Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2003., 16:09   #21
Svaka čast Dildo.....post ti je za XXXXL.
Mlaky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 16:22   #22
....svaka cast dildo.......

........taman sam mislila kako je divan dan, sunce nebo i te boje, kad ono.............ma gdje si izvukao svu tu crninu, u mojem ducanu je zabranjeno prodavati tamnije boje od maslinastozelene...........i ti promijeni boje pod hitno, inace ni prvih 30-tak neces okusiti, a o "priglupim plavusama" mozes sanjati (u crno!).........


"tesko je biti star, a biti mlad"
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 17:47   #23
Re: Zivot u dvoje? My arse!

Pa buraz, ima toliko dobrih pički da meni pet inkarnacija ne bi bilo dovoljno da ih sve pojebem. Hoću reći, upoznam. Ja sam monogam zato što sam lijen.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 18:22   #24
XL Dildo, pa ne moraš se ti ženit, nemoj nama plakat zato što te mama na to tjera
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 19:55   #25
Majki ima novi nick
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 20:15   #26
Re: Re: Zivot u dvoje? My arse!

Quote:
Klonirana kaže:
U presumably!
Što drugo bi bilo uzrokom ovakog referata? Pogađam: dijete razvedenih roditelja, otac zasnovao novu familiju, njegova prevara je u tvom biću napravila rascjep lojalnosti i nedostatnosti?
according to ova klonirana glupaca.... pola nas ovdje ima psihickih problema iz djetinjstva.... bice da klonirana samo projicira vlastita iskustva iz svog poremecenog odnosa sa roditeljima...
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 22:08   #27
Quote:
PaleBlueEyes kaže:Majki ima novi nick
Ma da, pa kaj sam pogodila?!?
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 22:47   #28
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2003., 02:46   #29
Quote:
Vojky kaže:
Opusti se i uzme stvari zdravo za gotovo. "Sad imam papir, pa ne moram kupovati dragoj/dragom poklončiće i pričati slatke koještarije na uvce..." I tako nekako.

I onda stvar odeeeeee....
Ili, scenario No# 2:

Veza polako umire vec godinu-dvije, "provali smo sve, ajmo provat brak da vidimo moze li to spasiti vezu?"
Vjencaju se, otkriju da su stari problemi jos uvijek prisutni, brak nije carobni stapic, napokon im sine - pa ova veza je mrtva, vrijeme je da je napokon pokopamo.

The end.
__________________
You just come with me and have a good time. The Galaxy's a fun place. You'll need to have this fish in your ear.
Daleka_Obala is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2003., 02:50   #30
Re: Zivot u dvoje? My arse!

Quote:
XL Dildo kaže:
Stoga drugovi - bin the damn thing! U kos za smece sa ‘zivotom u dvoje’. Vrijeme je za novu revoluciju! Tako draga moja uvazena gospodo i gospoje i ovaj podforum treba u svjetlu revolucije preimenovati u ‘serijski zivot u dvoje’. To je ono kako danas vecinom i zivimo. Tesko da nas jedna osoba moze zadovoljiti tijekom cijelog naseg dugog i lagodnog zivota pa zato imamo partera(icu) za svaku fazu zivota. Curicu iz susjedstva za hladne zimske srednjoskolske noci. Dugokosu nepredvidljivu hipijevku za studentske dane sexa droge i rokenrola. Zaposlenu curu i uzornu mamu za kasne dvadesete i tridesete. Sisatu, priglupu plavusu (koja taaako dobro stenje) za cetvrto desetljece (ide dobro uz sportski kabriolet i prosijedu kosu). Samodostatnu razvedenicu za peto desetljece. Knjigu i kolibu u planini za sesto desetljece. Dalje.....who cares?
Who cares? Pa tvoja mama i tata koji su te podigli u nekom inkubatoru i nastavili da zive monogamno. A tebe su ostavljali u sirotistu, odnosno u nekom hangaru QW2543 za djecu iz kvarta RQ345.
Sta je ovo? Ideja za drustvo kao u "Loganovom Bjekstvu"

Joooj, evo ga. On bi da mu je Dildo XL size i da jebe stalno pa onda i dosao na jako orginalnu ideju.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk

Zadnje uređivanje ADEX : 15.10.2003. at 05:28.
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2003., 02:53   #31
Quote:
XL Dildo kaže:
Ovakvi nesporazumi se javljaju zbog tendencioznog tumacenja tudjih stavova.

O (ne)napretku civilizacije bi se moglo nadugacko i nasiroko. Onome kome se zivot sastoji od repetitivnog intelektualnog masturbiranja u cilju samouzvisenja i ocajnickih pokusaja izvlacenja iz nekakvog gliba mediokritetizma ili mediokretenizma, mjera napretka civilizacije je zasigurno izrazena nekakvim apstraktnim pojmovima. Medjutim, mene uopce ne zanimaju sise Nives C ili vajdskrin tivi kao mjerilo napretka ljudske povijesti nego kao jedan oblik popodnevne razbibrige koji je danas dostupan, a nekada davno nije bio. Ne pridajem im nikakvo 'vise' znacenje.
Ima mnogo vece znacenje nego sto se misli.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2003., 05:06   #32
hebate ,ja u braku 17 godina (skoro od rodjena ) a sad me ovaj pokoleba
mala_slatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2003., 23:59   #33
Quote:
just Sandy kaže:
Meni je ovaj mega-Dildo cool.



I meni isto.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2003., 13:37   #34
Re: Zivot u dvoje? My arse!

Quote:
XL Dildo kaže:
A sto cemo onda s djecom? Tko ce ih odgajati? Nepravedno je da se teret gotovo uvijek svali na majku. (...) Posaljimo ih u skolu ko sto to Britanci rade. Sta ce im falit tamo!
Joj ne da mi se upetljavati u sve ovo, ali ovaj dio mi se stvarno najviše sviđa

Klince s 12 godina lijepo u neki internat, dom, štali... nije to loše. I preko vikenda da su doma, ili preko praznika...
Parasociolog is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2003., 13:41   #35
nitko još nije dao ovaj link
no, eto...

http://www.klik.hr/vijesti/2003/10/07/0002009.html

"U svojoj knjizi 'Against Love: A Polemic' Laura Kipnis tvrdi da institucija braka ne funkcionira te da je preljub jedina moguća obrana od društvenih presija, jer je današnji brak obična kapitalistička institucija, luđačka košulja za moderne muškarce i žene koji u njemu nisu nimalo sretni. To je možda na tragu nekih teorija starog Friedricha Engelsa, ali znamo mnoge koji bi se u takvu internacionalu učlanili."

Parasociolog is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2003., 13:52   #36
Quote:
just Sandy kaže:
Mene je on podsjetio na tebe... S onim svojim nekakvim dnevnikom, ne znam na kojem djelu Foruma (LJES-u, najvjerojatnije).


Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2003., 14:00   #37
Dildo .
Svaki put se smrznem kad neko tako dobro izrazi ono šta misli.

Većina ljudi, mislim, nakon par višegodišnjih vezica dolazi do ovakvog zaključka. I sad, u glavi imaš ovakvu stvar. I znaš da je to otprilike tako. Realno, razumski je jasno da je to to. Ali si od rođenja odgajan da to nije tako. Pa gledaš ljude oko sebe i, čini ti se, vau, pa ovi su zajedno 8 godina i još se vole. Ipak može. Ipak postoji. Monogamija rulz. Tako treba živit. Ja još samo nisam naišla na PRAVOG. I nastavljaš po starom.
 
Odgovori s citatom
Old 16.10.2003., 14:11   #38
tak ti je to dragicka ..
****** is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2003., 13:43   #39
najbolja osobina kod ljudi je da se mjenjanju
mjenjaju svoje stavove i potrebe ali malo je onih koji imaju hrarosti zgrabit zivot u svoje ruke i napraviti nekaj od njega

inonako je u zivotu najbitnje biti sretan
a sad da li je to mono, bi ili vise nije bitno ako sa svojim sranjima znas izlazit nakraj
__________________
Pametni pise, bedasti pamti!
Lolek&Bolek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2003., 14:48   #40
meni je najkomičnije kad ljudi stalno iznova otkrivaju toplu vodu, k'o da prije njih nije bilo seksa, sisatih plavuša, Sodome i Gomore misle da je njihov pimpek prvi i najbolji i da je nekom oženjenom pastiru prije 3000 godina seks s mladom pastiricom bio manje napet jer doma nije imao kućno kino

miljarde pametnih ljudi su o tome već razmišljale i došle do zaključka: najvrijednija stvar u životu je ljubav.. ali za ljubav treba dobro zasukat rukave, tu nema nikakvih botuna ma koliko tehnologija napredovala
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:39.