismo baš naspavali, mislim da je kronično umoran

(btw. kupila sam hlače. jednostavne, crne sa crtom, negužvajuči materijal, moram sutra do mame da ih skrati jer su mi malčice duge)
nije strasno. malo ce dimit dok dizel ne izgori skroz. moja bivsa je napravila isto jedno,imat cete auto za subotu.
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 18:33   #26
smeta me povremeno bespotrebno filozofiranje. i sto u tom trenutku vidi samo svoju opciju. ja ga obozavam.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 18:36   #27
Quote:
luca kaže:

uglavnom, ne sizim na njega. sizim na cijeli svijet koji je glup i nelogican. dragi je ok, ponekad mu samo zakolutam ocima. jer realno, ja sam ista kao on tj.
yeah.:klap: :klap: :klap:
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2003., 18:39   #28
Quote:
Roko kaže:
nije strasno. malo ce dimit dok dizel ne izgori skroz. moja bivsa je napravila isto jedno,imat cete auto za subotu.
ma Roko moj neće auto uopće upaliti - ma meni je to sve smiješno, ne neću se nervirati...

ako ne bude ok za subotu, morati ćemo se voziti sa svekrom i svekrvom...ideš...
(ja i moja sveki - btw. ne znaš tko koga pištoljem, toljagom )
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 00:12   #29
Quote:
luca kaže:
mene nista ne zivica bas previse. kad pobaca stvari u hladnjak kao da igra kosarku, ja ih samo slozim. kad nece stavit calgon kad pere robu, ja ga stavim. kad zeli sve skuhati na viskoj temperaturi, ja izvadim svoje stvari van... (zato je ves masina postala moja domena jer hocu kontrolirat sta unutra ide i u kojim uvjetima )
kad stavi prljave vrecice na bijelu fotelju, onda ga zamolim da opere to sto se usvinjilo. to i napravi a ja ionako znam da ne postoji stvarno bijela fotelja koja moze ostati bijela

uglavnom, ne sizim na njega. sizim na cijeli svijet koji je glup i nelogican. dragi je ok, ponekad mu samo zakolutam ocima. jer realno, ja sam ista kao on tj. svatko od nas radi nesto sto drugi misli da je blesavo. di bi dosli da svaki put uzajamno zbog toga popizdimo? radije popizdimo skupa protiv zajednickog neprijatelja (to cesto )
That's right, Luce

Moj dragi meni manifestno od prvog dana na znanje deklamira svoje mane da ih ne bi omanula vidjet. Hoće čovjek pošteno igrat, što ja jako cijenim.

Imamo dosta istih mana (teško ustajanje, ljubav za ljenčarenje i sl.), a njegovo povremeno zanovijetanje (klasik - ja kuham kod njega juhu i ne nađem lonac, pa skuham juhu u šerpi, a on će na to mudrim glasom - znaš, bolje je juhu kuhat u duguljastoj, a više užoj posudi - ja pomislim poludit, a onda shvatim da je to ponašanje pokupio od stanovite osobe i - kažem - misliš na takozvani lonac i riknem od smijeha...- ne misli ništa loše, nego mu je mozak u leru pa lupa) e pa - to njegovo zanovijetanje okrenem na šalu.

Ne smeta me ništa; prihvaćam ga i znam da nemam pravo zadirati u njegov život, ponašanje i stavove. Možda bih ja radije da on pročita konačno Ecovu zabavnu knjigu eseja umjesto da gleda glupu seriju na tv, ali tko zna što bi on za mene umjesto da... čitam Korekcije, npr.

Prema meni je super i to je dovoljno. A on će uvijek biti on. Uostalom, ne činim drugom ono što ne želim da drugi čini meni - ne kvocam, ne cjepidlačim, ne mijenjam, ne zanovijetam...

I to radi... zasad barem...
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 02:40   #30
Nije mi baš jasna ta problematika nespuštanja wc daske. Zašto je to problem?
mimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 03:50   #31
sve mogu podnijeti i nije los ali kad ja kazem "rekla sam ti da je tako a ti nisi vjerovao " a on ce kao sa marsa "ma kad si rekla" e to me baci kroz zid ma nepravi se lud......... i jos te proklete kljuceve ,gubi ih 3 puta na dan e pa stvarno: al nemozes ti to nagovorit da stavi kljuceve na jedno mjesto
ali nema veze opet mi je slatkic kad ga gledam kako po pola sata trazi kljuceve a nesmje mene da pogleda nego smao vice....a gdje bi mogli bit
mala_slatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 04:36   #32
Quote:
hator kaže:
Njegov ravnodušni stav prema svemu i ne spuštanje daske na wc-u
Njen ravnodusni stav prema WCdaski i ne podizanje iste.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 10:28   #33
Quote:
lucija kaže:


Moj dragi meni manifestno od prvog dana na znanje deklamira svoje mane da ih ne bi omanula vidjet. Hoće čovjek pošteno igrat, što ja jako cijenim.

o da, meni je moj davno objasnio stvari i rekao da slobodno utecem ako me copi muka, jer da ni on sam sebe ne podnosi lako
ali meni njegove mane nisu mane nego samo zabavni detalji. u pocetku mi puno toga nije bilo jasno i trajala je prilagodba mene na njegove obicaje i njega na moje. s vremenom smo razvili zajednicke obicaje i mnoge osobne zadrzali. i nema problema.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 10:37   #34
ono na kaj ja znam siznut ne smatram njegovim manama, nego kaj ja znam... stanjem stvari u svemiru. uglavnom su to gluposti, tipa kad mi ide rec kak da perem ves a svo ovo vrijeme sto smo skupa nije ga ni jednom oprao. ili kad ostavi koru od banane na podu do ujutro. takve stvari. prije bih popizdila totalno, sad okrenem na zajebanciju i kazem mu da to makne.

ne, evo, stvarno me zivcira kad psuje ko 7 kocijasa dok vozi. uzasno mi ga je slusat onda.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 12:09   #35
živcira me ona jedna jedina stvar koja mu je zajednička s mojom mamom - uvjeren je da zna što je "bolje za mene" pa se ponaša u skladu s tim, bez obzira što ja želim i kažem... sve dok ne popizdim, a s obzirom da sam na to alergična, popizdim svjetski
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 12:26   #36
Quote:
plavva kaže:
uglavnom su to gluposti, tipa kad mi ide rec kak da perem ves a svo ovo vrijeme sto smo skupa nije ga ni jednom oprao.
joj tako i moj kad kuham ručak obavezno dotrči i svaakiiii put obavezno pita jesi ti to dovoljno posolila jebala ga sol!
ili kad mi počne kenjat da je on mene naučio kuhati (mislim stvarno )
Isto tak me živcira kad je nekaj bolestan pa mora ići kod doktora a zaboravi otići onda mene ovak pogleda i kaže da kaj ga JA nisam podsjetila da ide kod doktora
Lavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 12:28   #37
Ja stvarno ne znam kako nas dvoje izdržimo jedno drugo! Mane su nam zajedničke, osim jedne: urednosti. Ja volim da je sve vojnički uredno, dok njemu ništa ne fali da ode spavati na zgužvane plahte.
Srećom, zahodska daska nikad nije bila problem, ipak ima sestru i mamu koje su ga naučile čemu ona služi.
Precious is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 12:32   #38
Kad se ponaša kao kvalificirani kućedomaćin pa me pita što tražim jer on, kakti, uvijek zna gdje što stoji
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 12:35   #39
Quote:
walter kaže:
Mene na žalost, iritira spoznaja da ne postoji žena koja ne kvoca, ma koliko savršena ona bila.
Lebe, na ovu izjavu moram reagirat jer jednostavno nije istinita! Ja, npr. znam za jednu koja nikad ne kvoca! Gluhonjema je!
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 12:58   #40
Quote:
Paragalactic kaže:
Lebe, na ovu izjavu moram reagirat jer jednostavno nije istinita! Ja, npr. znam za jednu koja nikad ne kvoca! Gluhonjema je!
Kvocanje se ne mora nužno prenositi oralnim putem. I ruke su pogodan medij za kvocanje. A najviše se bojim žena koje nisu ni svjesne da kvocaju. Brate mili, protiv takvih se ne možeš boriti.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:48.