Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2003., 16:47   #21
Quote:
margarita kaže:
pa jel se ti peres bas svaki mjesec?

nemoj...steta je
Bila je ovo ljeto s frendicama na moru, mislim da se nismo vidjeli oko mjesec dana... To je užas bio totalni, frendovi su ju zvali da se vrate, nisu mogli izdržati smrad... A ne kuže da ja djelujem kao magnet na žene, pa se nisam htio prat da ju ne prevarim...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 16:49   #22
Quote:
walter kaže:
Bila je ovo ljeto s frendicama na moru, mislim da se nismo vidjeli oko mjesec dana... To je užas bio totalni, frendovi su ju zvali da se vrate, nisu mogli izdržati smrad... A ne kuže da ja djelujem kao magnet na žene, pa se nisam htio prat da ju ne prevarim...
ma nije to smrad...to je zov divljine
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 17:10   #23
Quote:
just Sandy kaže:
Nemam neku želju gledat ga dok vrši veliku nuždu, niti sam luda za njegovom blizinom dok to ja radim. I tampone/uloške volim mijenjat u intimi. Ostalo možemo i u paru...
i kod mene, nije mi bed depilirat se, cacakat zube, stavljati maske... il sta vec
ali moj darling je mal vise rezerviran, par puta mi je rekao da bas ne voli vidjet takve prizore...
pa bude kao kod so
Quote:
Sandra October kaže:
Ne kažem, zna ući u kupaonu (uz prethodno kucanje)
ali as i sad, nije redovno i prethodi kucanje i ''odobrenje''
sto mi ponekad i smeta
s odabranim ljudima volim bit na skoro na "animal" nivou
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 17:16   #24
Mi se cesto zajedno tusiramo. To nam je super. U wc si ne upadamo iako nije problem ako nesto trebamo (jedan je u kupaoni). A ja nemam nikakvog problema pred muze se depilirati, pete odmakati, ili bilo kaj drugo, ukljucujuci i pakiranje ulozaka u kupaoni ak on udje.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 17:18   #25
Jedno pitanje onim koji se zajedno tusiraju (ako dozvolite): Ostane li pri tusiranju, ili bude malo vise od toga?
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 17:20   #26
zavisi
nekad se zajednicki tusiramo kao priprema
nekad NAKON, a tad smo vec obavili
a nekad i obavimo na licnom mjestu
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 17:20   #27
Quote:
Secundo kaže:
Jedno pitanje onim koji se zajedno tusiraju (ako dozvolite): Ostane li pri tusiranju, ili bude malo vise od toga?
ma kakvo je to pitanje... zajedničko tuširanje vodi samo k jednom
(da budem preciznija - i započinje iz tog razloga... osim ak' nije nestašica vode, pa se štedi )
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 17:25   #28
Quote:
Secundo kaže:
Jedno pitanje onim koji se zajedno tusiraju (ako dozvolite): Ostane li pri tusiranju, ili bude malo vise od toga?
paaaa.......
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 17:28   #29
Quote:
just Sandy kaže:
ma kakvo je to pitanje... zajedničko tuširanje vodi samo k jednom
(da budem preciznija - i započinje iz tog razloga... osim ak' nije nestašica vode, pa se štedi )

Osim toga,depiliranje,piskenje (ali ne i kakanje!!! ) sve to obavljam ispred njega...
Jedino cupkanje obrva moram obavljati dalje od njega,kaze da ne moze to gledati,da ga boli gledajuci to...
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 20:38   #30
zasto radite razliku izmedju pisanja i kakanja? Jel to samo zbog smrada ili ima tu jos nekih razloga ?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 20:50   #31
Quote:
Winona kaže:
zasto radite razliku izmedju pisanja i kakanja? Jel to samo zbog smrada ili ima tu jos nekih razloga ?
valjda zato što vole pissing a ovo drugo jel.ne
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 21:11   #32
Red face ljubav kicks ass...

Quote:
just Sandy kaže:
I povraćam i svašta
Pa te onda ja ljubim a ti meni tepas...
Mikilegendo!care! is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 21:28   #33
upotreba wc-a ne dolazi u obzir!
pranje zubi je posve ok...ak bas mora pred njim...depiliranje?pa to radim za vrjeme kupanja pa ak smo zajedno onda preskocim..za taj put.
inace,nikom nis-ak naleti.
sve je ok,osim wc-a,to je privat i tu se nebi mogla promjeniti.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 21:37   #34
Moj muž nikad ne zatvara vrata wc-a
I tušira se i brije i piški i kaka sve sa otvorenim vratima i po mogućnosti mi neš priča.
A kad ja idem u wc, ako zatvorim vrata, on ih mrtav hladan otvori i još se iščuđava koji k ih zatvaram. I nikako ne može skužit kako ja nemrem kakati ako me on gleda . Zato to radim kad sam sama doma. Za sve drugo mi ne smeta da me gleda.
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 21:40   #35
Quote:
Winona kaže:
zasto radite razliku izmedju pisanja i kakanja? Jel to samo zbog smrada ili ima tu jos nekih razloga ?
pa kakanje nije estetska radnja
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 22:42   #36
Quote:
margarita kaže:
pa kakanje nije estetska radnja
a pisanje je ?

Daj mi objasni kriterije ? Osim mirisa sto jos ?

Zadnje uređivanje Secundo : 08.10.2003. at 09:37.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 08:10   #37
Quote:
just Sandy kaže:
Nemam neku želju gledat ga dok vrši veliku nuždu, niti sam luda za njegovom blizinom dok to ja radim. I tampone/uloške volim mijenjat u intimi. Ostalo možemo i u paru... Ionako me već stoput vidio kako piškim u prirodi. (I povraćam i svašta .) Ne mogu se sjetiti kaj bi mi drugo bilo neugodno pred njim.

Ali, ako zatvorim vrata za sobom u kupaonici ili wc-u, očekujem da se ne otvaraju dok to ja ne učinim...
Je, točno!

Nekad doduše znam čobit i sjedit na kadi, dok on piša, al se obično nemre koncentrirat jadnik, pa ga pustim na miru.

A ponekad se kupamo zajedno, u kadi punoj pjene.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 08:30   #38
Pisanje i sranje su za oboje nas vrlo privatne radnje, pa ih vrlo privatno i obavljamo, dakle, iza zatvorenih vrata, bez publike.

Sve ostalo je ok, ako u tom trenutku onaj drugi treba, recimo, uzeti nesto iz WCa i sl. Pritom mislim na pranje zuba, brijanje, depiliranje, cesljanje.....

Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 09:10   #39
Fala, ali neke stvari bolje da ostanu privatne. Osim toga, gledat ju dok vrsi nuzdu bi mi unistilo vjeru u cinjenicu da zene ne seru..
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 12:08   #40
Quote:
Gazda kaže:
Fala, ali neke stvari bolje da ostanu privatne. Osim toga, gledat ju dok vrsi nuzdu bi mi unistilo vjeru u cinjenicu da zene ne seru..
a ja cijelo vrijeme živim u uvjerenju da si ti životinja i da te takve stvari ne bi smetale...
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:10.