Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Nekretnine

Nekretnine Vlasništvo, posjed, gruntovnica, porezi i dr.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2008., 16:12   #41
a gle, nije ovo nesto sto ce sad biti i proci. ako se ti zainatis njima nece oni reci 'da, ima pravo pa i mi smo bili takvi prema njemu' nego ce se onda takvo ponasanje ici u krug. a dok shvatite koliko vas to vremena i novca kosta mozete svasta napraviti.
Katrin is offline  
Old 11.06.2008., 16:33   #42
Quote:
Katrin kaže: Pogledaj post
a gle, nije ovo nesto sto ce sad biti i proci. ako se ti zainatis njima nece oni reci 'da, ima pravo pa i mi smo bili takvi prema njemu' nego ce se onda takvo ponasanje ici u krug. a dok shvatite koliko vas to vremena i novca kosta mozete svasta napraviti.
Pa to se traži! I nek uzmu odvjetnike!!! Što se više mrze, više odvjetnika a dalje od doborosusjedskih odnosa
draz is offline  
Old 11.06.2008., 16:52   #43
ma je, zapravo nek se tuzakaju godinama vise love odvjetnicima
Katrin is offline  
Old 11.06.2008., 18:07   #44
alternativa?
spustiti kat, u dobroj namjeri i nadi da će susjedi znati cijeniti velikodušnu gestu.
ako i dalje neće biti zadovoljni, odustati od gradnje u svrhu očuvanja njihovog pogleda.
ne saditi živicu, nego lijepo urediti i održavati travnjak, ili drugo nisko raslinje po njihovom izboru.
i, na kraju, naravno, prepisati zemlju na njih i za to platiti 5% poreza na promet nekretnina.

i onda zapaliti debeli joint i pjevati: all we are saying is give peace a chance....

super savjet! thanks ekipa!
velika.jabuka is offline  
Old 11.06.2008., 18:28   #45
ajde ne drami. ako nisi zadovoljan savjetima ovdje uvijek mozes platiti odvjetnika
Katrin is offline  
Old 11.06.2008., 19:33   #46
Quote:
velika.jabuka kaže: Pogledaj post
alternativa?
spustiti kat, u dobroj namjeri...
Stvarno...? Pa imaš tri opcije:
1. pokušaj pomirbe
2. prodaj, uzmi lovu mijenjaj lokaciju
3. uzmi odvjetnika (čekaj da dobiš lokacijsku)

Meni se čini da je tebi najveći problem akomodacija jer je HR veći Texas nego USA. Ili kao kakav nadrealistički film. Nalaziš se u doba prvobitne akumulacije kapitala kada je država uvijek u pravu, uzima sve sebi a ti si u situaciji ako želiš svoja prava, odi na sud. To je HR realnost
draz is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.