Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2016., 12:06   #81
Quote:
fat_boy_slim kaže: Pogledaj post
Hvala CDRW.
Ma stvar je u tome da ja imam zeleni karton ali jos uvijek glasi na ime proslog vlasnika, jos nije istekla polica koju sam dobio sa autom, pa razmisljam trebam li zeleni karton sa mojim imenom ili ne.
odes u osiguranje, na polici prikriži ime starog vlasnika i upise tvoje i izda zeleni karton na tvoje ime. bar su meni tako napravili
xoox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 12:32   #82
Quote:
xoox kaže: Pogledaj post
odes u osiguranje, na polici prikriži ime starog vlasnika i upise tvoje i izda zeleni karton na tvoje ime. bar su meni tako napravili
i sve traje cca 5 minuta
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 12:35   #83
Ponio ja policu sa sobom i napraviti cu to za sat vremena.

Samo provjeravam je li potrebno ili nije to napraviti.

Hvala jos jednom
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 14:47   #84
Quote:
fat_boy_slim kaže: Pogledaj post
Za Crnu Goru nije potreban zeleni karton, zar ne?
Treba. Meni je objašnjeno da ga bilo gdje vani moraš imati, s tim da te u BiH, Srbiji, Crnoj Gori i još nekima mogu tražiti, a na zapadu je bitno tek ako se nešto dogodi.
Quote:
xoox kaže: Pogledaj post
odes u osiguranje, na polici prikriži ime starog vlasnika i upise tvoje i izda zeleni karton na tvoje ime. bar su meni tako napravili

Kakvo križanje? Ima 50 komada zelenih u ladici, ne košta ga ništa, samo ispiše novi, te kopira prometnu.






Kako god bilo, lakše je ispisati novi, nego se zajebavati u slučaju problema, besplatan je i mora se poklapati s vozilom po broju šasije, i s vlasnikom u prometnoj,
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 14:54   #85
Odradjeno.

Na poledjini police je upisala moje ime a isprintala je novi zeleni karton sa mojim imenom.

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Kakvo križanje? Ima 50 komada zelenih u ladici, ne košta ga ništa, samo ispiše novi, te kopira prometnu.

Kako god bilo, lakše je ispisati novi, nego se zajebavati u slučaju problema, besplatan je i mora se poklapati s vozilom po broju šasije, i s vlasnikom u prometnoj,
On je mislio na ime na polici a ne na zelenom kartonu.
Tako je i napravila kao sto sam gore napisao samo sto nije nista krizala nego je na poledjini napisala moje podatke i stavila potpis i pecat.
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 14:57   #86
Na polici ja ne bih ništa dirao, broj šasije je bitan jedino. Previdio sam da je spomenuo policu, sorry xoox
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 15:03   #87
Sa brojem sasije sve stima, oko toga nema price nikakve.
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 22:40   #88
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Na polici ja ne bih ništa dirao, broj šasije je bitan jedino. Previdio sam da je spomenuo policu, sorry xoox
xoox is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 14:28   #89
Bio u CG, sve ok proslo.
Sa osobnom se moze uci. Traze zeleni karton na granici.
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 14:52   #90
I kako je kod Đetića? Jel sve na ruskom?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 15:12   #91
Crnogoraca i Rusa 200 milijuna

Cijelim putem se vide dvojezicne table, panoi, uhvatio sam i rusku radio stanicu.
Ali oko Budve i u samoj Budvi ima ih najvise, kao da sam u Istri .

U Budvi prosiruju cestu, kaos je totalni. Kad sam isao dole bas sam prolazio tamo izmedju 4 i 5 popodne....to je za nevejrovati koji se cep stvorio, svak svakog mimoilazi, vozi se po travi, u suprotnom smjeru...uzas zivi.

Juznije, isao sam do Bara, se nastavlja dvojeznicnost ali u manjoj mjeri.
najgora cesta je oko i kroz Herceg Novi...rupa do rupe.
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 15:41   #92
Čim dođeš u blizinu H.Novog cesta je za ubit se .... stvarno su epski ljenčine da neznaju POŠTENU cestu napravit OKO mjesta a ne i dan-danas trajbat što im je M.Terezija ostavila u amanet.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 17:27   #93
A kad prevoziš olupinu na prikolici dali treba imat osiguranje i zelenu kartu s tim da olupina nema papire?
Felix 3575 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 22:16   #94
Kod prelaska preko granice, tj izlaska iz Hrvatske i ponovnog ulaska u Hrvatsku, kakva je procedura sa svježim mesom? Naime, trebao bih sutra u Srbiju, ali postoji velika šansa da će u autu biti nešto svježeg mesa. Imat ću račun, ali zanima me je li to dovoljno? Nije možda baš tema za automobile, ali ima veze s transportom
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 22:20   #95
Kao moj djed, pola praseta u jednu torbu, a u drugu - drugu polovicu.

Ja sa domaćim tekućinama nisam imao problem, iako sam išao u obrnutom smjeru i preko BiH, ali meso nemam pojma.

To misliš cijelu svinju prevest?
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 22:22   #96
Ma radi se o par kilograma piletine, i ne bojim se da će me dirati kad budem išao tamo, nego kad se budemo vraćali Zbog radnog vremena ne mogu to kupiti u povratku, nakon što budem preko
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 22:26   #97
Meh, oko toga se uopće ne bi nervira, jedino ako naletiš na nekog nadrkanog carinika, može te zajebavat, ali u principu, kažeš iskreno šta imaš i to je to.

Ja ne vjerujem da će te netko zezat zbog toga, ali eto, pričekaj odgovore drugih ljudi, ja stvarno nikad nisam prenosio meso.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 22:36   #98
Mene je dosad jedino bosanac jednom u bosanskom brodu zafrkavao za jabuke Ali fkt do tad nisam znao da se moram zaustaviti na carini, tad je zviždao za mnom, pregledao za sve, i rekao da jel znam da to ne smijem voziti, i da mi npr sada može i za to pisati kaznu, i što sam prošao bez zaustavljanja na carini, ali uspio sam se provući lišo.

Uglavnom, znam da u pravilu problema ne bi trebalo biti, ljudi su, ali da znam otprilike što i kako. Znam da sam čuo da moraju izdati neku potvrdu, da se zna da sam to nešto iznio iz države, ako to isto mislim vratiti, ali da se ne bih doveo u nezgodnu situaciju samim pitanjem
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 01:47   #99
pozdrav, zanima me sljedece.
naime išel bi s prijateljima u SLO na kupanje službenim autom od firme koje sam ja vlasnik.
znam da ga smijem voziti preko granice, ali me uci kaj me možda nebudu zezali jer je službeni auto a ja ga koristim u privatne svrhe.
hvala.
Brletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 07:22   #100
Quote:
Brletina kaže: Pogledaj post
pozdrav, zanima me sljedece.
naime išel bi s prijateljima u SLO na kupanje službenim autom od firme koje sam ja vlasnik.
znam da ga smijem voziti preko granice, ali me uci kaj me možda nebudu zezali jer je službeni auto a ja ga koristim u privatne svrhe.
hvala.
Možeš slobodno,nema ti to veze službeno il privatno,išao sam sa službenim autom preko granice sto puta.
dado710 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.