Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2004., 16:04   #41
Quote:
VelmaX kaže:
Moj muž zna za sve moje ludorije.
I za onu jednu prevaru.

Ali, zna i da mu nitko nije ravan u nekim khm... stvarima.
Zato mu i ne smeta priča o prošlosti.

Nego, u prolazu, o kakvom se ono tabuu radi?
Vjerovatno o onom istom u kom tvoj muž zna da mu nitko nije ravan!!!!!

Govorimo o vožnji automobila naravno!!
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 16:08   #42
Quote:
walter kaže:
Gdje te je poveo? Meni ovo izgleda kao da te poveo na izložbu kućnih ljubimaca. Ono, alo ekipa, imam novog hrčka. Sa pedirgreom. Kakvi su to narodni običaji u vas?
tako dugo dok sam jedini njegov kucni ljubimac

u prolazu - jel to ono, sto ne znam ne boli me.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 16:11   #43
Quote:
Winona kaže:
u prolazu - jel to ono, sto ne znam ne boli me.
Ja zapravo želim znati....ali samo do određene granice!
Prošlost je meni važna u smislu upoznavanja osobe, i zapravo me više zanima ona u cijeloj priči nego oni. Oni me zanimaju u smislu njihovog odnosa prema njoj...a pitanja kao što je kvaliteta vožnje automobilom me previše nezanimaju....tu ionako nema dobrog odgovora!
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 16:15   #44
Quote:
walter kaže:
Gdje te je poveo? Meni ovo izgleda kao da te poveo na izložbu kućnih ljubimaca. Ono, alo ekipa, imam novog hrčka. Sa pedirgreom. Kakvi su to narodni običaji u vas?
a nije ona kriva sto je lepa ko upisana
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 16:17   #45
Quote:
u prolazu kaže:
Ja zapravo želim znati....ali samo do određene granice!
Prošlost je meni važna u smislu upoznavanja osobe, i zapravo me više zanima ona u cijeloj priči nego oni. Oni me zanimaju u smislu njihovog odnosa prema njoj...a pitanja kao što je kvaliteta vožnje automobilom me previše nezanimaju....tu ionako nema dobrog odgovora!
mi doma ne vodimo tematske razgovore. Tj. razgovor zavrsi tamo gdje tren ranije nismo ni sami mislili da ce stici.

A tako dugo dok imam cistu savjest mogu reci sve. Njuskala ne volim, ali kad steknem povjerenje - onda otvaram dusu.

mene je uvijek fasciniralo da dvoje ljudi u vezi mogu recimo o sadamu huseinu pricati tri puta vise nego o sebi samima.

Ja sam njega prvi put upoznala u pjescaniku prije nekih 25 godina ...tako da je ugodno iznenadjenje da se jos uvijek upoznajemo i saznajemo nove stvari o drugima.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 16:18   #46
Quote:
u prolazu kaže:
Vjerovatno o onom istom u kom tvoj muž zna da mu nitko nije ravan!!!!!

Govorimo o vožnji automobila naravno!!
Pa ni meni nitko nije ravan, to je van svake sumnje.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 16:22   #47
Quote:
Winona kaže:
mene je uvijek fasciniralo da dvoje ljudi u vezi mogu recimo o sadamu huseinu pricati tri puta vise nego o sebi samima.
Meni je to normalno (ma vraga normalno..)....kada recimo želim pričati o sebi nekako uvijek zaboravim cijela razdoblja svog života...uglavnom pričam o sadašnjosti!!
Ono...tko se više sječa što sam radio prije 10 godina....sve što mogu reči stane u nekoliko rečenica, a nije da se nije ništa događalo, jednostavno mi neke stvari više nisu bitne i sve je nekako kroz maglu...kao da je to neka druga osoba!
Ja sam recimo završija faks....ali kada odem vani na savu među onu studentariju nemam neki osječaj da sam ikada bio student...a faks sam završija prije samo 3 ipo godine.
Čudno, kao da je to bio netko drugi!!!

Što je neki događaj ili razdoblje udaljenije...to mi je sve stranije i stranije...i mogu ga opisati sa sve manje i manje rečenica!!
A o Sadamu poput tebe i muža mogu mljeti satima....
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 16:26   #48
Quote:
VelmaX kaže:
Pa ni meni nitko nije ravan, to je van svake sumnje.
da, lijepo je živjeti u oblacima.....
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 16:30   #49
Pamtiš samo važnije stvari, to je normalno.

Ali, ponekad ti iz sjećanja izrone i neki privremeno zaboravljeni događaji, nešto te asocira i sjetiš se.

Nitko ne priča o prošlosti tako da kronološkim redom iznosi sve što se zbivalo.

Recimo, pričate o tulumima općenito, pa onda ona spomene neki zanimljiv događaj s nekog tuluma i tebe to podsjeti na neki sličan i tako dalje.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 16:31   #50
Quote:
u prolazu kaže:
Znate koje je stvar....normalno da se o svemu može pričati ako je sve regularno, ali sumnjam da če latica jednog dana moći sve ispričati!...a ovo je tek trenutna situacija! Zamislimo Laticu za jedno 7-8 godina...kada nakon svih ovih sranja nabaci još par tipova koje če sustavno varati i još 10-tak raznih oženjenih tipova, putnika namjernika, konobara ili što več ne!


Da ne pretjerujes malo?

Nisam ja tu nikakva... takvom kakvom me opisujes.
Zasto ne bi mogla ispricati? Ako netko pita - ja odgovorim. I ne lazem.

A inace, mene koliko zanimaju njegove bivse, toliko i ne bih voljela znati.
Ali uvijek pitam i ispitujem. Ne da mi vrag mira.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 16:31   #51
Quote:
VelmaX kaže:
Pamtiš samo važnije stvari, to je normalno.

Ali, ponekad ti iz sjećanja izrone i neki privremeno zaboravljeni događaji, nešto te asocira i sjetiš se.

Nitko ne priča o prošlosti tako da kronološkim redom iznosi sve što se zbivalo.

Recimo, pričate o tulumima općenito, pa onda ona spomene neki zanimljiv događaj s nekog tuluma i tebe to podsjeti na neki sličan i tako dalje.
Da interesantno je to "kronološki"....ja da se ubijem nemogu sve kronološki smjestiti....tek nakon velikog napora!! A tulumi....jebote bilo ih je na stotine....više nemam pojma kad je koji bio i što je bilo na kojem i buuuuuuuuuuuuuuu...katastrofa sve sam zaboravija!
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 16:33   #52
Quote:
u prolazu kaže:
da, lijepo je živjeti u oblacima.....
To je jedna od stvari za koju imam krajnje izražen talent, volju i iskustvo.

Prema tome, mojoj samouvjerenosti na tom polju nema kraja.

(A nakon čitanja LJES-a, pogotovo sam se umislila. )
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 16:37   #53
Quote:
LaTiTeA kaže:


Da ne pretjerujes malo?
Možda u ovom trenutku pretjerujem....ali tvoja sudbina mi si nekako čini zacrtanom!
Ti nemaš snage promjeniti sebe i ti češ shvatiti što radiš tek za jedno 10 godina....ja ti želim puno sreče u životu i želim ti da nebude prekasno!!
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 16:44   #54
Quote:
u prolazu kaže:
Možda u ovom trenutku pretjerujem....ali tvoja sudbina mi si nekako čini zacrtanom!
Ti nemaš snage promjeniti sebe i ti češ shvatiti što radiš tek za jedno 10 godina....ja ti želim puno sreče u životu i želim ti da nebude prekasno!!
Pa ja vjerujem da će ona shvatiti jednog dana, sad se ponaša i jest dosta nezrela.

Ono što se meni sviđa kod Latice je iskrenost do daske. To je jedna vrlina oko koje bi ona ipak mogla izgraditi ostatak svoje ličnosti na pozitivan način.

Ako sad nema snage za promjene, ne znači da neće imati kad joj se sve u glavi posloži kako treba.

I nije glupa, samo lakomislena... bar trenutno.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 17:49   #55
Re: kakve su one "druge"? ili oni "drugi"

Quote:
laila kaže:
eto, ništa jako bitno ne pitam , prosto me zanima...
Curiosity killed the cat ... ponekad i brak
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 19:39   #56
Quote:
VelmaX kaže:
Pa ja vjerujem da će ona shvatiti jednog dana, sad se ponaša i jest dosta nezrela.

Ono što se meni sviđa kod Latice je iskrenost do daske. To je jedna vrlina oko koje bi ona ipak mogla izgraditi ostatak svoje ličnosti na pozitivan način.

Ako sad nema snage za promjene, ne znači da neće imati kad joj se sve u glavi posloži kako treba.

I nije glupa, samo lakomislena... bar trenutno.
da, otprilike tako i ja mislim o latitei.

Ona je jos med i mlijeko ovako iskrena ovdje, ima ih sto puta gorih samo znaju fino farbati i sve to sto rade zavuci u neke nobl pobude
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 20:24   #57
Quote:
VelmaX kaže:
Moj muž zna za sve moje ludorije.
I za onu jednu prevaru.

Ali, zna i da mu nitko nije ravan u nekim khm... stvarima.
Zato mu i ne smeta priča o prošlosti.

točno tako i sa mnom

ali uopće nismo opsjednuti s tim pričama...ali ni ne skrivamo ništa...ne padamo u ekstreme
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 22:15   #58
Re: kakve su one "druge"? ili oni "drugi"

Quote:
laila kaže:
mene jako zanima kakve su bivše cure mog muža...
jesu li one ostavljale njega ili je on njih, kako ima je bilo skupa...
koješta želim znati... a naravno da moj muž ne želi o tome trabunjati

pa, i je glupavo...bile pa prošle... al' mene kopka i kopka

pa sta je glupo,ne kuzim zasto je to zabranjeno pitat...

Ja sam svog pitala o njegovim bivsima (i on je mene),rekao mi je o svakoj ponesto.
Nisam postavila pitanje-jesu li bile bolje od mene?
Da su odgovarali jedno drugom i ostali bi zajedno.

Je,rekao mi je da sam najgora,jer sam najbrbljavija
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 22:20   #59
Ja sam uvijek sve znala i rado pričam o bivšima. To je dobra prilika da se na početku veze pretresu bitna pitanja; znamo i gdje smo oboje posrnuli ili zašto smo prethodne partnere prestali voljeti.

To je kao anamneza bolesti za koju ne želim da se ponovi ni pod razno, pa smo na oprezu pred starim greškama...
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 08:27   #60
Re: kakve su one "druge"? ili oni "drugi"

Quote:
laila kaže:

jel' još netko ima želju takvo što doznati? kakve su one druge? ili oni drugi kojima je pripalo ili nekad pripadalo srce onog kojeg volimo?

A, naravno mene zanimalo, kad mi je dragi samo s tom bio u životu, i to 6 godina

Kad ono: deblja od mene, napirlitana sa 100 kg pudera i sjenila na faci i počupanih obrva na minijaturnu crticu, neke duge ofucane kose

Odmah mi je lakše.

Al rospija me prostrijelila tak opakim pogledom da sam se smrzla.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:03.