Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2015., 18:32   #61
Mislim da ne- ako ga resetiraš, gubi vezu s google računom.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 12:28   #62
To i ja mislim,ali ako je i negdje ispao i nitko ga nije našao od njega više ništa jer on je morao ispasti na vani i tako da mislim da je ušla i velika vlaga i sve...
bavarac90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 02:46   #63
Bok, imam pitanjce jedno, nisam znala pod koju temu da ga smjestim..

dal meni ikaj znaci da postavim aplikacije lociranja moba, brisanja podataka i sl. ako mi netko ukrade mob, odma ga ugasi, izvadi karticu i resetira na tvornicke postavke? ima smisla to stavljat?
red-sun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 03:56   #64
Ima smisla stavljati.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 16:59   #65
Smisao je da imaš šanse ako odmah skužiš da je nestao.
Ili ako si naišla na neiskusnog lopova, slučajnog nalaznika koji se predomišlja hoće li vratiti ili nešto slično.
Ili ako staviš root i Cerberus- onda ga ni tvorničke postavke ne brišu.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2020., 16:52   #66
Moram napisati veliku zahvalu Gmailu koji mi pomogao vratiti izgubljeni mobitel. Dakle postupak je jednostavan i to svi morate znati!!!

UDITE U SVOJ GMAIL S KOJIM STE BILI PRIJAVLJENI NA IZGUBLJENOM UREDAJU. NADITE OPCIJU "SIGURNOST" . NADITE SVOJ PRIJAVLJENI UREDAJ N ATOM GOOGL RACUNU. NADITE OPCIJU "PRONADI IZGUBLJENI UREDAJ" . SLJEDITE UPUTE. IMATE OPCIJU ZAKLJUCATI MOB. POD LOZINKOM KOJU VI POSTAVITE IBUZ TO NAPISITE SMS PORUKU PRONALAZNIKU...PORUKA CE SE VIDJETI SVAKI PUT KAD SE OTKLJUCAVA MOBITEL. JOS ZESCA OPCIJA: NUDI VAM UZ TO I DA BLOKIRATE MOBITEL SKROZ UZ SVOJU LOZINKU. DAKLE PRONALAZNIK NECE MOCI VISE NISTA VIDJETI NA VASEM UREDAJU NI TI GABOTKLJUCATI. IMAT CE CRNI EKRAN SA ZAHTJEVOM UPISA LIZINKE. P R O V J E R E N O !!!!!
Moje osobno iskustvo je : poslje gubitka mob. uputila se u A1 operateru da sta prije napravim novu karticu. Nazvali smo moj izgubljeni broj, medutim poziv se prekidao. Istu vecer smo uski u moj gmail racun i napravili block sa sms porukom sadrzaja " vratite molim uredaj ..." I evo srece...Donese mi zena na posao mobitel jer vidjela na ekranu poruku od Googla cim bi pokusala ga otvoriti!!!
DAJLE ZAKLJUCAK - BEZMIJERNO ZAHVALJUJEM GMAILU I GOOGLU STO SU MI VRATILI MOBITEL !!!
Sretno svima s ovom informacijom !!!! l.p. ☺🙋
__________________
Alisa
Taja70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2020., 17:22   #67
To je ova stranica, ako će kome trebati.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2020., 08:23   #68
Zapravo ti je mob vratila zena koja je prekidala (?) pozive. Netko s vise poduzetnickog duha bi ga prodao u dijelove jer podaci na mobu kao i maticna ploca su najmanje bitni dijelovi, a tu nazalost ni google ne moze nista. Lipo da jos netko vraca mobitele u ovoj zemlji!

Sent from my SM-N960W using Tapatalk
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.