Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2010., 18:00   #41
...ja sam sprej kupio pred 3 tjedna..na pocetku mi je pomogao,koza mi je bila cisca,sve super...ali onda mi se koza pocela jako susit,valjda od spreja...susit,pa me peklo,lice mi je bilo zategnuto...katastrofa...neznam,bojim se dalje ga koristiti..jedino ak se odmah namazem nekom kremom,ali krema i moje lice neidu zajedno,krema mi vuce sve i svasta s lica....pa imam po cijelom licu crvene tockice,po glavi,pogotovo poslije brijanj...a cudno da taj sprej ne djeluje antibakterijski kak kazu,jer sprejam jedno mjesto,i nikak da prode...neznam...
__________________
Daddy's Gonna Pay For Your Crashed Car
watch more tv is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 21:42   #42
probaj s oblozima, natopljena vatica ili maramica, sprej nije čudotvoran ali po meni ima protuupalno djelovanje... ali ni meni nije riješio problem suhe i zategnute kože kao ni prištića..iako moram priznati nisam se trudila baš previše oko lica... oko ekcema mi zasad pomaže... na rukama mi znaju iskočiti prištići koji su puni vode i koji se znaju ugnojiti i sl.. i njih mi oblog uspijeva osušiti...samo sprejanje nekada ne pomaže dovoljno jer sama kocentracija srebrnih iona za teža oboljenja i nije dostatna... evo ja sad sprejam na vlasište koje sam opet oštetila bojom za kosu... ma katasrofa sam, imam jako osjetljivu kožu i vlasište...isprobavaj, kombiniraj, proučavaj.... šteta da ti propadne investicija
corina9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 19:15   #43
http://www.silverex.si/index.php
http://silverex.com.hr/naslovnica.html

hehe,smjesno je to sto je isti proizvod u sloveniji za otprilike 100kn jeftiniji nego u hr.
Vjerovatno zbog standarda
ja sam probao i čini mi se ok,nekakvi pristici su prosli.
drejc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 21:12   #44
jel se i vama događa da se pritisak vode tako poveća da mi je tuširanje neugodno kako sitni mlazići izlaze pod velikim pritiskom, skoro da me to i peče... nije mi nimalo ugodno...čistim ga svakih tjedan dana, odvrnem glavu i onu pločicu s rupicama isčetkam da se odčepe od mogućeg kamenca ili bilo čega što bi ih moglo začepiti, al opet mi je isto.prvih tjedan dana korištenja nije bilo tako!
__________________
"Mišljenje je ko šupak,svako ga ima."
attention whore is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 18:44   #45
Quote:
attention whore kaže: Pogledaj post
jel se i vama događa da se pritisak vode tako poveća da mi je tuširanje neugodno kako sitni mlazići izlaze pod velikim pritiskom, skoro da me to i peče... nije mi nimalo ugodno...čistim ga svakih tjedan dana, odvrnem glavu i onu pločicu s rupicama isčetkam da se odčepe od mogućeg kamenca ili bilo čega što bi ih moglo začepiti, al opet mi je isto.prvih tjedan dana korištenja nije bilo tako!
Sitne rupice povećavaju pritisak. Malo smanjiš špinu i ok je; i uštediš na vodi
riki32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 18:48   #46
Quote:
riki32 kaže: Pogledaj post
Sitne rupice povećavaju pritisak. Malo smanjiš špinu i ok je; i uštediš na vodi
hvala na savjetu, al nije li to logično? ja je moram toliko smanjit da je nemoguće, prestane teći voda, počinje teći kroz pipu...prvih tjedan dana nije bilo tako pa ne kužim u čemu je problem.
__________________
"Mišljenje je ko šupak,svako ga ima."
attention whore is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 22:37   #47
1 - Tko je proizvođač?
2 - Zašto se ne koristi u drugim državama?
3 - Nije li to moderan placebo proizvod?
(Pitam jer sadrži sve što jedan placebo proizvod treba imati, a to je visoka cijena, pomaže u svemu i svačemu, nema nuspojava, "vanzemaljska" tehnologija, "magija", repetativno korištenje koje svakodnevnim konzumiranjem uđe u ljudsku podsvjest te u konačnici vjerujemo u njegovo djelovanje i dobivamo pozitivan rezultat)
PSI Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 20:46   #48
Pozdrav,

ima netko da mi odgovori kako se točno koristi silverex sprej. Danas sam ga dobila i otprilike sam sve skužila kak radi, ali nije mi baš jasno kad se treba špricati. Npr. prije tuširanja si posprejam tijelo ili poslije(jer imam problema s kožom po cijelom tijelu)? Dal se treba pobrisati malo nakon špricanja ili ostaviti da se skroz upije? Kupila sam i sapun, nadam se pozitivnim rezultatima!
__________________
This world ain't exactly what my heart expected...
... but I know it will be ...
Aarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 13:16   #49
Pa mislim da treba pustiti da se osuši. Ovo si kupila? Ovaj losion? Prvi po redu na stranici? http://www.nanotehnologija.info/onli...imit=5&start=5

Aha... Silverex kažeš. Valjda tako, mislim logično je.
WonderfulLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 16:12   #50
Ne, nego ovaj: http://www.silverex.com.hr/silverex-...odi/sprej.html
Za ove proizvode koje si ti stavio/la prvi put čujem... U biti kad sam čula za taj silverex sprej (i još neke proizvode od tog proizvođača sa srebrom) mislila sam da su to jedini i prvi proizvodi sa srebrom za njegu, a sad vidim da ih ima još...
Nadam se da je ovaj koji sam kupila dobar... Mislim s obzirom na cijenu i mora biti.
__________________
This world ain't exactly what my heart expected...
... but I know it will be ...

Zadnje uređivanje Aarie : 25.05.2010. at 16:19.
Aarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 11:26   #51
Da, da... to mi je kasnije postalo jasno Ah, pa danas svi sve imaju, a ovo su, čini mi se, samo varijacije na istu temu. Izgleda doduše da bi te stvari u svakom slućaju mogle biti vrlo dobre, treba provjeriti
WonderfulLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 19:31   #52
annmarie sve ovisi kakve probleme s kožom imaš... preporučam ti špricanje nakon tuširanja i onda ostaviti da se osuši, bar 5min, na sajtu savjetuju špricati više puta dnevno... ja vodicu stavljam na ciljana mjesta tako da je meni cijeli proces puno jednostavniji... sretno i javi nam rezultate
corina9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 20:56   #53
Imam jako suhu kožu i ekceme na pojedinim mjestima... Tak sam i probala, pošpricala sam se poslije tuširanja, ali mislim da mi tak ne odgovara baš jer ja dok se otuširam moram si namazati cijelo tijelo odmah čim se obrišem jer mi se koža odmah zasuži i gruba je. Tak da mislim da mi je bolje tokom dana špricati ili prije tuširanja. Ma moja koža je jako osjetljiva, suha, na sve reagira i već polako gubim živce... Nadam se da će sprej pomoći. A možda bi mi silverex tuš više pomogao
__________________
This world ain't exactly what my heart expected...
... but I know it will be ...
Aarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 00:54   #54
da li netko ima iskustva s uklanjanjem peruti silverexom? i da li ga mogu koristiti na kućnim ljubimcima?
Hvala!
buba007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 22:29   #55
Quote:
PSI Power kaže: Pogledaj post
1 - Tko je proizvođač?
2 - Zašto se ne koristi u drugim državama?
3 - Nije li to moderan placebo proizvod?
(Pitam jer sadrži sve što jedan placebo proizvod treba imati, a to je visoka cijena, pomaže u svemu i svačemu, nema nuspojava, "vanzemaljska" tehnologija, "magija", repetativno korištenje koje svakodnevnim konzumiranjem uđe u ljudsku podsvjest te u konačnici vjerujemo u njegovo djelovanje i dobivamo pozitivan rezultat)
1.Proizvođač je Južna Koreja (patent visoke tehnologije)
2.Hit je u Japanu i Koreji stigao u Evropu (desetak zemalja)
3.Nije placebo ,visoka cijena ?trajnost oko 2 god.,čisto srebro topljivo u vodi djeluje kao antibiotik i antiseptik(poznat stoljećima)u nano obliku učinkovit .
Magija je samo tehnologija povećanja potencijala srebra
Silverex Team is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 21:09   #56
s. tuš imam oko godinu dana i dugo vremena je bio ok, ali unazad par mjeseci tuširanje je postalo malo neugodno:
-kao da iz tuša izlaze žilete, voda reže!!! kamenac???
-malo prije toga je voda u njemu posmeđila i još je uvijek smeđa! izuzetno nekvalitetna voda???



-kako se čisti tuš?

tnx
ve-ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 21:27   #57
Quote:
ve-ra kaže: Pogledaj post
s. tuš imam oko godinu dana i dugo vremena je bio ok, ali unazad par mjeseci tuširanje je postalo malo neugodno:
-kao da iz tuša izlaze žilete, voda reže!!! kamenac???
-malo prije toga je voda u njemu posmeđila i još je uvijek smeđa! izuzetno nekvalitetna voda???



-kako se čisti tuš?

tnx
Zanimljivo.
Možda taj tuš treba na servis svakih godinu dana, jesi dobro pročitala uputstva?
yin yang is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 15:15   #58
[QUOTE=ve-ra;28472433]s. tuš imam oko godinu dana i dugo vremena je bio ok, ali unazad par mjeseci tuširanje je postalo malo neugodno:
-kao da iz tuša izlaze žilete, voda reže!!! kamenac???
-malo prije toga je voda u njemu posmeđila i još je uvijek smeđa! izuzetno nekvalitetna voda???



-kako se čisti tuš?

tnx[/QUO

Vrlo jednostavno ! samo odvidate glavu tuša uzmete titan (sa rupicama) stavite ga u ocat ili liminsku kiselinu 5-10 minuta isperete ga vodom i pažljivo ga montirajte nazad. Imat će te opet savršen i meki mlaz iz 247 rupica.
Nije vam voda posmeđila nego filter a to se dešava od ulazne vode koja se može zaprljati u cijevima ili radovi oko kuće ili duže stajanje. Nakon dužeg protoka čiste vode opet posvjetli.
Voda vam je i dalje bez klora i bakterija.
Uživajte u tuširanju !Pozdrav

Silverex.Team
Silverex Team is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 20:37   #59
puno hvala silverx-ima,
bile su poplave
ve-ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 13:04   #60
Da se i ja priključim temi.

Kupio sam tuš negdje početkom godine i od tada ga koristim. Rekao bih da mi pomaže oko mojih problema s kožom, naravno to zavisi i od stresa, prehrane itd. Neke stvari su se popravile manje, neke više, a neke jače. I ako je placebo, dosta dugo traje.

Ono što sam primijetio je da se, bez obzira na taj tuš, i dalje stvara neka plijesan i druga čuda na dnu kupaonske zavjese (koja je ponešto preduga pa se onda moči više nego što bi trebala, ali nisu imali kraću kada sam kupovao). Na njih srebro očito ne djeluje.

Tuš ima konstruktivnu manu, a to je onaj kut pod kojim je napravljen nastavak za pričvršćivanje na crijevo. Kako naš držač tuša nema zatezač, već se ručka u njega samo postavi - ako je crijevo i malo uvrnuto mlaz vode će rotirati ručku (po onda treba crijevo odvrnuti da se ručka ne miče). Osim toga, ta titanska kapa i brtva ispod nisu napravljene savršeno, pa bez obzira kako se dobro očisti kamenac, mlaz nikad nije savršen i uvijek ima nešto kapanja.

Nakon ovih devet mjeseci korištenja u oba uloška srebrne kuglice su dosta potamnile. Onaj uložak s bijelim kuglicama (valjda protiv klora) se potrošio oko trećine ili možda nešto više, a kuglice na njegovom vrhu su nešto posmeđile.
NafNaf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:34.