Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2003., 06:57   #1
Zvocanje, kvocanje, rondanje....

Koliko je to potrebno?
Da li su zene svjesne toga da takvim monolozima su na najboljem putu da sjebu svoju vezu.

Koliko vas partner moze otrpjeti prije nego sto plane?

Evo, u Australiji je zvocanje uzeto kao olakotna okolnost ako neki bracni drug udari onog drugog zbog zvocanja.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 07:07   #2
Da, zaista to treba uzeti u obzir kao olakotna okolnost... Kad se onaj moj uhvati kvocati, ne bi ga zaustavio ni direktni pogodak nuklearnom bombom...Jednom sam gledala na sat koliko dugo moze lajat dok se ne istrosi (bez da sam ja rekla i jednu rijec)... SAT I PO! Hvala bogu sto u glavi imam piratsku radio stanicu koju ukljucim svaki put kad njega uhvati parlatina...

Momci, da li je ikad vasa bolja polovica mogla toliko dugo kvocat? Ja mislim da zenske jednostavno nemaju staminu za toliko dugo izdrzat.

Ja ne kvocam, otkrila sam da je silent treatment mnogo djelotvorniji.
__________________
You just come with me and have a good time. The Galaxy's a fun place. You'll need to have this fish in your ear.
Daleka_Obala is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 07:13   #3
Koji?
Je li onaj:"Strijeljam te pogledom!" ili onaj "Nedam ti pa vidi dokle ces tako!"
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 07:19   #4
Ne govorim nista, pravim se gluha i slijepa, piljim u TV cak i ako je ugasen, uglavnom pravim se da ne postoji... dok ne postignem cilj... Nikad ne uzme duze od pola sata...
__________________
You just come with me and have a good time. The Galaxy's a fun place. You'll need to have this fish in your ear.
Daleka_Obala is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 07:20   #5
Quote:
hobbit kaže:
"Nedam ti pa vidi dokle ces tako!"
Pred tom kapitulira bezuvjetno. Odmah.
__________________
You just come with me and have a good time. The Galaxy's a fun place. You'll need to have this fish in your ear.
Daleka_Obala is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 07:23   #6
Quote:
Daleka_Obala kaže:
Pred tom kapitulira bezuvjetno. Odmah.
Ja i tvoj partner imamo neceg zajednickog
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 08:14   #7
Quote:
Daleka_Obala kaže:
SAT I PO! Hvala bogu sto u glavi imam piratsku radio stanicu koju ukljucim svaki put kad njega uhvati parlatina...




Quote:
Ja ne kvocam, otkrila sam da je silent treatment mnogo djelotvorniji.
Jebote bičke
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 08:15   #8
Quote:
Daleka_Obala kaže:
Da, zaista to treba uzeti u obzir kao olakotna okolnost... Kad se onaj moj uhvati kvocati, ne bi ga zaustavio ni direktni pogodak nuklearnom bombom...Jednom sam gledala na sat koliko dugo moze lajat dok se ne istrosi (bez da sam ja rekla i jednu rijec)... SAT I PO! Hvala bogu sto u glavi imam piratsku radio stanicu koju ukljucim svaki put kad njega uhvati parlatina...

Momci, da li je ikad vasa bolja polovica mogla toliko dugo kvocat? Ja mislim da zenske jednostavno nemaju staminu za toliko dugo izdrzat.

Ja ne kvocam, otkrila sam da je silent treatment mnogo djelotvorniji.
Ja svojoj mogu srat satima dok ne popizdi i usisa dnevni boravak
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 08:20   #9
Pa da. Dva piva popijem koliko puta mi se grlo osusi, dok je natjeram da iznese smece.

A citave monologe recitujem dok ne zapamti da mi treba kupiti kutiju cigareta kada ide u ducan.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 08:22   #10
Moja majka je svjetski trostruki rekorder i višekratni prvak svijeta u kvocanju

Nakon par minuta kvocanja ja sam spremna ubit na najbrutalnije načine; skačem zubima na vratne žile.

Zato sam sebi obećala ne kvocat; nikad.

Vidjela sam u rl i kako izgleda silent tretman; takvi postupci u meni bude Jacka Trbosjeka.

Uglavnom, kvocanje i durenje smatram za znak niske inteligencije, niskog stupnja razvijenosti kulture i civilizacije u danoj osobi, te emotivnim invaliditetom. Drugim riječima, da mi netko počne za ozbač kvocat (ne ono simpa kvocanje kad je čovjek umoran, slomljen, nešto sjeban pa njurga a ne zna di mu je glava a di dupe ) iz tih stopa bih otišla. U skladu s time ne znam zašto bi itko trpio moje kvocanje, silent tretmane i sranja.

Ako sam u neodumici oko značenja partenrovog postupka - a obično nisam jer ma što čovjek napravio uvijek imam na umu da je to osoba s kojom se volim i s kojom imam fer odnos - odem trčat, istuširat se, u teretanu (već prema težini bijesa). Većinom ispadne da sam (zbog svoje nervoze) preosjetljiva; pa onda tek kad se smirim fino i uljudno pitam što me muči.

I uvijek se stvar sredi... to je radilo čak i sa ljudima s kojima sam prije bila u vezi i koji možda nisu bili neka divota od ljudi... nekad su ta iskrena pitanja dovela do raskida - i hvala bogu da jesu...
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 08:23   #11
Ja svojoj mogu srat satima dok ne popizdi i usisa dnevni boravak

Pa i na mene je jednom davno parlatina-treman imao takav ucinak, ali sam shvatila da je lakse pustit "Eagles Greatest Hits" u glavi u dupe na kauc dok se ne ispuse.

A ako ga zaista zelim ispizdit, onda kad zavrsi samo ga blago telece pogledam i kazem:"Sorry, what did you say?"

I onda opet Eaglesi za iducih sat i po..


I na kraju, on uzme usisavac u ruke...
__________________
You just come with me and have a good time. The Galaxy's a fun place. You'll need to have this fish in your ear.
Daleka_Obala is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 08:26   #12
Quote:
Daleka_Obala kaže:
[i]

A ako ga zaista zelim ispizdit, onda kad zavrsi samo ga blago telece pogledam i kazem:"Sorry, what did you say?"

I onda opet Eaglesi za iducih sat i po..


I na kraju, on uzme usisavac u ruke...
Oprosti, ali ZAŠTO želiš ispizditi partenera? U mom svijetu veza je utočište od svih sranja i osobu koju voliš tretiraš kao i samo kao rimskog cara / caricu...
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 08:28   #13
Dosad je meni Z više put kvocal nego ja njemu.

Ali ljudi, otkrila sam jedinstvenu formulu koja ga je u potpunosti spriječila od družbe s "prijateljicom" - a ta je - pobit ga njegovim vlastitim oružjem. Sad kad je vidil kak je to, manji je od makova zrna

Za kvocanje je svakoj pametnoj bitchki jasno da ne pomaže - nego te samo udaljava od dotičnog. Treba koristit suptilnije metode, no pritom ne mislim uskraćivanje sexa [jer pritom ionak sama sebe zakidaš, ne ]
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 08:29   #14
Quote:
lucija kaže:
Moja majka je svjetski trostruki rekorder i višekratni prvak svijeta u kvocanju

Nakon par minuta kvocanja ja sam spremna ubit na najbrutalnije načine; skačem zubima na vratne žile.

Zato sam sebi obećala ne kvocat; nikad.

Vidjela sam u rl i kako izgleda silent tretman; takvi postupci u meni bude Jacka Trbosjeka.

Uglavnom, kvocanje i durenje smatram za znak niske inteligencije, niskog stupnja razvijenosti kulture i civilizacije u danoj osobi, te emotivnim invaliditetom. Drugim riječima, da mi netko počne za ozbač kvocat (ne ono simpa kvocanje kad je čovjek umoran, slomljen, nešto sjeban pa njurga a ne zna di mu je glava a di dupe ) iz tih stopa bih otišla. U skladu s time ne znam zašto bi itko trpio moje kvocanje, silent tretmane i sranja.

Ako sam u neodumici oko značenja partenrovog postupka - a obično nisam jer ma što čovjek napravio uvijek imam na umu da je to osoba s kojom se volim i s kojom imam fer odnos - odem trčat, istuširat se, u teretanu (već prema težini bijesa). Većinom ispadne da sam (zbog svoje nervoze) preosjetljiva; pa onda tek kad se smirim fino i uljudno pitam što me muči.

I uvijek se stvar sredi... to je radilo čak i sa ljudima s kojima sam prije bila u vezi i koji možda nisu bili neka divota od ljudi... nekad su ta iskrena pitanja dovela do raskida - i hvala bogu da jesu...
To ti imas jako mnogo slobodnog vremena kada mozes da trknes u teretanu, ili da odes trcati....ono, da ispuses.
Ili uvijek stvar progutas pa do druge prilike.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 08:30   #15
Ako ti trebaju metode za dobit nešto što ti treba od partnera (a da to nije ljubav, razgovor, tetošenje koje rezultira ustupkom i sl) ja mislim da je vrijeme za
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 08:31   #16
Quote:
Daleka_Obala kaže:
[i]A ako ga zaista zelim ispizdit, onda kad zavrsi samo ga blago telece pogledam i kazem:"Sorry, what did you say?"

I onda opet Eaglesi za iducih sat i po..
Daleka, opaka si. Dize mi se tlak od same pomisli na takav postupak.
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 08:32   #17
Quote:
hobbit kaže:
To ti imas jako mnogo slobodnog vremena kada mozes da trknes u teretanu, ili da odes trcati....ono, da ispuses.
Ili uvijek stvar progutas pa do druge prilike.
Strpljiva sam, a i rijetko se događaju sranja (hvala Bogu ). Kad se i dogode, ostavit ću sve i otići trčati ili se tuširati... prioriteti su prioriteti. Ne moraš pretrčati pola svijeta da se ispušeš. Tri kruga oko zgrade (10 min) je često sasvim dovoljno. Ili sto trbušnjaka. Ili pedeset sklekova...

Ti ne stigneš tako nešto? Pa se više isplati kasnije satima gladit stvar?
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 08:35   #18
Quote:
lucija kaže:
Oprosti, ali ZAŠTO želiš ispizditi partenera? U mom svijetu veza je utočište od svih sranja i osobu koju voliš tretiraš kao i samo kao rimskog cara / caricu...
Jer sam odavno shvarila da kad je on in full flight, ne slusa nista sto ja imam reci. Pa ga onda necu uzimati zaozbiljno, zasto bih ja trosila zivce?

I nije stvar u tome da bi se stvar mogla svesti samo na to da on zeli da ja uzmem usisavac u ruke, i ja uzmem usisavac u ruke, i gotova stvar. Ne. Ja prvo moram posramljeno priznati da sam u krivu i da sam trebala uzeti usisavac u ruke bez da je on ista rekao, diviti mu se kako je on strasno pametan i zna kad i tko treba uzeti ususuvac u ruke i onda sa veselim osmjehom na licu odskakutati po ususuvac. I on MORA odpjevati svoje, cak i ako ja tom momentu vec imam usisavac u rukama.

Dok ne shvati da ce puno bolje rezultate dobiti kad nauci kontrolirat verbalni proljev, dotle cu ja biti onakva kakva jesam. Jer sam mu milijun puta rekla da mi ne mora drzati predike.

Ima on svojih dobrih strana, jer inace ne bih bila s njim vec 11 godina, ali ne mozes bas sve obozavati o osobi s kojom zivis, pogotovo nakon toliko godina.
__________________
You just come with me and have a good time. The Galaxy's a fun place. You'll need to have this fish in your ear.
Daleka_Obala is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 08:35   #19
Quote:
lucija kaže:
Ako ti trebaju metode za dobit nešto što ti treba od partnera (a da to nije ljubav, razgovor, tetošenje koje rezultira ustupkom i sl) ja mislim da je vrijeme za
Poslije nekog vremena ljudi postaju predvidljivi. Cak i partneri.

Ja znam kada moja Sreca hoce da se svadja (ono, puca je PMS...ili iz nekog drugog razloga) ja samo kazem:"To bi se ti svadjala." I onda je jos vise ispizdim. Doduse, sada primjenjuje vec druge metode.

Izvini tvoji razgovori, tetosenja i ljubavi podsjecaju jako na neke americke price tipa Oprah ili Dr. Phill
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 08:38   #20
Quote:
lucija kaže:
Strpljiva sam, a i rijetko se događaju sranja (hvala Bogu ). Kad se i dogode, ostavit ću sve i otići trčati ili se tuširati... prioriteti su prioriteti. Ne moraš pretrčati pola svijeta da se ispušeš. Tri kruga oko zgrade (10 min) je često sasvim dovoljno. Ili sto trbušnjaka. Ili pedeset sklekova...

Ti ne stigneš tako nešto? Pa se više isplati kasnije satima gladit stvar?
He he he, lako je to ako te tvoj ostavlja an miru dok trces, tusiras se, whatever... Moj za mnom i u zahod dolazi ako jos nije 'svrsio'... pa sad ti budi normalan...
__________________
You just come with me and have a good time. The Galaxy's a fun place. You'll need to have this fish in your ear.
Daleka_Obala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:01.