Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2017., 15:21   #481
Plati u forintama.

Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 15:47   #482
Jel neko letio Osijek- Basel, jel ona cijena koja se plati konacna ili ima jos kakvih dodatnih troskova? Bio sam nasao za 109kn i odem iduci dan stavit na karticu novac za uzet let i ono skoci na 369 jel ima kod njih one seme da zadnji dan mozda padne cijena ili nesto I najbitnije pitanje, mogu samo sa osobnom ic?
elnino3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:00   #483
Kako je stanje sa lijekovima...gdje sta i kako...letim do njemacke pa bih nosio za glavu i to

Kako je stanje sa cigaretama jel to smijem i koliko ako da...

Prvi put letim pa akoi imate neki savjet napisite....
murof7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 09:27   #484
Quote:
murof7 kaže: Pogledaj post
Kako je stanje sa lijekovima...gdje sta i kako...letim do njemacke pa bih nosio za glavu i to

Kako je stanje sa cigaretama jel to smijem i koliko ako da...

Prvi put letim pa akoi imate neki savjet napisite....
800 komada cigareta, eu regulativa, odgovor iz prve ruke carinika u jednoj njemackoj zracnoj luci gdje radim
bas me zanimalo i direkt sam ga pitala, to ti je 100 vec 1000%
dsvbo is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 11:30   #485
WizzTours Flight + hotel, iskustva hitno?

Imam jedno konkretno pitanje i bitan mi je što brži odgovor, pa ako mi neko može pomoći bio bih mnogo zahvalan! Zanima me je li neko koristio Wizzair-ov (WizzTours) FLIGHT+HOTEL paket i kakva su iskustva?

Vidim da se na ovaj naćin može osmisliti putovanje u smislu da se odaberu destinacija, letovi i smještaj (u paketu) i da se prođe prilično povoljno: https://wizztours.com/en-GB?utm_sour...ampaign=wclick

Varijanta koju razmatram konkretno je paket na relaciji Budimpešta-Lisabon. Vidim da bi procedura trebala biti vrlo jednostavna i koliko vidim trebalo bi sve da ide online, bez obzira što recimo ne živim u Mađarskoj. Do Budimpešte bih naravno došao na let (neovisno o ovom paketu).
sencci is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 16:58   #486
Quote:
sencci kaže: Pogledaj post
Imam jedno konkretno pitanje i bitan mi je što brži odgovor, pa ako mi neko može pomoći bio bih mnogo zahvalan! Zanima me je li neko koristio Wizzair-ov (WizzTours) FLIGHT+HOTEL paket i kakva su iskustva?

Vidim da se na ovaj naćin može osmisliti putovanje u smislu da se odaberu destinacija, letovi i smještaj (u paketu) i da se prođe prilično povoljno: https://wizztours.com/en-GB?utm_sour...ampaign=wclick

Varijanta koju razmatram konkretno je paket na relaciji Budimpešta-Lisabon. Vidim da bi procedura trebala biti vrlo jednostavna i koliko vidim trebalo bi sve da ide online, bez obzira što recimo ne živim u Mađarskoj. Do Budimpešte bih naravno došao na let (neovisno o ovom paketu).
booking.com app ti je naj za smestaj. vjerovatno i skyscaner i wiz imaju partnersip ili s booking.com ili ekpediom. tako da ti je sve jedno di ces bukirat hotel. samo e srzi tih trusted sitova da te kasnije ne boli glava. u slucaju bilo kojeg problema nazoves buking i kazes ja bi otkazala, je mi mozete naci isti sobu u istoj ceni itd... nemas briga oko hotela i naplacivanja. sasvim normalna procedura cekiranja i otkazivanja. osim sto moras znati za hotelsku policu. ako pise da nema otkuzaivanje unutara 24 sata moras znati da prva noc je naplacena. tako da nemas sto radi dramu i pisat negativne komentare po internetu.

jos bi savjetovao da 3 zvjezdice, i slike koje vidite na netu ne idealizirate previse. idite na princip, platio sam jeftinije, vazna mi je funkcionalnost i uzivat cu u ostatku mog puta. ovo sve pisem da se izbjegnu suvisni komentari poslje.

hope it helps
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 16:59   #487
jel netko zna jel wizzair radi produdetak u bihacu, bih?
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 18:16   #488
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
jel netko zna jel wizzair radi produdetak u bihacu, bih?
Ak je istina, ovo bi bilo fora
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 19:47   #489
da li je i wizzair počeo raspoređivati sjedala u avionu random u cilju da kupiš sjedalo ili te stave suputnik pored suputnika kod check in? jbt izbor sjedala košta više nego karte
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 21:52   #490
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
da li je i wizzair počeo raspoređivati sjedala u avionu random u cilju da kupiš sjedalo ili te stave suputnik pored suputnika kod check in? jbt izbor sjedala košta više nego karte
ako su karte kupljene zajedno onda te stave zajedno. (barem je meni bilo na zadnjem njihovom letu u 11mj.)
vave10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2018., 18:19   #491
Pozdrav.
Uzeo sam karte za wizzair bez rezervacije sjedala i sad ako sam dobro shvatio online check-in odnosno, boarding pass mogu isprintati tek 48 sati prije leta. A povratni let mogu 15 dana prije.
Jel mi može netko tko je nedavno letio tako s njima potvrditi moju pretpostavku.
walter wingfield is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2018., 12:15   #492
u zadnjih 5-6 godina letio sam 2-3 puta s wizzom noseći samo manji ruksak sa sobom,a sad imam let 08.05. - 12.05. i nosim torbu,imam nekoliko nedoumica,ako može pomoć:

1.dobio sam mail slijedećeg sadrža

Cabin baggage: Passengers are allowed to carry only one piece of cabin baggage. The maximum allowed dimension of cabin baggage is of size 55x40x23cm, but if your cabin baggage is larger than 40x30x18cm you can only take it onboard by paying a fee

kako ovo protumačit nego da je dopuštena kabinska prtljaga dimenzija 55x40x23,ali ako je veća od dimenzija 40x30x18 plaća se naknada?
a lijepo piše na njihovoj stranici da je hand baggage 55x40x23 free


2. check in je dozvoljen 48 sata prije leta,kako ja letim 08. i vraćam se 12.05 jel mogu kod kuće odma napravit check in i za povratni let


3.nosim sa sobom i malo veći foto aparat,da li će me s tim pustit u avion ili da platim ovaj priority wizz air..ne vjerujem da će mi stati u torbu,bit će puna
__________________
ALDE HEMENDIK !!
telmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2018., 12:35   #493
Quote:
telmo kaže: Pogledaj post
Cabin baggage: Passengers are allowed to carry only one piece of cabin baggage. The maximum allowed dimension of cabin baggage is of size 55x40x23cm, but if your cabin baggage is larger than 40x30x18cm you can only take it onboard by paying a fee

kako ovo protumačit nego da je dopuštena kabinska prtljaga dimenzija 55x40x23,ali ako je veća od dimenzija 40x30x18 plaća se naknada?
a lijepo piše na njihovoj stranici da je hand baggage 55x40x23 free
Da samo i piše ako nema mjesta u avionu da će je ubaciti u prtljažnik i tako bi to i trebalo tumačiti, je free ako je ubace u prtljažnik odnosno plaća se ako ju želiš unijeti u avion.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2018., 12:45   #494
I pretpostavio sam da je tako nesto..al malo je nejasno...da li to onda znaci da se prvo moram javit na wizzov salter na aerodromu da mi dadu onu naljepnicu ili jednostavno prije samog ulaza u avion procjenjuju koja torba moze u kabinu koja ne?
__________________
ALDE HEMENDIK !!
telmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2018., 12:54   #495
Nisam već dugo letio sa njima ali mislim da je ovo drugo, sami uzmu prije ulaza u avion.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2018., 09:08   #496
jel ima tko kakav vaučer ili kod
murof7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2018., 22:50   #497
Opet mi treba pomoc i to hitno..naime,pokusavam platiti wizz priority za let preksutra (radi ruksaka dodatnig),mucim se vec 2 sata,nikako mi ne da da dodjem do placanja kad kliknem pay javlja ili neku gresku ili se stranica ucitava do beskraja...wtf??

Ovo mi javlja:

PassengerPriorityBoardingInvalidSelectionOption
__________________
ALDE HEMENDIK !!
telmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2018., 20:30   #498
Quote:
telmo kaže: Pogledaj post
I pretpostavio sam da je tako nesto..al malo je nejasno...da li to onda znaci da se prvo moram javit na wizzov salter na aerodromu da mi dadu onu naljepnicu ili jednostavno prije samog ulaza u avion procjenjuju koja torba moze u kabinu koja ne?
priority garantira trolley u cabin space, naravno mora odgovarati dimenzijama
za ostale vrijedi pravilo koje ovisi o tipu zrakoplova, npr. broji se 80 do 120 trolleya, ostatak ide s limited release labelom u hold (dakle, na gateu dobijes naljepnicu kao da si cekirao na salteru samo rucno ispisanu, a trolley odnese loader dolje u avion).
ovisno o popunjenosti, a wizzovi su najcesce dobro popunjeni, moguce je najcesce vec na salteru predati dobrovoljno rucnu prtljagu, trolley, foc ( free of charge), mora odgovarati dimenzijama i mora odgovarati tezina (max 10 kg) i na boarding pass se lijepi sticker checked baggage da slucajno netko nebi predao trolley foc + nosio jos jedan trolley na gate.

Zadnje uređivanje dsvbo : 14.05.2018. at 20:38. Reason: 1
dsvbo is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2018., 10:20   #499
Šta mislite da li može biti problema ukoliko se prilikom checkiranja karte kod popunjavanja informacija dokumenta izabralo umjesto passport -national ID ?
kod opcije travel document type
I može li se to više promijeniti?


dakle unjeo sam podatke s passporta,a slučajno mi ostala opcija national id(travel document type)
__________________
svi hrvatine a svaki skace ka klokan cim cuje cecu il' neki hit turbo folka
ultras-harlem is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2018., 12:57   #500
Quote:
ultras-harlem kaže: Pogledaj post
Šta mislite da li može biti problema ukoliko se prilikom checkiranja karte kod popunjavanja informacija dokumenta izabralo umjesto passport -national ID ?
kod opcije travel document type
I može li se to više promijeniti?


dakle unjeo sam podatke s passporta,a slučajno mi ostala opcija national id(travel document type)
Ne bi trebalo biti problema ionako ne provjeravaju brojeve nego sliku/ime. Ja sam nedavno (nije Wizz) namjerno upisao da mi ne treba viza (iako je trebala) pa ništa. Dosadni su sa tim upisivanjem a na kraju kontrola puna rupa.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.