Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2010., 18:06   #41
putničke linije prema Srbiji idu samo preko Tovarnika. znači preko Beograda. što je bedasto. nadajmo se da ćešto prije otvoriti nekakvu putničku liniju preko Bogojeva.
nego, poželjno je napisati od kuda krećeš pa ćemo ti moći odgovoriti.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 22:32   #42
krecem iz nasica ali to nije vazno,jer racunam da put pocinje upravo iz osijeka
budem gledao sad poslije bozica na autobusnom kolodvoru mozda oni imaju liniju koja radi da se ide do novog sada,nadam se
ali da,malo bezveze imaju zeljeznicku liniju,putujes veliki dio sto uopce ne moras :S
__________________
(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅rll̲̅b̲̅o̲̅ro̅ ̲_̅ _̅_̅()ڪے
blastcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 10:09   #43
na ovoj temi imas dosta informacija pa baci oko...
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 11:05   #44
Bus ide iz Osijeka preko Iloka/Bačke palanke.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 12:27   #45
ja sam naravno pričao o vlaku.
autobus ima i ide bližim putem kak Toma veli.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 20:46   #46
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
kavu na Petrovaradinu s pogledom na cijeli grad flaširana mineralna + kava s mlijekom nekih 10tak kn
Ček, ozbiljno? Jao.

Quote:
šiška_zg kaže: Pogledaj post
smještaj: to ne znam jer nisam bio u hostelima i hotelima tamo ali pretpostavljam da se vrti oko 10 eura noć po osobi za pristojan hostel ali nisam bio pa nisam ziher.
I u ovom hostelu je 10EUR. Kad sam vidjela mislila sam da je puuuno premalo i baš mi je bilo čudno ali me ovaj post utješio.
Jel netko bio u tom hostelu možda slučajno? I koliko unaprijed bi trebalo rezervirat? Ne planiramo ići za vrijeme Exita nego negdje u 5. mjesecu. Možda.
I možda netko nešto više zna o Štrand plaži? Za slučaj da odemo na ljeto.. Nema "riječnih" pasa, Loch Ness čudovišta i tako toga?

Bila sam 8.8. prošle godine i svidio mi se grad. Penjali smo se na Petrovaradin i gledali grad i sve... Pojeli smo sladoledu na trgu u jednoj od slastičarnica. Došli smo taman kad su vuvuzele (i neke leteće svjetleće kul igračke) bile popularne pa nije baš bilo preugodno.
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere.
Ivonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 18:52   #47
Novi Sad

alo ljudovi! ne znam jel netko mozda vec imao isti problem, ali mene zanima kako najlakse doci iz zagreba do novog sada, ima neki vlak direktni mozda? rekli su mi idi do beograda pa presjedas za ns... zahvalna na ikakvoj informaciji
smedjooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 22:21   #48
Quote:
smedjooka kaže: Pogledaj post
alo ljudovi! ne znam jel netko mozda vec imao isti problem, ali mene zanima kako najlakse doci iz zagreba do novog sada, ima neki vlak direktni mozda? rekli su mi idi do beograda pa presjedas za ns... zahvalna na ikakvoj informaciji
vlakom do vukovara, od vukovara busom
skeyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 17:39   #49
isprobano?
smedjooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 21:31   #50
Ako ko vas zanima nešto što se tiče izlazaka u NS-u i obilaska nekih značajnih građevina pitajte.... pa da se raspišem
Što se tiče bezbednosti uglavnom nećete imati frke... Pre dve godine smo baš naišli na neku ekipu iz Pule i Zg-a ispred neke roštiljnice i onda kad smo jeli, otišli u kafanu i zapili se do jutra
Obavezno obiđite i Sremske Karlovce i Stražilovo, 10ak km od Novog Sada, a stvarno je lepo. Što se tiče taksija nije tako skup. Meni za neku vožnji od oko 5 km izađe 200 dinara, što je 2€. Autobuski prevoz i nije neka pohvala, karta je 45 din, a realno cimanje je veće nego taksijem. Sad opet i taksista ima divljih koji deru za vožnju. Imate SOS, Crveni taxi, Naš Taxi, Vip, Novus, Lux....

Imate u na uglu ulice Modene i Zmaj Jovine u samom centru grada info centar u kome možete da se informišete za sve živo. Ukoliko stignete kasno ili jako rano, a centar ne radi imate touch screen monitor tu preko koga možete dobiti informacije, od kulturnih dešavanja, restorana, kafića, prevoza....

Dobro došli i lepo se provedite.
__________________
pre ćemo uništiti sebe zbog već uništenog okruženja nego se potruditi da promenimo okruženje
GoRaNsB is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 12:27   #51
Jel ima netko da ide na Exit festival iz Splita vlakom?
-ako ima, nas smo dvojica pa nek se javi da uzmemo grupnu kartu koja je jeftinija šta je više ljudi

javite se na mail: [email protected]
stipe86st is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 17:50   #52
Put u Novi Sad

Ove godine idem na exit u novi sad 7.7. pa me zanima jel ima vlak za novi sad iz osijeka ili bizovca.
milless is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 19:49   #53
Nema, iz Vinkovaca (naravno možeš iz Osijeka pa za Vinkovce i od tamo za Novi Sad), provjeri na hznet.hr a imaš i Panturistov autobus za nekih 100 kn mislim povratnu, provjeri na panturistovoj stranici i taj bi trebao direktno ići iz Osijeka..
__________________
I am what I am.
ToniOsk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 14:20   #54
Da li ima netko iz Sombora ili okolice? Ako ima, molio bih da se javi na PM. Trebao bih neke informacije.
fico007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 14:29   #55
Osijek - Sombor

Koja je cijena autobusne povratne karte Osijek - Sombor? Koji je prijevoznik, gdje mogu vidjeti vozni red? Ne nalazim na internetu konkretne informacije.

Hvala na odgovoru
__________________
www.hotelskener.com
djizus1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 16:50   #56
zanima me dolazak u Novi Sad, točnije zanima me di se nalazi Autobusni kkolodvor, koja ulica? (idem busom pa eto baš me to zanima, kolko moram teglit do hotela)
ako netko znade, molim da mi javi.
ciklama765 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 19:55   #57
sve sam našla. ali ne i direktnu liniju Novi Sad- Zagreb (vlak), nevjerojatno da je nema!
ciklama765 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 21:04   #58
Quote:
ciklama765 kaže: Pogledaj post
sve sam našla. ali ne i direktnu liniju Novi Sad- Zagreb (vlak), nevjerojatno da je nema!
Nema,voz ide preko Rume.
Darihno is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 22:33   #59
Dižem temu,

da li još uvijek vrijede info od lani - dva busa ujutro, vožnja 5,5h, cijena karte 185,00kn /povratna?/

Taksi jeftin, cijena hrane i pića jeftinija no u ZG-u?

Svaki tip n' trick je dobrodošao

Fala lepa
drznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 11:52   #60
Hrvatske turisticke atrakcije u Vojvodini

Mislim da ova nekoc hrvatska zemlja koja je dozivjela procvat za vrijeme Austrougarske Monarhije zasluzuje posebnu paznju i temu. Bogata baroknim vilama, palacama, parkovima ...jedna je od MUST SEE destinacija .

Novi Sad, Subotica, Petrovaradin...svi ti gradovi su krcati najstarijom hrvatskom bastinom.

Posjetit kucu Bana Josipa Jelacica u Petrovaradinu, zar nema ljepseg izleta ili rimokatolicka franjevacka crkva iz 14.stoljeca ...
asap is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.