Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2013., 09:25   #61
Quote:
GoRaNsB kaže: Pogledaj post
Ako ko vas zanima nešto što se tiče izlazaka u NS-u i obilaska nekih značajnih građevina pitajte.... pa da se raspišem
Što se tiče bezbednosti uglavnom nećete imati frke... Pre dve godine smo baš naišli na neku ekipu iz Pule i Zg-a ispred neke roštiljnice i onda kad smo jeli, otišli u kafanu i zapili se do jutra
Obavezno obiđite i Sremske Karlovce i Stražilovo, 10ak km od Novog Sada, a stvarno je lepo. Što se tiče taksija nije tako skup. Meni za neku vožnji od oko 5 km izađe 200 dinara, što je 2€. Autobuski prevoz i nije neka pohvala, karta je 45 din, a realno cimanje je veće nego taksijem. Sad opet i taksista ima divljih koji deru za vožnju. Imate SOS, Crveni taxi, Naš Taxi, Vip, Novus, Lux....

Imate u na uglu ulice Modene i Zmaj Jovine u samom centru grada info centar u kome možete da se informišete za sve živo. Ukoliko stignete kasno ili jako rano, a centar ne radi imate touch screen monitor tu preko koga možete dobiti informacije, od kulturnih dešavanja, restorana, kafića, prevoza....

Dobro došli i lepo se provedite.
Planiram iz Sarajeva za Novu godinu u Novi Sad. Do sada sam jedino bila u BG par puta, ali u NS nijednom. Mene zanima više informacija, pa te molim da se raspišeš.
Pogotovo vezano za doček Nove ako imaš nekih savjeta, da li doček na trgu ili negdje u klubu, šta se stigne obići za 2-3 dana i sl.

Za sve informacija tenk ju veri mač.
__________________
I must be a mermaid, Rango. I have no fear of depths and a great fear of shallow living.
dvatricetiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 19:10   #62
Ima li kakvih dogadjanja u Novom Sadu ili Subotici tijekom listopada? Postoji li u NS cuvani parking....cijena manje bitna?!
blau is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 09:17   #63
Quote:
blau kaže: Pogledaj post
Ima li kakvih dogadjanja u Novom Sadu ili Subotici tijekom listopada? Postoji li u NS cuvani parking....cijena manje bitna?!
Recimo:
http://www.021.rs/Vodic/

A parkinga ima kao u svakom velikom gradu - potraži lokaciju i gotovo.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 17:05   #64
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Recimo:
http://www.021.rs/Vodic/

A parkinga ima kao u svakom velikom gradu - potraži lokaciju i gotovo.
Hvala na linku! Bili smo prenocili u prenocistu "Ile de France" i tamo parkirali auto! Ljubazni domacin, cisto, uredno, povoljne cijene smjestaja, siguran parking u dvoristu! Povoljne cijene u drugim gradskim restoranima! Jeftina klopa na Petrovaradinu (restoran Terasa)..a ukusna i lijepo aranzirana..... i ljubazno osoblje! NS me iznenadio sto ima dosta kafica i restorana koji su ukraseni cvijecem ili na drugi nacin..nekim rukotvorinama! U nasim gradovima toga nema...da cijeli niz kafica i terasa bude u cvijecu..kod nas samo dascare..zatvorene terase sa natpisima o najmu..nazalost...a o ljubaznosti necu komentirati...njihov me carinik pita: "imate li sto za prijaviti" a nas me pita "i..sta ima novog u autu"? Doslo mi je da nesto bezobrazno odgovorim jer u autu osim opreme nisam imao bas nista! Zasto su kod nas cije pretjerane...nemam pojma ali zalosno je za nas turizamda ako neku ekipu vecu hoces dobro pocastit...da ti se isplati do Srbije otic!
blau is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 18:25   #65
bio neko u novom sadu zadnje vrijeme?
__________________
ALDE HEMENDIK !!
telmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 14:59   #66
Pozdrav!

Jel netko zna gdje ima jeftin, a čuvan parking u Novom Sadu?

Hvala!
disraeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 14:42   #67
hej, dižem temu.

planiram na Exit festival pa me zanima zna li itko za neki smještaj u Novom Sadu za 10 ljudi (kuća, apartman, hostel, bilo što), a da je što se tiče cijene prihvatljiv studentima?
__________________
There's only one instant, and it's right now.
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 08:14   #68
bio sam za vikend u novom sadu

još uvijek sam pod dojmom svega,ne mogu opisati koliko mi se grad svidio i koliko sam se dobro proveo

pričam frendovima ovom mi je što se tiče provoda i cijelokupnog dojma jedno od najboljih putovanja u životu

jedino za čim žalim je to što ovaj divni grad i divne ljude nisam upoznao ranije

uvijek ću ubuduće kad ću ići prema srbiji rađe odabrati ns od beograda
__________________
ALDE HEMENDIK !!
telmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 02:31   #69
ljudi, imam dva pitanja u vezi novog sada. moze li se unajmiti fotograf za vecernji izlazak? i koji je najskuplji nocni klub u gradu?
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 18:25   #70
Sve me vuce u Novi Sad u poljednje vrijeme... Baz da znam puno. Naravno, sluša se i čita Balaš. Treba li im boljeg ambasadora od njega? A onda citam ovo sta ovdje pisete i totalno sam odusevljena i sad jedva cekam otici!
Maldives is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 10:05   #71
@593 U Novom Sadu, su po centru klubovi i kafići više manje sa istim cenama, ako hoćeš skupo piće onda u striptiz bar ili na neki od splavova na ribarskom ostrvu ili popularno Ribarcu.

@Maldives. Dobrodošla i ako imaš neka pitanja slobodno piši. Što se tiče smeštaja ima nekoliko hotela i nekoliko hostela, a može na airbnb da se nađe i stanova. Ako ste pratili Tomislava Perka mogli ste videti na njegovom blogu jedan delić http://tomislavperko.com/serbia/
__________________
pre ćemo uništiti sebe zbog već uništenog okruženja nego se potruditi da promenimo okruženje
GoRaNsB is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 11:02   #72
Hvala ti. Baš sam gledala na airbnb. Super se može naći stanova!
Maldives is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 22:28   #73
Quote:
GoRaNsB kaže: Pogledaj post
@593 U Novom Sadu, su po centru klubovi i kafići više manje sa istim cenama, ako hoćeš skupo piće onda u striptiz bar ili na neki od splavova na ribarskom ostrvu ili popularno Ribarcu.
nisam pitao za centar, nego za cijeli grad. recimo, ako me pamcenje dobro sluzi, 2 andjela je jeftiniji klub od muzeja.

molim te da mi navedes ime(na) klubova na ribarcu.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 10:30   #74
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
nisam pitao za centar, nego za cijeli grad. recimo, ako me pamcenje dobro sluzi, 2 andjela je jeftiniji klub od muzeja.

molim te da mi navedes ime(na) klubova na ribarcu.
Ja sam prestao da izlazim pre par godina, pa ću ti pomoći u skladu sa svojim update-om a nisam nikad izlazio po nekim narodnjačkim mestima, uglavnom neke svirke, drum'n'bass žurke i slično. Splavovi na ribarcu su koliko znam Kristal, Dva Galeba, Skipper. Ne znam sada da li redovno rade, kakav im je program, al verujem da možeš da izguglaš i da vidiš na FB. Ako hoćeš narodnjake i slično možeš i u Paradiso, on je na SPENSu, vidim plakate da su svako malo neke zvezde granda . Ako bi na neku svirku pank, rock, rep onda u Quarter ili Fabriku. To su dva kluba u "kineskoj četvrti" tako je zovu iako nema kineza, to je kod limanskog parka i studentskih domova. Tu bude i nekih DJ-eva i svakakvih nekih dešavanja od izložba, preko fashion weeka...

U centru vikendom sve radi celu noć pa kad kreneš redom kroz ulicu Laze Telečkog, Mite Ružića, Zmaj Jovinu, Dunavsku naći ćeš nešto zanimljivo. Takođe u Mihajla Pupina u TC Bazaru ima Giardino, tu ima svašta (googlaj ) i preko puta bazara Brauhaus, Baroko... Baroko narodnjaci, Brauhaus rok, bluz, jazz svirke, ponekad dj uglavnom suprotno od Barokoa i Brauhaus ima svoje pivo i kuhinju, pa možete i klopati tu. Nadam se da sam pomogao, a ako nisam, facebook i tražite novosadske klubove.
__________________
pre ćemo uništiti sebe zbog već uništenog okruženja nego se potruditi da promenimo okruženje
GoRaNsB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 14:03   #75
@goran
puno ti hvala

btw, samo malen ispravak...ovi klubovi/kafici u ulici laze teleckog ne rade cijelu noc. rade tamo do pol tri, i onda se ide dalje, najcesce taksijem.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 14:50   #76
Bio na obiteljskom izletu u NS. Što reći, vratit ćemo se)
chico locco is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 14:42   #77
Za dva tjedna idem u NS na jedan dan, preko jedne agencije..

Ima li netko preporuku za dobro mjesto za ručak u blizni trga slobode?
maruskamasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 22:12   #78
Quote:
maruskamasa kaže: Pogledaj post
Za dva tjedna idem u NS na jedan dan, preko jedne agencije..

Ima li netko preporuku za dobro mjesto za ručak u blizni trga slobode?
http://ananda.rs/ 300 metara od trga.
dasivon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 23:48   #79
Quote:
dasivon kaže: Pogledaj post
http://ananda.rs/ 300 metara od trga.
Hvala!
maruskamasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 17:41   #80
malo da dignem temu...

obišli bi malo vojvodinu sombor i suboticu. jel smo sigurni sa zg registracijom?

što vidjeti u subotici ? usporedba subotice i novog sada ??

hvala
nil amstrong is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.